Manžel je stále nespokojný

tatiana115
8. feb 2015

Ahojte baby.v skratke moj muz s ktorym som 11rokov mame dve deti on zaraba velmi dobre ja mam tiez pracu a mame vlastny dom sa to uz neda vydrzat prve jeho nalady som nebrala tak vazne neskor to bolo to horšie to som plakala aj tyzden v kuse co ma uražal ponižoval....niekto si mozno povie čo ta drži pri nom no mame male deti a ja som dlho nemohla najst pracu aby som som sa mohla venovat detom po rozvode a neuživila by som ich .ide o to ze mame všetki a to nemam ani 30 a muž je stale nespokojny zacal mi sice pomahat odkedy pracujem ale ubližil tak moc že ja sa nedokažem prepnut akoby sa nič nestalo.nedava mi najavo žiadne city radčsej pozera telku ktora je u neho na prvom.mieste ked pride z prace.už nevladzem neviem preco furt jajka ked ma vsetko nedokaze sa mi ani do oči pozerat ani ma nepočuva ked mu niečo hov ked sa ho opyt co mu je tak pov ze som na neho zla

tatiana115
autor
8. feb 2015

Ked som bola u psychologicky povedala mi ze sa čuduje ze nemam milenca lebo od neho nedostavam nič a psychicky ma znici .som si toho vedova kedže mam tažkosti zo žaludkom problem zo spankom zo srdcom a nevladzem v praci fungovat tak som na dne:( druhy maju take problemy a drzia spolu ako rodina mi nema ani finančne ani zdravotne kedže sne zdravy a nemusime zit z vyplaty do vyplaty tak mi poradte kto a preco by bol nespokojny

mala_hobitka
8. feb 2015

@tatiana115 Teraz uz ale mas pracu a ak zaraba dobre vysudis adekvatne vyzivne. To len pre pripad ze by sa uz inak nedalo.

Netvrdim ze sa mas s muzom hned rozviest ale rozmyslat o tom mozes. Zalezi teraz na vas oboch. Lebo to ako to je teraz ta nici. Takze potrebujete zmenu. Upresni si co chces, co ti vadi a podobne. Potom to skus vysvetlit muzovi. Ked nebude pocuvat naznac ze toto je problem, ktoryh chces vyriesit k obojstrannej spokojnosti a ked to nepojde hrozi rozvod ako mozne riesenie. Podla jeho reakcie uvidis na com si. Ak ta lubi dohodnete sa. Ak ta bude urazat, ponizovat, snazit sa ti vyhrazat co vsetko urobi ak sa rozvedies tak si mozes byt ista ze toto manzelstvo uz nezachrani nic. Vztah je o dvoch. Dvaja na nom musia pracovat. Ked jeden nema zaujem tak to nie je vztah.

charlie1980
8. feb 2015

Tvoj popis je jednostranny a len z tvojho hladiska...z vlastnych skusenosti viem, ze castokrat clovek nieco poda, pritom koren veci je niekde uplne inde. Skus napisat aj nieco o sebe, ako sa zachovas ty v niektorych chvilach...vies, bez vetra sa ani listok nepohne a potom plati aj pravidlo "akcia, reakcia"

tatiana115
autor
8. feb 2015

Bola by som vdačna keby sa ak tu je aj nejaky chlap vyjadril že preči ked ma chlap ktory ma zdrave deti vlastny dom dobre zabezpečeny doma ženu do voza aj do koča spravi pre neho všetko na svete nikdy ho nepodviedla nič mu nezakazuje poradi vypočuje je za každu srandu v intimne oblasti mu vo všetko vyhovie stale stažuje ze žena je mrcha a ma tažky život

caoli
8. feb 2015

nie som chlap, ale aj tak napisem.
tento opis dokonaleho zivota a dokonalej manzelky sa mi vobec nepozdava… je akysi cierno-biely. a zivot taky nie je. a uz vobec nie vztahy.

tatiana115
autor
8. feb 2015

@charlie1980 no ked mu prepne a škaredo mi povie tak mu poviem prečo mi nadava ze ja mu nenadam a ked nevladzem tak sa uzavriem do seba a poplačem si aby ma nikto nevydel .

hanka_april
8. feb 2015

Nema milenku?

tatiana115
autor
8. feb 2015

@caoli ja viem ale mi mame všetko ale vztah medzy nami je na nič a neviem čo ho žerie

tatiana115
autor
8. feb 2015

@hanka_april no žiadny chlap sa neprizna ale pov ze to chcel spravit začal dokonca fajčit neviem prečo ked mame vsetko.po com sme tuzili

charlie1980
8. feb 2015

Mozno je len prepracovany 🙂 A kedze si si dlho nemohla najst pracu, predpokladam, ze to financne tahal cele on, kedze mate vlastny dom a je zabezpeceny 🙂 Mozno je naozaj unaveny, kedze zarobit na taky dom je ozaj kus prace, hlavne ak na to bol sam 🙂

charlie1980
8. feb 2015

Ty budes nejaka materialistka, kedze v kazdom prispevku spomenies, ze mate vsetko...ked je to naozaj vsetko, co ta zaujima... 🙂 Mozno pre neho to asi nie je vsetko 🙂 Dobre sa pomilujte dnes vecer, nespominaj mu, ze mate vsetko a zas bude na chvilu klud 🙂

caoli
8. feb 2015

@tatiana115 a nie je problem prave to, ze mate vsetko?
co spolu planujete, o com spolu snivate, na co sa spolu tesite?

