Muž má už vôbec sexuálne nepriťahuje

kikisula19
25. nov 2014

viem že takáto téma sa rieši často a možno ani nie je na to odpoveď, ale neviem už čo mám robiť. Môj muž ma už vôbec ale vôbec sexuálne nepritahuje. A nie je to poporodnymi hormonmi lebo náš malý ide mať dva roky a po pôrode to bolo ešte ako tak,ale teraz posledné mesiace keď spomenie sex tak mám hrcu v krku a najradšej by som zutekala. A je to len voči môjmu mužovi. Aj o zmene som mu už vravela a nič sa nedialo,stále to isté. Bozky a objatia z jeho strany mi už nič nehovoria, sex je mi už viac protivny ako príjemný. A neradte prosím že sa mám premôcť,lebo to už robím. A nemám odvahu mu to povedať,však ktorý muž by chcel takéto dačo počuť. Sme spolu už 10 rokov.

kiwi3
4. dec 2019

@lune tema ma 5 rokov a autorkin profil je neaktivny

lune
5. dec 2019

@kiwi3 Dakujem, skoda ze neviem ako to dopadlo... Ze je to stare som si naozaj nevsimla, hehe.

kiwi3
5. dec 2019

@lune tiez som ju chcela oznacit, ci nenapise, ako to dopadlo a potom som pozrela na profil. tak uz sa asi nedozvieme... 🙂

olioza
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikisula19
autor
8. apr 2021

@kiwi3 odpisujem po vyše roku, lebo som mala vypnuté upozornenia 🙂 dopadlo to tak, že sme sa rozviedli a teraz som už 5 rokov šťastná s iným mužom, ktorý si ma váži, ľúbi aj môjho syna a stará sa o rodinku. A aktuálne máme spoločného 4-mesacneho syna. Asi tak :D

vladi16
4. aug 2021

@kikisula19 paráda, nech ste šťastná.Ja som už rezignovala dávno som vydatá 10rokov , vydala som sa až 42ročná keď dospeli deti ktoré som vychovala sama. Zobrala som si chlapa ktorého som obzerala už na škole, ale vtedy bol stále zadaný. Striedal to a nakoniec sme si nejak zvýšili. Ale už pred svadbou som prišla na to že je impotentný, preto ho vyhodila aj bývalá čo sńou dlhšie žil, deti nemá čo je tiež zvláštne pri tej spúste žien. Bol veľmi pekný , možno ešte je to po rokoch posúdiť neviem, žijeme ako kamaráti , sex alebo pokus sme mali asi 5x a už to radšej neskúšame. Riešili sme to aj chce ísť k lekárovi , tvrdí že on na to nikdy veľmi nebol, a že úplne to prestalo fungovať už dávno. Je super partner do života , nemôžem nič zlé nań povedať ,iba citu alebo nejakých prejavov citových sa nedočkám. Tak ma vždy napadne že mám už 52 lepšieho by som v mojom veku ťažko našla, ale zasa sex mi chýba

king2020
Odpoveď bola odstránená
Zobraz