Mám dieťa so ženatým mužom a chcem, aby sa s ním stretával

mell23
6. aug 2015

Ahojte. Ja viem že mnoho z Vás ma bude odsudzovať. A posledné čo potrebujem sú kazne preto prosím také ženy čo to nevedia pochopiť radšej ani nech nekomentujú. Vieem že som spravla chybu ale zaľúbila som sa do ženatého muža. Máme spolu dieťa. Od začiatku viem že od svojej rodiny neodíde ani to od neho nežiadam. Ide tu o to že chcem aby sa s naším dieťaťom stretával ale on je zvlášny. Jeden deň je to jeho babatko a ďalsí deň ho už nezaájima. DOkáže sa dva týždne neozvať a potom zase otočí a vyvoláva aj 10x za deň . Keď zavolá nedokážem ho odbiť. Poradte mi ako na neho aby sa rozhodol a uvedomil si že......ďakujem

janinah
6. aug 2015

a čo si má on uvedomiť? ...priznal otcovstvo?platí?....dobre by bolo,aby si si ty uvedomila,čo bude dobré pre dieťa...či ocko,ktorý sa k nemu nebude verejne priznávať a ozve sa kedy si zmyslí...alebo radšej nijaký otec...tak si to premysli a potom sa toho drž,lebo skomplikuješ život sebe a hlavne dieťaťu.....čím skôr sa od neho odtrhneš ako od muža,tým skôr budešľ mať šancu na toho pravého muža v svojom živote,tento to nie je,to by sa správal inak....a teraz neviem- je toto tá neželaná kázeň? lebo viem ťa pochopiť,že by si chcela ideálneho ocka a možno aj partnera,ale ak to neide,tak to neide 😒

klya
6. aug 2015

Asi som nejaká pribrzdena. Takže ty od neho neziadas, aby odišiel od svojej rodiny, ale chceš, aby sa stretával s vašim dieťaťom? A ako by si si, prosím ta, toto predstavovala?

adrika25
6. aug 2015

Fuuu, no tu tazko radiť, každopádne ťažká situácia pre vsetky strany... Neviem ci bolo dieta plánovane alebo sa "pritrafilo"... Nejdem ta súdiť, ty sama si to ponesies a zrejme pekne dlho, každopádne chlap zrejme nevie co chce..zrejme mu to asi takto aj vyhovuje...zrejme Zrovná zodpovedný a otec roka z neho nebude... Co takto sa od neho odstrihnúť, poriešiť aspoň veci tykajúce sa výživného a nechať ho teda žiť ten svoj život aky chce, a ty si začať postupne lepiť ten svoj... neprinútis ho byt otcom ked ním sam nebude chcieť byt... Každopádne Ti naozaj prajem vsetko dobre

bratislavcankanm
6. aug 2015

@mell23 ak jeho manzelka o jeho (tvojom) dietati nevie - tazko sa s nim moze stretavat.

jeennyv
6. aug 2015

@mell23 ja to vidim tak, ze clovek je neverny hlavne preto, lebo bud uteka pred problemami a riesi si ich u niekoho ineho alebo je doma v istych medziach vsetko ako tak v poriadku, ale nieco v sexe ci pozornosti chyba a z toho mi vyplyva, ze to tak bude aj vo vztahu k vasmu dietatu....ak je podla mna doma u neho vsetko v poriadku, ma o cas a program postarane o "rodinu" inde nie je zaujem.. ak nieco skripe prilezie....pre mna sa vylucuje nechciet od neho tzv. nic cize nie rozvod, ale narokovat si na nejaku pozornost...ja viem, ze to nechces pocut, ale bohuzial, v tvojej situacii to bude tak vzdy, pokial sa asi vy dve s jeho zenou inak nedohodnete...
Podla mna on je presne ten typ chlapa, ktory caka ako sa dohodnu zeny, lebo jemu to tak vyhovuje, ked odbijes a zabranis mu styk s dietatom tak tak bude, ked sa manzelka dozvie o nemanzelskom dieta a vykopne tak dojde za tebou, tak ci tak prihrieva si polievku na oboch stranach...dobre dieta je mat krasne, ale jednu chybu si uz urobila, ze je zo zenatym clovekom, podla mna nerob dalsie a netahaj to do kolecka s nim...mozes zacat novy vztah, ked nechces tak aspon novy zivot.....mysli aj na to, ze deti rastu rychlo a ze budes musiet svojmu dietatu vysvetlit ako to je....

