Mám dieťa so ženatým mužom a chcem, aby sa s ním stretával

mell23
6. aug 2015

Ahojte. Ja viem že mnoho z Vás ma bude odsudzovať. A posledné čo potrebujem sú kazne preto prosím také ženy čo to nevedia pochopiť radšej ani nech nekomentujú. Vieem že som spravla chybu ale zaľúbila som sa do ženatého muža. Máme spolu dieťa. Od začiatku viem že od svojej rodiny neodíde ani to od neho nežiadam. Ide tu o to že chcem aby sa s naším dieťaťom stretával ale on je zvlášny. Jeden deň je to jeho babatko a ďalsí deň ho už nezaájima. DOkáže sa dva týždne neozvať a potom zase otočí a vyvoláva aj 10x za deň . Keď zavolá nedokážem ho odbiť. Poradte mi ako na neho aby sa rozhodol a uvedomil si že......ďakujem

maciatkolulu
17. aug 2015

@marionmarion ospravedlňujem sa ti, ak som sa ta niecim dotkla, len sa mi nepacilo ako si vyjadila nazor, ze bude vzdy druhe dieta a ze miluje deti, ktore mu porodila zakonita a ze je to fakt. To zial nemozes ty vediet. Keby tak miloval svojunrodinu a deti, nie je s druhou, neurobi si dalsie dieta, nepriznava sa k nemu a nechodi za nim vobec, to jenpodla mna fakt. A ja som chcela, len trochu povzbudit zenu - autorku ako matku. A nie ju presviedcat o tom, ze jej dieta bude vzdy na poslednom mieste. Moze a nemusi. Zivot prinasa rozne prekvapenia. To vsjo. Pekny den aj tebe.

marionmarion
17. aug 2015

@maciatkolulu nechajme na autorku koho nazor jej bude blizsi, myslim ze ma vlastnu hlavu. Je v poriadku ze nesuhlasis, ale uplne staci to napisat raz. Nemozem povedat ze si sa ma dotkla, ale keby si sa ty pozerala dennodennene svoj dieta, ktore je smutne a trapi sa, lebo jeho otec, ktory ho odmalicka akoze tak miloval, venoval sa mu, nosil ho v nosici, chodil s nim na prechadzky, po troch rokoch si aj mne priznal, ze to vsetko robil len pre pocit viny a z povinnosti, dieta nemiluje, nikdy nemiloval, cely cas sa len premahal a uz nevladze a adios, tak by si pochopila o com pisem. A toto riziko je tam vzdy. Z môjho pohladu by bolo stokrat lepsie, keby moje dieta svojho otca ani nepozna, lebo teraz by to netrapilo a casom by snad prisiel niekto iny, kto mu bude otcom. Nikdy nevies co sa odohrava v tom druhom, mozes mat ruzove okuliare a predpokladat ze to bude dobre, ale ziadnu zaruku. Ty si mala stastie, nie vsetky ho mame a treba sa na vec pozrie aj z tejto strany, nielen z tej lepsej. Vsetky sem piseme iba svoj nazor a autorka temy sa rozhodne sama a slobodne ako bude chciet...

maciatkolulu
17. aug 2015

@marionmarion tak to je smutne. Lenze vies potom by si sa musela bat stale, lebo ani pri tom novom nemas zaruku, ze sa po rokoch nezbali a zbabelo nezdrhne. Clovek, ktory takto sprosto opusti dieta naozaj nestoji za oslovenie otec a viem presne ako sa citis, ked vidis smutne dieta. Je to jeden znajbolestivesich pohladov pre mamu a nemozes urobit nic. Akurat sa snazit adekvatne k veku vysvetlit a dieta casom same pochopi.

rutian
17. aug 2015

@mell23 no ocividne prosba aby tie, ktore chcu kazat nezabrala 😀 co s nimi....
vies, podla toho co pises on sam nevie.....preto je raz tak , raz tak....je si vedomi ze je to dieta jeho , ale boji sa aj co by sa stalo na druhej strane rieky....takto si musi vybrat ci bude viest dvojity zivot, a ty tiez...alebo uplne bez neho ale to by bolo idealne sa odstahovat co najdalej...a mozno si najst niekoho noveho.....
ak zijete v jednom meste tak ci tak sa na to podla mna pride....a vyriesi to jeho manzelka za vas 😝 alebo dobri ludia 😕

marionmarion
17. aug 2015

@maciatkolulu vies, moje dieta nerozumie ani vete "uz je vecer, obchod je uz zatvoreny" lebo ma tazku poruchu porozumenia a reci. A to, preco jeho otec zrazu nie je, mu nemam sancu vysvetlit. a on to nema sancu pochopit...

