Nešťastná v tehotenstve zo svojho muža.

mackove
20. júl 2019

Ahojte dievčatá. Neviem , či ženy v tehotenstve aj dospievajú , alebo viac začínajú chápať život alebo su to proste len hormóny ? Vo vzťahu som vyše už to bude aj na vianoce 4tý rok , nie sme spolu extra dlho , ale ani nie krátko. Ako som otehotnela , uvedomujem si čo som si to vybrala za otca svojích detí a môjho manžela. Som strašne nešťastná , až sa mi dá plakať. Môj priateľ je ani neviem ako ho nazvať , počas tehotensta si velmi uvedomujem , aký je. Som bruneta , a on mi stále dávanajavo ako sa mu oáčia blondýny , sexi z modrými očami a velkými prsiami...dáva mi najavo ako som počas tehotenstva pribrala , aká som , a najviac ma trápi to , že dnes si len tak odišiel na rodinnú chatu , mňa nechal doma a on sa takto zachoval , neustále sa len hádame , popravde u seba doma je viac ako pri mne. Na dieťatko sa veľmi teším , als mam pocit , že ostanem slobodná mamička , popravde , nechcem mať takého muža ako je on , čo nemá ani vlastný názor , nepodporuje ma , co povie jeho mama je svät. Prepáčte za výlev 😞

lula313
20. júl 2019

Sústred sa na seba a dieťatko. Samozrejme, ziaden partner nie je ideálny, ale je velka pravdepodobnost, že ho babatko zmeni. Aj u nás sa manzel cca v polroku po narodeni zmenil, prestal úplne chodit von s kamarátmi, do posilky a venuje sa dcerke. Verim, že taká pozitívna zmena nastane aj u vás. Všetko bude dobre, netráp sa

snehulienka8
20. júl 2019

@mackove
@lula313 ...dufaj, ze bude ako vravi lula313, ale pre istotu si urob aj plan B.. mna vzdy ukludni, ked viem, ze mam v rezerve aj ine riesenia😉

sisulia
20. júl 2019

Tak ho teraz vobec neries, ako pisala lula, sustred sa skor na to aby si ty bola v pohode psychicky aj fyzicky, aby bolo babo v poriadku aby si si to neskor nevycitala

nini1010
20. júl 2019

Viem ze by si bola najradsej keby sa to cele urovnalo a bol by taky akeho si predstavujes,ale zrejme sama citis ze to sa nestane.Situacia sa ma tak ze teraz musis byt sebecka v prospech seba a babatka.asi by som ho poslala prec (spravne chaoem ze mas vlastny byt?) a na nejaku dobu sa od neho odstrihla a jasne mu povedala ze sa sprava ako chudak a toto nie je muzsky vzor ktory by si chcela dat svojmu dietatu.Ze sa bud spamata alebo sa budete bavit o vyzivnom.Nie je ti teraz k ziadnemu osohu,akurat co ta svojim spravanim trapi,ty places a trapis takto aj to male.Nech si mlady uprace v hlave a vrati sa ak bude o teba naozaj stat alebo ak ta ma takto trapit a ponizovat aj dalej tak neviem ci by slm na tvojom mieste chcela zit v partnerstve s takym hajzlikom.Lebo teraz si tehotna a je to.tazke,viem.Pockaj vsak ake to bude cele psychicky narocne az sa male narodi...To je vzdy zahul aj pre harmonicke pary.Drzim palce k spravnemu rozhodnutiu.

mackove
autor
20. júl 2019

@lula313 ďakujem , budem dúfať i v to 😞

@nini1010 áno mam svoj byt , veľa krát som ho už pobalila , aj naposledy pred včerom , povedala nech si ide , že mne len tým viac ubližuje aký je a on zas dookola rečičky , dnes pridem z prace , volam mu kde je , a ze na rodinnej chate ....aach 😭 som uz beznadejna , ako mu mam vysvetlit nech ide prec odtialto , tam kde chce byt (najlepsie by mu bolo pri mamicke) , ze si chcem od neho oddychnut , viem , ze bez neho by mi bolo velmi smutno , predsa uz nejaky zvyk ..ale verim ze to by casom preslo a bolo by mi lepsie o 100x ako teraz ...😞 ..ked je nahodna tema pri hadke o vyzivnom , povie ze dostanem 50e a budem stastna , pri tom vie , ze som sama bez rodiny , to je to najhorsie co sa moze stat ked clovek nema rodinu 😭😭💔 pred tymi troma dnami , som ho vypratala pre to , lebo vybavujeme uver na dom a on zrazu ze on somnou do toho nejde ale z bratom ...vecer mi zacal vykrikovat ze nech si nemyslim , ze ten dom bude pisany aj na mna , ze ja nebudem mat nic atd atd 😭 aach , niektore slova tak bolia 😔😌😭

mackove
autor
20. júl 2019

@lula313 ako to myslíš plán B ?

