Hluční susedia

kojkoj235
7. mar 2022

Ahojte. Mám taký problém so susedmi. Chcel by som vedieť ako by ste to vy vyriešili. Mám nad mojou spálňou nových susedov, ktorí si to pravidelne užívajú okolo pol noci až okolo jednej keď je v celej bytovke kľud. Pravidelne ma budia aj keď skoro ráno vstávam do prace. Ako by ste to vy vyriešili?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emm_i
7. mar 2022

Pridala sa k ním.

mata1001
7. mar 2022

No ak by som si bola 100%ista, ze su to oni, tak by som im kazdu noc zatrieskala na radiator...inak este keby si k tomu aj zakričala, tak to v tom tichu urcite započujú...

pribinak
7. mar 2022

@kojkoj235 nájdi si frajerku a užívaj si aj ty

kojkoj235
autor
7. mar 2022

@pribinak diky vtipalek

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
7. mar 2022

zas az tak dlho tonemoze byt .. hold tych par minut vydrz alebo si prestahuj izbu .. ak su mlady dlho im to nevydrzi a postupne to bude menej a menej casto az ju jedneho dna najdes na fb stazovat sa mozno na hlucnych susedov alebo nedostatok sexu vo vztahu .... este je tu moznost ist za nimi a poprosit ci by mohli byt tichsie-ak mas odvahu ..

aliaray1
7. mar 2022

@kojkoj235 ahoj, takto a asi v tomto poradi..."stastna sedmicka" 😉:

1. ist hore a poprosit, aby sa stisili,
2. nahravat na mobil,
3. kupit si malu dosku a tlcik na maso a vytriskat po plafone,
4. na aliexprese maju tlcik na plafon susedov, len stoji cca 120€,
5. oslovit spravcu, aby ich upozornil a dohovoril,
6. ohlasit mestskej casti/obci aj s dokazmi a poziadat o pomoc,
7. volat policiu, len to divadlo trva asi kratsie ako 30 min kym by dosli 🤷‍♀️

mata1001
7. mar 2022

@viestta ale nebude, mysliš, ze to ich sexovanie nikto iny nepocuje?

kojkoj235
autor
7. mar 2022

Ja som tak isto mladý a ani by mi to nevadilo keď sa to raz za čas stane ale toto sa deje pravidelne. Hlavne keď tá posteľ tak strašne vrzga. Neverím že to len ja počujem.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diamond007
7. mar 2022

@kojkoj235 aspoň vieš že to u nich funguje a majú pravidelný sex 😀
Ale bez srandy, ak ich stretneš, buď im povedz nech vymenia posteľ že im okolo polnoci strašne vrzga alebo keď bude akt tak tým tlcikom o dosku by som pobuchala... PS: môže sa stať že druhý susedia ti tiež odbuchaju keďže zobudíš viacerých

kojkoj235
autor
7. mar 2022

Akože ja som predtým býval v tehlovom byte teraz v paneláku a to tu je katastrofa v paneláku všetko počuť. V tehlovom byte som nepočul skoro nič.

apolka77
7. mar 2022

@kojkoj235 napíš list a hod do schránky. Popros ich slušne nech si kúpia novú posteľ alebo sú tichšie...anonymne sa podpis vaši susedia 😇

marca12
7. mar 2022

@kojkoj235 asi by som nalepila oznam vo vytahu alebo im rovno zaklopala na dvere. Mozno si ani neuvedomuju ako ich pocut

lija22
7. mar 2022

zacni dakym priatelskym odkazom vo vytahu a nezabudni to cvaknut pre zomri 😉

brigitte93
7. mar 2022

Napísať im list anonymne. Môj sused bývalý riešil takúto vec no on na just keď ich počul išiel im zazvonit 😆 . Nakoniec sa odsťahovali.
My nedávno sme tiež riešili jeden problém nad nami susedia sťahovali sa mesiac po nás ale to co robia je extrém. Tak x krát sme im klopali,že sa porozprávame zo slušnosti sme aj fľašu priniesli no dvere neotvoril nikto ani raz. Tak sme im napísali odkaz a nalepili na dvere keďže sme nevedeli ktorá je ich p.schranka.

estrella5
7. mar 2022

Akože na jednej strane chápem, že to môže byť nepríjemné ... Ale na druhej strane to už aby si človek nemohol ani zasexovať kedy a ako chce vo svojom vlastnom byte 🙄

pribinak
7. mar 2022
evaachesa
7. mar 2022

Dala by som im pred dvere WDčko s odkazom, nech si poriadne premažú posteľ, lebo sa to nedá počúvať 😏

cacianka
8. mar 2022

Hlučných susedov sme riešili oznamom na bránkach, aj výťahu, aj do každej schránky. Ale u nas to nebol iba sex, ale v hlbokej noci práčka, trieskanie dverí, stekot psa, hlasná hudba, takže výzva aby zvážili všetci obyvatelia.
Tým tvojim by som na dvere nalepila odkaz sexujte potichsie a opravte si posteľ. Keby nepomohlo, odkaz nalepim na viac miest.

dusankomoj
8. mar 2022

@kojkoj235 a čo takto v najlepšom im ísť zazvoniť?

stary_ujco
8. mar 2022

30 sekúnd po finale zakričať : bravooo, zopakovat, zopakovať,....

patka_673
8. mar 2022

ono pokial sa to deje pravidelne, je mi jasne ze je to otravne, sama viem o com hovorim tiez mame susedku ktora sa zakazdym rozhodne az po 18tej ze je cas na trieskanie a podobne veci. treba ich poprosit ci by nemohli byt tichsie 🙂

bagerka
8. mar 2022

@kojkoj235 môj búcha gumennym kladivom o platón, keď n noci deti a mačky zhora sa tam nahaňáju. Celk9m pomáha. Klopať som tam bola 2x, chvíľu bolo lepšie, kladivo pomáha a nemusím ísť hore v pyzame😁

barruna
8. mar 2022

Ze sa im to chce takto neskoro :D To uz davno spim :D

monka105
8. mar 2022

@kojkoj235 Nemáme s nimi náhodou my spoločnú stenu? Lebo aj naši susedia ma pravidelne po polnoci zobudia na to, že im tak trieska posteľ o stenu, že iba čakám, kedy s ňou skončia u nás v byte. 🙈😂 Ak je to pravidelne a skutočne to zhoršuje tvoju kvalitu života, normálne im zazvoň s tým, že ti to je síce veľmi trápne, ale počuješ ich a budí ťa to, ráno vstávaš skoro do práce, či by si to nemohli rozdávať v inej miestnosti alebo keď v spálni, tak do 22:00. 🤷🏻‍♀️😂😂