Manipulátor

sissi256
6. jan 2022

Ahojte baby.
Trosku ma motivujte. Vysvetlite mi, preco to ten chlap robi.
Som vo vztahu, z ktoreho akosi stale neviem odist, neviem nabrat tu silu.
Neustale ma partner obvinuje, ponizuje, uraza.
Napriklad mi zazvoni telefon, pipne messenger, sprava, uz vyzistuje, ze kto mi pise a vola. Ze preco si to nejdem skontrolovat, ze on sa nediva. Ked nejdem, urazi sa, viac sa so mnou nebavi alebo rovno odide domov. Alebo napriklad minule mi volalo nezname cislo, ktore som nezdvihla a za tyzden z nicoho nic si na to spomenul a zacal mi vycitat, ze mi druhy chlap vyvolava, ktoreho mam v zalohe….
On ma akokeby svoje stavy, chvilku je totalne dobre a chvilku totalny prepinak. Ked jemu zvoni telefon alebo pipne sprava, mesenger a urobim to iste co on - opytam sa kto mu pise, tak nereaguje.

olinaaaa
6. jan 2022

@sissi256 mam to iste doma

marca12
6. jan 2022

@sissi256 a preco to znasas? Nezniesla by som taketo vysluchy a obmedzovanie.

dazdovka
6. jan 2022

@sissi256 nudi sa, si jeho program na zabitie nudy, vytaca ta a ty sa das, ser na tieto vystupy, namiesto vypisovania na msg chyt knihu a diskutujte o literature.

zmrzlinka2021
6. jan 2022

@sissi256
Preco ta zaujima to, preco to ten clovek robi?
On ti robi zle a ublizuje ti, to ti nestaci?
Ci potrebujes, aby raz ublizoval aj vasi detom a znicil im zivot?

A preco ty ostavas?
Lebo tvoji rodicia sa na teba vysrali a nikdy sa ti nevenovali a nenaucili ta, ze si mas sama sebu vazit, ze si hodnotna osoba a ze nie je normalne trpiet akekolvek psychopaticke spravanie. Nikto s tebou o tychto veciach nekomunikoval, neobjal ta, nepodporil - dnes pravdepdobne aj vdaka tomu zijes v toxickom vztahu a ak ty nespravis v tom zmenu a neodides z neho, tak ta frajer znici, skoncis ako troska

ladycat2021
6. jan 2022

@sissi256 prečo to znášaš? Ja by som nemohla byt s takým debilom. Čudujem sa ti, ze si ešte neodišla. Pokiaľ nie ste manželia a nemáte deti, tak to máš ľahšie.. odid co najskôr a hlavne si s nim neurob dieta .. len aby sa to nestupnovalo časom 😶

sissy27
6. jan 2022

@sissi256
@olinaaaa a prečo to máte doma? Čo vás rodičia predali do otroctva a teraz ste niekde priviazané na reťazi, že jednoducho takého kreténa nepošlete do prdele? Čo vás pri nich drží?

nikaeli
6. jan 2022

dala by som mu mobil do ruky, nech sa kľudne popozerá - do messengeru, správ, mailu, do hovorov.. nemám čo skrývať.. a potom by som si vzala jeho mobil a prelistovala si v ňom 😉

srandujem
odišla by som od neho

PS. my máme mobily na stole a nebojím sa, keď mi pípne messenger 🙃 kľudne sa doň môže pozrieť ktokoľvek

mayapaola
6. jan 2022

@sissi256 akoby si o mojom BYVALOM pisala

michu_
6. jan 2022

skor ide o to, preco si s takym chlapom-nie z pohladu-hned od neho odid /ak to dokazes - urob to, a ak mate vo vztahu obaja zaujem pokracovat a viete sa o tom rozpravat-musite obaja chciet sa spolocne posunut niekde dalej.aj ty nieco zmenit, aj on./ ....

