Milujem zadaného muža

jannka00
2. feb 2014

neviem co mam robit zalubila som sa sez net do zadaneho muza .mam rodinu manzela..vsetko ok..ale milujem ineho piseme si kazdy den a stretavame sa raz za mesiac , neviem co mam robit mam odist od rodiny

mima4
3. feb 2014

@jannka00

tak sa odmiluj - prestan si s nim pisat cez net a stretavat sa s nim. Dobrovolne si si vzala za muza svojho partnera, tak bud zena a spravaj sa ako zena a stoj si za svojim slubom. Okrem toho si uz matkou. Vacsina psychopatichych a narusenych deti je prave z "rodin", ktore nefunguju, kde sa otcovia ci matky kurvia.. Si dospela, tak sa tak spravaj.

Skus sa vzit do situacie, ze by to bolo opacne, nedajboze by ste uz mali s manzelom 2-3 detikcy, malinke a on by ti oznami, ze da Dorka je fantasticka a ide k nej, lebo jeho srdiecko mu to kaze!!!

Nerob druhym to, co nechces aby tebe robili!

lili_mia
3. feb 2014

@jannka00 Máš tu fotku, včera na markíze bola zverejnená jedna diskusia aj s fotkami užívateliek, dalo sa prečítať, čo napísali.

trasko
3. feb 2014

no kukam,ze nemreaguje asi ma uz tie monokle aj opuchnute oci a nevidi ani citat...ruky nohy zlamat dievca!a naliat aspon liter rozumu lievikom!

sissmiss
3. feb 2014

@jannka00 Na inej stranke som citala pribeh namotanej zeny, pisala co sa prave dialo. Doma s muzom problemy, stereotyp na materskej a na pokeci ci podobnom stretla uzasneho muza, totalne omacky, zamilovana az po usi. Pytala tam radu co ma robit, on je iny ako vsetci ostatni, je neskutocne zamilovana, strasne ju namotal. Stretli sa v parku aj s dietatom, mlady zaposobil aj v tomto, dokonala idylka. Vsetko bolo presne take ake chcela, bol presne taky akeho chcela, po akom tuzila. Bola rozhodnuta odist z manzelstva, a ist za hlasom svojho srdca. Ktosi jej poradil aby mu napisala z ineho nicku alebo kamoska a uvidi ci je taky zamilovany aj on, alebo predstiera. Dopadlo to blbo. Chalanisko sa okamzite namotal na prislub sexu od inej. Baba bola v soku a sklamana. Iluzia splasla. Ja nehovorim ze vzdy je to tak. Ani ze kazda musi byt dozivotne v manzelstve v ktorom je to len o utrpeni a ze neexistuje ze si najde lepsieho chlapa. Ja sama som sa zamilovala do svojho manzela cez pisanie si, aj ked teda nie pokec alebo nieco podobne. Ale strasne dlho sme si len pisali, lenze ja som sa uz rozvadzala, nekoncila som fungujuce manzelstvo prenho, ani som neutekala. Takze sa mi zacinal vztah lahsie, nebolo to ze toto vymenim za toto. Mala som uz upratane ked som si zacala s inym, druhym, novym. Neklad na priatela take bremeno ze kvoli nwmu opustis manzela. Ukonci si manzelstvo a ries si dalsi vztah, alebo nie, popracuj na tom aby si bola spokojna v tomto. Skoda ze sa neda zbavit ten milenecky vztah toho cara a tajomna, toho steklenia zo skryvania...mozno by si bola prekvapena ze je to horsie ako s tvojim manzelom. Vsade pride stereotyp, takze si zvaz co mas v terajsom manzelovi a co ti chyba a co ti dava milenec. Porozmyslaj nad tym aby si nevymenila tych 80% dobreho ale okukaneho, za 20% ale ocarujucich...

romana19
3. feb 2014

@lili_mia asi máš na mysli múdre rady z domácej lekárničky. 😉 😉

jannka00
autor
4. feb 2014

@juliana77 moj milenec nechce odist od rodiny ma rodinu de deti a ma ich rad

juliana77
4. feb 2014

@jannka00 A ty chceš prečo potom odísť od rodiny. Aby mohol chodiť k tebe, alebo.........

jannka00
autor
4. feb 2014

@juliana77 s manzelom sme len kamarati nespime spolu

aga77
4. feb 2014

Ako dlho ste manželmi

juliana77
4. feb 2014

@jannka00 V úvodnom príspevku píšeš, že máš rodinu manžela....všetko ..........
Náhodou si cez net natrafila na niekoho kto potrebuje bokovku, ktorú mu ty splnaš a zrazu si zistila, že ste s manželom len kamaráti.

Keby si na takého netrafila ešte päť rokov, tak by si sa s manželom stále kamarátila, alebo by si to riešila aj hlavou, napríklad rozhodnutím, že podme radšej svojou cestou, možno sa na nás usmeje šťastie niekde inde.

Ja nemám dsať ani dsať, ale na túto generáciu potrebujem príručku.

zuzkat1
4. feb 2014

@jannka00 tak ja mam dsat a tiez nechapem😝

pea87
4. feb 2014

niekore zeny by si zasluzili preplesk mozno by sa potom spamatali - prestali by rozmyslat vaginami a zacali sa spravat ako manzelky a matky

maribell
4. feb 2014

@jannka00 okamzite prerus kontakty s tym muzom ... vravis ze si pises s nim cez net a ze sa snim stretavas raz za mesiac cize absolutne nemas ani potuchy ako by vam to klapalo v skutocnom zivote keby opustis rodinu ... kasli na to ..jednoducho uz si vo vztahu dlho a prisla kriza kedy zacal byt stereotyp..prisiel novy chlap a ty si hotova... prerus s nim kontakty ..to je moja rada

jannka00
autor
4. feb 2014

@aga77 s manzelom sme spolu 12rokov