Muž má už vôbec sexuálne nepriťahuje

kikisula19
25. nov 2014

viem že takáto téma sa rieši často a možno ani nie je na to odpoveď, ale neviem už čo mám robiť. Môj muž ma už vôbec ale vôbec sexuálne nepritahuje. A nie je to poporodnymi hormonmi lebo náš malý ide mať dva roky a po pôrode to bolo ešte ako tak,ale teraz posledné mesiace keď spomenie sex tak mám hrcu v krku a najradšej by som zutekala. A je to len voči môjmu mužovi. Aj o zmene som mu už vravela a nič sa nedialo,stále to isté. Bozky a objatia z jeho strany mi už nič nehovoria, sex je mi už viac protivny ako príjemný. A neradte prosím že sa mám premôcť,lebo to už robím. A nemám odvahu mu to povedať,však ktorý muž by chcel takéto dačo počuť. Sme spolu už 10 rokov.

pat_mat_minnie
26. nov 2014

@svetllana Matusko ma vo mne obrovsku oporu.tatikove spravanie si nevsima.Zocelil sa, obrnil, uz si ho k sebe nepripusta.Patko to vsetko vnima este ako hru, je malicky a Miska-ku nej si manzel nedovoli byt zly, lebo je malinka.Nastastie.Uz koncim s pisanim, len mam z toho vsetkeho zlu naladu, pochopenie tu nachadzam len u niekoho, vacsinou som odsudena.No nic, dakujem, ze si popisala, ze si sa snazila pomoct.V prvom rade si vsak musim pomoct ja sama.Raz najdem odvahu, verim tomu.

mischy00
26. nov 2014

@pat_mat_minnie - nie si blbá....nikto to tu netvrdí, reagujeme iba na to čo si sama napísala. Ak to je inak, tak potom napíš že v skutočnosti sa máte fajn a veci si trošku prikrášlila. Lebo ináč prepáč, nechápem ako môže matka 3 detí riešiť, či bude mať na značkové veci a hračky z reklamy 😨 Myslím si, že keby si zobrala deti preč, určite by to od teba ani nevyžadovali, boli by šťastné že majú konečne pokoj a tým pádom aj šťastnú maminu.......

svetllana
26. nov 2014

@pat_mat_minnie Vieš, ja si myslím, že len súcitné chlácholenie ti nepomôže. Skôr ti pomôžu baby, ktoré sa ťa snažia niekam posunúť, aj keď to nezaobalia do nejakých sladkých rečí, myslia to s tebou dobre 😉. Ak ty vieš, že nateraz proste niet kam ísť, ok, ty si poznáš lepšie situáciu a určite ťa ten stav trápi..mňa len strašne zamrzel ten Matúškov stav, lebo to akoby som o sebe spred rokov čítala..A preto viem, že tieto stavy ak sa neriešia, majú dlhodobé následky..a nepekné :( Verím, že budeš robiť všetko, čo je v tvojich silách, aby si tomu zabránila, aby tie deti aj keď v takých pomeroch, ale predsa len to mali vďaka mamine jednoduchšie 🙂.

morning
26. nov 2014

@pat_mat_minnie To si iba ty myslis, ze tvoj 9 rocny syn si otcove chovanie nevsima. Preboha a o akej obrovskej opore to hovoris? Ze sa decko klepe strachom a prosi ta, aby ste isli prec ? Nikto nehovori, ze si blba, ale nevies riesit svoju situaciu a ani si nechces dat poradit.

jlp
26. nov 2014

@morning presne to iste by som poradila 🙂

klincek
26. nov 2014

@pat_mat_minnie v ziadnom prispevku som slovo "je.la" nevidela, a fakt si napamatam, zeby ta niekto oznacil za debilnu. u psychiatra som bola tiez a ako debil si nepripadam.
ale tusim sme ta riadne nastvali..fajn..u mna to dost casto byva vtedy, ked si uvedomim, ze s niecim treba pohnut..co to znamena u teba, sa rozhodni sama. keby si potrebovala spisat navrh pre sud, viem pomoct.

janickacrazy
26. nov 2014

@pat_mat_minnie Chceli sme ti len poradit, vobec sme to nemysleli v zlom, dovolím si povedat ani jedna z nás, ktoré sme ti tu písali, no ty si si to vysvetlila po svojom. Samozrejme, je to na tebe čo urobíš alebo neurobíš, možno nemáš teraz silu odíst, no dúfam, že neskor ju nájdeš. Možno ked pojdeš do práce, budeš sa na to dívat trochu inak. Držím ti palce.

