Mám zvláštny vzťah

kikaa1986
10. okt 2020

Ahojte potrebujem pohľad z vonka 🙂. Cez leto som som spoznala niekoho , organizujem letné tábory a on robil vedúceho. Celé leto sme boli spolu. Postupne medzi nami niečo zaiskrilo trávili sme spolu radi čas nespali sme spolu ja som čerstvo po rozchode niesom pripravená na vzťah on na vzťahy neverí a nespí zo ženami keď nieje vo vzťahu. Bol milý, pozorný veľa sme sa rozprávali máme veľa spoločného. Nič sme si neslubili povedal mi že má ľúbi vie si predstaviť život somnou ale neverí na vzťahy ja tiež niečo cítim ale tiež vzťah nechcem. Vrátili sme sa po lete do reality všedných dní bývame od seba asi 2 hodiny veľa sme si písali aj hodiny aj do rána. Ale postupne som si všimla že píšem iba ja jemu keď mu napisem píšeme si ale pokiaľ sa neozvem on sa neozve aj týždeň. Keď si zavoláme je milý povie mi že má ľúbi a ze mu chybám aj moja dcéra. Keď sa vidíme opäť je pozorný, milý a vyznáva mi lásku. Vôbec sa v tom nevyznám ako to medzi nami je. Prečo sa sám neozve ale keď sme spolu je taký aký je? Stále k nemu niečo cítim ale necítim záujem z jeho strany len potom keď sme spolu a on je taký milý a pozorný som s toho zmätena. Baby poraďte čo si myslieť. Ďakujem

mondolina
10. okt 2020

@kikaa1986
Prestaň sa mu ozývať sama od seba a uvidíš.
Keby chcel byť s tebou vo vzťahu tak je.
Celý je divný s tým ľúbením.

maria39
10. okt 2020

prepacj ale vyzera ze to nieje obostranne spytaj sa ho nato priamo preco sam sa neozve ....musite si vela veci hovorit ...nemoze hrat na dve strany a este ked mas dieta ...mal by mat rad teba aj tvoju dceru ...to nieje dobre ked sa sam neozve skus mu nepisat a uvidis ako bude dalej

kikaa1986
autor
10. okt 2020

@mondolina my sme obaja divný ani ja vzťah nechcem. A keby sa mi neozval vobec beriem to veď nastala realita len potom nechápem ako sa ku mne správa keď sme spolu. No celé čudné už mám za sebou všeličo ale toto je pre mňa nove.

panelacikova
10. okt 2020

@kikaa1986 možno ťa ľúbi. ale môže byť pokojne aj gay. lebo to je nejaké čudné "ľúbenie". a nič v zlom, ale tvoj príspevok mi pripadá, akoby ste mali obaja tak 18 rokov max.

maria39
10. okt 2020

@kikaa1986 nechapem naco si s nim zacinas ked vztah nechces ..nemozessa chovat ako pubertacka ved uz si mama a dcera vsetko postupne pochopi

oliolijanka
10. okt 2020

@kikaa1986 😀 Ale prosim ta.. a co chces, ked nie vztah???

kikaa1986
autor
10. okt 2020

@oliolijanka nič skôr som chcela aby to čo cítim pominulo a ostaneme blízky priatelia ale nedeje sa to teda u mňa . Naozaj mi na ňom záleží preto som ani nad sexom nepremýšľala lebo sex všetko skomplikuje.

kikaa1986
autor
10. okt 2020

@maria39 ako som si s ním začala. Niečo medzi nami iskrilo . Moju dcéru pozná lebo bola somnou v tábore dcéra o ničom nevie

oliolijanka
10. okt 2020

@kikaa1986 Podla mna, iba moj nazor🙂, vy by ste si mali zadefinovat, co chcete a co nechcete.
Lebo podla mna ty chces mat vedla seba normalneho muza, s ktorym by si mala normalny vztah. Len z nejakej obavy, ze to nevyjde, presviedcate sa, ze nechcete vztah.

panelacikova
10. okt 2020

@kikaa1986 a možno sex všetko vyrieši. si to rozdajte. a buď vás to zblíži alebo pôjdete od seba už úplne. a budeš mať vyriešené...

kikaa1986
autor
10. okt 2020

@panelacikova 🤣 aj to je cesta. Len ja tiež neviem mať sex len tak lebo ma niekto priťahuje

kikaa1986
autor
10. okt 2020

@oliolijanka hej toto je presná definícia. Sme obaja trochu "poškodený" ja som po ťažkom rozchode a chlapom neverím a on má tiež nejaké svoje stavy dokonca mi tvrdi že on ani deti nechce že vzťahy sú somarina že to vždy niekoho bolí atď . Ale o to ani nejde na teraz je vzťah mimo a keby sme neboli vôbec v kontakte tak to chápem len potom sa stretneme a je pozorný, milý ku mne a ja neviem čo si mám myslieť o tom celom ale asi to nerozlúštim uvidíme čas ukáže

maria39
10. okt 2020

@kikaa1986 tak to iskrilo a preco to nepokracuje ved to postupne islo pekne preco on vlastne stale caka len na teba toto nieje cosi v poriadku bud obozretna skus mu nepisat a pockaj ako ude reagovat vyzera to ze asi sa moc k tomu nema akoby to len hral a dcera aky ma k nemu vztah co o nom hovori ?

mondolina
10. okt 2020

@kikaa1986
Tak si polož otázku či musíš na všetko poznať odpoveď. Nemusíš. Keď nechcete vzťah ani jeden tak ho vnímaj vo svojom živote, bez vysvetlení.

