Kto má väčší nárok na psa?

6. apr 2021

Dobrý deň,
chcem sa opýtať na jednu otázku. Dnes budem iba anonymne. Túto správu píšem preto, pretože ujova priateľka s ujom majú jedného psa. Ujo je mamin brat a veľa sme sa s ním stretávali aj teraz iba občas príde k nám na chatu niečo riešiť. Má jedného pudlíka s priateľkou. No a vždy keď k nám chodí ho tu nemôže priniesť, nech sa pohrá s našimi psami🐕. No priateľka mu vždy povie, že nemôže ho tu doniesť, pretože vraj ona ho dlho nevidela(pracuje v inom meste, domov chodí len na víkendy, pudlíka ma veľakrát v tom meste, kde pracuje). No a nikdy tu nemôže prísť aj keď je to cez týždeň a ona je v meste! Vtedy ho nemá. Neviete mi prosím poradiť, že kto ma na neho viac právo? Ujova priateľka ho cvičí a stará sa o neho cez víkendy alebo niekedy cez týždne v tom meste, zatiaľ čo ujo sa o neho stará viac. Ďakujem za každú odpoveď!❤️

janai1
6. apr 2021

Najmenšie právo máš na neho ty 🤣 nechápem čo riešiš.... Ved je to ich pes

kitycat
6. apr 2021

Nauc sa akceptovat nazory druhychnludi. Ak ho tam on alebo ona nechce z nejakeho dovodu vodit tak je to ich vec. Ty si so svojimi psikmi... Ona chce byt s tym pudlikom sama..

luccija
6. apr 2021

Asi ho nechce vodiť k cudzím psom

autor
6. apr 2021

@luccija ona ich pozná aj má ich rada veľmi ale len tomu nerozumiem že prečo má problém

bebotka
6. apr 2021

Mať tak tvoje problémy, nemám problém tak si ho urobím😂

lubiss
6. apr 2021

ty vole ja som sa v tom tak zamotala ze ani neviem co vlastne chces :D :D

autor
6. apr 2021

@janai1 vlastne máš pravdu...budem sa musieť zmieriť s tým, že ho asi už nikdy neuvidím😡

janai1
6. apr 2021

😀😀 Však tam chod ty na návštevu keď ti tak chýba ich pes 🤔 a navyše, ja svojho psa tiež nevodim po návštevách k cudzím psom 🤨

autor
6. apr 2021

Nikdy mi to ani nevadilo...Zato môžu tie sprosté hormóny čo mnou Lomcujú každý deň. Musím sa ukľudniť. Máte pravdu, je to len ich starosť ako si to vybavia. Prepáčte za hlúpu otázku a prosbu o ,,pomoc”. A tie psy nie sú cudzie s jedným sa rad strašne hrá:(. Preto ma to trápilo, chýba mi ich šťastie:(.

syslik81
6. apr 2021

ak to im dvom nevadi ty neries.. pes ma sreasne slabu pamat .. nepamata si co bolo pred hodinou ... ma vsak vyvinute ine zmysli-pachy .. ver mi ze to ze sa hral s tvojim psom si isto nepamata ale spomenul by si len ze mu bolo mozno dobe len podla pachu keby sa tsretli... skus si nieco o psoch nastudovat a mozno viac pochopis ako to u psov chodi-oni proste niesu ludia a aj ked to myslis v dobrom tak ver mi ze pudel netrpi...

autor
6. apr 2021

@syslik81 viem o psoch veľa oni sa hrali viac než raz aspoň milion krát spolu a pamätajú si na seba dobre keď sa uvidia vždy sa tešia

syslik81
6. apr 2021

pamataju si pachy ale nie ze sa hrali ... nevedia kedy boli spolu oni nepoznaju cas ...

lesana25
6. apr 2021

Ja by som sa obrátila na kolíznu opatrovníčku, aby zistila, s kým chce byt ten pudlik. Aby sa konalo v jeho záujme.

Akože wtf 😂😂😂

siska53
6. apr 2021

To vazne toto riesis?? 🤦

jaja20
6. apr 2021

Ženy,akože niektoré by ste si už fakt mali vstúpiť do svedomia, veď toto nie je normálne,že ponižujete ostatných svojimi komentármi ☹️
Keď nemáte k téme čo relevantné napísať, tak rolujte ďalej.
Už sa to stáva dennodennym športom tu na Koňovi,že poniektoré sa iba vysmievajú a predháňajú v hejtovani...🤦

autor
6. apr 2021

@jaja20 ďakujem za pochopenie 🙂 aspoň jeden pozitívny komentár

littlebubble
6. apr 2021

Tak papierovo je majiteľ ten koho meno je v preukaze psa.

staronova
6. apr 2021

Ach bóžinku

autor
6. apr 2021

@littlebubble to neviem obaja to kúpili napolovicu

littlebubble
6. apr 2021

Tak je to na nich ako sa dohodnú. 🙂

78787878
6. apr 2021

Pes nepozna pocit krivdy, ani nim tym padom netrpi... okrem Teba nikto zo zucastnenych problem nema a nic neriesi. Vase zvierata ani omylom.

autor
6. apr 2021

@78787878 rodičom to tiež príde divné. Máme toho psa veľmi radi🙂. Máš pravdu zvieratá neriešia, oni si žijú vlastný život-psíky sa hrajú spolu, aj keď jeden je maltezák a druhý borderka. Dokážu sa hrať aj tri hodiny vkuse, ale majú radi aj iných psov.

vilma7
8. apr 2021

Veď sa to opýtaj jej, že prečo ?