lyzzy
26. nov 2014

@pat_mat_minnie.... Úprimne? Dufam že ťa raz tvoje deti za to,ako im Ničís život poriadne nakopu.....zaslúžila by si si.

ksichtikk
26. nov 2014

Dievcata, prepacte mi ten dlhy post ale som zvedava aj na vase nazory. S priatelom sme spolu takmer 8 rokov a mame spolu 3rocnu dceru. Nas vztah sa velmi zmenil, teda hlavne moj k nemu. Uz dlhsi cas ho vnimam, len ako kamarata a otca malej. V poslednej dobe som s malou velmi casto odchadzala na slovensko, pretoze v uk, nie som vobec stastna. Tu mam rodinu a priatelov, ktorych velmi potrebujem. V uk sa citim osamelo, len ja a mala, uz mi to tam lezie na nervy. Vraciam sa tam len z dovodu, aby bola s otcom a mame tam spolocnu mortgage na dom, ktory sme kupili pred 3 rokmi. Neviem, ci koli malej mam zostat v uk aby som udrzala rodinu a verit, ze sa to este jedneho dna zmeni, alebo sa s nim radsej porozpravat a najst riesenie ako budeme vychovavat dceru, aj ked nie spolocne...Viem, ze on nas ma stale rad, ale ja to uz tak bohuzial necitim...

pat_mat_minnie
26. nov 2014

@lyzzy Ja?????Snad moj manzel, ale to je jedno.Kecaj si co chces.

lyzzy
26. nov 2014

@pat_mat_minnie... Teba.Nikto ti tu nepovedal že si hlúpa...ale si.Vymenila si komfort za psychické zdravie tvojich deti.Raz sa ti to vráti ako bumerang...a možno už aj vracia.

jahodnicka
26. nov 2014

@pat_mat_minnie čtu si tvé příspěvky a mám úplně stažený žaludek. zažila jsem to co popisuješ z pozice dítěte a do dnes ( 28 let) si nosím sebou velké psychické problémy, neschopnost nalézt normální vztah a zdrcenou duši...vím, že to musí být šíleně složité, ale už kvůli dětem, pokus se s tím něco udělat, prosím!!! ☹

anatalia77
26. nov 2014

@pat_mat_minnie ak by si sa dostala do vyhrotenej situacie tak sa mi kludne ozvi. Mozem ti poskytnut bezplatne ubytovanie aspon na jeden mesiac,kym sa "nedas do kopy".

mariahpd
26. nov 2014

@pat_mat_minnie Citala som tvoje prispevky, mas perfektny pravopis, bez jedinej chybicky - si ocividne vzdelana a inteligentna zena. Na to nezabudaj, mas svoj vlastny rozum, rob tak, ako ty uznas za vhodne. Zial, mala si "stastie" na debila. Drzim palce.

lyzzy
26. nov 2014

@mariahpd... Toto myslíš vážne????

pat_mat_minnie
26. nov 2014

@anatalia77 Dakujem.

