Môj muž je ignorant, sebec a ja to trpím už 3 roky

monicka28
27. nov 2014

moju muz je ignorant, sebec, despota, manipulator,...Nemame deti, a ja v tomto strasnom manzelstve trpim uz 3 roky... ziadne pusy, ziaden zaujem o mna, velmi rad si vypije ( na smrt ,,len" 1x za dva tyzdne ) nehovorim o nasej diametralnej odlisnosti, rozne nazory na zivot, ziadne spolocne konicky, on ucnovka- ja VS (nikdy som si nemyslela ze ten rozdiel raz pocitim), proste manzelstvo nocna mora.... a ja tisko trpim, a takto ide den za dnom, ...kazdy si zije svoj zivot, niekedy prehodime par slov aj po troch dnoch.... co sa mi da na to povedat? ze cakam kym budem mat 40 a potom sa spamatam? je to stale horsie a horsie a ja kazdym dnom stracam silu na rozvod... zacinam sa zmierovat so svojim osudom a pokaslanym zivotom

monicka28
autor
1. dec 2014

@svetluska82 to som si povedala aj ja. kaqslem na neho a zijem si svoj zivot. ale mna to tiez ubije, lebo neda sa zit svoj zivot ked ta viaze manzelstvo. . . a ako sa k tomu postavil on? samozrejme ze ho nezaujima to ze konecne som sa vratila k svojim konickom a ze chodim na kavu castejsie ako obvykle a po tej stranke som stastnejsia - jemu vadi akurat to ze nesedim doma stale na zadku ako bol zvyknuty, ze ma nema pod palcom, pod dozorom...to mu teda vadi. vadi mu ze minam viac na benzin, ze nema fullservis ako som ho naucila (teraz uz viem ze to bla chyba) teraz ked chce mat oprate, musi si to niekedy oprat aj sam. tak dosiahla som akurat to, ze je este nervoznejsi, lebo ho neocuvam ako vtedy

monicka28
autor
1. dec 2014

@moonlight1210 tak teraz si trafila !!! presne nad tym som rozmyslala . ci nie som ja ta vadna, ze keby som mu nedala dovody, .... vidis? nikdy som si o sebe nemyslela ze som taka sprosta...

sestricka52
1. dec 2014

a ja sa este cudujem, ze preco si pri nom. co ta tam drzi?

monicka28
autor
1. dec 2014

@sestricka52 asi to vedomie, ze vsetko co robil robil pre nas, ze sa natrapil na tomto dome pre nas, ze cele tie roky stravil pri mne a veril mi ze s nim ostanem navzdy. je si mnou prilis isty. viem ze by ma nevymenil ( lebo uz by taku blbu nenasiel) jednducho on mi veril. Mozno az prilis si bol mnou isty. Ani si nepripusta aby som ho mohla opustit. Viem ze si za to moze sam, urcite casti aj ja. Viem ze s nim nemozem ostat z lutosti. Nevem c to co k nemu citim je laska ale drzi ma pri nom predovsetkym moj obrovsky pocit zodpovednosti ,,co bude s nim!? co ak uz ziadna ho nebude tak milovat ako som ho milovala ja? trha mi srdce ak si mam predstavit ze ho tu necham sameho, ... viem aj to ze mozno by si otvoril po mojom odchode sampanske, je to len moja naivita a predstava ze ma aspon trochu este lubi? aj ked si teraz priznam ked to vsetko takto pisem ze ho asi mam stale rada ale ako tu dievcata pisalli, nikdy sa to nezlepsi a nema to perspektivu. Aby som kvoli zopar peknym chvilam pretrpela cely zivot? kolko krat si zratavam tak vzdy mi vyjde ze to nema zmysel...

monicka28
autor
12. dec 2014

Dievcata .... MAM NAJHORSIE ZA SEBOU!!!!!!!

dlho som sa neozyvala lebo som nemala internet. Zatial som u mamky, od pondelka idem do podnajmu. Ziadost podana.
Pri poslednej facke som nabrala odvahu. To som dostala za to, ze sa potkol o moje topanky .....
Dakujem sa vsetky povzbudive slova, aj za tie ostrejsie.... Asi som naozaj potrebovala dojst az do tohto stadia. Momentalne za dva tyzdne mi zavolal len raz, ze serie na mojho psa a necha ho zdochnut od hladu - comu neverim, bohuzial nemam o kde za sebou vziat. Kamaratka je pravvnicka tak som zvedava co vymysli ohladom delenia majetku ale to ma trapi zatial ako uplne posledna vec.... citim sa taka volna a stastna. Myslela som ze sa budem trapit co bude s nim ale je to presne naopak. Naozaj to je poriadnu kus ....... A zacala som vnimat okolie, zrazu sa citim ovela atraktivnejsia a uz mam dve pozvanky na kavu 🙂 Zatial to neriesim, som este stale vydata... este by som skoncila na sude ako k...... takze kavicky este idu bokom, ale naozaj sa nebojim ze ostanem sama. No momentalne mam pocit, ze uz sa nikdy v zivote nechcem na nikoho viazat a uz vobec nikdy sa nevydam !!!

