Nechápavý manžel

wwwwerunka
3. júl 2014

Baby pomoc! Potrebujem podporu mozno aj radu. Dnes rano som si nasla od manzela odkaz: Veroničiatko pridem v sobotu vies mam vela prace a manzelskych povinnosti( 2x pociarknute!)
A to vsetko preto ze som vecer bola strasne unavena ,zaspala som a " neobsluzila" som manzela. Ja uz neviem co si myslieť. Nieje to prvy krat co sa takto urazil. Neviem mozno som naozaj ja na vine. Od rana na to myslim a napadaju ma vseliake hlupe myslienky. Neviem ako sa zachovat. Som na taketo veci citliva, neviem. najst vychodisko a niekedy by som tu radsej nebola☹ Ako by ste sa zachovali? Alebo je to naozaj len moja povinnosť ktoru musim uprednostnit pred sebou?

sari24
3. júl 2014

By som ho nechala tak pokym sa neodfukne....to čo je? 😕

zuzkavladko
3. júl 2014

WTF???? Nechala by som ho urazeneho a v sobotu by som na truc nebola doma, ked sa vrati. To ako kde sme?

hori
3. júl 2014

presne tak, chce to vikendovy vylet s navratom az v nedelu vecer... 🙂

lady511
3. júl 2014

@wwwwerunka myslím si že muži by mali brat ohlad aj na ženské potreby, 😒 STOJ SI ZA SVOJIM!

ematko29
3. júl 2014

@wwwwerunka no to je sila,sa mal obslužiť sam a nabuduce ti viac pomáhať aby si večer unavená nebola 😠 a ja by som sa tak urazila za toto,že až potom by videl 😠

mysicka36
3. júl 2014

a to akože kam išiel? Nejaký je precitlivelý nie? Podla mňa vie, že ťa takto citovo vydiera. Nechaj ho, neozývaj sa a keď sa vráti povedz že: Ahoj, ako bolo? Už sa môžeme baviť ako dospelí? 😀

lalinko2010
3. júl 2014

@wwwwerunka ahoj, ty si manželkou môjho manžela? u nás to podobné!!!!!! nič ho tak nenaštve ako to že nemal sex, no tak som mu povedala - máš dve zdravé ruky, ľuvú aj pravú a ak ti to nestačí nauč sa jógu! a je to.... nemať syna a dom, tak sa rozvediem

kaktusik007
3. júl 2014

@wwwwerunka akoze kvoli tomu ze ty nie si po ruke vtedy, ked jemu sa chce, je schopny vo stvrtok rano odist a prist az v sobotu??????
ty kokoooooos.... to ake decko toto.... Stoji ti to za to? Zit s takymto citovym vydieracom a manipulatorom???

adeala
3. júl 2014

@wwwwerunka asi by som mu povedala, nech sa prestane chovať ako blb, pretože ho veľmi rýchlo od všetkých manželských povinností odprostím.

materina_duska
3. júl 2014

Haha, to je vtipálek! Poslala by som mu sms, ci by nemohol prísť až v nedeľu 😀

sosanna88
3. júl 2014

@wwwwerunka 🙂 pockala by som az vychladne...nebavila by som sa s nim na tuto temu..
ak by som v sobotu mala chut, vynahradila by som mu to, ak nie a zase by dobiedzal, tak vtedy by som sa pokusila o nejaky kultivovany rozhovor...

saxana36
3. júl 2014

fuha,moj by napisal " draha pridem az v sobotu vecer potrebujem si od teba( sexu) oddychnut" 😀
a teraz vazne, fakt neviem co by som k tomuto povedala,nechapavy? sebecky? netolerantny? to lahne a caka? ak to berie ako povinnost to asi dlho takto nevydrzite a nejaky rozhovor pomohol?