pat_mat_minnie
26. nov 2014

@lyzzy Ano, som hlupa, lebo som vymenila komfort za psychicke zdravie dietata.Viem, ake to je, ked dieta place a hovori:"Mamka, preco mi nemozes kupit toto a preco nemozem mat toto?Mamka, v skolke sa mi smiali, ze nemam poriadnu bundu.Mamka, v skole sa mi smiali, ake mam topanky.Smiali sa mi, aku mam ciapku.Nikto sa so mnou nechce hrat, lebo nemam toto a tamto..."Deti dnesnej doby su zle, zakerne a robia rozdiely, niekedy to mozno take nebolo, dnes to take je.Ja som na vlastnej kozi ako dieta zazila sikanu, utlacali ma preto, lebo som mala rucne site oblecenie, lebo som nosila rucne strikovane svetriky.Hadzali do mna kamene, pluli na mna a vsakovako mi robili zle a to len preto, lebo sme nemali tolko penazi, smiali sa mi, ze nemam original Barbie, ze si nemozem kupit cukriky Mentos(vtedy to bola novinka).Dodnes si to pamatam.Moje deti, resp.Matusko to zazil tiez.Konecne sme sa niekam po financnej stranke posunuli vyssie, deti maju konecne na Vianoce viac darcekov, nielen jeden, mozme ich zobrat na vylet a viac im toho kupit.Konecne si nemusime poziciavat peniaze od svokrovcov, aby sme nemali exekutora na krku, konecne manzel nemusi zhanat peniaze po fuskach kade-tade, konecne mozme mat na obed aj hovadzie maso a nielen len chlebik vo vajicku.Konecne si mozem kupit drahsiu kozmetiku, neumyvat vanu a zachod len lacnym sprchovym gelom-lebo na ine nebolo.Konecne si mozme kupit drahsie oblecenie, nielen zo sekaca.Ja viem, ake to je, ked sa clovek hrabe z dna niekam vyssie.Konecne sa mame lepsie a nemusime obracat kazdy cent.Deti mi casto plakali, lebo sme toho vela nemali.Teraz su spokojnejsie.Hoci manzel velakart na nich nahuci a ano, strasne ma to serie, mozno mi nikto neveri, naucili sme sa s tym s detmi zit.Berieme manzela takeho, aky je, tym nechcem povedat, ze nam to nevadi.Matusko byva velakrat smutny, aj to ma tiez serie, u psychologicky sme uz boli, pricina je v muzovi, riesili sme to, zmenil sa na istu dobu, potom sa vratil do starych kolaji, psychologa treba jemu, ale on vraj ziadnu pomoc nepotrebuje a sibnuta som ja(mozno ano, mozno som).No verte mi tu vsetci, som to ja, kto sa s detmi uci, kto sa s detmi rozprava, kto ich povzbudi, kto ich pochvali, kto ich podpori, kto je pri nich, ked im je zle a ked su chori, kto s nimi chodi k lekarovi, kto im cita rozpravky, kto s nimi zdiela vsetky radosti aj utrapy.Ja jedina som tu naozaj pre nich.Mozno sa vam zda, ze mi na nich nezalezi, praveze zalezi a az moc.No ja sa nechcem opat vracat do toho bahna, v ktorom sme boli na zaciatku a byt na to uplne sama.Nezvladnem to.Potrebujem niekoho, kto by ma potiahol.Niekto tu napisal, ze ci cakam na princa na bielom koni, co nas zachrani.Taki princovia uz boli.Ale kedze sa im moj manzel vyhrazal, zdupkali a uz sa viac nevratili.Ano, mozno sa hram na "super silnu", no som strasny slaboch, nemam "gule" na to, aby som sa z toho vsetkeho vyhrabala sama.Tak ma teraz bombardujte, aka som hrozna matka.

lyzzy
26. nov 2014

@pat_mat_minnie... A ty si mala otca?

lyzzy
26. nov 2014

@pat_mat_minnie... Mne to príde tak,že ty sa v prvom rade hnevas sama na seba.
ja ti napíšem pohľad zasa z inej strany.Môj drahý je jedným z takýchto deti ako máš ty.Tiež sú traja súrodenci.Je tu pár odlišnosti ale podstata je rovnaká.Jeho otec,bohatý panko ktorý si svoje deti kupoval.Navonok krásne,idilicke manželstvo...za dverami,bitky,hádky,zhadzovanie....proste úplne ako u vás.Narozdiel od teba sa moja svokra vzoprela a odišla od toho debila.Áno,zbil ju neraz,chodili za ňou jeho gorily a vyhrážali sa jej smrťou.Áno,zruinoval ju a ona musela začať od nuly.Sama.Rozvod trval osem rokov kvôli podplacaniu sudcov.Nakoniec môj drahý skončil V striedavej starostlivosti...lebo inak sa mu vlastný otec vyhrážal zabitím.O ostatné deti nejavil záujem.8 rokov ale dala to.Dnes tvrdí že keby musela tak to spraví znova a spraví to skôr!!!! Milujem svoju svokru a obdivujem ju za to.A čo sa týka drahého....raz mi povedal:.., mal som najnovšie lego,najnovšie handry a mali sme prachy ale nikdy som nemal rodinu.A preto buď rada že si ako dieťa mala iba pár bábik ale mala si to,čo mne už nikto nikdy nedá.otca.Dnes má 26 rokov a následky si ponesie do konca života.A to moja svokra konala narozdiel od teba.Takže je možné že teraz si ty pre deti tá jediná opora atď.....ale nechtiac do svojich detí lejes zlo a strach ktoré však vyplavaju napovrch až oveľa neskôr.Učíš ich zlej hodnote...hodnote peňazí..ale za akú cenu?

