Manžel a jeho menšia chuť na sex

dykobraz
7. feb 2014

Ahojte baby..potrebujem radu alebo skor vediet ako to je u vas..viem ze je tu podobna tema, ale ta je starsia...mam taky prorblem zijem s manzelom tri roky, byvame sami..manzelia sme, v poslednom case moj manzel nema chut na sex...teda nie ze by na zaciatku bol stale na mne., ja vzdy musim zacinat, uz sme sa aj o tom bavili aj viackrat sme sa pohadali, vzdy to otoci na inu temu a ja som na vine vsetkemu..ja mam tiez chyby ale ide mi o to ze promedsa vsade sa hovori ze chlap ma vacsiu chut atd..ale u nas je to naopak..inu nema som to tom presvedcena, tym to urcite nie je.., nikdy ma "živočíšne" nepobozkal, len tak sa na mna vrhol a pod...baby som z toho hrozne nestastna, aj mu hovorim ze toto neni normalne aky je.....lebo naozaj som o tom presvedcena ze chlapi su ini, alebo aspon vacsina...ved toto nie je moj prvy chlap v zivote..ake mate vy skusenosti-,?co vasi manzelia..?dakujem

ivetoy
7. feb 2014

Ahoj moja draha...sme dve..... 🙂 ..prisla som na to,ze 99% muzov stale chce a 1% nechce a ty a ja mame to 1%....katastrofa...ja som z toho bola nestastna,nervozna....no presne ako tvoj ziaden vasnivy bozk,ziadna predohra,dotyky,nic....horsie je ,ze ja nie som typ ktory nieco zacne a tak sa nedeje nic...super ,ze?.....mame uz aj dietatko takze uz nie je cesty spat....u nas mame 5 minutovy sex raz za mesiac v noci ked napoly spim,,,,Super ako z filmu....ostava sa mi len modlit... 😀

dykobraz
autor
7. feb 2014

:Dno ja neivem ci to dietat ko aj my urobime niekedy..presne..a ked je sex tak je za minutu dokonceny ten sex.., nikdy by som si nepomyslela ze budemmat takyto prooblem..a povedat to hadam mozem len tu kde ma nikto nepozna...lebo je mi a az na hanbu

ivetoy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dykobraz
autor
7. feb 2014

neivem co mam povedat asi zazivame nonsens...

dykobraz
autor
7. feb 2014

a inak sa bavite..?

monika2606
7. feb 2014

@dykobraz
@ivetoy
jeeej to nie len u nás? 😀 paráda že nie len môj muž je taký

ivetoy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dykobraz
autor
7. feb 2014

bozemoj baby ale ved sme mlade..aj moj muz teda predpokladam aj vasi..,ved toto neni normalne. monika2606 vidim ze aj ty mas dieta..aj u vas to bolo po dietati?lebo my este ani dieta nemame...a moj muz povie ze sak sme spolu tri roky..ale ja mam chut aj po troch rokoch

bambina78
7. feb 2014

aj moj je taky..ja neviem odkial mam 3 deti,fakt 😝

dykobraz
autor
7. feb 2014

to vazne??uz bol u doktora..ja som to tiez minule iba tak povedala v domienke ze mozno sa naserie a povie ci mi sibe ale on ze dobre..samozrejme sme to neriesili...ale ja este do vacsej zufalosti..., ze co toto je za problem.., presne aj ja reku ttestosteron...tak akurat pozeram afrodiziaka prirodne ale to ej asi blbost..

andelok
7. feb 2014

@dykobraz To je zvlastne, vacsinou to byva naopak...napr. moj muz by chcel stale (kludne aj kazdy den), mne staci aj raz za tyzden. Tym sa nechcem chvalit, akeho mam muza samozrejme, len suhlasim s tebou, ze to nie je velmi standartna situacia. A ked ste sa o tom bavili, nikdy nepovedal ziadny padny dovod? Nema nejaky "muzsky" problem, za ktory sa hanbi? (problemy s erekciou, predcasna ejakulacia, je toho vela...).

