Manžel má mimomanželský vzťah

sklamanaanestastna
25. nov 2014

Mám 30 rokov a mam 2 deti. 6 ročnú a 6 mesačnú dcéru. Pred týždňom som prišla na to že môj manžel ma mimomanželský vzťah, ktorý trvá už asi 7 mesiacov. O všetkom sme sa porozprávali, odpovedal mi na každú otázku čo som mu dala. Proste povedal mi všetko.Veľmi ho ľúbim. Že vraj on si vybral mňa a naše deti, ale že to bude pre neho ťažké zabudnúť na ňu. Pretože si s ňou rozumel a bolo mu s ňou dobre. Veľmi ma to bolí, ale chcem mu veriť. Len vraj sa s ňou chce ešte raz stretnúť aby to ukončil. Aby už mal pokoj on aj ja. Samozrejme u nej doma. Neviem čo mám robiť. Neviem či mu mám dôverovať. Poradte mi prosím.

lenkatajomna
25. nov 2014

@sklamanaanestastna ahoj dobre ver mu on si to bude vážiť len sa s ním potom porozprávaj a hlavne vtedy zistíš, či to dokázal, možno aj tá žena ho bude prosiť...
rozhodujúce bude to ako to s ňou skončí
držím ti palce sklamana

lolonka
25. nov 2014

@sklamanaanestastna ...ahoj....ak ho ľúbiš...a on sa rozhodol pre vás...myslím, že sa oplatí to skúsiť...už aj kvôli deťom...musíš mu veriť...inak to nemá zmysel...veľmi ti držím palce...snáď sa tvoj manžel poučil...a už to nikdy neurobí...ale 7 mesačný vzťah...fu...si na to prišla sama?..alebo sa priznal on?..jedno pošmyknutie je úplne iné ako mať s niekým vzťah 7 mesiacov...

mysicka36
25. nov 2014

Ja by som môjmu dovolila ísť za ňou. Ber to tak, že to môže urobiť aj tak ale potajomky. Dosť by ma zaujímalo, ako to prebiehalo. No a či by som dokázala odpustiť? Hmmm veru neviem. Naschvál ti nepíšem na otázku čo máš robiť, lebo to je ťažká situácia a každý by ju riešil inak. Držím palce aby ste to ako rodinka ustáli.

sklamanaanestastna
autor
25. nov 2014

Ďakujem. Potrebujem to počuť.Prišla som na to sama. Uplná náhoda. Stale som si myslela že su to len moje blbé tušáky, ale bohužial to tak nebolo.Mala som pochybnosti už skôr, ale potom to prešlo. Povedal mi že spolu dnes volali a dohodli sa na dnes. Len ja neviem ako to doma dnes vydržím.

lenkatajomna
25. nov 2014

@sklamanaanestastna mňa štve kedze más malicke dieta ze ta zacal podvadzat ked si mala ist rodit :(
ako reagoval po narodeni vasho tretieho babaatka? je to zvlastne ze ta podviedol az pri tretom, ze vobec zacal :(

sklamanaanestastna
autor
25. nov 2014

Ja mám 2 deti. Že vraj to začalo keď som bola tehotná, že on nevie ani prečo. Proste že sa to stalo a uz sa to nedá zmeniť. Len strašné je že ja ju poznám a ona pozná mňa. Neboli sme kámošky ale poznáme sa.

ella555
25. nov 2014

@sklamanaanestastna Univerzalna rada neexistuje, kazdy vztah a situacia je ina. Ak chces len vediet, ci mu dat sancu, tak podla mna urcite, ak dodrzi, co slubil a ukonci to. A tu tvoju doveru si musi ziskat on.

cakemama
25. nov 2014

@sklamanaanestastna, podvadzal ta ked si bola tehotna, na tebe a detoch mu nezalezalo. S nou sa potrebuje rozlucit osobne lebo mu na nej zalezi. Osoba, keby tu bol smajlik klopkajuci si prstom na celo tak ti ho poslem.
Ja by som ho kopla niekam (chlap ktory podvedie tehotnu zenu nema charakter).

lenkatajomna
25. nov 2014

@cakemama ved to, keby podviedol jediny raz, alebo keby podviedol po X rokoch mazelstva ale tehotnu zenu? to trosku meni na veci :(

mysicka36
25. nov 2014

No veci sa už nedajú vrátiť späť, ale teraz buď ty hrdinka a s hlavou hore si povedz - VYHRALA SOM!!! Ona sa teraz bude cítiť ako rohožka na sex. Ja viem, že je to slabá útecha na tvoje sklamanie, ale radšej slabá ako keby si zbalil kufre a išiel by sa k nej vyplakať, že im ten románik praskol.