maria39
10. okt 2020

@panelacikova sexom to nestaci .....tam musi viacej veci aby to fungovalo

oliolijanka
10. okt 2020

@kikaa1986 Zase z okolia, co poznam muzov, ti, co tvrdia, ze nechcu vztah, tak ti ani nie su dobri muzi na vztah.
Dobry muz na vztah je muz, ktory vztah chce!😀

kikaa1986
autor
10. okt 2020

@maria39 dcera ho pozná ako vedúceho z tábora . On ako keby nepotreboval byť stále v kontakte naozaj neviem len ja som taká že keď niesme v kontakte a neviem čo má ten druhý nové stráca sa u mňa tá blízkosť čo bola medzi nami čo je v poriadku ak to tak chce ten druhý len keď sme spolu on sa správa ako keby sme sa videli každý deň . A potom sa ma pýta čo mi je a prečo som iná

makova333
10. okt 2020

@kikaa1986 ty vztah chces, ale on sa nechyta tak ako by si ty chcela a tak si zmatena. Ak by islo len o to, ze budete dobri kamarati a nebola by si namotana, nechala by si to prirodzene plynut. A len tak medzi nami dievcatami, tie jeho reci a spravanie tiez nesvedcia o vyzretosti.

kikaa1986
autor
10. okt 2020

@oliolijanka asi to je individuálne keď sa pár krát sklamal aj s otcom mali problém že ich opustil tak sa nečudujem že zanevrel . Len mi nejde tá kombinácia dokopy že nepotrebuje byť somnou v kontakte ale keď sme spolu on sa správa ako keby sme sa videli stále len u mňa sa stráca tá blízkosť ktorá medzi nami bola keď neviem čo má nové atd

panelacikova
10. okt 2020

@oliolijanka heh. môj muž tiež nechcel vzťah.. a ja som to akceptovala. a napokon je už vyše 2 rokov mojim manželom 😀 ale u nás funguje fakt všetko a bola by škoda, keby sme to nespečatili manželstvom. páči sa nám to 🙂

oliolijanka
10. okt 2020

@panelacikova Drzim palce, aby vam to takto vydrzalo🙂

panelacikova
10. okt 2020

@oliolijanka ďakujem. vyzerá, že vydrží. my už sme starí na to, aby sme vymýšľali 😀

maria39
10. okt 2020

@kikaa1986 je to smutne... ale pokial on nebude prejavovat viacej ako tyto co u teba ma tak to buducnost nema ... poznam taky jeden par od nas tiez to tak bolo az nakoniec ostali iba kamarati on vchcel aby ho ona viedla a jej sa to nepacilo ona chcela aby bol on ten kto sa bude o to zaujimat

maria39
10. okt 2020

@panelacikova ste preto spolu lebo ty si bola ten iniciator ktory to vzal do vlastnych ruk niektory muzi to takto chcu len nechapem toho muza tej co pise kikaa1986 ze ked sa stretnu tak odrazu ma zaujem a ked ju nevidi tak to neriesi cudny je ten chlap

sella38
10. okt 2020

jasné, že chceš vzťah, ak by si nechcela vzťah, tak mu nepíšeš a neriešiš teraz na MK, že čo s týmto vlastne ďalej, či? Nejde to proste dokopy. Ak od niekoho nič neočakávam, tak mu odpíšem, keď sa ozve, popr. napíšem, ako sa má, ale nemám takého chrobáka v hlave, ako máš ty.
A budúcnosť to podľa mňa nemá. Lebo nech by bol človek akokoľvek sklamaný, ak niekoho tak ľúbi, ako píšeš, že ti to tvrdí, tak by s tebou chcel byť... veď ak sa neozveš ty, tak už ste dávno v zabudnutí...

asia83
10. okt 2020

Ako vás môže ľúbiť a nechcieť byť s vami? Nechýba mu tá, ktorú, ako tvrdí, ľúbi? Má niečo nedoriešené, má strach, neistotu. Nechajte ho na pokoji, ak bude chcieť byť s vami, ozve sa sám.

anita6666
10. okt 2020

Keď muž raz povie,že nechce vzťah,tak to tak naozaj je a netreba za tým nič hľadať. Oceňujem jeho úprimnosť. To,že sa správa milo? A ako sa má k tebe správať? Ako hulvát? Tiez za tým nič nehladaj,je zrejme iba obyčajne slušný. Týždeň sa ti neozve? Predsa ti povedal,že nechce vzťah,je logické,že nemá potrebu sa ti ozývať,vyjadril sa jasné. Vy nemáte žiadny vztah,nebol sex,tak aký vzťah? Trošku to máš pomýlené a keby si bola tak nad vecou a nechcela vzťah,tak by si ho aspoň využila vo svoj prospech,zasexovala si a videlo by sa potom. Ten vzťah má vzniknúť akože z čoho? Z písania si na nete ako pubisi s tyzdnovymi pauzami? Sorry,prídeš mi ako 12 ročne dievča a nie žena, matka.

kitycat
10. okt 2020

Ked nechces vztah tak sa na to cele proste vyse-prdni... Povedal, ze nechce vztah aj ty si povedala, ze nechces vztah, ale lasku si vyznavate v kazdej sprave 🙄

evalin88
10. okt 2020

Mna ako prve napadlo, ze ma okrem autorky este jednu s ktorou zije, preto sa neozyva, ked su od seba, ale nazivo sa tvari akoby nic. Ze proste na dalsi vztah, ktoremu venuje cas.

ayanamirei
10. okt 2020

@panelacikova prepac, ale ako mozes povedat, ze mas super fungujuci vztah a manzela, ked spolu nebyvate ? 🙄 to sa proste vylucuje...