monicka28
autor
12. dec 2014

akurat ze vraj pije kazdy den ale to nie je pre mna ziadna novinka... tak to bolo aj za beznych okolnosti

ivivaiveta
12. dec 2014

@monicka28 Drzim palce, hlavne, ze si sa odhodlala...dnes som o takýchto odhodlaniach pisala...neboj, to prejde a uvidis, co dalej so zivotom...kazdopadne, poucena, budes ma viac oci otvorene...

monicka28
autor
12. dec 2014

@ivivaiveta dakujem... ja som naozaj necakala ze to bude take lahke.... cakala som ze ma to polozi a ja zacinam ozivat. normalne mam pocit ako by mi niekto uvlnil obojok... mozem dychat.... dufam ze takto pozitivna budem co najdlhsie

ivivaiveta
12. dec 2014

@monicka28 budes... a ak stretnes tu svoju ozajstnu polovicku, povies si, ze si ten obojok mala dat z krku dole skor..len ak ta caka rozvod, ako som pochopila, tak si priprav este velku davku trpezlivosti, o bsm ani nehovorim...ale to nic, prezijes, ako vsetko predtým a hor sa zit... 🙂

monicka28
autor
14. dec 2014

@ivivaiveta na pravu lasku uz neverim.... hadam este niekto ano? prava laska je asi vzdy tak na dva roky....

silaviat
14. dec 2014

ty si sa oslobodila.. ale co ten chudak pes? to ma toho ozrana trpiet za teba??? co ho nevezmes a nedas radsej do utulku nech si ho najde niekto komu na nom bude zalezat.. a netvrd ze sa onho postara..je to alkoholik a sama si ho popisala akodespotu...

monicka28
autor
14. dec 2014

@silaviat ma ho naozaj rad. On ma vzdy cez neho vydieral ale neublizil by mu. Sam mu vatil neraz maso, vymysla mu hracky... To su len ssilne reci. Ak by chcel niekomu uvlizit tak mne. A ked sa ide ozrat najprv nakrmi a zavrie psa

monicka28
autor
14. dec 2014

@silaviat chapem tvoje obavy ... Aj ja milujem psov. Ale do utulku???? Je to len docasne. Do pidnajmu psa nemozrm.

henikav
14. dec 2014

@monicka28 prava laska nie je na dva roky, to je len zalubenost a osial. Prava laska vobec nie je taka blazniva, je to skor o stabilite a istote. Nevzdavaj sa len tak, na kazdeho ta prava laska niekde caka, nestracaj nadej, mozno len zle hladas, mozno si len oslepena zlym druhom ludi, ale su aj dobri muzi. Clovek prave az po tych 2 rokoch zisti ci to bola len poblaznenost alebo skutocna laska. A ked spoznas ozajstnu lasku, pochopis rozdiel, drzim ti palce do buducnosti

ivivaiveta
14. dec 2014

@monicka28 s tym psom , to ti verim, poznam takého, ze najprv pes, potom on a potom vsetci ostatni..tiez alkoholik...

salonka9
15. dec 2014

@monicka28 mňa tiež v noci budilˇa vyhrážal sa, že môjho psa zabije a keď som mu povedala, že to je pes jeho syna a že potom nech vysvetľuje jemu, že ho zabil, tak od vtedy mám pokoj aspoň, čo sa týka psa. Pes je živý.

womankc
17. dec 2014

@henikav presne si to vystihla, moja reč. Zakladateľka má teraz negatívne pocity, preto radikálne vyjadrenia . Ale pravá láska existuje, je tu ............. len ju niekedy treba pohľadať .
@monicka28 ty sa teraz musíš upratať , odventilovať, ono to prejde tie negatíva, niejaký čas to trvať bude , ale príde to a potom veľa vecí uvidíš inak. Prajem Ti všetko naj a krásne kľudné vianoce

jolly84
21. dec 2014

@monicka28 nechápem.....

ivivaiveta
21. dec 2014

@jolly84 takých nas je viac..ale snad sa to uz nejakym smerom(dobrym) ubralo..