ale- co ta k nemu pritiahlo, co pritiahlo jeho ku tebe. citi z teba, ze si toto moze dovolit.. takze- co sa potrebujes naucit prave prostrednictvom tohto jeho spravania , preco si dovoli ta ponizovat, urazat?
dovolujes mu to svojim "nastavenim, resp. nejakou castou samej seba, kt.si seba nevazi. ktora si nie je ista sebou...
vies, stoji ti za tu namahu tento vztah- pracovat na nom??
/ ak je to nieco v tebe, co pritahuje urcity typ muzov, kym to nezmenis, moze sa to zakazdym opakovat/
tiez som si kde-cim presla a riesila aj nieco podobne. ;) drzim palce

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fleur1111
6. jan 2022

@sissi256 potrebuje z teba čerpať energiu, dokazovať si, keby ta nemal, nemal by sa na kom liečiť. Fakt toto potrebujes?

moonlight1210
6. jan 2022

@sissi256
Co podla teba ta pri nom drzi?

ingush616
6. jan 2022

@sissi256 každý vychádza zo seba. Keď si mu v minulosti nedala dôvod na žiarlenie tak asi za tym bude niečo. Možno on ma v zálohe.
Nie je vyrovnaný, náladový, ma nejaký problem sám so sebou.

zanka777
6. jan 2022

@sissi256 jednoduchá vec... Na 110% a istotou môžem po XY skúsenostiach mojich aj mojich blízkych povedať..... Podozrieva ťa pretože on sám niečo také robí píše si s inými a kontaktuje sa preto sa boji že ty robíš to isté.... Dám na to krk a keď to zistíš len mi napíš že som mala pravdu..... Ale je to garancia 👌👌👌💯%

juliavilikova
6. jan 2022

@sissi256 daj si do googla...narcizmus, pasívna agresia,... Alebo videá na YouTube....

janette2021
7. jan 2022

@sissi256 robí to preto, lebo mu to tolerujes. Toto sa nezlepší, časom sa to bude len zhoršovať, pretože on bude posúvať hranice a ty mu budeš stále viac tolerovať... Písala tu aj baba, ktorá dokonca posielala svojmu chlapovi screenshoty svojho messengera ako dôkaz! Ako je to možné? Začína sa to tak ako u teba, a pokračuje stále väčším tlakom. Radím skončiť tento vzťah hneď, kým nie sú deti. Ste manželia? Mate deti? Ak nie, na ukončenie vzťahu nepotrebuješ naberať silu. Manipulátor ta o ňu obera stále viac. Silu naberieš, keď budeš od neho slobodna. Nestrácaj čas so sebcom co si mysli ze vzťah je o kontrole. Vzťah je o dôvere. Bud chvíľu sama, porozmýšľaj aky vzťah by si chcela, a raz príde aj normálny muž.

siska53
7. jan 2022

@sissi256 ak mozes, odid.

ja123456789
8. jan 2022

Od takeho utekaj kym nemate ziadne záväzky, ono zo bude len horsie

akvilee
9. jan 2022

@sissi256 zdravim, ja si myslim sissi , ze tie jeho “stavy “ ktore mava v nom sposobuje jedina emocia strach.Strach z toho ze ho opustite ( iny muz vam vola) a kedze svojmu strachu nerozumie a nevie svoje pocity interpretovat spravne , reaguje prehnane a v podstate ako zmyslov zbavený .

jarmilkajurisova
21. sep 2022

@olinaaaa aj ja ale s tým rozdielom ze som bola ním nútená zmeniť číslo zrušiť FB.cista manipulácia

akvilee
22. sep 2022

@elizabet173 to je urcite pravda pre sebavedomu zenu je to jasna vec ja mam so sebavedomim problemy ziadne aai nemam ked sa mi v zivote toto deje a kto to moze zmenit len ja tak trochu mi to pride ze sme v “role obete” co isto neni dobre len otazka je ze ci to proste hned tak z fleku vies spoznat niesom si tym taka ista

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubkavargova1
22. sep 2022

@elizabet173 a drviva vacsina ma na krku spolocnu hypoteku, uver, byvanie, dieta...a tak ona len tichucko preliguje a a preliguje lebo nema kam ist...a pri dietati davaju vzorec dalsieho toxickeho spravania sa..zacarovany kruh