ivett1
6. aug 2015

@mell23 no, aby si uvedomil čo?...že má s tebou dieťa, so svojou milenkou? veď to vie ...a celkom mu to vyhovuje...raz je s manželkou a potom zasa s milenkou ... stretáva sa s tebou kvôli dieťaťu? ...asi nie, vždy je aj s tebou (pre tých menej chápavých - vrznete si spolu, či?...) a to je asi tak všetko ...alebo chceš žiť spolu s jeho rodinou? t.j žena, deti, ty a tvoje dieťa?...ako jedna veľká rodina...no, čo ja viem...až na pár výnimiek zo sveta "šoubiznisu", neviem o tom, že by to bolo u nás bežné ...

PS: prečo by som ťa mala odsudzovať, veď si si to vybrala sama ... a sú len dve možnosti- buď sa rozvedie a bude žiť s tebou a vaším dieťaťom (možno si ťa aj vezme) alebo sa nerozvedie a budeš stále len milenka ženatého muža ...až kým to jedného z vás neomrzí ...

ivca88
6. aug 2015

Nepoznam ani teba ani jeho ... takze netuším aký príbeh sa u vás odohrava ...
Ale nie je to ľahké ...a ani nebude ..

Moja rada ? Pokiaľ sám nechce ..nijako ho neprinútiš ...
Časom si aj ty uvedomíš že chceš plnohodnotnú rodinu ... a nie ocka na 3 dni do mesiaca ...
Kašli na nho ... je to jeho vec ako sa k bábätku postaví ..
Ale myslým že čím skor si zvyknes na to ze budes sama s malým .... tým lepšie pre teba

Veľa štastia

alaguema
6. aug 2015

@mell23 manželka o existencii vášho dieťaťa vie/nevie...? Možno má aj logistický problém, v prípade, že pani nič netuší. Ako na neho ti neporadím. Je dospelý, mal by si uvedomiť sám, že je opäť otcom a ak to nedokáže, tak ho ani sto volov neprinúti. Možno je aj zmätený, sklamaný?, že sa mu z nezáväzného mileneckého vzťahu zrazu stalo čosi podobné, ako už má doma - povinnosti, zodpovednosť a starosti. Čaro mileneckých vzťahov býva v ich voľnosti a v tom, že tam sa nič nemusí..no a zrazu sa musí/mal by..tak zrejme robí podľa nálady, ako mu vyjde z...no.
Neviem k akému rozhodnutiu ho to chceš doviesť...aby opustil rodinu? Veď píšeš, že neopustí, že to vieš. Tak k čomu sa má rozhodnúť? Musí byť dosť komplikované "obhospodarovať" dve rodiny, z ktorých jedna netuší o existencii tej druhej. Tzv. dvojitý život. Má to náročné. Podľa zásluh 😉

mell23
autor
6. aug 2015

@janinah Nieee nie kazeň som mala na mysli niečo iné.. .🙂 Ano plati.... priznáva sa... alee.... uz som napísala 🙂

mell23
autor
6. aug 2015

@klya Tak ako to je doteraz... ale nie vtedy ked si zmyslí. čo je na tom nelogicke? kolko chlapov ma nemanžeské deti s stretávajú sa s nimi.. myslím si ze som žiadnu zaujímavost nenapísala...

mell23
autor
6. aug 2015

@adrika25 Dalo mi to sem uplne sprostý názor a zrejme sa všetccia budú naň chytať.. ja som písala že sa s ní chce stretávať ale mááva tie svoje výpadky

mell23
autor
6. aug 2015

@bratislavcankanm Vie a stretáva sa.. .prosím cízajte úprispevok nie nazov fora ten mi sem dal admin a vôbec nevystihuje to co som chcela..

