Nechcem psa

iwka1992
19. okt 2016

Dobry vecer maminky. Mam priatela ktory je rozvedeny. Byvam snim v jeho dome. Ide o to ze on mal a aj ma psa jorksira....len ja ho nechcem lebo mi vadi ze je v nutri za ten rok co som tu som ai vobec ale vobec na neho nezvykla. Skusala som ho ze nech ho da do utulku a povedal mi ze v ziadno. Pripade. Ja som mu zas povedala ze nebudem sa o neho starat mam 2 rocne dieta o ktore sa hcem starat a o psa sa nechcem starat nemam k nemu vztah....mamicky neodcudzujte ma si fakt neviem najst k nemu cestu od malicka sme psa vobec nemali a teraz sa mam o neho starat ? Dufam ze sa tu najde niekto kto ma pochopi. Dakujem.

cacianka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonicka96
1. jún 2018

@cacianka jedina ktora ma čítať s pochopenim si ty 🙂 prečitaj si všetky komentáre a potom sa ty uvedom. Pekný deň

sonicka96
1. jún 2018

@cacianka "ma ho od kedy postavil dom pred 8 rokmi."

martinocka1
5. jún 2018

Je to nás prvý pes,ja absolútne nemám vzťah k psom,ale cítim sa vinna za situáciu, a psík sa sám k nám nepýtal,my sme ho kúpili,cítim moralnu povinnosť sa o neho postarať čo najlepšie,pes nie je vec,bojím sa že psa niekomu dáme a nakoniec to budeme ľutovať,dúfam že si k nemu nájdem cestu,a že to je len obdobie skúška,keď vidím tie čierne očká ako sa na mňa diva,zmäkkne mi srdce,stanovíme pravidlá medzi deťmi,aby som bola spo kojna,ďakujem vám za komentáre dievky

12romi34
3. mar 2019
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

bola som na tom podobne, ale nakolko byvam s rodičmi a ty si kupili psa a hned som sa do neho zamilovala. A tak nejak sme si s sebe tu cestu našli. Teraz sme velky kamarati

tonemyslisvazne
17. máj 2019

Sa tu do nej navazete... Stara tema ale reagujem... Otráviť!!! Vyzenil som takeho bastarda sere a sti pod nohy vsetci ho doma chcu ale nikto sa on nestara. Sucitim s tebou!

novana
18. máj 2019

@tonemyslisvazne , každý, komu chýba výchova, sa nevie správať. Je úplne jedno, či je to pes alebo človek. Nie nadarmo sa hovorí: Učený nikto z neba nespadol.

puklica13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anega79
16. dec 2020

@iwka1992 8 rocny pes 5 x za noc von, to vies komu hovor.

ivanakaka
7. sep 2023

@iwka1992 jaaa :( to iste ako si to vyriesila pls

ivanakaka
7. sep 2023

@iwka1992 ja ta uplne chapem a stotoznujem sa s tebou ani mna nikto nechape