Koľko ste ochotné čakať na niekoho?

mojkamojka
25. júl 2015

Baby, zaujíma ma koľko ste ochotné čakať na niekoho niekde. Mňa minule nechala čakať kamarátka na AS dve hodiny bez toho,aby mi zavolala.Keď som jej volala ja povedala, že už sa s druhou kamoškou chystajú len čakajú ešte na tretiu. Oni tam nakoniec prišli, ale ja som to už vzdala a išla preč. Samozrejme, že som sa naštvala a slušne jej napísala ako som sa asi cítila a že teda zavolať mohla... A ona sa namiesto ospravedlnenia nepochopiteľne urazila, lebo veď ona za to nemohla,čakali ešte na niekoho,kto meškal. Myslím, že tolerancia dvoch hodín je viac ako dosť. A v dobe mobilných telefónov až príliš. Alebo som ja divná?

janickacrazy
25. júl 2015

Tak záleží od situácie, vačšinou som ochotná čakať tak tých 10-15 minút a potom volám, čo sa deje. No na moju sestru niekedy čakám aj dlhšie, lebo má malé bábo a kým sa vyhrabe z domu, tak jej to dosť dlho trvá, hlavne ked sa malý napr. pokaká chvílu pred odchodom, tak to je pochopoteľné, že sa zdrží. Vačšinou je idem naproti, aby som nemusela dlho čakať. 2 hodiny je brutálne dlho čakať aj na princa, nieto ešte na kamošku.

petrusska6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zita19
25. júl 2015

Obavam sa, ze po 15 munutach by som jej volala a ak by mi zahlasila, ze to bude na dlhsie cakanie tak to zbalim. Nech si mysli co chce. Tolky cas by som cakala akurat na vlak, keby som naozaj musela niekde ist.

bonaqa2013
25. júl 2015

2 hodiny? Ani náhodou. Hneď by som jej povedala že dochvíĺnosť je výsada kráľov... A mobil čo nemá? Slabá kámoška - keď nemá ani toľko slušnosti aby ti oznámila že bude meškať. Mňa by to urazilo.... ☹

vierocka888
25. júl 2015

No keby mi daná osoba zavolala, že bude meškať a je pre mňa dôležitá, tak som ochotná počkať aj dlhšie... no je to vrchol meškať a nedať vedieť, že prídem neskôr....

katarinamarkova
25. júl 2015

cakat?
- ak som s niekym dohodnuta presne a ten dotycny vie, ze to presne musi byt, lebo mam potom ine plany - tak 5min. maximalne 🙂
- ak sa prave nikde neponahlam a clovek mi da vediet, ze bude meskat tolko a tolko, tak sa kludne tolko a tolko zariadim a pockam
- tvoj pripad: ak som s niekym presne dohodnuta, a nikam sa neponahlam, ale clovek mi ani po par min. meskania neda vediet, resp. nedvihne tel. tak 15-20 min. viac nie

ps: ak niekto bez objektivneho vysvetlenia meska, dava tym jasne najavo postoj k tebe....a to, ze si mysli, ze tvoj cas ma mensiu hodnotu ako ten jeho.....

barbora59
25. júl 2015

Ak by mi kamaratka zavolala prepaaac toto a toto sa stalo meskam jasne pockam, ale nie 2 hodiny keby kamaratka vedela ze bude meskat 2 hodiny tak to zrusime a dohodneme sa na iny den. ale to ze ti nezavolala je ozaj divne hlavne ked ma telefon

alabama0011
25. júl 2015

A ty si tam cakala cele dve hodiny bez toho aby si jej volala, ked nechodila?

lyzzy
25. júl 2015

2 hodiny by som čakala jedine na princa Harryho....inak čakám diplomatických 10 minút a volám a ked nedvíha alebo má niečo surnejsie tak odchádzam.Neznášam ľudí čo meškajú....Ja chodím všade skôr.