pat_mat_minnie
27. nov 2014

@lyzzy Moj otec je najlepsi clovek na svete.Urobil a aj doteraz urobi pre nas cokolvek.Moja mama je ta, s ktorou nikdy nebudem mat idealny vztah.vela toho v mojom zivote pokazila.

pat_mat_minnie
27. nov 2014

@lyzzy Tvoja svokra je silna zena.Klobuk dole pred nou.Ja taka silan nie som.A ano, hnevam sa sama na seba.Ze som taka debilna a tomu mojmu blbcovi vzdy zozeriem vsetko aj s navijakom.

lyzzy
27. nov 2014

@pat_mat_minnie.... Kým si nebudeš chcieť pomôcť sama tak tebe ani tvojim deťom nikto iný nepomôže...ako si sama povedala si jediná kto pri nich stojí a tak isto si jediná ktorá ich môže zachrániť.... Aspoň začať zachraňovať...keď už nie je neskoro.Mne osobne je zle z takýchto ľudí...nehnevaj sa na mňa.Keby som nevidela čo to pre také deti obnasa tak by som držala ústa....ale tým že viem aké to je pre tie deti už aj vtedy keď sú dospelé tak ta ako matka matku nechápem.Je mi lúto tvojich deti.Rob ako uznas za vhodné.Prajem ti aby ti to raz nebolo lúto.Raz....

citronade
28. nov 2014

@velkacica silne )

tinapa
2. dec 2014

@pat_mat_minnie Čítala som tvoje príspevky a nechápem, prečo ostávaš s manželom, ktorý ťa ničí... Vyhľadaj pomoc, a odíď od neho kôli deťom. Veď najmä im ničíš život. Vôbec za to nemôžu a ponesú si následky celý život. To ti je jedno???

pat_mat_minnie
3. dec 2014

@tinapa Nie, nie je mi to jedno.Preto hladam niekoho, kto by bol ochotny mi pomoct, zatial som vsak nikoho nenasla.A ked aj niekoho najdem, tak manzel vsetko zisti, zisti, ze chcem od neho odist, vyhraza sa mne i tomu dotycnemu cloveku a ten napokon vezme nohy na plecia a zas som na vsetko sama.Manzelovi musim slubit, ze budem sekat dobrotu a on ma ma stale vo svojej moci.Je tazke sa od neho odtrhnut.Navyse ked ma skvele kontakty a v hrani sa na dokonaleho manzela a otca pred okolim je hotovy majster.Mne nikto neveri a ja vzdy zo vsetkeho vyjdem najhorsie.Nemam sa ako branit, on nado mnou vyhrava.

dilino
3. dec 2014

chcem sa opytať jednu vec ked ste spolu 10 rokov 9 rokov sex s nym ti nevadil alebo si si teraz niekoho našla a potrebuješ odijsť za inym lebo nezda sa mi že 9 rokov sex bol v poriadku a 10 nieje takže usudzujem muselo sa niečo stať a preto asi nechceš už s nim nič mať môj nazor.

elizita
3. dec 2014

@kikisula19 no mne sa nezda, ze to ma nieco spolocne s jeho fyzickym vyzorom... existuje moznost, ze niekoho milujes a nechces mu vyznat lasku sexom? treba si dat do poriadku najprv vztah ako taky a neriesit len jeho vysledok - nesexovanie

kikisula19
autor
3. dec 2014

@dilino
@elizita ono to vsetko zacalo po narodeni dietata, zacali problemy ktore som predtym tak nevnimala, vsetko sa zmenilo a zmenil sa uz aj moj postoj k nemu. Tolko som sa snazila o zmenu,ale sama nezmenim nic ked druhy nechce a nevidi problemy az kym nezacne citit ze uz som k nemu chladna. Nepomozem si jednoducho. Iny muz v tom nie je.

elizita
4. dec 2014

@kikisula19 chlapom treba vsetko lopatisticky... aspon podla mojich skusenosti... ked sa snazim o nejaku zmenu alebo ma nieco trapi, musim mu to otvorene a tak trochu drsne povedat... inak na nic sam nepride

lune
4. dec 2019

@pat_mat_minnie Ahoj nemas to lahke, neodsudzujem, len vela sil prajem! Necitala som to cele, ale nemohol by Ti pomoct otec?