Milenka verzus manželka

krejzinka11
8. feb 2015

ahojte, viem ze tu uz par takychto tem je, ale predsa len, kazda jedna to ma kusok ine. S priatelom sme spolu cca 3 a pol roka, byvame spolu, teda cely tyzden je umna a na vikend chodieva za svojimi detmi. Jeho manzelka to vie, ale neriesi, ved preco by aj, ved jej dava peniaze, ona je doma s detmi, nemusi sa o neho starat, daco si zarobi aj predajom, no prosto je jej dobre. O mna sa tiez priatel stara, dost mi financne vypomaha, ale mi to aj potom vsetko vycita. Mam dve deti, on s nimi moc dobry vztah nema :( Velmi ho lubim, a viem ze aj on mna, uz sme toho vela preskakali, ale nedokazeme sa rozist, aj ked to uz velakrat bolo na spadnutie. Neviem co dalej, uz to psychicky nezvladam, vikendy su hrozne, vela rozmyslam a potom som smutna, co on z komunikacie vyciti. Inak vela spolu komunikujeme, cez spravy, piseme v podstate vkuse, cize vieme co prave robi ten druhy.
O rozvode sme sa bavili, niekolkokrat som to vytiahla, ze si zelam aby to s nou ukoncil, pokazde sme sa velmi pohadali a povedal mi ze sa nerozvedie, co ma dost ranilo. Verim ze je to pre neho tazke, mam pocit ze sa jej boji, alebo ja neviem, boji sa co rodina jeho na to, ale viem, ze ona s tym je zmierena, uz sa aj rozvode oni dvaja rozpravali, ale asi tak ze ona mu povedala, nech poda ziadost a on jej povedal, ze nech ona poda. Oni dvaja nejak moc v kontakte nie su, ked je tam, moc nekomunikuje, ako je mi jasne ze nejaka ta komunikacia tam byt musi. On ked tam pride, porobi co treba a to ma tiez hneva, u mna dokopy nic nespravi, co chapem, kedze chodi z roboty dost unaveny, ale ma to vytaca, vsetko musim zvladat ja. Rano vstavam s nim, robim mu ranajky, chystam mu oblecenie, a ked pride z roboty, tiez chystam veceru. Periem mu, zehlim, ale mam pocit ze on to berie ako samozrejmost. Ta jeho mu v zivote nic neuvarila, aj ked ide cez vikend tam, vari on, lebo ona nevie varit.
Poradte, ako sa s nim porozpravat, chcem ho znova poziadat nech to s nou ukonci, ale nechcem aby to bral ze ho nutim, ani ze mu davam dake utlimatum

mamulka211
8. feb 2015

ze sa ho ona nechce vzdat chapem, je to otec jej deti a zasobuje ju peniazmi, pomaha jej, aj ked len cez vikend...staci, ale ze ty sa nechavas takto vydrziavat....

stefka33
8. feb 2015

Nejaké to máš pomýlené. Ty si milenka, nie druhá manželka. Milenka nerobí milencovi raňajky, neperie mu posraté trenky, nežehlí košele, nevyvára, ale chodieva nahodená, vymachlená po reštikách, príjma drahé dary, a je vždy pripravená na ťuťumuťu. 😉 Si v úplne inej úlohe, tak zo seba nerob manželku.

sissy27
8. feb 2015

@krejzinka11 keby sa chcel rozviesť, tak to spraví dávno... na jednej strane manželka s vlastnými deťmi, ktorá mu poskytuje ťažko povedať čo (on sám asi bude vedieť), na strane druhej milenka, ktorá poskytuje full servis... stojí ho to síce kopu prachov, ale keď na to má... niekto utráca na adrenalín, zábavu, drahé autá, niekto na dve ženy a dve domácnosti...

