Manžel a jeho menšia chuť na sex

dykobraz
7. feb 2014

Ahojte baby..potrebujem radu alebo skor vediet ako to je u vas..viem ze je tu podobna tema, ale ta je starsia...mam taky prorblem zijem s manzelom tri roky, byvame sami..manzelia sme, v poslednom case moj manzel nema chut na sex...teda nie ze by na zaciatku bol stale na mne., ja vzdy musim zacinat, uz sme sa aj o tom bavili aj viackrat sme sa pohadali, vzdy to otoci na inu temu a ja som na vine vsetkemu..ja mam tiez chyby ale ide mi o to ze promedsa vsade sa hovori ze chlap ma vacsiu chut atd..ale u nas je to naopak..inu nema som to tom presvedcena, tym to urcite nie je.., nikdy ma "živočíšne" nepobozkal, len tak sa na mna vrhol a pod...baby som z toho hrozne nestastna, aj mu hovorim ze toto neni normalne aky je.....lebo naozaj som o tom presvedcena ze chlapi su ini, alebo aspon vacsina...ved toto nie je moj prvy chlap v zivote..ake mate vy skusenosti-,?co vasi manzelia..?dakujem

mysicka36
22. mar 2014

@mimamimi Kolko má rokov? Športuje? Nechýba mu testosterón? Ale , vážne.... aj s babami mávajú hormóny, tak aj chlapi na to majú právo, len sa o tom nehovorí.

diskutujuci
24. mar 2014

@mimamimi ach, ved ked toto citam je pondelok a je mi do placu, verim ze je to prechodne, nechapem to vobec, to ze si pribrala 5 kil je dokonca este lepsie, iste si naruziva, ked o tom pises a snivas, iste velmi emotivna ja ti len mozem zelat aby tvoj muz pochopil co potrebujes skus znova a jemne rozpravat sa s nim bez zvysovania hlasov...

ivetoy
24. mar 2014

@mimamimi cipana aka tabu tema...uz nie je tabu....tolko nas je....mlade a bez sexu.. a kedysi sak nase babky boli stale tehotne.....jedno za druhym,porodila a dalsie na ceste,len sa sexovalo....zdravsie sa jedavalo,pohyb, a ziadne umelo vyplnene tuzby,pocity cez virtualny svet....PODLA MNA TO BUDE TYM,MUZI O ZENY KEDYSI BOJOVALI,A VAZILI SI ICH...DNES VSETKO UPADA,ZENA SA CHLAPOM NUKAJU A TO JE CHYBA....NEVIEM NEVIEM CO JE TREBA ALE ASI VACSIU REZERVOVANOST....

lyzzy
24. mar 2014

@ivetoy ...a co chces chodit zahalena az po usi?

ivetoy
24. mar 2014

@lyzzy nie,ale chlap ma potrebu zzeny dobijat a ked nieje co,tak ho to coskoro onudi ...chlapa nebavi zena co hned roztahuje nohy a ukazuje sa hned hola....NEVERIM...

lyzzy
24. mar 2014

@ivetoy ...do istej miery s tebou suhlasim.

uhnakova
24. mar 2014

@mimamimi tiez sme mali podobny problem zhruba pred rokom, bola som z toho uz zufala, nakoniec som zo srandy kupila cesku hru "Hra o manzelstvi", ze sa s muzom snad trosku zabavime a nejak sa uvolni atmosfera. A celkom to zabralo, po troch mesiacoch obcasneho hrania hry som otehotnela druhykrat, co snad hovori za vsetko 🙂

elam123
31. jan 2017

ahojte, ja som tiez chlap... a musim priznat, ze niekedy to tak naozaj je... tiez som nechapal co odomna partnerka chce... dost casto som bol unaveny, trochu som brusil po nete a jednou z moznych pricin moze byt aj mensia hladina testosteronu... ten kotvicnik co sa uz spominal ma ucinky na prirodzenu tvorbu testosteronu, poviem pravdu, nechcelo sa mi s tym ist k lekarovi (na to som sa naozaj necitil) tak som cital rozne recenzie a clanky na temu zvysenia libida, celkom zaujimavy clanky a recenzie o strate chuti na sex som nasiel aj tu napriklad: https://erekcia.guru/tema/libido/, je tam toho spustu a nasiel som tam aj o kotvicniku: https://erekcia.guru/tribulus-terrestris/, tak dufam mile damy ze moj koment trochu pomohol...

zexi
1. máj 2017

Tak ako mile damy, zmenilo sa nieco? Som v tomto klube s vami, manzelia 9 rokov, sex.frekvencia mizerna. Ak tu je este nejaka bezdetna v takom vztahu - utekaj!! Utekaj a neobzeraj sa.

janka95
11. jún 2017

No aspoň viem že nie som sama. Riešenie hľadám už pár rokov :- D

lenadka
11. jún 2017

@elam123 pomohlo ti to?

toman78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lus83
10. sep 2018

Ani neviem ako som narazila na tuto starsiu diskusiu a veru pise sa tu o tom, co aj mna trapi. A to som si myslela, ze som jedina, co ma doma leniveho chlapa, ktoremu sa nechce sexovat a uz ked ani sa nejak nesnaží. Tiez rozmýšľam nad milencom, no nemám na to zaludok. Ale som mlada a toto ma fakt nebavi doprosovat sa sexu a aj tak je o nicom. Ako ste pokrocili vy??

katkati
11. sep 2018

@lus83 To len v poslednom čase, alebo bol stále taký "lenivejší"?

essenceee
13. máj 2020

niektorá muži su tzv. lenivejší a niektory maju apetit za piatich. Da sa to riešit rozne, niekedy stačia obyčajne afrodiziaka, parfem s feromonmi

dkethe
13. máj 2020

Myslim ze je to hormonalny problem ktory je liecitelny.... Ale ktoreho muza s tym donutime ist ku dr

monikademeterova
23. feb 2021

@ivetoy dobrý ja to mám tiež 5 min neviete jaki je dôvod toho 😏🙄

k_david_k
26. jún 2021

Vašim manželom normálne závidím, neviete si ani predstaviť aké je to otravne a unavujuce keď sa ti postaví pri každej ,, blbosti '', myslíte že nám to vyhovuje keď to chceme aj viackrát do dňa? Verte mi že väčšine nie, a chodiť za manželkou niekoľkokrát denne či môžeme lebo sa to nedá vydržať nie je nič moc, a nájsť si nejakú len na to nie je riešenie, manželku ľúbim a neviem si predstaviť žeby som ju podviedol, keby sa môžem s vami vymeniť že to chcete príklad 2-3x do týždňa tak to beriem všetkými 10 aj hneď 🙂

tamtamka26
17. jan 2023

ahojte, zaujímalo, ako ste dopadli s týmto problémom tie, ktoré ste ho mali??