pupavka123
25. nov 2014

Obut si kopacky a taky kopenec do riti a este aj s mokricou po hube...ty sa to snazis v sebe obkecat,ze ti slubil,ze sa s nou stretne a konec a bla,bla,bla...stretne,ale akurat sa spolu vyspia a dohodnu sa,ze to budu robit viac potajomky...zazila som nieco podobne,takze na takyto typ chlapa som obzvlast alergicka....nie,nevzda sa jej,nebud taka naivna ☹

guinevre
25. nov 2014

@mysicka36 Moja a co vyhrala? Chlapa ktory ju tehotnu podvadzal 7 mesiacov a musi sa od milenky poriadne rozlucit u nej doma? Snad si este zat*tkaju vasnivo na posledy. Fakt ste naivne...

sklamanaanestastna
autor
25. nov 2014

Ja som bola v pôrodnici a on bol s ňou...... To ma trápi a velllllmi. Ale zase som rada že mi to všetko povedal a nemusel. A preto mu chcem veriť. Sľúbil mi, že sa to uz nestane

guinevre
25. nov 2014

@sklamanaanestastna A vlastne, povedal ti preto, lebo si ty prisla na to, nie preto, ze ho nejak svedomie velmi trapilo. No ja neviem, uz by som s nim nic neriesila okrem jedno velke ZBOHOM.

ajsenz
25. nov 2014

Ja by som od neho odišla a nechala ho poriadne vydusit aby aa šiel zodrať za to aby som mu odpustila... a nie lazo plazo..a ako to sa nevedia " rozlúčiť" cez sms alebo telefonát? ?? Tomuto neverím a nebuď ani ty naivná...

mimake
25. nov 2014

Ja presne tieto reci ( bud rada k tebe sa vracia domov,vsetci chlapi to robia,hlavne ze budete kompletna rodina....) nepochopim. Nie nerobia to vsetci chlapi, vracia sa domov lebo tam ma servis a komplet rodina je len na oko. Ano pochopim ze si chlap po x rokoch manzelstva ( hlavne ak ma doma frigidu) uhne JEDNORAZOVO uhne niekde na firemnej akcoske atd. Ale toto bol vztah a nie vyprazdnenie guliek. A hlavne ak uz niekto tvrdi ze to robi kazdy chlap,tak nech je to hoc aj pravda,ale nie kazdy je taky blby aby sa mu o tom zena dozvedela.

ajsenz
25. nov 2014

Vies to nebolo jedno posmyknutie ale 7 mesiacov je strašne veľa. To nie je len "stalo sa"... si vezmi len to ,že si užil s milenkou a tým istým onym si užil stebou.
Jednorazove posmyknutie by som ttolerovaka ale 7 mesačne po-šukanie sa tolerovať nedá

mata95
25. nov 2014

to je sila..... a neviem ti poradiť, podla mna sa to odpustiť neda, možno nejako sa stym načiť žiť...ale neda mi nenapisať, že nechapem ako potomto dokažeš napisať že ho lubiš.... 😒 ... ako on lubil teba ked to spravil? a ešte ti povie že to prenho bude ťažke lebo si rozumeli??? no ja neviem, nevera jednorazova je jedna vec ale toto je sila, podla mna ani nevie ako a čo ti povedať, tak ti povedal pravdu a možno aj čakal že ho sama odkopneš a nie že mu daš ešte šancu, keby si vybral teba tak by to ukončil skôr ako by si mu povedala že to vieš...a ešte sa snou ide lučiť? ta čo si..... nebud naivna... ale rozhodnutie je na tebe.... ja by som ho za toto asi znenavidela tak že by mi bolo uprimne jedno či snim mam 1,2,3deti.... keby ťa podviedol raz, 2x, len tak, tak poviem stava sa... @sklamanaanestastna

jasminam
25. nov 2014

@sklamanaanestastna a budes mu verit ze to naozaj skoncil?chcela by som byt pri tom ako jej to bude hovorit,alebo mohol jej iba zavolat,take ze este sa musia stretnut..treba trosku raznejsie s nim lebo ked sa mu to takto prepecie o chvilu to urobi zase..

laila22
25. nov 2014

@sklamanaanestastna bude to robit aj nadalej, len inak, aby si na to neprisla.. Casom to zistís.

