Je staré zrkadlo v detskej izbe nebezpečné?

ruzenakotlarova
11. apr 2018

Minulý týdeň som si kúpila v starožitnosťách staré zrkadlo, ale som sa na internete dočítala že zrkadlá sú aj nebezpečné, či mám ho teda vyhodiť do komory? Chcela som ho dať do detskej izby, tam by sa malému hodilo, on má rád šeljaké staré veci. Mój muž mi hovorí, aby som to vyhodila do komory, lebo že sa toho bojí, že to bude chodiť strašiť a mátať po nocách. Tu som najišla o tom článok http://veu.sk/index.php/aktuality/1903-pozor-na...

ruzenakotlarova
autor
11. apr 2018

Má niekdo s tými starými zrkadlámi nejaké skúsenosti doma?

sissy27
11. apr 2018

Ja by som problém videla len v tom, že to zrkadlo môže pri hre rozbiť a poraniť sa. A do detskej izby sa mi zrovna tento kúsok vôbec nehodí 😕

lenqua_12325
11. apr 2018

Myslím že do detskej izby zrkadlo nepatrí. Celkovo aj my máme len v kúpeľni a v chodbičke, keď sa potrebujem vidieť cela pred odchodom z bytu. A aj sa človek cíti lepšie.

hettinka
12. apr 2018

@ruzenakotlarova je krásne. Nechaj rám a zrkadlo vymeň, ak sa bojíš. Ja takýmto poveram neverím.

lindusss2016
12. apr 2018

Do detskej sa fakt nehodi, nasla by som mu miesto inde

montemotherone
12. apr 2018

Mne by tam nesedelo esteticky 🤔 fakt blbý nápad dávať do detskej izby starožitnosti. Sorry

ave17
12. apr 2018

Že seljake... A do detskej sa vôbec nehodí...

lubiss
12. apr 2018

naco zrkadlo v detskej izbe ???? inak je krasne

0silvia0
12. apr 2018

@ruzenakotlarova koľko rokov má tvoj syn keď má záľubu v "seljakých" starých veciach?
Ja osobne nemám rada starožitnosti, takže nechápem celkom takéto zrkadlo v detskej izbe, ale ak je syn nejako umelecky založený a má záľubu v starožitnostiach, tak to sa dá pochopiť. Ale keď napíšeš že tvoj syn má 3 roky tak umrem 🙄

ruzenakotlarova
autor
12. apr 2018

Ja som malému chcedla spraviť radosť, lebo on rád šeljako pózuje a pretrča sa ja taký playboy, tak reku mu to kúpim, ale muž to tam nechce. @hettinka aj váš nápad sa mi celkom lúbi, že vymeniT to staré zrkadlo za nové. Potom by som možno muža presvedčila 🙂 Inak ďakujem všetkým že sa vám páči.

maty112
12. apr 2018

No za mna je hrozna ako predstava mat toto v detskej izbe tak aj samotne zrkadlo...

beky1813
12. apr 2018

Ano, je zrkadlo nebezne v detskej izbe. A to kvoli padu a rozbitiu, ak veris poveram, kupuj len nove veci. A kvoli pozovaniu by som dietatu zrkadlo nekupila. Na toa dost casu, aby sa obzeralo v zrkadle

ave17
12. apr 2018

@ruzenakotlarova slovo seljako neexistuje!

ruzenakotlarova
autor
12. apr 2018

@ave17 😝😝😝

ruzenakotlarova
autor
12. apr 2018

@beky1813 zrkadlo sa mi páčilo hlavne aj ten rám, lebo staré veci majú svoje čaro, a nebolo nejako drahé ale keď som na internete čítala že to móže byť nebezpečné, tak som ta toho trochu naplašila, nebojím sa moc toho, lebo černú mágiu vím sama ovládať aj veštení z ruky a urieknuťá tak isto, len tie staré energie čo si zrkadlo papätá ma tak trochu desia 😈

beky1813
12. apr 2018

@ruzenakotlarova ty akym narecim pises? Tak najprv citaj a potom kupuj 😉 alebo kupuj a necitaj

0silvia0
12. apr 2018

@ruzenakotlarova kupovať zrkadlo kvôli pozovaniu dieťaťa, no ja neviem, celé divné podľa mňa...

bialica
12. apr 2018

ja by som asi dieťa viac učila skromnosti 🙂

0silvia0
12. apr 2018

@bialica mne je to pózovanie a pretŕčanie sa u detí nesympatické, kde to asi vidia? 😎

ruzenakotlarova
autor
12. apr 2018

@0silvia0 šak aj já malému hovorím stále že čo furt vymíšlaš, ale on že ste byť jak Elvis a ešte aj také oblečení ste aby som mu kupuvala a zoháňala, aj sa tak ste už česať no normálne estrádú máme doma

0silvia0
12. apr 2018

@ruzenakotlarova a koľko rokov má tvoj syn? aj spieva ako Elvis? 😨

beky1813
12. apr 2018

@ruzenakotlarova a ty ako poslusna mamicka bezis a kupis, vsak?

ruzenakotlarova
autor
12. apr 2018

@0silvia0 no má ešte len šesť rokóv ale je to playboy veliký ti povím preto ho mám rada a šecko mu kúpim čo ste

beky1813
12. apr 2018

@ruzenakotlarova ja fakt dufam, ze si sem prisla len provokovat a realne dieta nevychovavas

ruzenakotlarova
autor
12. apr 2018

@0silvia0 a spívať ešte tak neví, sestranice ho trochu učia ale ale také cigánske pesničky a jemu sa to nelúbilo, možná začne trochu neskór, uvidíme

0silvia0
12. apr 2018

@ruzenakotlarova áno pochopila som, robíš si tu prdel. Pekný a veselý deň želám.

lindusss2016
12. apr 2018

@beky1813 nie som si ista, uz som ju zahliadla prispievat v inej diakusii a, toze by musela dobre hrat tu rolu 😯

beky1813
12. apr 2018

@lindusss2016 dve diskusie som aj ja zahliadla a aj jej "uzasne" nazory

ruzenakotlarova
autor
12. apr 2018

@0silvia0 čo si sa urazila? veď vážne ti píšem, nerobim si steba srandu, šak on skúša aj Elvisa napodobňuváť, len zatál spíva jak postrelený zajác a potom sa zato hanbí

jajka257
12. apr 2018

@ruzenakotlarova nuz 1.april uz bol😂😂😂😂