Mám 30 rokov a som bez partnera

Ahojte, baby. Posledne dni mi je extra nanic a tak mi napadlo, ze mozno najdem povzbudenie tu.
Mam 30 rokov, toho roku budem mat vlastne 31, som bez partnera. Su dni, ked presviedcam samu seba, ze vzdy je vsetko tak, ako ma byt. Ale su aj horsie dni, ako teraz, ked stale myslim na to "a co teraz idem urobit". S poslednym priatelom som sa rozisla, ked som mala 28. Potom som sa odstahovala za pracou do zahranicia, sustredila sa na ine veci a mozno aj "prepasla cas".
Vlastne ma netrapi len "partner", ale aj to, ze raz by som velmi rada mala deti. A mam obavy, ze to uz nestihnem. Ved este moze trvat, kym niekoho najdem a babatko sa tiez nemusi podarit hned. Vcera som listovala v casopise a tam clanok o tom, ze po 35ke otehotnie prirodzenou cestou len 15% zien.
Viem, ze vy mi nepomozete najst praveho partnera...skor hladam nejaku podporu, ze aj v "tomto veku" este nic nie je stratene.
Katka.

Zelam vsetkym peknu nedelu 🙂

anos18
2. aug 2015

@vsetkyloginituuzsu Sesternica sa mi vydala po prvýkrát az ked mala 50 rokov. Takze nic nie je stratene🙂 Aj ked vlastne deti nema, tak ma vnucika (nevlastného) od manzelovej dcery.

vsetkyloginituuzsu
autor
2. aug 2015

@anos18 🙂 si zlata, ale neviem ci je to pre mna az taka utacha, ze budem cakat do 50tky 😀

libka1
2. aug 2015

@vsetkyloginituuzsu mas uz 30 a preletelo to ako blesk, tak 20 rokov nepockas??? 😀 😀 😀

vsetkyloginituuzsu
autor
2. aug 2015

@libka1 no tak to vyzera 😀
dovtedy sa budem venovat sebe 😀

anos18
2. aug 2015

Lepsie neskoro, ako nikdy, nie? 🙂 @vsetkyloginituuzsu

vsetkyloginituuzsu
autor
2. aug 2015

@anos18 to je pravda. Nadhera, uz mam aspon skvele vyhliadky na 50tku 😀

anos18
2. aug 2015

Konecne pozitivny pristup 🙂 @vsetkyloginituuzsu

libka1
2. aug 2015

@vsetkyloginituuzsu spoznas samu seba a aspon budes vediet co chces dovtedy, normalne ti zacinam zavidiet 😉 ja este kolkokrat ani teraz neviem co chcem 😀 mam 37, no ale do 50 mam este par rokov casu 😀 dovtedy to doladim...

elusive
2. aug 2015

@vsetkyloginituuzsu Ahoj Katka. Síce ja som od teba omnoho mladšia, no kamarátky mojej matky, ktoré majú 40-42 rokov až teraz rodia prvé deti, čo sa do 35ky venovali len kariére a potom si našli chlapov. Niektoré sa ani teraz neponáhľajú a čo viem, deti mali prirodzene.
Určite nevešaj hlavu, podľa mňa vek nie je žiadne obmedzenie ani čo sa týka tehotenstva. Teraz má problémy aj 20ročná baba, takže či budeš práve ty tá "problémová", to nemusí ani s vekom súvisieť.
Ja som spoznala svojho muža na internete a síce sa z toho veľa ľudí smeje, určite nie som jediná a existujú tam aj normálni chlapi, ktorí tiež sú pracovne vyťažený no chýba im láska.
Držím palce, nech ti to vyjde

marca12
2. aug 2015

@vsetkyloginituuzsu mam tolko,co ty a zrejme neperspektivneho priatela.uz dlhsi cas citim,ze to nie je ono.doslova som preserinkala zivot v neperspektivnych vztahov.mala som 2 dlhorocne vztahy.neviem si predstavit,kde najdem normalneho chlapa pre mna.okrem toho kazdy sa ma vypytuje kedy bude svadba a najvyssi cas na deti...vsetky kamosky vydate s detmi.niekedy som zufala,no bohuzial cas sa vratit neda.musis si najst aspon jednu kamosku,ta ta vezme do partie a postupne zacnes spoznavat novych ludi a ktovie mozno sa s niekym das dokopy.v tomto veku sa uz tazko hlada chlap.vacsina schopnych je zadanych a ti volni su,ale ti aj chcu byt volni alebo su velmi narocni alebo maju privela chyb.tazko sa hlada,lebo v 20tke tolerujes viacej ako rozumovo vyspela 30tnicka.vela stastia

moll
2. aug 2015

@oli18 haha MAS pravdu nešťastie som sa pomýlil .... 180 C° postačí 😉

oli18
2. aug 2015

@moll ty si chlap, myslela som, že si žena 🙂

siska53
2. aug 2015

@siska53 oprava v 35.prve a v 37r.druhe.:)
@vsetkyloginituuzsu

dotka04
2. aug 2015

@vsetkyloginituuzsu ako ti radí @elusive , skús internetové zoznamky. Ja som od teba o málilinko mladšia, ale tiež som bola dlho predlho sama a priateľa nie a nie nájsť, až vďaka jednej zoznamke. Ten priateľ je už teraz síce "bývalý", ale po dlhej dobe to bol konečne krásny vzťah 😉 Tiež som mala najprv pocit, že je to trápne takto hľadať po zoznamkách, ale potom si vravím - prečo? Ak si zamestnaná žena, neobľubuješ pochybné bary ani diskotéky, tak zase tak veľa mužov nestretneš, teda ja som určite nestrtávala a už sa mi nechcelo čakať na náhodu. A za mňa - vyplatilo sa to 🙂

roberta000
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vsetkyloginituuzsu
autor
2. aug 2015

