Milování je Tvé "splněné přání" nebo Vaše "splněná manželská povinnost?" Jak to cítíš právě TY?

irriss
16. nov 2011

Urcite jste si vsimli, ze se casto prolina v beznych tematech intimni problematika.
Urcuji se hranice a limity... prolinaji se nazory, lisi se vekem, situaci a vlivem okoli i okolnosti...
Skoda jen, ze jakmile se zapojime,- zacneme diskutovat a konfrontovat sve touhy s realitou, zjistime, ze jsme mimo tema..
Proto zakladam toto tema (spolecne s ostatnimi spolubydlicimi na MK), kde se hranice ani limity nikomu nekladou...

irriss
autor
16. nov 2011

@mataharyy
tak se ukaz...trebas jsme spoluzacky-podle minule IP mi to tak prislo😉

irriss
autor
16. nov 2011

@lenkao
kam jezdite "sexovat" pardon dovolenkovat 🤐

mataharyy
16. nov 2011

@irriss Mazurská?? Danae

mataharyy
16. nov 2011

@irriss však jaro za dveřma 😀

lenkao
16. nov 2011

@irriss chodime na sever leboje to blizko a malej robi na imunitu dobre morska klima. Boli sme v Bibione, Jesole a 3x Lignane. Tam sa nam zatial asi paci najviac 😅 Vzdy chodime aj na vylety (Benatky, Portogruaro, Trieste-Miramare, Duino...)

lenkao
16. nov 2011

@mataharyy hej a pred nimi zima 🙂

mataharyy
16. nov 2011

@lenkao Ale lepší než podpálit veškerou zásobu dřeva a uhlí... To by pak byla sakra dlouhá zima 😀

irriss
autor
16. nov 2011

@lenkao
Santa Margherita a Duna Verde..znas? Caorle...atd?

irriss
autor
16. nov 2011

@lenkao
Santa Margherita a Duna Verde..znas? Caorle...atd? Eraclea mare

nelicefo
16. nov 2011

ahojte kocky mojeeeee...🙂)))))

irriss
autor
16. nov 2011

@mataharyy
ne to mi nic nerika...nechame to na Ip... 😉
Mazurska to je 1 nebo 10?

irriss
autor
16. nov 2011

@nelicefo
nazdarek...rano jsem uz svolavala, ale nekolik prispevku se nam tu vyparilo...stacily Vase jmena bylo to fuc...carodejky

nelicefo
16. nov 2011

@irriss nevadi. 🙂 mne sa zjavila predchvilkou notifikacia v kratkej sprave 😉 🙂))

irriss
autor
16. nov 2011

@nelicefo
no dala jsem si zalezet, ale i tak jsem to nezvldla vsechno... ☹

lenka3007
16. nov 2011

@mataharyy hahaaa, no ale to by mi potom zaden muz nezostal 🙂 🙂 🙂

lenkao
16. nov 2011

@irriss Viem kde to je ale zatial sme sa tam nedostali. Chceli sme ist omrknut Caorle ale vyhralo Grado a Aquileia 😀 Tento rok sme vynechali a buduci rok tiez vynechame lebo prerabame si stary domcek a caka nas stahovanie cez cele slovensko 😕

irriss
autor
16. nov 2011

@lenka3007
jestli sis nevsimla, budu praskacem ja..@lenkao uz ma splneno... 😉
takze to tu funguje.. 😉

nelicefo
16. nov 2011

@irriss ja sa ti cudujem ze si zvladla aj toto. 🙂 🙂 🙂 klobuk dole 🙂 😉 😉 😉

mataharyy
16. nov 2011

@irriss 8 tak ještě budu dumat, pak ti hodím do IP co mě napadlo 😀
Jináč krom toho že mizej příspěvky, tak mi to nechce otevírat IP 😒

lenka3007
16. nov 2011

@irriss nezpravis z toho radsej sukromnu temu? aby nas nezamkli 😉

irriss
autor
16. nov 2011

@lenkao
cele Slovensko..ja se stehuju jen kdyz jezdim na prazdniny..musim projet celou Italii - 1400km...a nekdy i 3000km, kdyz to spojime a cesta je z Prahy
kam se stehujete? plus minus do Kosic, pod tatry?

lenkao
16. nov 2011

@mataharyy no a bol by to aj sakra drahy ohnicek aj sex 🙂

irriss
autor
16. nov 2011

@lenka3007
nezamkli? ty mluvis sproste? ja tu nikomu nenadavam a nema mi kdo nalevat...a samotne mi nechutna, takze nic "poradneho" z ME strany snad ani nehrozi..

mataharyy
16. nov 2011

@lenkao to si piš, pač by jsme ještě sousedům rozohnili autodílnu 😀 Ale byl by to sex k nezaplacení 😀 😀

irriss
autor
16. nov 2011

@lenkao
a nebo by se to hodilo k vystavbe noveho...
pripomnelo mi to dnesni rozhovor s dcerkou - do tridy s ni chodi adoptovana holcicka z Columbie, omrzelo ji Nintendo tak s nim prastila a odpoledne dostala nove v nove barve ☹ 😠 😖 😲

lenkao
16. nov 2011

@irriss Do humenneho. Mne staci aj tych 500km z Ba do He alebo cca 600-700kn do It 😀 Ja kedze nemam vodicak tak to si od manzela vypocujem ze ho nemozem vystriedat 😅

irriss
autor
16. nov 2011

@nelicefo
co jsem zvladla?

irriss
autor
16. nov 2011

@lenkao
ja ho take nevystridam, kdo si jake zvoli misto, takove musi mit az do posledni chvile...aha ty jsi mluvila o autu, nejak se mi pletou prispevky.. 😀 😀 😝
-p.s. taky neridim..

mataharyy
16. nov 2011

@lenkao proto krom mě ani můj manžel nemá řidičák 😀

nelicefo
16. nov 2011

@irriss nas sme vsetky pozvat moja. 🙂