Môj priateľ so mnou nechce tráviť čas

29. okt 2023

Alebo na mňa čas nemá. Sme spolu len cez víkend pretože pracujeme. Vždy dúfam, že budeme spolu, že niečo podnikneme, no on má buď povinnosti, koníčky( tie mimochodom s ním robiť neviem) alebo je unavený. Nevenuje sa mi vôbec a keď chcem niečo robiť nemá alebo nechce mať čas na mňa. Trápi ma to, sme spolu pár rokov a akokeby sa prestal snažiť. Vzťah je pre neho na poslednom mieste mám pocit. Vôbec sa už nestará o vzťah a mňa. Neviem už čo s tým. Hovorila som mu, že sa mi nevenuje, že by sme mohli robiť niečo, no zjavne nemá záujem a čas si nájsť nechce. Keď sme aj spolu tak len čumí do mobilu. Proste akokeby tam nie som.

anjelicek26
29. okt 2023

Kedze vas nepozname tak tazko... ale "roky spolu" a ani manzelka, ani deti... randenie sa proste casom "preje" a nastane nuda a utlm... nepostupili ste vo vztahu nikam, mozno je fakt cas sa rozijst a pohladat niekoho, kto ten zaujem mat bude...

lienka.7
29. okt 2023

@autorka prehodnotila by som takýto "vztah" a rozhodne si s nim nerobila v najbližšej buducnosti dieta dúfajúc, ze sa náhodou zmení. Lebo nezmení, tomu ver. Keď ťa raz ma v paži, aj to tak ostatné.

bluka2
29. okt 2023

Jeho postoj je dosť jasný, takto sa záujem neprejavuje. Nema záujem

autor
29. okt 2023

@anjelicek26 začali sme spolu chodit ešte ako teenageri, a sme spolu skoro 4 roky, takže zatial tá buducnost sa nemala kedy budovat, ale som smutna že skončila ta iskra, ze ta snaha tu nie je z jeho strany… priority úplne inde

autor
29. okt 2023

@lienka.7 dieťa som ani neplánovala,ani nie len kvôli nemu ale celkovo…

autor
29. okt 2023

myslite že je čas na rozchod? Je mi z toho zle, mam rada jeho aj jeho rodinu… su užasny… zažili sme si spolu, dufala som že som konečne našla lásku…

luccija
29. okt 2023

Ukončiť...máloktorá láska z teenegerskych čias vydrží dlhšie ako pár rokov.Dievcata sa chcú skôr usadiť, hniezdiť chalani mať hobby, kamarátov...už sa nudíte aktivity máte robiť spolu, a nie, že ty budeš cakatelka, kým príde čas na teba....možno sa spamätá porozprávajte sa

koniarova
29. okt 2023

Keď nezabral ani úprimný rozhovor,tak čo čakáš ďalej? Ukončiť.

anjelicek26
29. okt 2023

Autorka tie prve lasky malokedy vydrzia... Clovek este dozrieva a zacina mat ine ciele a priority v zivote.. to,ze mas ich rodinu rada je pekne ale ja mam pocit,ze ste spolu uz len zo zvyku.

autor
29. okt 2023

@luccija Mne nejde ešte o to usadenie ale o ten spolocny cas a staranie sa o ten vztah, nie ze naozaj com cakatelka a ked pride rad na mna aj tak spolu nemame aktivity, alebo robime co chce on… ja sa nudim uz vo vztahu, on neviem

viestta
29. okt 2023

Asi je na case vymenit priatela, toto nema perspektivu. Dospeli ste a kazdy chcete nieco ine

autor
29. okt 2023

@anjelicek26 je to tak pravdepodoben a to nechcem, ale on zjavne hej

bodka70
29. okt 2023

Niet zaneprazdnenejsieho muža ako toho, ktorý stratil záujem. A on ho evidentne stratil. Lásku a city si nevydupes ani nevybijujes. Je načase si to uvedomiť a pohnúť sa ďalej. Vzťah má žiť z prítomnosti, nie zo spomienok na peknú minulosť.

autor
29. okt 2023

@bodka70 vravi mi ze ma lubi ale nevidno to, nekoma tak, spravi pre mna ked nieco potrebujem nieco a tak, len ten spolocny cas tam nie je hodnotny proste, a celkovo staranie sa o ten vztah

januska12323
29. okt 2023

Začali ste spolu chodiť ako teen,aké vzťahy si mala predtým? Veď to si snáď bola na základnej škole. No čo, mali ste sa o čom rozprávať lebo ste sa vyskytli v rovnakom čase na rovnakej pozícii (tipujem strednú školu). Teraz ste dospeli a každý ide inou cestou. Tebe to ešte nedošlo a jemu sa nechce rozchádzať. Si na ťahu.

