Manžel sa odrazu zmenil, má to ešte zmysel?

daniela7771
12. aug 2019

Baby mam taky problém som s chlapom 6rokov mame spolu krásne 2 deti.. Nedávno sme sa vzali ale dnes mi manžel povedal že nemám na mne nič rád že je somnou len kvôli deťom.. Odrazu? Nechápem prečo mi to vraví teraz odrazu mu všetko vadí že neviem variť neviem nič stále si niečo hľadá... Dokonca si niekedy aj vipije a nepríde až na druhý deň... Keď ma nemiluje a nemá na mne nič rad prečo na mňa žiarli? Ako sa oblečiem kto mi pošle žiadosť na fb a pod... Proste hneď je oheň na streche. Tak ja nechápem na čom som dokonca mi povedal ze si vie život bezo mňa predstaviť ... Ja ho milujem neviem prečo odrazu tak ochladol... Myslíte že v tom je iná žena? Ja už neviem čo mám robiť a čomu veriť... Keď je v práci zavolám mi vždy keď ma čas ráno mi napíše smsku stým že dobre ráno láska... Ale keď mi toto povedal ja neviem... Zajtra zas mi napíše tu smsku a pri tom mi povie ze sme spolu kvôli deťom tak prečo ma balamuti.. Prosím poraďte čo si o tom myslite ma to zmysel? Alebo to skončiť vážne neviem...

lindusss2016
12. aug 2019

Ja si myslim, ze ma milenku alebo mozno len niekoho vo vyhlade a sam este nevie a bije sa to v nom... co kolegyne? Poznas ich? Ked pride na druhy den, kde akoze travi noc? Mne to zavana inou zenskou bohuzial 😥

daniela7771
autor
12. aug 2019

@lindusss2016 kolegyňu asi nie pracuje ako murár.. Vždy spi u mami alebo povie ze u kamaráta.. A presne povie ze tam sa aj opil... 😥

lindusss2016
12. aug 2019

@daniela7771 tak nemusi byt z prace, mohol ju spoznat hocikde, ak sa jedna o zenu. Ja by som si na neho posvietila byt tebou. Mobil a konta na socialnych sietach neskryva?

miskamia1
12. aug 2019

Nezakladaj tu témy, a nepýtaj sa žien. My do tvojej situácie nevidime, on situaciu vidí inak ako ty, ty ju vidíš inak ako on. Počkaj na neho, sadnite si spolu za stôl, a vyložte všetky karty na stôl. Otvorene sa ho to opýtaj, čo nás. Rozprávajte sa otvorene, o problémoch.
Lebo najviac budú trpieť vaše deti. Ja ked sa pohádam s manželom, aj ked urobí chybu hocikto z nás, ešte v ten deň si to musíme vyriešiť, aby sme nešli pohádani spať. Je dôležité, spolu komunikovať.
Tak smelo do toho. A nepocuvaj komenty, že ma milenku. Vôbec ju nemusí mat. Len mu možno niečo chyba, a nevie ti povedať čo, ked sa hádate sa to ani nedá povedať... v klude si sadnite a uvidis, že sa dobre porozprávate.
Dajte deti svokre alebo rodičom, ostaňte sami a veľa sa rozprávajte. Nájdite si na seba čas.

miskamia1
12. aug 2019

@lindusss2016 prečo by mal byt hned neverný??? Vôbec to tak nemusí byt. Stačí, že mu niečo chyba, dlho to škrípe a on je už z toho unavený, znechutený, chyba mu niečo, je smutný, a z toho môže byt chladný. Ked sa nevedia porozprávať, to neznamená, že musí mat milenku... nie za všetkým je nevera ;)

daniela7771
autor
12. aug 2019

@lindusss2016 nie neskrýva aj telefón ma odblokovaný a hoci kde ho položí a jemu jedno ci sa tam pozriem alebo nie... Keď som sa ho spýtala či niekoho ma povedal že nie...tvrdí že keby mal tu možnosť ostane slobodný a sám... A že by ma nikdy nechcel spoznať je ku mne chladný ani mu nevadí ako sa cítim po tom co mi povie... A keď chce sex tak povie že to myslel zo srandy...

madeleine
12. aug 2019

Co tak dat na vlastne pocity? Co si o tom myslis ty? Aky mas z toho celeho pocit? Co mohlo zmenu vyvolat, kedy sa to stalo? Preco ti to povedal (hovori)? Rozpravali ste sa spolu o tom, pytala si sa jeho co sa deje / stalo? Tu je s nadsazkou milion zien s milionom skusenosti. Kazda mame tie svoje a to co mas v sebe ty nema ziadna z nas. Informacie o Vasom spolocnom zivote, zmenach, prekazkach a tom, co Vas stmeluje.

Bude to pravdepodobne tazke, neviem si predstavit rozciteneho murara so slzami v ociach zmoliaceho vreckovku ako ti srdcervuco vysvetluje, ze ta davno nevidel sa rozplyvat nad rannym zore a nosit tie cipkovane modre tanga, co ti dal, ked ste boli spolu prvy krat v auparku :D (odlahcujem).

