Manželská poradňa v Trenčianskom kraji

sisa0310
13. feb 2015

Ahojte zeny, manzelky... prosim poradte mi manzelsku poradnu :(

kaktusik007
13. feb 2015

@sisa0310 no zalezi ze co potrebujes riesit.. ci ti staci psycholog upsvar, ktory je zadarmo, alebo chces sedenia u psychoterapeuta... manzelsku parovu terapiu nerobi kazdy, a ten, kto robi, si za to da poriadne zaplatit....

kaktusik007
13. feb 2015

takze je to aj o tom ze ci to ma zmysel - myslim ta poradna.... ak ste obaja ochotni to riesit a VYriesit, mohol by byt napomocny aj ten psycholog na upsvare co je zadara -- mozno by vam mohla stacit takato forma mediacie....

ak je to narocnejsie, a vstupuje do toho porucha osobnosti jedneho z vas, tak velmi dobrym psychoterapeutom co si chvalia je skokan frantisek -- je zo ziliny, ale ty mas v pase ze puchov, takze by to nemal byt problem...

sisa0310
autor
13. feb 2015

vzdialenost do cca 70km mi problem nerobi, zijeme uz pol roka oddelene, hladame k sebe opät cestu, no je tam to ale... vztah bol hlboko naruseny a ja mam obavy... nespim, premyslam, bud alebo... chcem urobit pre to vsetko, ale mam z toho strach, co ak to bude opät zle... preto nam treba asi tretiu osobu...
@kaktusik007

grettka
13. feb 2015

@sisa0310 ak hladate cestu obaja, ma to vyznam vyhladat pomoc, tak je dobre, aj ked ten strach tam bude vzdy, toho sa tak lahko nezbavis, drzim palce
skus tu: http://www.upsvar.sk/buxus/docs//SSVaR/OPPS/adr...
ked rozbalis ten dokument, najdes kontakt aj v TN

kaktusik007
13. feb 2015

@sisa0310 myslim si to iste ako
@grettka - ak hladate k sebe cestu obaja, ma to vyznam. osobne, v NMnV je ako psycholog na upsvar taky mlady chalan, Ferkodic sa vola.... je v pohode, mozem ti ho doporucit.... v TN netusim, potom az v tej ZA ale teda ten sa plati -- za parove sedenia su ceny pod 50 eur skor raritou....

skus ten uspvar, urcite chod do toho ak je snaha teda aj z druhej strany...

drzim paste!

sisa0310
autor
14. feb 2015

@kaktusik007
@grettka dakujem vam baby, ano je snaha aj z jeho strany, je este trosku nezrely, aj ked ma 28r, ale nejde na mna spravne... ja som dost komplikovana povaha, ale za 11r co sa pozname uz mohol prist na to, co vo mne je... tak zhodli sme sa, ze treba nam asi tretiu osobu, trosku nech nam otvori oci a povie do duse 😵

milepro
3. máj 2015

Ahoj Sisa, chcem sa len spytat, dufam ze sa nenahnevas, vyskusali ste toho poradcu z Upsvaru? tiez hladam niaku poradnu v okresu Puchov, o tejto moznosti poradne z upsvaru som nevedela. BudemTi moc vdacna ak mi odpovies....sak ti chlapi len neposluchaju vsak...zelam vela stastia...Lenka