Nepotrpím si na túlení. Som divná?

nitusiak
23. jan 2017

Ahojte,

chcela by som sa vás opýtať na váš názor. S partnerom som 3 roky, milujeme sa, plánujeme spolu budúcnosť, žijeme spolu a je to perfektné. Jedine, že on sa rád ku mne pritúli, veľa a často. Objímať, mojkať. Ja nie. Ja som radšej, keď príde z roboty, sedí oproti mne a rozprávame sa ako bolo, ako sa cíti, smejeme sa. Samozrejme, bozkávam, objímam ho, prídem sa pritúliť, ale ja to beriem ako niečo vzácne..nie že vzácne, ale proste inak. Občas mi fakt vadí, to túlenie a som potom nepríjemna. Vidím, že je kvôli tomu smutný. Akceptuje to. Ale ja to chcem zmeniť, ale neviem sa premôcť :( Myslíte si, že je to divné? Lebo vidím niektoré páry, čo sa nejdú od seba odlepiť, sú čistá cukrovka. Nájde sa niekto taký ako ja? Neviem čím to je a snažím sa to zmeniť, ale neviem ako. Je to divné? Prosím, len normálne komentáre, sme dospelí ľudia.

katarina644
25. jan 2017

@katka253111 ok. no vidis, mna moja mama chcela mojkat, ked som bola mala a ja som nikdy nechcela. zostalo to vo mne. nie, zeby som ho stale odstrkavala, ale stane sa mi, ze ho odstrcim. potom sa pozriem na seba, co som spravila, ale uz ho vtedy nepomojkam. hovorim si, ze som si ho namojkala dost, teraz uz velmi netreba.

marina24
25. jan 2017

čo by som ja zas dalaza to, keby sa chcel moj viac tulit,
na zenu je to nezvycajne, ze sa nechce smojkat s tym,koho miluješ, ja som zase prava zena, ja sa chcem stale mojkat, az to frajerovi leze na nervy totálne..
on je typicky chlap, kdezto ja zena.
v piatich jazykoch lasky je to pekne vysvetlene.v tej knihe.
ja by som nechcela taku zenu,co je chladna a nechce sa tulit,kebyze som chlapom...a ja zas nechcem chlapa,co sa nevie tulit a nechce, leze mu to na nervy.

maculo
30. jan 2017

@nitusiak Zo skúsenosti viem, že ľudia neradi čítajú knihy, ale keď si prečítaš 5 jazykov lásky, čo je v poslednej dobe dosť známa kniha, tak ti to padne ako uliate: 🙂

maculo
30. jan 2017

@nitusiak sice vidim, ze som uz asi stvrty kto to radi :D tak daj na nás 🙂