Baby, uz hladam nejaky sport. kurz 😀 Len neviem, kde sa mam prihlasit. Vsetko, co ako tak zvladam je take zenske 😀 Pochybujem, ze na pilatese budu muzi.

moll
2. aug 2015

@oli18 som žena S dlhými nechtami ktorá píše cez telefón S autodoplnanim Z ktorého má ide šľak trafiť 🙂

vsetkyloginituuzsu
autor
2. aug 2015

Baby ale ja zoznamky nepovazujem za hlupost. Uz som mala par stretnuti.
Najprv som uprednostnovala slovakov v okoli. nechem vyzerat namyslene, ale az na jedneho som si s ostatnymi nemala co povedat. A ten jeden - neviem co sa stalo. Raz ked sme si telefonovali som mu vytkla, ze skoro nikam nechce chodit, ze je len za PC (bol IT) a nato som si vypocula, ze kto som ja, ze sa mu staram do zivota, ze viem aky on je....a uz sa neozval. Mozno to bola len zamienka ako sa ma zbavit, mozno skrat, neviem.
Potom som sa prihlasila na zoznamku v krajine kde som a to vam je este vacsie oblbovacky ako azet. Na stretko prisli zenati ktori mali zaujem len o action, alebo 30tnici vyzerajuci na 50tnikov...
A baby verte, nie som narocna. nepotrebujem krasavca, ani tehlicka, ani bohaca...

libka1
2. aug 2015

@vsetkyloginituuzsu aikido alebo karate. To das a tam su vacsinou muzi a aj inteligencne byvaju na tom lepsie kedze to nie je len sport 😉
Ja mam tiez manzela z Pokecu a zacali sme tiez sportovo. Byvali sme nedaleko seba a hladali partnera na tenis...

elusive
2. aug 2015

@vsetkyloginituuzsu Stačí ísť do posilky, kde sú aj muži. Tam ich bude habadej 😀

vsetkyloginituuzsu
autor
2. aug 2015

@libka1 😀 neviem, ci sa chcem hned na zaciatok strapnit 😀

victoriab
2. aug 2015

@vsetkyloginituuzsu ani nevrav 🙂 ja milujem divadlo a chodím tam 2x do mesiaca, lebo je to reset a čo mi povedali? načo chodíš do divadla? tam nikoho nestretneš, lebo tam všetci chodia v pároch! ale ja chodím tam, akého chlapa chcem stretnúť 🙂 povedali mi, že mám začať chodiť na hokej :P

victoriab
2. aug 2015

@vsetkyloginituuzsu čo ty vieš, či strápniť? možno ti nejaký fešák sám od seba bude chcieť podržať tú činku alebo ukázať, že ten stroj používaš úplne inak, než sa má a blesk! bude to tam 🙂

libka1
2. aug 2015

@vsetkyloginituuzsu ja som vlacila nase decka na aikido a mne to prisla tazka pohoda. Myslim ze by si sa nestrapnila 😉

libka1
2. aug 2015

Fitneskovych vzdychacov a kochacov sa vlastnym telom moc neoblubujem. 😀 Tych je tam 80% a zbytok je mozno normalny...

vsetkyloginituuzsu
autor
2. aug 2015

@libka1 Libka, ale ked aikiduju deti a 30 rocna zena, tak to je asi ine, nie? :D

mircalla
2. aug 2015

@vsetkyloginituuzsu no ja som mala 4 dlhodbe vztahy od 18 do 35 a boli aj pauzy a vsetky skoncili
So sucasnym partnerom som sa zoznamila na zahranicnej zoznamke...och, inak chcela by som mat opat 30....

Najlepsi vek je tridsiatka..... povedal kto? zeny po styridsiatke

libka1
2. aug 2015

@vsetkyloginituuzsu po nich mavali trening dospelaci tak som si ich vzdy omrkla kym sa decka prezliekli 😉 kebyze nemam 3 privesky tak tam uz chodim, ale takto sa neda 😝 trener bol mnamozny, to len tak na okraj, ja som vydata 😀 stastne vydata 😀

vsetkyloginituuzsu
autor
2. aug 2015

@mircalla tak porad, kde na zoznamku mam ist 😀 viem celkom ok Aj a Nj. 🙄

mima4
2. aug 2015

@vsetkyloginituuzsu

som toho nazoru, ze niekomu je dany manzel pre zivot, niekomu nie, detto s detmi...ale chapem, ze je tazke prijat hlavne fakt, ze ten muz a deti tu nie su...
Osobne nie som toho nazoru, ze daj sa na milion kurzov, kruzkov..blbovin...aby si na to nemyslela....tomuto sa hovori aj vedomy sebaklam, kedy clovek nehce nazriet do hlbky svojho srdca a radsej naprace si milion aktivit..aby nemusel uvazovat...a hladat odpovede na to co ho trapi...

Co je podla mna podstatne vediet..ze manzel a deti a rodina by nikdy nemali byt zmyslom zivota... lebo v pripade napr. teba by si fungovala bez toho zmyslu... mat za kazdu cenu manzela moze zenu stat vlastny zivot, zdravie, nervy...vlastnu osobnost...bud ten muz pride alebo nie... proste to neovplyvnis...

Chapem ta hlavne s detickami...aj kebyze si teraz najdes priatela..dajme tomu, o dva roky sa vezmete a zacnete snazit o babo...a v 33 uz to nemusi byt jednoduche...ale na druhej strane ani nemozne...

Bud hlavne sama sebou, vaz si seba, snaz sa robit dobre veci, pomahat druhym...a nechat to na samotny zivot, ako sa to poriesi....