timea7
8. feb 2015

@krejzinka11 možnom by bolo zaujímavé prečítať si názor tej manželky 😒 , prečo by on niečo menil? Veď mu to musí maximálne vyhovovať. Iba nechápem, čo na tomto stave vyhovuje tebe. Robíš mu slúžku, poskytuješ sexuálne služby, síce zaplatí, ale ti to vyčíta, s deťmi si nerozumie. Nemala by si jednoduchšie si dať inzerát, že poskytuješ sexuálne služby? Mala by si zaplatené a nemusela by si sa už o muža starať, chystať mu jedlo, skákať okolo neho. Ani tie peniaze by ti nevyčítal. Keď sa rozvedie, čo sa pre teba zmení? Budeš okolo neho skákať ešte aj cez víkend, plus okolo jeho detí. Peniaze na tie deti odídu z vášho rozpočtu tak, či tak. Je jediný na zemeguli? Voľní muži vymreli?

pribinak
8. feb 2015

Teraz si ta užije kým si mladá s potom ta odkopne a ty zostanes sama. Ak za 3 roky co ste akože spolu sa neozviedol, on to s tebou nemysli vážne, len ta využíva
Si mladá, hlúpa a zaľúbena, milenka nic viac, vždy budes ta druha

krejzinka11
autor
8. feb 2015

@stefka33 mas pravdu, mne ale nejde o jeho peniaze, ani o ziadne dary, lubim ho, a chcem byt s nim, a chapem, ze chodi za detmi, ved je fajn, ze aj ja mam cez vikend cas na tie moje, len mi vadi, ze jej to stale zatlka

cekankacamomille
8. feb 2015

dobra rada stoji gros...bez akehokolvek moralizovania, musi Ti byt predsa jasne, ze chyba nastala uz vtedy, ked ste si spolu zacali. Jeden rozum musi mat. Ak niekoho potrebujes, tak sa obzeraj po niekom, kto to ma v zivote uz usporiadane, lebo tymto stylom komplikujete zivot viacerym stranam....nuz a vidis.....stastie to neprinasa.... Vela zdaru.

zuzkaanicka
8. feb 2015

@krejzinka11 prosim Ta, kolko rokov ma Tvoj priatel, ked mu chystas oblecenie a ranajky? 😝

krejzinka11
autor
8. feb 2015

@timea7 vsetko co pre neho robim, robim z lasky, a nepotrebujem aby mi za to platil, ani mi neplati, nedava mi peniaze, iba mi pomoze splatit ucty a tak. a ano, zaujimala by ma co na to jeho manzelka,

@pribinak az taka mlada nie som, hlupa a zalubena mozno.

krejzinka11
autor
8. feb 2015

@cekankacamomille ono problem bol v tom, ze mi sme ani nikdy nechceli si spolu zacat, ja som bola tiez este vydata, ked sme sa spoznali, aj ked vedela som, ze sa chcem rozviest, a on, nikdy mi to netajil, vravel, ze nema dobre manzelstvo, ale neplanoval si hladat dakoho ineho. proste sme sa zalubili a uz to slo

@zuzkaanicka robim to pre neho rada, vo vztahu ide o to si pomahat, nie?

aams
8. feb 2015

ja si myslím,že sa k tejto téme nedá vyjadriť,lebo je to len jeden pohlad na vec,ale čo je určite jasné,že ani ty ani jeho manželka nemáte v sebe ani štipku ženskej hrdosti...ja by som sa takto ponížiť nenechala... a duplom nie 3roky vkuse,,,

zuzkaanicka
8. feb 2015

@krejzinka11 V podstate si u Teba plati sluzby a takto odbremeni manzelku od prania, zehlenia atd ... na vikend sa pride postarat o svoju rodinu ... dobre to ma vymyslene, kujon, jeden 😝

pribinak
8. feb 2015

@krejzinka11 ak uz nie si mladucke dievčatko, o to viac je to smutne, ze si v pozícii akej si. Nervozita zo vzťahu, ktorý sa nevyvija potom môže byt spojena aj s tym, ze ti tikajú biologické hodiny