Ak chces do vztahu investovat (a to vies zase len ty), daj si tu namahu a komunikuj s nim, sleduj aj jeho neverbalne reackie a mozes ryhclo prist na to, co sa zmenilo. V tebe, alebo v nom, pripadne vo vas. Drzim palce.

daniela7771
autor
12. aug 2019

@miskamia1 lenže on sa nechce rozprávať skúšala som to už 100krat on ma odpise tým ze na pic*viny nemá čas 😥

miadi
12. aug 2019

@daniela7771 tak mu povedz nech ide prec. On vie ze ty ho milujes no nieco mu vadi kuka na teba negativne nevazi si co v tebe mà. A ked chce sex povie ze srandoval? Ved take sa nesranduje. By som mu zbalila kufor ze chod niekde! By ho tie jeho žarty rychlo presli ked by zistil ze aj ty si vies predstavit zivot bez neho. Nehovorim ze niekoho mà Ale je to v takom stave ze Ta moze s nejakou ktoru si idealizuje porovnavat. Minimalne. A vzdy mozes povedat aj ty ze si srandovala s kufrom.

evinkakub
13. aug 2019

Prepáč, ale to co mas za kkta doma?

lindusss2016
13. aug 2019

@miskamia1 ja to netvrdim na 100%. Ale ona pise, ze ta zmena prisla nahle. Ak by za tym bol nejaky problem medzi nimi dvoma, islo by to postupne. Nieco sa muselo stat a bohuzial, chlapi su v tomto dost jednoduchi a ina zena je ten najbeznejsi dovod takychto zmien.

natuska87
13. aug 2019

@daniela7771 Nehľadajte u muža vo vzťahu logiku...Komunikujte a komunikujte! Tu, nikto do Vášho vzťahu nevidí a dedukovať a lá červená knižnica je neúčinné...😉

lindusss2016
13. aug 2019

@daniela7771 tak ako som pisala vyssie, vobec tam este nemusi prebiehat nejaky vztah. Moze byt, ze len spoznal zenu, ktora ho ocarila a vie si s nou predstavit dalsie fungovanie. S tebou ma dve deti, kopec starosti a povinnosti, ak spoznal nejaku novu to bude len kopec srandiciek, dobrej nalady a bezproblemove chvilky. Jasne, ze budes tahat za kratsi koniec. Mozno aj preto to u neho nie je take jednoznacne, lebo vaha, ci ozaj opustit rodinu pre nejasnu buducnost s niekym inym.... a mozno aj nie, mozno je za tym uplne nieco ine, v dnesnej dobe napr.su za takymito problemami casto aj drogy alebo automaty, strach zo straty prace a stres, tazko povedat.... milenka je ten najjednoduchsi a najcastejsi problem

vendulka80
13. aug 2019

Prepac ale vzala si si burana. A neverím, ze sa zmenil len tak zo dňa na den po svadbe. Skor ty si bola rada, ze bude svadba a podstatne veci si prehliadala. To, ze ti povie, ze na p.coviny nema cas je prejav primitivizmu a to iste by ti povedal ak by si za nim prisla s problémom aj pred svadbou. Len vtedy si to nevidela. Proste jednoduchý clovek, jednoduché vyjadrovanie. Pobaliť kufor a moze si s rovnako mentálnym kripľami popíjať aj naďalej.

deginko
13. aug 2019

Vôbec v tom nemusí byť milenka, kľudne mohol zistiť,že je vážne chorý a snaží sa ta odohnať od seba

ada309
13. aug 2019

"keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú" a keď je už pekne chytený v klietke, zrazu je to iný svet..

A nedostal sa on po svadbe tak trošku pod papuču? Toto muži naozaj ťažko znášajú a najmä vtedy, ak pred svadbou boli zvyknutí na slobodu, voľnosť, fullservis v domácnosti, atď..

katkati
13. aug 2019

Tie, co jej radite komunikovať, komunikovať, pochopte, že s niektorými mužmi sa nedá komunikovať. Veď napísala, čo jej povedal pri jej opakovaných pokúsoch. Myslím, že je to chlap s jednoduchym zmýšľanim podľa jeho reakcií. Skús mu povedať, že aj ty si vieš predstaviť život bez neho. Tu vetu snáď pochopí.

rybkoava
13. aug 2019

Muži sa neradi rozprávajú. Nemusíš mu povedať, že poď ideme sa rozprávať, niekedy to môžeš len tak medzi rečou. Skus porozmýšľať či sa niečo nestalo, alebo nezmenila si aj Ty ? Mne osobne by vadilo už aj to že sa opije a príde domov na druhý deň. Môj chytá ryby. Chodí aj na noc, ale vždy viem kde je s kým a dokonca aj v noci mi napíše alebo si zavoláme. My sme spolu 14 rokov, ale nikdy sa neopil tak že by neprišiel domov. Niekedy keď čítam MK tak akoby niektoré ženy mali 18 alebo si naozaj nevažili samé seba.