naolina
3. júl 2014

@wwwwerunka mas pravo byt aj ty nahnevana a nafucena 😠 😠 😠 ale konflikt to nevyresi 😖 jedine, co tu aspon trosku pomoze-je to KOMUNIKACIA 😎 Ked manzel ma rad odkazy-tak napis mu vsetko co mas na srdci(co ti vadi na nom, opytaj sa preco ti nepomaha, co on rozumie pod slovom "manzelske povinnosti"? napis aj svoje pocity:som unavena, vycerpana, nestatsta, nestiham, chcela by som sa viac tebe venovat, ale zial nevladzem, chcem byt viac pritiazlivou ale povinnosti co mam mne v tomu brana......vysvetli mu to preco si zaspala a preco tak sa spravas).Ja mam podobny problem z manzelom uz vyse 5rokov a ked som zacala s nim komunikovat(obcas aj odkazmi na paperi alebo v dlhej sms)-trosku sa to zlepsilo.On ma problem z tym, ze vyrastol z dvoma zenami, ktore mali tip-top domacnost a on sa o nic nestaral......zial ho nenaucili pomahat mamicke/starke......atd.....Uz viac ho zapajam do domacnosti a k detom, lebo jednoducho nestiham a dost casto som bola taka nervozna, ze som s nim ani nerozpravala.Z casom on pochopil, ze ja mam naozaj toho vela, a ze byt doma z dvoma detmi-nie je to sranda a jednoducha vecZelam ti vela trpezlivosti a este viac lasky k tvojmu manzelovi.

veronicka1901
3. júl 2014

ja nie som urazlivy typ, ale keby toto spravil manzel mne, tak by som asi odisla niekde na tyzden, ved to je hrozne 😒

mima4
3. júl 2014

@wwwwerunka
prosim ta, mate uz spolu deti?

lebo ak nie, zatial ani neuvazuj..je nepredstavitelne, aby dospely clovek takto pristupoval k druhemu cloveku, k problemom...

...a kebyze mate chore deticky... treba okolo nich behat..tak sa schyti a ide astalavista prec??!!! - Ak nemate deti, tak urcite na tom nepracujte a ty sa chran.

naolina
3. júl 2014

@wwwwerunka manzelske povinnosti-to nie je len sex!!!! manzelska povinnost je MILOVAT!!!! Milovat naprijek vsetkemu. Manzel tvoj urobil chybu, ze sa tak urazil ☹ asi sa velmi tesil na sex, ale on zabudol, ze musi ta milovat aj ked dnes nemal sex, aj ked vidi, ze ty tak krasne spis....!!! Zeny potrebuju nieco ine , ako muzi a koli tymto rozdelom sa vecne hadame 😠 povedz /napis mu, ze ho lubis a cakas v sobotu, ale neslubujes , ze budete mat intimny vztah.

babenko789
3. júl 2014

Tvoja povinnost to teda urcite nie je! Toto by mi moj muz spravil LEN RAZ! A keby sa tu sobotu vratil domov, bol by vymeneny zamok... Ale takuto situaciu si ani predstavit neviem, ved sme ludia, nie stroje, ze sexujeme jak roboti aj ked nevladzeme... Asi som sa vytocila aj za teba 🤐

koniarova
3. júl 2014

@wwwwerunka Ak nemáte spolu deti, radím ti porozmýšľať, či je to človek do života.

dendy1
3. júl 2014

@wwwwerunka ouou 😀 No tu je naozaj pravdou, že tvojím najväčším nepriateľom je tvoj životný partner - presne vie, čo ťa najviac zraní 🙂 ☹ ! Preto nepripusti aby sa Ťa to dotklo, buď nad vecou, nie si povinná skákať ako zapíska.

jalucija
3. júl 2014

neobsluzila si ho kde? v posteli ci ako rozumiet tym manzelskym povinnostiam? 😀
podla mna chce byt len vtipny a aj ked mu to moc nevyslo, neber si to k srdcu a ak sa fuci nech.

Mas par volnych dni, parada 😉

wwwwerunka
autor
3. júl 2014

@mima4 mame 4 deti. To preto som stale unavena a na sex ani pomyslenia. Cele dni som na nich sama ale darmo cakam ze ma bude chapat

wwwwerunka
autor
3. júl 2014

@naolina tvoj prispevok ma rozplakal. Mas pravdu asi tak nejako si to predstavujem ale ked mu to naznacim povie ze takto budeme mat sex pomaly o pol roka a ja mam v tej chvili pocit ze najskor to bude tak lebo ma presla aj tá chut ktoru som nemala🙂

mima4
3. júl 2014

@wwwwerunka
och ☹

bejbinka
3. júl 2014

@wwwwerunka Po precitani Tvojho prispevku mi hned napadol film Nevera po slovensky. Mozno by stalo za vyskusanie urobit to tak ako tie podvadzane zeny vo filme, ked sa Tvojmu mm mali. Snad si ten film videla a vies, co mam na mysli. Na konci ti neverni chlapi sa bali uz aj domov dojst z roboty, bo ich tam cakali roztuzene manzelky a museli si plnit kazdy jeden bozi vecer svoje manzelske povinnosti. 😀 Cize mozes to skusit urobit aj uplne naopak, ako Ti tu vacsina kociek radi...neodchadzat, neoduvat sa, ale ignorovat a dat mlademu priucku...teda ak to nie je tan typ, ze kludne kazdy vecer aj dvakrat 😀 A este by som mu rano nechala listocek, ze si vcera dobre nesplnil svoju manzelsku povinnost...mozno hnusne trosku, ale nech okusi vlastnej medecíny 😉
A k tomu listocku, byt Tebou spisem na papierik vsetky manzelske povinnosti, ktore si neplni Tvoj manzel. 😎