mala_hobitka
7. aug 2015

@mell23 ak bude takyto premenlivy otec aj v buducnosti tak to tvojmu dietatu velmi ublizi

sissy27
7. aug 2015

@mell23 nečakaj, že ťa zasypú diamanty, keď zatrasieš stromom plným hovien... asi tak..
nekomentujem a nesúdim fakt, že si si začala so ženatým a máš s ním dieťa, nie si prvá ani posledná... ale čo očakávaš od niekoho, kto sa už raz k žene a deťom zachoval ako chuj... videla si to v priamom prenose, vedela si, do čoho ideš... vyhoď si z hlavy, že práve kvôli tebe by sa zmenil a uvedomil si, čo je v živote dôležité... a hlavne nemá dôvod niečo zmeniť, pokiaľ ty a jeho zákonitá mu budete toto správanie tolerovať... ak chceš niečo zmeniť, musíš začať od seba...

sasa1310
7. aug 2015

@mell23 Čas, ktorý venoval tebe (ešte keď ste dieťa nemali) mal tráviť so svojími deťmi. Tebe to zjavne nevadilo, že uteká od detí k tebe.Veď prečo by aj. Čo tam po deťoch. A teraz keď máš aj ty s ním dieťa, tak zrazu ti blikla kontrolka, že héééj, kde je otec, veď by mal byť s tvojim dieťaťom.
Takže čo vlastne čakáš? Že ho tvoje dieťa zmení? Čo si má teraz uvedomiť, keď už deti má a najpriek tomu trávil čas s tebou?

petraxy6
7. aug 2015

@mell23 choď na súd a dohodnite sa na stretávaní dieťaťa s otcom. a máš vybavené

maminuska
7. aug 2015

@mell23 môj exmanžel ani nemá nemanželské dieťa a so svojimi deťmi sa nestretáva (už 5 rokov ) .
neviem ako si to predstavuješ to stretávanie, že by chodil a trávil by s ním čas ? Vodil ho na krúžky , učil sa s ním , brával ho na dovolenku a to všetko za súhlasu jeho manželky ? Myslím že je veľmi málo tak tolerantných manželiek ktoré by to strpeli . Takto to jednoducho nefunguje.
Nastav si pravidlá , alebo nech vám súd nastaví pravidlá , určí styk s dieťaťom.
Ukončila si s ním vzťah alebo ešte to pokračuje ?

147789laska
7. aug 2015

@mell23 ahoj, to je zle.... 🙂
je to obojstranne? ake mate velke dieta?
pises: od začiatku viem že od svojej rodiny neodíde ani to od neho nežiadam.
a sucasne mas nadej.. na co?
ako muz ti napisem ze aby si bola jeho a on tvoj musela by si to povedat jeho zene ale tym stratis mozno aj jeho
on ako manzel ostane pri svojej a preto aj to jeho spravanie
mrzi ma to co sa deje ale neenchaj sa nim manupulovat, nech sa zachpova ako chlap a prizna otcovsstvo...

dionyzka
7. aug 2015

@mell23 myslim, ze @sissy27 a @sasa1310 maju pravdu. Tu nemozes ocakavat naozaj nic. Ja na Tvojom mieste sa budem snazit s takymto "oteckom" vztah neprehlbovat a malemu najst zodpovednejsieho otecka, ktory sa mu bude venovat a nebude lietat medzi dvoma rodinami.
Je to tazke: Ty trpis, lebo dietatko nema otca, Ty nemas manzela ani partnera, ktory by pri Tebe stal. On balansuje medzi dvoma zenami, predpokladam, ze ani jednu nema rad a medzi svojimi detmi - tiez nic moc.
Myslim, ze jedine vychodisko je si to ujasnit, ist od seba a Ty hladat pre sebe vhodneho partnera a malemu noveho otca.

hanka_april
7. aug 2015

@mell23 a ty sa s nim este sexualne stykas? ide o to, ci len nepredstiera zaujem, ked si chce suchnut 😕

