Hygienické návyky

11. dec 2023

Dobrý večer mám na vás otázku,lebo u mojho partnera som ja tá zvláštna.
Predstavte si že partnerova rodina má nejakú nehnutelnosť kde je jediná jedna izba na prespatie. Ide o to,že som možno prehnane čistotná ale odmietam spať v postelnom prevlečení kde sa prestriedali všetci rodinní príslušníci ak príležitostne potrebovali využiť nehnutelnosť na prespatie...
Tak sa vás pýtam ,či som ja tá "chorá" že chce mať čistú posteľ alebo by ste si ak ide len o jednu noc lahli aj do takej postele kde spali už pred vami? vdaka

nikoletta1712
11. dec 2023

Keďže ja utieram podlahu denne aj trikrát,obliečky prezliekam každé dva týždne, takže ja by som si určite neľahla a radšej by som spala postojačky…

agnes28
11. dec 2023

Veď snáď po každom návštevníkovi vyperú posteľné prádlo či? Spať v pouzitom by sa mi teda hnusilo

ptvw
11. dec 2023

Nie nespala, nos si svoje,keď prídete ,ich vyzleč ,daj svoje a keď pôjdete domov dáš späť ich plachtu aj návliečky 🙂

babulkomale
11. dec 2023

Nie, nespala by som nikde kde co i len hodinu lezal niekto iny 🤮
Samozrejme nabavim sa o case vojny, ale o normalnom komforte. Nelahnem si ani tak kde som lezala tyzden ja, ale prezleciem. Potrpim si na cistu postel, uteraky a oblecenie.

egonsk
11. dec 2023

Ja som chlap a tiez mi ta predstava spania v pouzitom postelnom nadviha obocie. Este mi dokaze chlpy zjezit pouzity zasly uterak a spinave wc 🙂 ... Ale uz som mal tu cest aj dostat neumyty pohar, alebo len oplachnuty tanier a pribor 🙂

dota6
11. dec 2023

Ja by som si doniesla svoje posteľné. Hádam nebudem spať na vankúši a perinách, kde sa prestriedalo xy ľudí.
Ale každý má iné hygienické štandardy. 😁 Ja by som sa len pousmiala, ak by ma niekto označil za "chorú" len z toho dôvodu, že som čistotná. Lebo tá osoba je zjavne malé prasiatko- nevinné, nemôže za to, bolo tak vychované, iné nepozná.

petamich
11. dec 2023

mne to tiez vadi 🤷‍♀️ takze ani ja by som nespala pod paplonom navlecenom v postelnom pradle, kde spalo x ludi predo mnou

januska12323
11. dec 2023

To akože nikdy neprezliekajú? Ak o tom viem prezlečiem ja a bolo by mi srdečne jedno či som podľa frajera prehnane čistotná.

ivangeline
11. dec 2023

Nedokazu prezliect,prezlec si. My tak u starkych,ked tam prideme aj na noc.

marcellka32
11. dec 2023

Ja by som nevstúpila ani do tej izby zrejme...
Postelne návliečky má každý svoje, periem každý týždeň, v lete aj častejšie

marcellka32
11. dec 2023

Z hľadiska hygienického to zaprve, a z hľadiska bezpečneho za druhé (svrab, iné kožné choroby)

deniska2706
11. dec 2023

Tiež by mi to vadilo
Nos si svoje a prezleč

madeincssr
11. dec 2023

Ak ideš autom, zober si svoj domáci oblečený paplon a vankúš (napr. v takej tej originál taške, v ktorej sa niekedy predávajú) a len plachtu si prezleč. Potom sa to ľahšie (rýchlejšie) vráti nazad. Starší ľudia už nemusia mať síl to neustále prezliekať a prať pre všetkých rodinných príslušníkov.

ailiba
11. dec 2023

Ked k nam pride niekto hoc aj na 1 noc, dostane ciste postelne pradlo... A potom sa vyperie. Nedavame nikomu postelne pradlo po niekom.
Pride mi to normalne...

oli18
11. dec 2023

Táto téma tu už nedávno bola pod názvom "Koho je to starosť? "

micusa2222
11. dec 2023

nie, ty si v poriadku..ostatní sú špindíri..

zmrzlinka2021
11. dec 2023

Zobrala by som si spacak

lavender94
11. dec 2023

Nie si chorá. Ja teda nie som nejak prehnane cistotna, ale toto je no go.

tetapetra
12. dec 2023

Tiež mám izbu "navyše" spím tam ja, pretože s mužom sa nedá😀. Ale vždy keď niekto má dôjsť mením plachtu. Periny mám pre hostí uložené v posteli, zakaždým prezleciem a navleciem

vkatush
12. dec 2023

U nás často niekto príde prespať, máme "hosťovskú". Aj na chate máme niekoľko postelí.

Ale vždy periem/prezliekam obliečky, periny, deky,... či ich používame my alebo návšteva. A to očakávam aj keď idem niekde prespať ja.

minka201
12. dec 2023

Ak po ostatných obliečky nezvliekli a neoprali, tak by sa mi tam hnusilo spať. Ak sú tie obliečky síce staré a dávajú ich každej návšteve, ale vždy ich operujú a pre mňa navlečú čisté, tak by mi to neprekážalo. Veď ani do hotela si nenosím vlastné. Ak ti to prekáža, môžeš si priniesť vlastné z domu a navliecť tie 🙂

mamusa123456789
15. dec 2023

Až ma striaslo, keď som to citala

kathhii
26. dec 2023

Prezlec si svoje...ja by som ich kašlala a doniesla si, keď sú prasce.... Nikdy nevieš či niekto pre tebou nemal pliesne na nohách, alebo bradavice... Fuj keď si pomyslím,aké telesné tekutiny tam môžu byť...