Manžel si píše s bývalou kolegyňou

6. apr 2021

Ako by ste reagovali keď by ste zistili že váš manžel si na internete vypisuje s bývalou kolegyňou v štýle miláčik, zlatíčko, zajtra ti zavolám pusinkove smajliky a pod. Mne celý čas tvrdil, že ju stopol že mu vypisuje divné veci a včera v mobile som našla že aj on jej také vypisuje a vôbec ju neusmernil ako mi tvrdil. Na 100% viem že snou nič nemal fyzické ale takéto vypisovanie ja odmietam tolerovať. Pre mňa je to tiež istý druh nevery alebo sa aspoň k tomu chystá. Včera som si chvíľu stou osobou písala cez manželov msg a dozvedela som sa že by manžela chcela silno objať a podobne. Bolo to same pusinkove smajlík a srdiečko zlatíčko a pod. Podľa mňa to není normálne a takto sa nesprávajú kamaráti bývalí kolegovia...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
betty_image
6. apr 2021

Dospelí ludia, bývalí kolegovia a píšu si správy ako zamilovaní 15 roční na základnej skole, čo sa nevedia odhodlať ísť von. Už len to, ako sa oslovujú je mimo, kedže miláčik a zlatíčko už sú prezývky vo veľmi blízkych a intímnych vzťahoch. A to o čom toľko diskutujú dospelí ľudia, ktorí majú už vlastné životy, okrem tých presladených oslovení a smajlíkov? Mne to príde ako správanie čerstvo zamilovaných, nie kolegov.

1gabriela13
6. apr 2021

Toto 100% viem ze s nou nemal nič fyzické,ma pobavilo. Ženy sú niekedy veľmi naivne.. Ale dúfam, že sa to vyrieši vo Vás prospech

dzulli1980
6. apr 2021

No tým, že "na 100% s ňou nemal nič fyzické" by som si až taká istá nebola ... miláčik, zlatíčko, pusinkové smajlíky ... myslím, že takúto akože nevinnú komunikáciu by netolerovala žiadna manželka/partnerka ... a ešte Ti aj klame, že to s ňou stopol ... treba sa na to pozrieť reálne, slušná "love story" sa vedľa Teba odohráva.

mamusa34
6. apr 2021

Keby to bolo také písanie z neznamou..ako chat možno beriem ale ..známa?to nie

anita6666
6. apr 2021

Neviem,ako to máte medzi sebou vy dvaja,zamerala by som sa skôr na to a položila si otázky či sa o teba stará, (aj tak inak,než bežne),či spolu spávate, či si pre neho príťažlivá a či po tebe túži a pod. Lebo ak absentuje u vás toto,tak tvoje obavy sú na mieste,v opačnom prípade by mi to bolo asi jedno.ale ak ta to trápi,tak asi nemáte vzťah ok a uvedomujes si to.

gabika0825
6. apr 2021

Už tu bola podobná téma, môj názor som napisala tam, ale v skratke - jasne “určite” to ostalo pri písaní neboj. Keď si už toto píšu a je to bývala kolegyňa ktovie čo bolo keď to ešte bola kolegyňa. Nikdy nevieš. V práci mu snáď nestojíš za chrbtom. Mna by aj zaujimalo naco je v kontakte s takýmto človekom. Že bývalý kolega. Jasne keby to bol nejaký kamarat dobrý dlhoročný tak chápem. Ale toto mi nepríde ako dlhoročne kamarátstvo 😄

jaskolka
6. apr 2021

Podľa čoho si si istá, že medzi nimi nič nebolo? Toto je dôverna a intímna konverzácia, oslovenia zlatíčko, pusinka, miláčik, si nehovoria ľudia len tak, na počkanie. Podľa mňa to je už medzi nimi dávno viac, aj keď možno nie rovno ešte sex, ale fyzicky kontakt už určite. Co myslíš, že len tak by to priznal, áno samozrejme, už som s nou sa bozkával, alebo maznal? Nebuď naivná, toto je debata dvoch zamilovaných ľudí

hviera81
6. apr 2021

ja by som milacik napisala hocikomu teda, ale nie na dennej baze. niekedy poviem milacik sefovi :D aj pusinkove smajliky posielam, ale skor ako podakovanie.... cize ak je toto oboje a casto - to by som pisala len niekomu ku komu uz nieco citim.... a hlavne pisanie kazdy den alebo casto.... ak nieco necitia, tak budu. toto namotava, ver mi....

ndrag
6. apr 2021

ja si fakt neviem predstavit v akej pararelnej realite by som si s niekym, kto nieje moj muz/priatel/milenec vypisovala ze milacik, objala by som ta a podobne 🙄

lubiss
6. apr 2021

ja by som mu dala takych pusinkovych smajlikov ze by videl :D ze silno objat a potom len tak mimochodom pretiahnut nie ? :D ako keby mi takto klame ze mi tvrdi ze toto skoncilo a nie tam ma telefon na milion casti a milej by som napisala par teplych slov ale od seba....ja si tiez napisem s kolegom ale v zivote by ma ani len nenapadlo pisat zenatemu chlapovi hentake sracky a hentak vies konverzaciu...smajliky a srdiecka jak jedno pubertalne decko prvykrat zamilovane

evica01
6. apr 2021

Ved jej zavolaj ze kolko ma rokov. Ci sa to patri kolegovi takto pisat. Keby aj nebol zenaty. To co ma za vychovu?
Hanba riadna.
Svojho muza samozrejme neobid. Nema co robit? Nuda?

leni1977
6. apr 2021

No ja by som neverila, že spolu nič nemajú, takto sa nekonverzuje bežne, môžeš ju kontaktovať, ale v prvom rade by som si podala manžela, pretože keby na ňu nereagoval tak sa toto nedeje.

anita6666
6. apr 2021

@evica01 a čo ona má s tým,že jej vypisuje ženatý muž? Sa trepete do vzťahov a veríte v takú p*covinu ako je láska až za hrob,len si neuvedomujete,že chlap je chlap a vzdy ho bude lákať to,co nemá,nie to čo sa mu motá 24/7 doma pod nohami a ešte mu aj zradlo da pod nos.

vilma7
6. apr 2021

Miláčik a zlatíčko máš byť buď ty, alebo nik iný. Zapiera, klame, vypisuje ďalej... takže tvoj chlap i tú ženu záujem má.

nominativ
6. apr 2021

Ok, keby napíšeš, že predpokladáš, že s ňou nič fyzické nemal, tak fajn. Ale napíšeš, že si si tým 100% istá a vykopeš si tu hrob s nápisom "Naivka mesiaca apríl 2021".

jenny224
6. apr 2021

No ako by som reagovala, konfrontovala ho. Len tam hrozí riziko, že aj keby stopol túto, potom príde iná. Môžem ti ako žena, ktorá si hocikedy s kamošom povie "čo ty kvietok", "počuj zlatíčko", atď (väčšinou potom príde prosba o láskavosť, preto také oslovenie), že som v živote žiadnemu nenapísala, ako by som ho rada objala. To je už dosť cez čiaru. Aj najlepšiemu kamarátovi viem maximálne napísať, ako sa teším, keď sa po korone stretneme na pive, ale toto je divné a nevhodné

katpizur
7. apr 2021

Toto tiez by som tolerovat nedokazala, hned by som ho konforntovala, co tym sleduje, ci mu nestacim a pod. Hned za horuca.