Manžel odišiel k milenke a po mesiaci sa chce vrátiť. Čo robiť?

pufinka2
7. sep 2014

Ahojte , chcem poprosiť o rady tie , ktoré si týmto prešli.Po 20 ročnom manželstve s dvoma deťmi 21,11, nás manžel opustil kvôli milenke a teraz sa sŇnou rozišiel a asi sa chce vrátiť.Rozišli sme sa pred mesiacom velmi slušne sme sa dohodli, pretože nechcel ukončiť s tou osobou vzťah, keď sa to prevalilo - čo bolo v januári.Ja som bola na dovolenke sama s dcérou a on s tou .........Naraz mi volá , že sa s ňou rozišiel a asi sa chce vrátiť, ale ja mám strach.Už som si pomaličky zvykala na to že sme sami a nebolo až také zlé, okrem toho, že som nespávala.Neviem či mám dať tomu ešte šancu? Ak máte skúsenosti poradte prosím! Bojím sa , že to urobí zasa a ja nemám na to žalúdok kontrolovať ho.ďakujem

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronkaj
8. sep 2014

ja by som ho nevzala späť, už len preto, že tých 20 rokov ste všetko prežili obaja, každý ste to inak znášali, je dospelý, a keď mu nejaká iná žena pobláznila hlavu aj srdce tak to znamená, že sa dal, ako sa vraví slušný a milujúci chlap sa ukradnúť nedá, túžil po niečom inom a rozhodol sa odísť sám a zjavne to nebolo u Vás také zlé keď sa chce vrátiť. To isté by si mohla urobiť aj ty stať sa aj Tebe mohlo ale nestalo, kolko krát sa stane že jeden z páru má chuť skončiť vo vzťahu alebo sa cíti menej lubený... ale ten druhý je tam a pokial aspoň trochu v nich je tak to utiahnu, ak jeden odíde tak druhý nie je hotel kde sa vrátim lebo mi tam na dovolenke bolo dobre.
pri svadbe ste si slubili že sa budete milovať, ctiť a byť oporou v zdraví a chorobe, v láske a chudobe ale nie že si môže komu to zrovna vyhovuje ísť na lepšie a potom keď ho tam nechajú sa vrátiť že veľmi ťa ľubim. tak to nefunguje a vidíš sama, že nie si natolko zúfalá aby si ho musela zobrať späť, majte priateľský vzťah kvôli deťom ak sa dá byť priateľ s niekým kto ťa sklame tak veľmi.

victory1
8. sep 2014

No, ja som toho nazoru, ze dvakrat nevstupis do tej istej rieky.... 😠 ...odpustit by som dokazala /ved aj ty, preto ste sa slusne rizisli/, ale zacat mu doverovat? JE to na tebe, ale ja by som nemala nervy zamyslat sa pri kazdej jeho sluzobke, ci je s dakou dalsou, s tou istou, alebo ozaj na sluzobke... 😠

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
baba74
8. sep 2014

Ahoj, radiť je ťažko, ale napíšem ti v skratke môj príbeh. Aj ten môj sa po 18 rokoch manželstva zamiloval. Stretol vraj najúžasnejšiu ženu na svete. Ale nechcel sa vzdať ani svojho doterajšieho života. Mňa má stále rád, ale ju miluje, chce žiť iba so mnou a s ňou sa len sem tam stretávať. Vraj aj ja si mám niekoho takého nájsť. Dala som mu šancu, nepomohlo a tak som jedného pekného dňa urobila to, čo chcel. Prestala som riešiť jeho milenku, ale prestala som riešiť čo bude jesť, kto mu operie, ožehlí, uprace. Odsťahovala som sa do inej izby a jeho ignorujem. Žijeme takto už asi 5 mesiacov. Ja si žijem svoj život, chodím si kam chcem, kedy chcem, nikomu sa nespovedám.
Ako s odstupom času hovorím, mám doma trpeného záhradníka. Stará sa mi o dom a to nepýta ani plat, ani jedlo a dokonca mi platí polovicu za dom. No povedz, kde by som takého zohnala. 🙂
Aj som ho posielala bývať k tej úžasnej žene, dokonca som ochotná ho aj pobaliť a aj odviesť k nej. Len akosi sa nemá k činu. Žeby preto, že úžasná nemá prácu, svoje bývanie, dlhy a exekúciu na krku? Nuž má čo si vybral. Nemôže byť s ňou a prišiel aj o rodinu.
Ja by som ti navrhovala niečo podobné ako som urobila ja. Ak nemáte vysporiadaný majetok a on sa bude chcieť vrátiť, nepomôžeš si. V tomto prípade urob to čo ja, v žiadnom prípade sa oňho nestaraj a iba čas ukáže ako to naozaj myslí.
PS: Ak by sa odsťahoval môj muž, už nikdy by som ho nezobrala späť.

mala_hobitka
10. sep 2014

co s nim? kopnut do zadku!

Opustit rodinu kvoli tomu ze si neudrzi ***** v nohaviciach? To urobi iba sobec. A taky, ktory ta nemiluje. A teraz ho druha vykopla a on ide s prosikom naspat. Vsak jasne ze pre neho je to jednoduchsie vratit sa cakat rovnaky servis nez by sa staral sam o seba.
Suhlasim s nazorom ze urobil raz, urobi znovu (najma ak bol ochotny kvoli druhej opustit rodinu - to nie je ulet s dvomi promile). Nebud taka hlupa ze by si ho vzala spat. Vazne sa ponizis sama pred sebou.

Krasne to napisala tanapeta.

timea7
10. sep 2014

no u mňa by mal smolu, nevzala by som ho späť do svojho srdca a svojho života, ani keby sa s tou milenkou rozišiel on a nie, keď ho kopla do zadku ona a on sa priplazil so stiahnutým chvostom....

mary1911
11. sep 2014

mala by si mu to poriadne osladit .Vázený pan zil v domneni ze ta druha mu operie spodky navari veceru a bude ho obskakovat no jej sa to asi nepacilo tak ho asi nechala alebo ze by mu prislo z riti do hlavy ze spravil hlupost tak ci onak 20 rokou pekneho manzelstva by si nemala zahodit dvoverovat mu uz sice nikdy nebudes a nic nebude ako predtym ale ked si najdes aj druheho mozno bude horsi ako on

elize
12. sep 2014

V takomto pripade by som rozmyslala rozumom a nie srdcom. Takze nevzala.
Slovami "ASI sa chcem vratit" by ma stratil navzdy.

babrakin
29. sep 2014

ANO SUPER.. on sa snou rozisiel a hned si spomenul na teba... NEMA KDE HLAVU SKLONIT, tak si spomenul, ze sa vrati do bytu kde bude mat aspon to teplo domova... co on je nejaky nerozhodny pajac? jedna ma nechce tak ma bud epredsa chciet ta byvala vsak??? ZABUDNI UZ NA NEHO.. ked ta tak strasne miluje.. nech odide do prenajmu niekde a nech naozaj ukaze tu velku lasku.. som velmi zvedava ako dlho by ho to teda drzalo bojovat o teba.. NIKDY .. uvazuj a dosledne.. Pouzi ROZUM... vztah ukoncila zrejme milenka... a on zacal tápať kde a ku komu by hlavu sklonil.. ver tomu keby prisla terz dajaka dvadsiatka a zacala by ho lanarit na krasne slova, hned by znova zabudol na teba ako to uz urobil... Nech BOJUJE a nech s aukaze aky on je milujuci TATO...teraz si na ťahu ty... a vydrz to hrat dlho...