tatiana115
autor
8. feb 2015

@charlie1980 všetko znamena strechu nad hlavou zdrave deti a pracu .chcem vediet preco furt aj sto krat za den jajka ze sa ma zle co mu chyba

bonaqa2013
8. feb 2015

Prečo je nespokojný? Chlapi vačšinou keď sa im otvoria oči. Už si ho asi prestala baviť a preto je k tebe takýto nevrlý. Možno to časom prejde.

tatiana115
autor
8. feb 2015

@charlie1980 na dom sme si zobrali pozičku a istu dobu som platila aj pracovala slm popri materskej a ked sa staval boli sme tam vzdy spolu a obaja sme makali niesom zlatokopka

caoli
8. feb 2015

@tatiana115 ale to asi places na nespravnom hrobe.
preco sa nespytas manzela?

tatiana115
autor
8. feb 2015

@caoli on neriesi nic ked napr poviem ci by toto neopravil povie nooo neviem či tu ešte budes byvat

charlie1980
8. feb 2015

Asi bude melancholik 🙂

tatiana115
autor
8. feb 2015

@caoli pytala som sa aspon 100000x ale vzdy povedal maaame sa zle

caoli
8. feb 2015

@tatiana115 tak pri takejto odpovedi je najvyssi cas na ostrazitost. ak uz nie je neskoro.
ci nahodou za dverami necaka kandidatka na novu paniu domu.

tatiana115
autor
8. feb 2015

@caoli nato som tiex myslela kedze po 10r začal varit ako som nastupila do prace a ked som u svokry tak sa na mna čudne pozera ked som jej raz zo srandy pov ze hadam ma nejaku sa zasmiala a povedala on ale ked som sa to pyt pred nedavnom bola ticho

tatiana115
autor
8. feb 2015

Mam take zle tušenie a uz len čakam kedy spravi chybu aby vo mne to napatie prestalo

tatiana115
autor
8. feb 2015

@caoli počjaj mys ze ju donesie alebo ked uz mize bit neskoro

kakika007
8. feb 2015

@tatiana115 možno ho nenapĺňa šťastím práve to, že máte všetko (podľa teba), možno mu toho veeeľmi veľa chýba, jemu asi ku šťastiu netreba len zdravé deti, prácu a svoj dom, možno potrebuje aj seberovnú ženu pri sebe, nie niekoho ufňukaného. Prepáč, ale pripadá mi to tak, že si sa zastavila na určitom bode a viac nerozvíjala váš vzťah. bolo ti fajn, ved máte všetko a nič iné si neriešila. On asi riešil, ale niekde inde. Skús s ním hodiť reč, priamo na túto tému, či niekoho má alebo nech presne povie kvôli čomu nie je spokojný..
Držím palce nech všetko dobre dopadne 🙂

caoli
8. feb 2015

@tatiana115 no myslela som to obrazne, to cakanie za dverami. teda tak, ci nemas alebo nemala by si trosku pritlacit a poskumat, ci v tom nie je nejaka ina.

este mi napada - inak je v pohode? myslim v praci a v kontakte s inymi ludmi. ci netrpi trebars nejakou depresiou, vyhorenim. dost tazko je totiz z tvojich slov porozumiet, ako sa vlastne sprava tak celkovo.

tatiana115
autor
8. feb 2015

Ja som sa snazila chodila som za nim aby sme spolu boli ale nemal nikdy zaujem sam od seba vzdy mu boli prednejsi druhy ako mi.on ma udrel a chytil pod krk pre banalitu nie ja aj napriek vsetkemu som verila ze bude ako predtym nebude majetnicky povrchny na jednej strane nema zaujem a na druhej robi sceny ked sa oneskorim v obchode

tatiana115
autor
8. feb 2015

@caoli na verejnosti je v pohode ale mame sa furt stazuje jak pat rocny je vybusny dost meni nalady pre hluposti behom sekundy napr preco som nezhasla alebo som potr požicat tel som mala vybity a malym som isla na pohotovost tak mi hnusne zahresil a krical ze som si mala nabit

velkacica
8. feb 2015

okrem vyťaženosti prácou, zrejme dlhodobejším nesením nákladov na dom a všetky materiálne "radosti" vašej domácnosti - zatiaľ čo ty si akurát deti chovala -, treba spomenúť všeobecný ležérno-laxný prístup bežného človeka súčasnosti k životu.
Televíziou, internetom človek lenivie; a potom hektickosť a dynamika všade okolo len ďalej ničí vzťahy i samotného človeka: otupujú ho, nútia vnímať množstvo veci a podnetov okolo zrýchlene, zbrklo a povrchne, a presne tieto "cnosti" prenáša potom aj do "skutočného" (rodinného, partnerského, privátneho) života...
Máte dom, dobrý plat, deti, prácu a peniaze - máte materiálne "všetko", ale naozaj môžete byť spokojní?

tatiana115
autor
8. feb 2015

Raz som citala clanok ze niekedy si tie signaly ani nevsimame lebo sme myslou inde az teraz si uvedom aka som sprosta ked obcas zdvihol tel a zdrhol prec von ale sa ani nerucil jeho nove praktiky v postely blbe narazky ze sa o seba zacne starat ked odidem

tatiana115
autor
8. feb 2015

@velkacica no z jeho strany tam nenu ziadna laska rešpekt ucta nic tak aj ked mam nieco nemam nič lebo sa stastaram o deti domacnost chodim do prace ale o mna sa nezaujma nik asi tam:(