Vo vzťahu majú byt dvaja rovnocenní, ty nie si, si len milenka

stefka33
8. feb 2015

@krejzinka11 A čo ho chceš prosiť na kolenách? Prestaň s tým servisom, ak už nie si schopná vymazať ho zo svojho života, tak sa začni aspoň správať tak ako by sa mala milenka správať - špinavé veci nech si berie domov aby mu ich manželka vyprala. Ráno ostaň v posteli a očakávaj kafčo do postele. Buď veselá, obliekaj si sexi handričky a drankaj peniažky na nechtíky a kaderníčku. Keď už byť milenkou, tak so všetkým čo k tomu patrí, lebo toto čo robíš nemá žiadny zmysel.

krejzinka11
autor
8. feb 2015

@zuzkaanicka nerad tam chodi, a zase az tak sa o nich nestara, sice vravi, ze ide kvoli detom, ale tiez sa im moc nevenuje, ako vezme ich obcas dakam, ale podla mna by sa mohol viac, velakrat sa zavrie do garaze a tam sa serka s motorkou alebo autom a deti su mimo

zuzkaanicka
8. feb 2015

@krejzinka11 a Ty si tam s nim? ... co Tebe hovori, je jedna vec, co je pravda, je druha.

zuzkaanicka
8. feb 2015

@krejzinka11 keby Ti tento stav vyhovoval, tak nezakladas temu ... zjavne Ti nevyhovuje, ale mylis sa, ak si myslis, ze on chce nieco menit ... a ked to nechce on, sotva s nim pohnes ... jemu tento servis vyhovuje, dokaze si ho zaplatit, je mu jedno, ze to Tebe nevyhovuje ... inak by to uz zmenil ... netreba zo seba robit onucu 😝

krejzinka11
autor
8. feb 2015

@zuzkaanicka nie som, ale vidim tie jeho reakcie, ked je tam, pise smutne, podrazdene, dost dobre ho na to poznam. a ma nervy zomna, ze nie som ok, potom je ten jeho vikend na figu a vycitne to mne, ze kvoli mne ho mal blby. ale pritom uz tolkokrat som mu povedala, ze teda ked je tam, nech sa venujem detom a teda nepisme. nie, on pise somnou a povie ze ved deti ho maju aj tak na haku

krejzinka11
autor
8. feb 2015

@zuzkaanicka jasne ze mi to nevyhovuje, preto to chcem riesit, nechcem zit takto, ze sice sa bavime o tom, ze do buducna urobime to a to, ale nic sa nedeje, ako nemozem povedat ze vobec nic, ale ide to hrozne pomaly

timea7
8. feb 2015

@krejzinka11 zamieňaš si lásku so strachom zo samoty. Čo na ňom miluješ? S tvojími deťmi si moc nerozumie, pomôcť ti nepomôže s ničím, ešte sa necháva tebou obsluhovať. Poskytuješ mu sexuálne služby, prosím ťa, NA ČO by sa rozvádzal? Veď jemu to maximálne vyhovuje. Už to konečne pochop, že ťaháš a v tomto vzťahu vždy budeš ťahať za kratší koniec. Skús prestať okolo neho skákať, raňajky si urobí aj sám, má ruky, veci si nachystá tiež, večeru - udaj mu smer k chladničke, nech si zoberie syr a salámu a uvidíš, čo sa bude diať po týždni.

zuzkaanicka
8. feb 2015

@krejzinka11 pozri, Ty sa o neho staras ako o male dieta (ja svojej starsej dcere uz nechystam oblecenie, manzelovi uz absolutne nie-je dospely), od neho pomoc (okrem financnej) ziadna, s Tvojimi detmi si nerozumie ... ved sa zamysli nad tym ... robis mu sluzku, poskytujes sex-kym ma prachy, tak to "funguje" ... toto nie je partnersky vztah ... toto je obchod.