miminka91
13. aug 2019

@daniela7771 podla komentarov mi to pride dost extrem, nic v zlom ale fakt otras, ako sa moze chovat ako dvaja? Mala by si si s nim sadnut a riesit v com je problem a ze ak tak velmi chce byt sam nech ide, ale napriklad mala som ex ktory sa choval podobne, nabrala som silu a hrdost a zacala som sa chovat presne ako on, nieco urobil alebo nie vzdy som si nasla nieco za co som ho zrusila ze to je zle alebo ako to je ze nic nevie a ja neschopny ako to hovorieval mne, ked on neprisiel domov nap v piatok ale az sobotu na druhy den po zatahu povedala som mu ze idem s babami von nahodila som sa a isla som s nimi, sice len na jedno dve vinka, ale isla som spat k mame a neprisla som domov, az na druhy den, bola som ochladna a sex som nechcela, vzdy po praci som si urobila vlastny program bez neho, bola som na ntb a telefone a potom si uvedomil, ale ja som si uvedomila to, ze ho fakt nepotrebujem a odisla som od neho

eva8
13. aug 2019

Pohybuje sa medzi jednoduchymi stavbarmi, robi v zaprasenom prostredi, hluku a potom ide s nim na pivo, kde preberaju jednoduvhe temy. Jednotvarny
zivot mu lezie na nervy, vini z toho teba. Co keby ste sli spolu niekam na vylet, boli ste na dovolenke? Len ta, chofte niekam spolu ako cela rodina. Ten clovek sa citi zbytocny, nemilovany, nevyuzity... Jeho intelekt upada

candii
13. aug 2019

@deginko 😀😀 to by bolo ako z filmu

janickacrazy
13. aug 2019

@daniela7771 podľa mna je v tom iná ženská, vtedy muži zrazu na svojej žene hladajú len to negatívne, nevieš variť, no doteraz si variť vedela? a zrazu nie? a aj to zje, ked mu dačo navaríš? by som mu variť prestala, nech si natrie chleba s maslom, ked teda variť nevieš, tak nevieš, nie? žiarli na teba preto, lebo podľa seba súdim teba, tzn. má on sám za ušami, preto si myslí, že aj ty máš, tak to býva

deginko
13. aug 2019

@candii no presne..ale všetko je možné

kiwi3
13. aug 2019

@candii tiez sa mi to zdalo vtipne 🙂

janickacrazy
13. aug 2019

@deginko no ale to by sa asi tak úžasne primitívne nevyjadroval si myslím

tanalyn
13. aug 2019

Ja sa tiež asi prikláňam k tomu názoru, že asi spoznal inú ženu, možno spolu ešte nič nemajú a on sa teraz proste rozhoduje. Chcel by som zostať aj s vami, stále ťa má rád, možno mu aj chýbaš keď je takto v práci a tak ale zase na druhej strane keď je s tou druhou ženou, tak to má prakticky bez starostí, lebo proste nemusia riešiť deti, peniaze, spoločnú domácnosť a tak. Musíš ho nejako prinútiť k tomu aby sa s tebou o tom rozprával, žiadne kričianie a hádka ale proste normálny rozhovor, povedz mu, že nech sa proste deje hocičo, musí ti to povedať aby ste to mohli nejako vyriešiť

misulienkamisa
13. aug 2019

Ja by som tiež povedala, že si našiel niekoho iného. Nejde to len tak, aby sa takto zmenil pre nič za nič. Asi chce aby si ho znenávidela a poslala ho kade ľahšie

0silvia0
13. aug 2019

@daniela7771 ty musíš vedieť, čo sa stalo, z tohoto krátkeho popisu má kto vydedukovať, čo sa tvojmu chlapovi preháňa hlavou?
Buď ti niečo závidí a potrebuje ťa zhodiť. Buď si silnejšia osobnosť a potrebuje ťa dostať mentálne dole. Možno si sa vrátila do nejakej zaujímavej práce tak žiarli. Možno si doma na rodičovskej a závidí ti, že ty sa "hrajkáš" doma s deťmi a on musí makať a chodiť do práce. Možno sa mu páči nová susedka a ty mu pripadáš už nudná. Tisíc možností, kto má vedieť, ktorá je správna?

puticka7
13. aug 2019

@daniela7771 mne to pride, ako keby bol rozdvojena osobnost! raz ti napise, ze dobre rano laska a druhy krat ti zase povie, ze je s tebou len kvoli detom! tak on normalny isto nie je! prepac za taku uprimnost ale musela som

bert22
13. aug 2019

@misulienkamisa suhlasim s tebou, aj mne to tak pride. a vela chlapov to takto riesi, len aby oni boli potom za chudacikov, ktorych zeny nechali.