22beba
25. nov 2014

ja by som takého chlapa vykopla.... skypí vo mne žlč !!! nikdy to už nebude také ako pred tým .... dve deti? bola si v porodnici a on bol s ňou .... žienka nebuď naivná... aj pri oltári ti sľúbil vernosť a nedodržal to ... ja neviem ...takže sľuby sa sľubujú a blázni sa radujú ako sa hovorí ☹ ale čo ma čo ženatý muž čo ma doma krásnu ženu a zdravé deti premýšľať nad nejakou druhou? ja neviem mňa by to bolelo a nedokázala by som niečo také odpustiť .... dostal by kopačku a šmitec ☹

janickacrazy
25. nov 2014

@sklamanaanestastna To je fakt otrasné, že ty v porodnici a on s milenkou, to by som asi nerozdýchala....viem, je to tažké, ked máte 2 malé deti, ale fakt by som si dala pozor, či to s tou milenkou naozaj skončil, alebo si len budú dávat lepší pozor, aby si na to neprišla.....a nezabudni ho poriadne zamestnat s detmi, nech ti pomáha, aby nemal kedy mysliet na sprostosti 😠

mata95
25. nov 2014

ja ako žena mam svoju hrdosť, a radšej by som sa trapila sama stymi malimi deťmi, ako žiť stakym hajzlom. že by mi povedal rozlučim sa snou a budem stebou, ta kdeeeeee..... by som odneho odišla alebo jeho by som vyhodila nech si ide kde chce, trebars aj knej... ked by ma ozaj miloval a chcel by byť somnou tak by mi to musel riadne dokazať, by som mu neodpustila len tak, že mi povie mrzi ma to, chcem teba ale snou sa idem ešte rozlučiť.... ja fakt nechapem ženy ktore su takto naivne....

maznacik007
25. nov 2014

cize on to este neukoncil, kdeze sa chce s nou stretnut a ukoncit to ... 😕 😕 😨

no pomoooc ... ako ja by som to nechala tak si v kritickom obdobi ale nespavala by som s nim /aby som nieco nechytila/ a chystala si plan na osamostatnenie .. a peniaze bokom.

toto sa neskonci ... ten kto si dovoli mat milenecky vztah s tym ze ma doma tehotnu zenu a dalsie dieta ... je chrapun a neverila by som mu ani nos medzi ocami

smiesneusko
25. nov 2014

@sklamanaanestastna Sancu by som mu dala, ved co mozes robit a mozno to dobre dopadne a bude uz len s vami, ale bohuzial v tomto pripade je podla mna vyssia sanca, ze sa tak nestane. On sa to nerozhodol ukoncit sam, ty si na to prisla... Tebe povie, ze sa rozhodol pre Teba. Nechce sa mu doma nic menit, ale s tou druhou, podla mna sa bude stretavat tajne, alebo si da aj na cas pokoj, a nakoniec si s nou zacne znova. Alebo s inou. A ty uz navzdy budes mat cervika a podozrievat ho, pretoze mas preco. Budes na pozore a sledovat signaly. Nic prijemne Ta necaka. ☹
Ale stale je sanca, ze to tak nebude, iba by to bol podla mna maly zazrak. Malokedy je to tak.

radka279
25. nov 2014

@sklamanaanestastna ešte máš byť asi vďačná za to, že si ťa vybral a že on sa obetoval, keď si s ňou tak rozumel 😠 .Treba ho za to ešte obletovať, chudáčika, aby zabudol na tu traumu 😠 😠 😠

zdena12345
25. nov 2014

bonus pre neho ze sa priznal a ma snahu to riesit. skor ide o to ako na to vsetko zareagujes ty. nechcem byt zlym prorokom ale zo skusenosti je to pravdepodobne takto- ty si teraz v zlozitej situacii aj koly detom a take male babetko a byt na to sama v pripade ze by si odisla od neho nie je bohvie co. chces mu verit a dufas ze vsetko bude ako predtym. asi nebude. aj ked on sa bude snazit, tak ty mu uz nikdy nebudes doverovat. budes sama seba zozierat zakazdym ked pride neskoro z prace, pojde na pracovne cesty, bude vecer s kamaratmi.... lebo nikdy sinebudes ista ze ti znova nezahyba. nedovera nastrbi vztah a uz sa to bude len zratavat a nakoniec toho bude tak moc ze to asi vzdate...
cest vynimkam

belllinka
25. nov 2014

@sklamanaanestastna Ja nechapem, preco sa musia stretnut u nej doma??? To akoze si chce dat este sex na rozlucku? To ti ako vysvetlil? Ved nech sa stretnu niekde na kave a basta.

radka279
25. nov 2014

treba ho podusiť, aby si vás zaslúžil, aby mu to dalo poriadnu námahu, inak si toho nebude važiť a bude ho to ťahať k milenke.

sante81
25. nov 2014

@sklamanaanestastna si to chlapcovi všetko ulahčila, mala si narobit prievan, a neverim tomu že si mala chut počuvat jeho vysvetlenia a priznanie. Ak odpustiš, budeš sa len trapit a ak pojdeš do prace, a budeš mat prijem, začnes uvažovat o rozvode. Taka byva vačšinou realita po nevere