dilino
7. aug 2015

ja si myslim že ako môže žiť pri žene v dobrom manželstve ked mu nič nechyba a odbehnuť si že urobim nejakej žene dieťa a necham ju sa trapiť ako finančne tak citovo dalej by ma zaujimalo z jeho strany z akeho dôvodu ľahol do postele zo ženou s ktorou vedel že nič viac nechce rozvijať to je akože pomsta či čo dalej ako reaguje jeho žena ked sa jej priznal že čo urobil mňe keby chlap počas manželstva povedal že pozri mam dieťa z inou zahol som ti ihned by som sa s nim rozviedla normalny chlap ktoremu nič doma v manželstve nechyba si nevyhľada ženu a neurobi jej dieťa je to trochu čudne vybav si vyživne a ostatne veci okolo toho a ked by prišiel na navštevu za malym opytala by som sa ho že čo ho viedlo k tomu čo urobil ked vedel že s tebou nezostane aby zbytočne platil alebo aby ťa za niečo vytrestal že si nič neurobila či ako sa to da pochopiť lebo to normalne nieje že je ženaty muž ako že v štastnom manželstve a pôjde za inou urobi jej dieťa a vykašle sa na nu to je na zamyslenie a prečo sa nechce rozviesť ked ma s tebou dieťa klame sam seba a podviedol aj svoju manželku a ta mu to odpusti nejake zvlaštne normalny chlap ktory je ženaty v manželstve mu nič nechyba neide podviesť ženu tym že sa vyspi z druhou ženou koľko ste sa predtym stretavali a ako to bolo u nych doma bola aka situacia ma on už z manželstva deti čo ho k tomu viedlo.

mihula
7. aug 2015

@petraxy6 vybavene iba z jednej strany,on sa pride na dieta pozriet kedy bude chciet a nie kedy mu urci sud,myslim pravidelnost,nik ho neprinuti,ze kazdy druhy vikend

petraxy6
7. aug 2015

@mihula no ale mne to príde že autorka ho chce vidieť a možno preto on chodí ako sa mu zachce. tam by si mali obidvaja upratať najskôr vo vzťahu a potom toto doriešiť. a v prvom rade pán s manželkou.

kristina1204
7. aug 2015

ked si zviedla zenateho tak si mala mysliet na nasledky...on je idiot a jediny kto bude trpiet je to dieta.

flipflopi
7. aug 2015
Používateľ flipflopi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od flipflopi.

niektori chlapi akoby boli bez chrbtovej kosti. Niekedy im naozaj nerozumiem ☹

zojaaa
7. aug 2015

O moj boooze, zase niekto priviedol na svet dieta do neuplnej rodiny a pritom to vedel dopredu a hned od zaciatku....co z tych deti vyrastie ked maju takychto rodicov a takyto vzor ?!

Aky isiel taku nasiel....super chlapa si si nasla, ty si asi uplne rovnaka....no len to nemalo koncit tehotenstvom....

worker_falcon
7. aug 2015

@flipflopi ...ale vždy sa nájde dostatok žien, ktoré im to žerú. dokonca majú s nimi dieťa.

dunakiliti80
7. aug 2015

Mať milenku je pre chlapa niečo celkom iné ,ako ženu aj keď s vlastným dieťaťom.....a ešte k tomu inde vlastnú rodinu. Momentálne tipujem že si mu skor na príťaž ....
A modli sa aby sa ti to isté nestalo v budúcnosti ked budeš aj ty konečne mať vlastnú šťastnú rodinu.
Držím palce 😉

liebling98
7. aug 2015

@mell23 vie o vašom dieťati jeho manželka? Je zapísaný ako otec v RL? Platí výživné? Máte stále spolu pomer, alebo jediné, čo vás už spája je dieťa?
Napadlo ma presne to, čo @hanka_april že keď si chce vrznúť mimo manželskej spálne, príde za tebou, urobí ťuťuli-muťuli na dieťa, Ty ostaneš na mäkko a chlap dostane, po čo prišiel.
Ak si na moje prvé tri otázky odpovedala nie, zabudni na darcu polovice genetickej informácie tvojho dieťaťa a hľadaj otca niekde inde.

barushkaaa
7. aug 2015

@mell23 ako chceš donútiť niekoho, aby mal záujem o svoje dieťa? 😕 keď nechce, tak nechce a Ty sa môžeš aj na hlavu postaviť!

súd sice môže určit styk s dieťaťom, ale to, či ich tvoj ex využije je len na ňom.....

btw. v časoch, keď ste spolu ešte nemali dieťa, sa stretával s tebou, miesto toho, aby trávil čas so svojimi deťmi a teraz sa ti nepáči, keď netrávi čas s Vaším spoločným dieťaťom? 😕 dievča, dievča karma raz doženie každého.....skôr, či neskôr!