oktoberka
3. júl 2014

@wwwwerunka nie je to tvoja povinnost byt za kazdu cenu a v kazdej situacii pripravena na vsetko
povinnostou tvojho manzela =pri 4detoch=je pomoct ti s nimi,aby si ty mala vobec chut pomysliet na milovanie 😉
a ked mu nedochadzaju suvislosti a nepomaha vysvetlovanie=nechaj ho sameho par dni s detmi
je tak ich otec ako ty matka
jasne,chodi do prace,ale ty nie si stroj
a pokojne nech si zoberie volno alebo ked budu chore,pekne nech ostane pri nich
chapavost stupne,neboj
alebo mu povedz,ze pokial chce romantiku=musi sa o nu pricinit aj sam 😉

bejbinka
3. júl 2014

@wwwwerunka Fuha, prave som si precitala, ze mas 4 deti...no tak ja mam jedno a som vecer K.O. Plne Ta chapem. Pocuvaj, tak nech si mm zoberie pekne tyzden volna a Ty, hoci aj sama, si odid niekde na pobyt alebo k rodicom a nech sa pekne stara o deti, aby pochopil, ake to je, lebo v opacnom pripade mu to darmo budes vysvetlovat..kym nezazije, tak nepochopi.

hradnapani
3. júl 2014

@wwwwerunka uprimne, mat takehoto chlapa a s nim styri deti, tak ho "neobsluzim" uz nikdy 😠
spamataj sa, hlavne kvoli tym detom, lebo vy mate pravdepodobne este aj ine problemy, tak nech sa to nenaucia do zivota aj ony, takemuto pristupu k partnerke.

sorciera24
3. júl 2014

no zeno, vy dvaja mate problem v niecom ovela podstatnejsom a zasadnejsom ako je len samotny sex....a to v komunikacii!!!...ako vobec dokazete spolu fungovat a zit, ekd si toto neviete povedat a vydiskutovat? a pisete si listocky? 😕 a tu sa budem opakovat ako pri mnohych tebe podobnych prispevkoch.....ked to skripe, treba to riesit a ale obaja....vinu vidim u oboch..... nebudem tu nadavt na tvojho muza ako kopa zien predo mnou...ano, jeho spravanie je smiesne a detinske.....(moj by nikdy nenapisal listok, nurazil sa pre toto a neodisiel z domu na noc!...ak mu nieco vadi, povie mi to priamo...to je vec komunikacie)...... len tazko povedat, ako to vobec je, elbo uplne do toho vidite len vy dvaja.....ok, mate 4 deti....musi to byt sakra narocne!...ale asi ste ich chceli a obaja, nie? tak s tym obaja musite ratat, ze to uz nikdy nebude tak ako ked ste boli 2aja!......a prace treba prerozdelit medzi oboch, nie ze ty si na deti...(ale toto sa robi hned na zaciatku).....a v neposlednom rade, ani sex netreba odsuvat, elbo sama vidis a vies, ze v manzelstve je potrebny......ale to, ako to bude u vas fungovat, by opat vyriesila vzajomna komunikacia.....
ja neviem, kolko ste spolu (asi dost, ked mate 4 deti) a aake velke su deti...ale hadam ste uz dost stari na to, aby ste si to normalne dokazali vysvetlit....

wwwwerunka
autor
3. júl 2014

@bejbinka bol s nimi x krat ked som bola v porodnici alebo v nemocke a zatial moc nepochopil asi mu to uz nikdy nedopne

wwwwerunka
autor
3. júl 2014

@sorciera24 ja som tiez za dialóg ale on je malokedy doma a ak je je unaveny a chce spat. Od januara zvacsa doma nespava lebo kupil farmu a preraba to tam aby sa tam dalo byvat a keďže sa mu nechce denne dochadzat domou tak tam niekedy ostane aj 2 dni. Takze by som sa rada rozpravala ale niet s kym