nini1010
20. júl 2019

@mackove No,mne to pride teraz ked to popisujes,ze asi si sama sebe skodis ty.Preco ho pustas dnu?Preco nevymenis zamok?Uver na dom?Tebe vadi ze do toho nechce ist?malo by ti vadit ako ste dostali tento hrozny napad ist spolu do uveru.a jeho kecy o 50 eurach?prosim ta.O tom nerozhoduje on kolko bude platit.Davaj si naozaj pozor aby si nebola naozaj to co si sama napisala.BEZNADEJNA.On je hajzel ale ty mu davas stale sancu,takze asi je vacsi problem v tebe mam trosku pocit.

mackove
autor
20. júl 2019

@nini1010 asi sa aj z jednej strany bojim , ze ako to zvladnem sama ...no ked mi to povedal , tak mi to veru vadilo ...ani neviem preco , plakala som asi cely den ....ale potom som si uvedomila , vsakze dobre robi , tym lepsie premna , neviem ako s tym skoncovat raz a navzdy 😔

cickamon
20. júl 2019

@mackove to nemyslis vazne ze si chce brat uver na "vas" dom s bratom a teba vynechat? ze ty nebudes mat nic? tak jeho vyhod z bytu ze on tu ma zatial ho.no a ty mas kde byvat a jeho nepotrebujes a nech mu v tom dome pekne vari, perie a upratuje jeho bratcek 😀 este takeho hnupa by mi na krk trebalo... o vyzivnom rozhodne sud nie on ...a takto vykrikuje asi kazdy chlap pred rozvhodom ci rozvodom ze on platit viac ako xy eur nebude a bum polovica platu prec 😀 poznam chlapa co je uradne bezdomovec ( aj ked ho prichylila mamka), bez stalej prace zije len z obcasnych fusiek a veru musi platit viac ako 50 eur lebo mamicka zdokladovala zakladne naklady na dieta a polovicu mu dali preplatit ze nech sa krasne zamestna chlapik 😀

nini1010
20. júl 2019

@mackove No,tak potom naozaj nie je chyba v tvojej situacii v nom ale v tebe.Aj ja by som sa bala ako to zvladnem sama,ved to naozaj nie je jednoduche ked sa narodi babo.ale ovela viac by si sa mala bat toho ako to zvladnes s nim.Ci ako co cakas?ze ti bude pomahat s malym?ze sa zrazu zmeni a zacne sa zaujimat?ze ho bude prebalovat a vstavat k nemu v noci.Tomu sama neveris.Jedine vo sa bude trapit a bjdete sa nonstop hadat.Urob ako myslis ale potom nenariekaj.

mackove
autor
20. júl 2019

@cickamon hahahhaha , veru , budem tehotna este dva mesiace tak verim ze dovtedy to s nim naozaj nedam 😁 neviem preco som si to tak nikdy neuvedomovala , co mam doma , preco som mala oci zalepene 😞 keby som vedela , a cas by sa dal vratiť , tak by som ho len pekne obišla ...

@nini1010 to uz mi je teraz jasne , ze nebude mi pomahat s nim ...vsak on ani do dnesneho dna mi neni mne samej ochotny pomôcť v domacnosti , co este chodim do roboty den co den , a este doma , sice dieta bude prve , ale varit , prat , uoratovat treba i tak 😞 ale asi sa musim premoct a naozaj to ukoncit v dobrom , potrebujem mat hlavne klud uz len pre seba ...

sissy27
20. júl 2019

@mackove povedala si mu nech ide tam kde chce byť a keď sa teda zoberie a ide (na chatu) tak sa ti to nepáči. Na jednej strane ho nechceš a na druhej strane plačeš, že nechce s tebou úver. No chvalabohu, to ti fakt chýba úver na krku po zvyšok života?? Veď máš svoj byt ak dobre chápem, tak čo sa hrabeš do úveru? Dúfam, že si nemala v pláne založiť svoj byt aby ste dostali hypo 🤦🏻‍♀️
Mávajú s tebou hormóny, nevieš sama čo vlastne chceš, pred tebou materská / rodičák - to nie je dobrá konštelácia na úver. Keď chce dom, nech má, ak spolu vydržíte, tak sa tam nasťahuj, svoj byt prenajmi a keď bude zle, tak máš kam ísť a si bez starostí.