autor
29. okt 2023

@januska12323 od 17stich sme spolu , predtym som mala vztah ale v 16tich takze nemam moc skusenosti a on uz vobec, ale preboha naši stari rodicia spolu boli 1. a posledny ostali spolu nemali viac vztahov…co je toto za dobu

viestta
29. okt 2023

Autorka, tvoji stari rodicia zili v inej dobe. Mnozstvo takych vztahov nebolo ani o laske, ale o spolocenskej nevyhnutnosti. Zloz ruzove okuliare a zacni si uvedomovat, ze ty mas PRAVO hladat cloveka s ktorym budes stastna, nie povinnost ostat s tym prvym, ktoreho stretnes ako mala tvoja stara mama a jej rovesnicky. Mozno tvoji stari rodicia boli z tych, ktorym to vyslo, ale popytaj sa starej mamy, kolko jej rovesnicok zostarlo pri nespravnych chlapoch.

ahhola
29. okt 2023

Vráť mu slobodu, napr. Dnes😅🕊️🕊️🕊️

lucinka12356
29. okt 2023

Aké má koníčky keď to nemôžeš robiť s nim? Ako chceš aby sa staral o vzťah? Co s nim chceš robiť počas toho víkendu.. Aku ma prácu ze je unavený? Môj muž príklad robí v lese, príde teda na robený domov a ešte aj okolo domu robí keď treba a počas víkendu chce oddych, občas niekam ideme ale keby ho každý vikedn niekam ťahám tak tiež po čase ho to prestane baviť

luccija
29. okt 2023

Tak ho tahaj do kina, na prechádzku veď ste mladi to je stále čo robit.

autor
29. okt 2023

@lucinka12356 nerobi fyzicky narocnu pracu a ano robi okolo domu a podobne, no je mlady a ta jeho unava je len vyhovorkou, une veci zvlada alw ked nieco chcem ja robit(aj keby len zahrat si hru) tak je unaveny nechce sa mu alebo ma ine povinnosti… stale, konicky ma futbal s tímom, majstrovanie, robila by som hocico, niekam sla na vylet, alebo proste travila cas s nim efektivne, nie aby kukal do mobilu ked je so mnou a nema co robit… aby do toho vztahu daval nieco, a nie ze nestaral sa , nemal ho medzi prioritami a bral to ako samozrejmost, zvyk

autor
29. okt 2023

@luccija taham vselikde… ale nezaujem vacsinou… jedine ked kamarati volaju sa ide

luccija
29. okt 2023

Začni sa túlať s kamarátkou

januska12323
29. okt 2023

Tvoji starí rodičia a ostatní ľudia v tej dobe spolu ostávali lebo sa tak patrilo, nemali možnosti hľadať ďalšieho partnera mimo svojho mesta, dediny, rozvody boli tabu... Chodili spolu rok, potom šiel chlap na vojenčinu a keď sa vrátil bola svadba a žili šťastne až do smrti, iba, žeby nie. Ty nemusíš ostať s prvým frajerom ani ostať na ocot ako stará dievka ak sa do 25 nevydáš. Ži tak aby si bola šťastná v prvom rade ty.

alickapusinka
29. okt 2023

ukonči to TY sama. Toto nemá vyznám a myslím že ani záujem o teba nemá. Ak by ťa ľúbil tak čas by si našiel ale nechce. Kto chce hľadá spôsob kto nechce hľadá dôvod. ON hľadá len výhovorky ako s tebou nebyť a nestretávať sa načo skonči to a odstrihni ho. Zbytočne strácaš svoj čas. Načo sa o neho zaujímať ak ON sa o teba nezaujíma.

0kristina0
29. okt 2023

Sex mate kedy? Vtedy nienje unaveny? Ste spolu 4 roky, je si tebou isty takze sa uz nesnazi. Myslim si, ze by si nemala stracat cas a energiu takymto chalanom.

autor
29. okt 2023

@0kristina0 je si isty ano, preto sa nesnazi, ale nebude taky kazdy chlap? po takej dobe

gejb
29. okt 2023

Nie. Dospelý zrelý muž sa snazi lebo vie, že na vzťahu treba pracovať. Tento tvoj je ešte len chlapec nemá záujem o vzťah a ťahať sa s frajerkou.

0kristina0
29. okt 2023

Bude pokial ty nezmenis pristup. Ty sa musis spravat tak aby si ta chlap hlavne vazil.

lneviemmeno
29. okt 2023

presne takto som to mala aj ja s byvalym. bola som s nim od mojich 15tich, vydrzali sme skoro 5 rokov, z toho 2 sme spolu byvali. Tiez ma uz casom ignoroval, neplanoval so mnou nic dalej, bol lakomy voci mne, jednoducho uz sme boli ako kamarati a aj to sme sa ledva rozpravali.. ukoncila som to, bolelo to, kedze to nie je maly cas co sme boli spolu, ale o nejaku dobu som sa dala dokopy a nasla si ineho, uplne uzasneho, ktory je moj manzel. takze radsej takto ako s nim ostat zo zvyku.. lebo ty sa bojis rozist len zo zvyku ale urcite ta caka niekto lepsi