Mám podozrenie, že mi je muž neverný - mám požiadať o rozvod?

julka85
17. júl 2021

Ahojte, mám podozrenie, že má manžel milenku. V posledných mesiacoch ma odmieta, vyhýba sa rodinným aktivitám, je ku mne odmeranejší a už neviem ako ďalej. Všetko naznačuje tomu, že má milenku. Máte s tým prosím nejaké skúsenosti? Mám požiadať o rozvod alebo sa snažiť nejakým spôsobom toto manželstvo zachrániť? Naozaj neviem, čo mám robiť :( Čo bude so mnou mi je jedno, ale čo naše 2 deti? Som z toho nešťastná...

danka9921
17. júl 2021

@julka85 čo tak sa ho priamo opýtať?

tara42
17. júl 2021

@julka85 porozpravat sa ako dospeli ludia, preco hned tak radikalne.

bagre
17. júl 2021

nepoviem ti čo máš urobiť ohľadom rozvodu, lebo ešte pred tým by si mala mať jasno /s milenkou či bez/ ako je na tom váš vzťah - a to by si potrebovala hovoriť s manželom nie len vidieť subjektívne ako sa on správa k tebe... a určite by ti nemalo byť jedno čo bude s tebou...

ankare
17. júl 2021

Priamo sa s ním porozprávaj. Držím palce!

dominika168
17. júl 2021

@julka85 ja by som sa určite s ním porozprávala, prečo sa zmenil, čo mu vadí vo vzťahu a možno nájdete ten problém a vyriešite ho 😊 držím palce 👏🏻

katkati
17. júl 2021

Radia ti, aby si sa sním otvorene porozprávala. To môžeš, ale pochybujem silno, že on bude otvorený v prípade, že má milenku. Keby sa chcel priznať a ísť za milenkou, už by ti dávno povedal. Keď ju má iba na pobavenie, neprizná to. Jedine, že by si ho vyprovokovala do nepricrtns, vtedy sa chlapom zatemni mozog a vykričia aj to, či nechcú 😄

deti95060810
17. júl 2021

ako dôvod rozvodu napíšeš sa mi zdá že má manžel milenku?
Najskôr sa presvedč či je to ozaj pravda. možno je len manžel znechutený , vyhorený a pod. Nerieš tak vážne veci hneď radikálne...Držím palce....

mauceuka77
17. júl 2021

Keď si chceš byt istá na 100%, tak bud súkromného detektíva alebo sledovacie zariadenie. My mame to iste, vôbec si nas nevšimne a doma len útočí, vyjde von ako ,, víťaz” a navyše hra pred všetkými divadlo a poštval proti mne rodinu a ,, priateľov”. A to si neviem už vôbec rady...Ale to už u neho nieje level, že milenka, ale psychopatia....

janickacrazy
17. júl 2021

@julka85 hlavne skús najskôr zistiť, či tu milenku ozaj má, alebo len proste máte nejakú krízu, deťom sa venuje? Ako dlho ste spolu? Mobil nemôžeš pozrieť alebo PC? Nenápadne?

julka85
autor
18. júl 2021

Ďakujem vám za rady. No deťom sa venuje, mobil som skúšala ale má zmenené heslo a v PC som nič nenašla..A opýať sa narovinu či má milenku - už sa vám niekedy reálne stalo, že by vám povedal, že áno mám?

miankass
23. júl 2021

@julka85 ak toto je všetko co nasvedčuje tomu, hystercis, a určite nieje hneď dôvod na rozvod.