monika2606
7. feb 2014

@dykobraz u nás to bolo vždy tak práveže...len ja som si to asi nejako nechcela pripustiť....bola som do neho aj tak zamilovaná...ale teraz toho sexu viacej chýba, tiež sa natrápim kvôli tomu, aj toľko rozhovorov už bolo, ale aj tak sa nič extra nezmenilo....ale tak zase aj ja mám svoje chyby...ja tiež furt čakám kým začne on a keď nič tak sa urazím a idem spať haha...chýba mi ten pocit že po mne niekto túži

dykobraz
autor
7. feb 2014

andelok- on povie ze je unaveny..ma vela prace a bla bla.., predc. ejakul..tak vies po tyzdni sexu je hotovy asi za minutu a potom niekedy sa ma opyta ze ci s ami pacilo a ja nemam nervy uz klamat ved jasne ze nie..ktorej by sa pacilo??a on ze tak vies po tyzdni...sak to viem ze po tyzdni ale ved je to jeho vina ze nie castejsie..ja fakt neivme baby toto je hrozne , naozaj a je mi to trapne...ale on je celkovo cudny ziadna komunikacia o tom moc aj ked sme spolu zacinali..vtedy somto brala ved sme spolu kratko vsetko sa doladi..nehovorim niekedy je to ok ze sa mi paci aj(aspon ze raz za cas)ale naoyaj velmi malokrat...ale moji predchadzajuci parnteri sa ma pytali , trochu sme sa aj bavili o tom a tento moj muz nic moc , sam temu o tom nikdy nezacal....a teraz ked aj zacnem ze mi to vadi atd..ze to je nenormalne tak sa nasere a ja som ta zla ze chcem len tr...t...a toto mi povie moj manzel!

dykobraz
autor
7. feb 2014

monika- chapem ta, aj ja som sa koklokrat nasrala ...alebo len taks om si dala pyzamo bez spodnej casti a lahla do obyvacky pozerat tv on vedla mna a nic..tak som sa po dvoch hod strhla spat a ze co som nasrana...tak kolkokrat som povedala ze nic mi neni som unavena...niekedy by som ho zbila alebo neivem co mu spravila..o sexe sa mi uz aj sniva lebo mi to chyba, ano ta tuzba ze niekto tuzi po tebe...a aj sa vrhne na mna, on mi aj povie to ze vela filmov pozeram..proste uplne jeho trapne reci a odpovede na to...

ratatatata
7. feb 2014

Fuha.. vidim ze je to uplne bezne. Ja mam tiez omnoho vacsiu chut na sex ako moj partner. Ja by som aj kazdy den, a on tak raz za 1-2 mesiace. Boli obdobia, ked aj pol roka nic, potom ine, ked sme to robili raz za tyzden. Ale tych druhych obdobi je velmi malo. Moja snaha velakrat skoncila odmietnutim a preto sa uz ani nesnazim. Nejako som si za tie roky zvykla. Nie ze by mi to bolo jedno, sem tam si veru aj ja poplacem. No nenecham ho mysliet si, ze je to ok. Poviem mu to. Stacil by mi kompromis, keby len 2-3x do mesiaca, tak budem stastna.

Taktiez ziadne bozky ani nic podobne. U nas je to viac menej stereotypom (sme zatial bez deti), on tym trpi viac ako ja, ja sa nad tymito vecami moc nezamyslam, proste zijem viac v pritomnosti, on zvazuje kazdy aspekt buducnosti a prihliada aj na minulost. Sme proste ini. Ked uz sex pride, je super, dlhy, venuje sa mi. No zas je tu iny problem. S uspokojenim problem nemam, no ked to nerobime dlhsie, ako 2 tyzdne, tak mam. Proste uz mu nedoverujem, ze je to od srdca a ze sa do toho nenuti. Taktiez som uz v stave rezignacie, kedy som akekolvek jeho snahy a dotyky na intimnych miestach zacala odmietat. Su mi neprijemne. Nikdy predtym to tak nebolo. Takze mne to vlastne zacina vyhovovat, bude sa musiet zacat snazit on. Kym nebudem vidiet, ze to ide naozaj od neho a prirodzene, tak to radsej ani nechcem.

No co sa tyka ostatnych oblasti vztahu, tam si stazovat nemozem, sme uplne zladeni. Vyhovuje mi vo vsetkom taky, aky je. Snazi sa, v domacnosti pomaha, po krcmach mi nechodi, to skor ja idem von ako on, ak ked ledva ma niekde pusti, vzdy je nestastny ked idem niekde bez neho, lebo chce travit cas spolocne. Tulenie, objatia su na dennom poriadku a to si vravim, v ktorom vztahu toto budem mat aj po 10 rokoch? Babo rad v tomto pripade. No mam moznosti. Bud sa s tym zmierim, alebo odidem, mozem si poriesit milenca (k tomu sa uz schylovalo). Partnera nema vyznam menit. Je to identicke, ako keby chcel chlap zmenit nas - aby sme chceli menej sexu. To sa proste neda, kazdy sme nastaveny inak. Natlak nema vyznam, ten veci len zhorsi. Takze baby, zial, akcia je len a len na nas.