krejzinka11
autor
8. feb 2015

@timea7 nie, nebojim sa samoty, a co nanom milujem? neviem, proste celeho jak je, nejde povedat co presne.
ved a to prave nechcem, pokial ma miluje tak ako tvrdi, tak proste chcem aby to premna urobil, ale nechcem aby to vyzeralo ze na neho tlacim,

zeleny_cajik
8. feb 2015

Možno ani mne by nevadila milenka, ktorá by mužovi oprala, ožehlila, nakŕmila ho 🙂 A potom by mi ešte prišiel navariť....

zeleny_cajik
8. feb 2015

@krejzinka11 Spamätaj sa, zabíjaš drahocenný čas vo vzťahu, ktorý nikam nevedie, s človekom, ktorý ťa zjavne iba využíva a je príliš zbabelý urobiť nejaké zmysluplné rozhodnutie či už voči tebe alebo manželke. Máš deti, čo za vzor im dávaš? Keď on k nim navyše nemá dobrý vzťah, vieš si predstaviť mať s ním polnohodnotný vzťah?Predsa by si si k sebe nenasťahovala chlapa, pri ktorom tvoje deti budú nešťastné.

timea7
8. feb 2015

@krejzinka11 ja keby som bola mužom a mala milenku, ktorá mi je počas piatich dní k dispozícii, perie mi, chystá mi oblečenie, jedlo, tak jej budem denne desať krát opakovať ako ju milujem a s týmto znením jej posielať SMS aspoň tri krát denne. Nie, musela by som opľuť zrkadlo, keby som sa ráno doň pozrela, keby som takto žila. K svojím deťom nemá žiadny vzťah, lebo čas, ktorý by mal tráviť s nimi, trávi v garáži, tak sa niet, čo diviť tomu, že ho majú na háku. Tvoje trpí, veď mu robíš slúžku, tak niečom znesie. Jeho žene sa ani nedivím, že mu nevarí, keď si chodí užiť inam. Strácaš čas s človekom, ktorý ťa len využíva a ešte ti na rovinu povie, že sa nerozvedie. Nemáš naozaj štipku hrdosti? Klameš sama seba, že ťa miluje a že ty miluješ jeho. Láska je úplne o niečom inom. Skús mu povedať, že ti to takto nevyhovuje, že chceš, aby si najprv usporiadal svoj život a potom začnete spolu váš a hneď budeš vedieť na čom si. My všetky to vieme už teraz, len tebe je pochopiteľne ťažké si to priznať.

delphineta
8. feb 2015

Si si ista,ze je to tak medzi nim a jeho manželkou jako Ti to tvrdí?

krejzinka11
autor
8. feb 2015

dakujem babule, ja, fakt nie som stastna, hrozne ho lubim a neviem si predstavit zivot bez neho, ale pokial chceme byt dalej spolu, daco sa musi zmenit. je to hrozne narocne takto. je to tazke, uz som sa raz rozvadzala a aj ked som manzela nelubila a ublizoval mi, bolo to velmi tazke. ale zvladla som to

krejzinka11
autor
8. feb 2015

@delphineta tym som si na sto pro ista, nema s nou nic, citala som aj komunikaciu medzi nimi

dm2
8. feb 2015

@delphineta presne toto som sa chcela aj ja opytat...lebo si myslím že niečo nie je uplne v poriadku, myslím že to čo jej on vykresluje nie je uplná pravda....

janinah
8. feb 2015

@krejzinka11 nemýľ si pojmy,on tam nechodí za deťmi,chodí tam za deťmi a svojou manželkou,alebo si vo svojej naivite myslíš,že s ňou nespáva? má dve ženy,dve domácnosti a roky mu to vyhovuje,lebo roky mu to obe tolerujete a idete sa obe pokakať,že by ste jedna či druhá ostali samé s deťmi.Takže si napíš na papier čo presne na takom mužovi a takom "živote" miluješ,ak ti to stačí,tak potom ok....uvedom si však dve veci-on sa nikdy nerozvedie a ty starneš,šance na normálneho muža,ktorý by bol len tvoj sa znižujú....nehovoriac o tom,že k žene má muž mať úctu a žena má mať hrdosť,u vás toto neexistuje,ak ti to nevadí....