maciatkolulu
17. aug 2015

@marionmarion smutne, smutne, smutne.... vela sil,viem co prezivas.....

marika39
17. aug 2015

Zvláštne čakať od muža ktorý má popri rodine milenku a nemanželské dieťa aby sa začal správať normálne 😒 . Nechcem ťa odsudzovať, ale vybrala si si ženatého muža pre svoje dieťa a tým si ho vlastne akoby pripravila o otca, je to smutné a sebecké ☹ teba mi teda nie je ľúto ale tvojho dieťatka áno

kliara
17. aug 2015

@mell23 - nuž áno, najprv otec tvojho dieťaťa zanedbával kvôli chvíľkam s tebou svoju rodinu, a teraz kvôli svojej rodine zanedbáva tvoje dieťa. Ako inak si si to vôbec predstavovala? Veď nemôže byť naraz na dvoch miestach. Nesprávneho otca a teda aj osud s tým spojený si vybrala svojmu dieťaťu ty. Áno, čítala som, že dieťa nebolo plánované, otca si mu však vybrala už vtedy, keď si s ním začala spávať, či už s plánom alebo bez plánu na dieťa, s následkami predsa treba rátať. A prinútiť otca, aby sa pravidelne stretával s dieťaťom, keď sám nemá až taký pravidelný záujem, sa jednoducho nedá.

marionmarion
17. aug 2015

@maciatkolulu dakujem...

mk22
17. aug 2015

keby kazdy muz bol dokonaly gentleman, keby kazda zena bola vo vsetkom dokonala a po kazdej stranke naj/naj tak by boli same dokonale vztahy, manzelstva, dokonale rodiny..keby to tak bolo, zivot by bol tak uzasny, do posledneho detailu krasny, aj MK by ostal uplne trapny bez tych roznych diskusii 😵 Ale nie je to tak, muzi su samci od narodenia, potrebuju si dokazovat x veci, zeny su rozne, krasne, jednoduche, obycajne, hviezdy aj sexice...ide o stastie, kto na koho natrafi 🙂 jedna natrafi na milujuceho romantika, druha zase na alkoholika, tretia na zenateho herca..kazda jedna sme originalna ale kazda jedna riesi situaciu po svojom, preto darmo radit, ked nie sme v kozi tej druhej. Aj dotycna si precita x roznych nazorov, vyjadreni, ale v konecnom dosledku sa riadi aj tak svojim srdcom 🙂

miriam11
17. aug 2015

@mell23 Skus sa Ty vobec neozvat. Spomenie si po niekolkych dnoch na vas? Uvidis....a budes mat jasno.

odm3
18. aug 2015

@mk22 Sto lajkov k tvojim príspevkom. Cítiť z nich veľkú schopnosť empatie, nadhľad nad životom, schopnosť vidieť veci z rôznych uhlov pohľadu. Plne súhlasím. Človek sa v živote dostane do rôznych situácií, musí bojovať sám so sebou, jeho rozhodnutia ovplyvňuje množstvo faktorov, preto sa nie vždy správne rozhodne. Keby to bolo také jednoduché – že idem do Tes.a a kúpim slobodného, krásneho, bohatého, so zmyslom prehumor..tak potom môžem autorke vytknúť - že čo si spros.á načo kupuješ ženatého..

crystal333
18. aug 2015

@kristina1204 no ty do toho nejako az privelmi vidis,ze ho zviedla,bola si pritom???😀😀

milota164
3. sep 2015

on sa musi rozhodnut ako casto sa chce stretavat, tazko ho prinutis.A plati ti? len sa treba nad tym zamysliet a rozhodnut ci budete v kontakte alebo nie aby drobec nemal z toho zbytocne problemy.