ivetoy
7. feb 2014

upte muzom toto som nasla- http://www.prodejbylin.cz/kotvicnik_nat/index.html alebo tiez liek menom----Tribulus terestris, testosteron-----ja to idem vyskusat ,budem muzovi varit caje///// a ked nezabee tak skusim liek 😀

ivetoy
7. feb 2014
dykobraz
autor
7. feb 2014

este keby sa ten testosteron dal zmerat doma na pockanie , napr. ako ovul. testy:D

monika2606
7. feb 2014

@ivetoy tak toto si zoženiem 😀

dykobraz
autor
7. feb 2014

ja ho tiez kupim ten caj niekde v lekarni pozrem a uvidim,ale samozrejme mu to nepoviem:D ze co je to za caj.....mozno to naozaj zaberie..ved byliny su silne lieciva..hadam aj na tych nasich muzov

bububu123187
7. feb 2014

Baby, pridavam sa k vam,prave sedim v obyvacke a rozmyslam, ze preco to tak je:(( Sme sa prave kvoli tomu pohadali. Velmi ma to trapi, snazim sa, staram sa o seba a nic:(( Ale som rada, ze nie som sama, asi zacenm robit to co @ratatatata, budem ho uplne ignorovat, lebo tiez mam pocit, ze ked sa milujeme, ze je to len z donutenia a potom ma to voobec nebavi:( My mame jedno dieta, je este malicka,milenec neprichadza do uvahy🙂 I ked som uz nad tym rozmyslala milion krat, lenze to riziko,ze by to praskolo, och baby mam take nervy na neho,co je toto za chlapov??

lubikan
7. feb 2014

@ivetoy potom poprosim o IP..ci zabralo 😀 😉 😉

anmazura
7. feb 2014

@dykobraz Vymenme si ich 😀 😀 😀

katihudakova
7. feb 2014

Ahojte ja mam podobne problemi ohladom sex z muzom :(

winka99
8. feb 2014

@ivetoy u nas ten tribulus terestris zaberal :D ale muz to bral v suvislosti s cvicenim, nabranim svalovej hmoty...len ma prekvapovalo ze co sa s nim deje :D ked som sa pytala, tak mi ukazal flasticku
takze skuste to baby, drzim palce 🙂
@dykobraz
@monika2606
@lubikan
@bububu123187
@katihudakova

zutera
8. feb 2014

Holky přidavam se do ,, klubu" 🙂.I u nás je u sexu jednou teplo a jednou zima (jeden je v létě a druhý v zimě).Už to ani neřeším, i když zezacatku jsem se i naplakala, vyhrožovala rozvodem atd., už dávno jsem rezignovala a udělala si z mm najlepšího kamaráda 🙂.Super to klape i bez sexu 🙂...I když sex mě někdy chybí zvykla jsem si

lubikan
8. feb 2014

@winka99 a kde to zozeniem?Navolno? 🙂

lubikan
8. feb 2014

@winka99 ale to je steroid...hm?

ratatata
8. feb 2014

wow, ano som chlap a k tejto dikusii som sa dostal uplne nahodou a to asi tak, ze niekto si pomylil moj nick a mne prislo upozornenie, ze niekto reaguje na moj koment. to len na vysvetlenie preco som tu🙂. ale samozrejme nedalo mi a tak som sa zacital 🙂, mile damy poviem Vam tajomstvo, my muzi mame uplne rovnake problemy ako su opisane vyssie. jediny rozdiel je v tom, ze v nasom pripade nase manzelky nechcu 🙂, doteraz som si myslel, ze jednoducho zeny su take a naozaj ma nenapadlo, ze aj muzi mozu byt taki 🙂, minule som sa do krvi pohadal s jednou kamaratkou co trvdila, ze zeny to chcu stale 🙂 a vsetky jej kamosky su take iste, ze nepozna zenu co by nechcela. sranda je, ze skoro vsetci moji kamarati to maju doma podobne a naozaj prilezistostne 🙂
tak som prispel aj ja trosku do diskusie a som pripraveny odpovedat na akukolvek otazku, krasny den prajem 🙂

dykobraz
autor
8. feb 2014

@bububu123187 presne co je toto za chapov hadma nase babky o tomto ani nesnivali...mozno je to aj tou dobou chlapi sa modelickuju, nemusia sa az tak starat , fyzicko tvrdo nerobia-moj teda nie, a mozno aj v tom to je..doba je o nicom a zanechava to aj takéto nasledky...ja uz neivem to inak vysvetlit, ved to je chore!!