adri266
26. júl 2015

zavisi na koho ci na co. Mam kamosku, ktora je v tom priebornik, hodina cakania je pri nej normalne. Uz som sa naucila, ze ked sa mame niekde stretnut, pridem o polhodinu neskor, ako sme sa dohodli a este furt na nu cakam 😎
Ja chodievam vzdy aspon 5 min skor, takisto u druhych ocenujem dochvilnost. Ak tam nie je v ten cas, uz zacinam byt nervozna, po 5. min volam, co sa deje.
V dobe mobilov si mala zavolat uz po 15. min a zistit, co sa deje, a zmenit si program.

zutera
26. júl 2015

Já tvrdim že přesnost je výsadou králů a pokud někdo někoho nechá bez vážného důvodu čekat víc jak 15min tak si ho neváží 😝

moniciak
26. júl 2015

Väčšinou po 15 minuútach zavolám 🙂

peneloppe
26. júl 2015

2 hodiny? Robi si srandu? Vsak za 2 hodky ja mam niekedy aj po stretnuti. Kaslat na taku kamosku a este sa aj urazi.
10-15 minut aj to je ked som pocas cakania upozornena ze sa nieco stalo, preco meska. Nebudem predsa stracat svoj cas len tak.

doty1
26. júl 2015

Vždy čakám akademických 15 minút. Ak mi v priebehu tých 15 minút dotyčný zavolá, prepáč budem meškať toľko a toľko, preto a preto, ok, veď stať sa môže všeličo. Ak by mi nezavolal nik, nečakám ani o minútu viac a čakám ospravedlnenie.

nelina1
26. júl 2015

Môj názor je, že kamarátke bola prednejšia druhá kamarátka viac ako ty. Ak by meškala viac ako 5 min volám jej. Určite by som nečakala 2 hodiny. A mala sa Ti ospravedlniť a nie sa tváriť urazene.

l3yla
26. júl 2015

Max.15minút.
Ak sa v priebehu nich neohlási ,prepáč, budem meškať xy minút ,podľa možností počkám 🙂 Prípadne zavolám čo sa deje. Inak určite nie ,čas viem využiť plnohodnotnejšie ,než je čakaním 😉

jabadaba
26. júl 2015

kriste, ze cakat na niekoho dve hodiny! Nie, vadna nie si Ty, vadna je tvoja kamoska a to uplne! Nechat niekoho cakat dve hodiny je totalne chrapunstvo, neomalenost a absolutna absencia slusnosti! V dnesnej dobe mobilov mala volat a to uz po desiatich ci patnastich minutach meskania! Teba nemusi zaujimat koho vsetko ona cakala a kto meskal. Dohodnuta bola s tebou, ci? Ze sa urazila? No, prejavila sa ako som pisala vyssie - totalna nevychovana krava! Dvojhodinove meskanie ospravedlni jedine havaria, nevolnost ci ine nepredvidatelne okolnosti. Skrtla by som ju nekompromisne zo zoznamu kamaratok. Nie je o co stat. Ty jej nestojis za jeden slusny telefonat, nie je teda o com!

tomsta003
26. júl 2015

Na tvojom mieste by som bola ochotna pockat maximalne15minut,,,,,a ak by mi volala dvihla by som telefon ,ale musela by mat vazny dovod nech ma takto cakat,,,,,myslim tak dlho cakat 2hodiny,,,,nabuduce uz by urcite nebolo vykaslala by som sa jej na hlavu,,,stacilo brknut a bolo by po probleme ,,,,myslim ze je.to od nej nefer a totalne nefer

timea7
26. júl 2015

tak, ako písali ostatné, 10-15 minút, potom volám, čo sa deje, na kamošku by som nečakala dve hodiny ani náhodou, to nie je kamoška, ktorá ťa nechá dve hodiny čakať a ešte sa urazí.....iné by bolo, keby si na ňu čakala preto, lebo jej mešká vlak, lietalo, niečo vážne v rodine, ale oznámila by ti to.