kovacikovajana
20. júl 2019

@mackove ahoj nech sa už rozhodneš akokoľvek chcem ta povzbudiť, si silná žena a všetko určite zvládneš, vôbec sa nemáš čoho báť. Máš vlastnú strechu nad hlavou to ti dáva obrovské možnosti a hlavne istotu. Byt slobodnou maminou môže byť omnoho ľahšie ak byť partnerkou v nefungujú com vzťahu z idiotom a ešte musieť riešiť bábätko. Ja mam z vlastných skúseností pocit, že je jednoduchšie byť len mamou ako partnerkou idiota a mamou zároveň - po psychickej, fyzickej a aj finančnej stránke. Dokonca poznám takú maminu osobne. A možno mu to pomôže a zobudí sa a ak aj nie aspoň sa uvoľní miesto pre niekto kto si ta bude vážiť a milovať. Hlavu hore a už sa len teš z toho zázraku, ktorý nosíš pod srdcom 🥰

eko22
20. júl 2019

Nie je to od neho veľmi pekné ale dá sa to zvládnuť. Zvládli to ženy pred tebou a zvládneš to aj ty, keď nemá záujem a len ti spôsobuje problémy tak sa proste staraj sama o seba, o to aby sa dieťa narodilo zdravé a hotovo

luckamorka
20. júl 2019

Je si tebou príliš istý. Keby mi toto spravil, že sľúbi že príde skôr z roboty a miesto toho sa odtrepe na chatu bezo mňa, poviem mu len - ok, už sa ani nemusíš vracať. A kým by prišiel, pobalila by som mu veci a vymenila zámky.

Asi v sebe stále živíš predstavu, že sa to urovná a budete fungujúca rodina, ale asi sama vieš, že je to fakt len predstava.. Presne ako ti tu píšu, ľahšie byť slobodná mamička ale vyrovnaná, ako obchádzať takého úbožiaka. To by si sa ešte napočúvala nových výčitiek, ako sa nestaráš o domácnosť, nečakáš ho vždy dokonalá, usmiata a pripravená sa mu venovať, atď. Nulová pomoc a nulová empatia. To fakt nepotrebuješ. A neboj výživné ti odklepnú 😉 to sú len silácke reči, aby si sa ani nesnažila. Zakomplexovaný úbožiak

kakawah
21. júl 2019

No tento chlap je este nevyzrete decko. Len ostaru s nim mas. Nieje to vobec dobrý partner na zivot. To ti pisem, lebo zijem s mm 22r.a nikdy mi nevykrical moju vahu, postavu visaz vobec nic. Ani mi nikdy slovom nedal najavo ze sa mu paci taka alebo onaka. Takze pobal mu tašky, vymen zamok a daj papa. Nech sa nevracia. Bude ti bez neho lepsie.

vendulka80
21. júl 2019

Toto iste ma moja sestra doma. A trpí uz 10 rokov a cela rodina s nou. Vdaka neustálemu prehadzovaniu farieb vlasov zostala takmer plesata lebo pánovi dokonalému sa páčia iba blondiny... ked zacali spolu chodit bola tmavovlasa. Jednoducho toto su typy, ktore potrebuju najst svoju obeť. Ked nie vlasy tak postava, ked nie postava tak oblečenie a ked je zena tip top dokonalá tak ideme útočiť na deti a na to, ze je doma na materskej a musi ich živiť. A pritom on sam nie je vacsi od kýbľa a do krásy tiez nevyrástol. Radim ti prec od neho..zničí teba aj dieta. Mame to v rodine😔😔

tatisna
21. júl 2019

@mackove asi Ti bude lepšie bez takého chlapa...si ešte len tehotná, keď sa bábo narodí bude to zrejme horšie, nevyspite sa, treba prebaliť a tak. Ale neviem ako to sama zvládneš, nemáš vôbec nikoho??Myslím že ak stále chodíš dobprace, tak si silná zena. Nejako to dáš, ale ako pisu baby, s takým chlapom len trápenie to bude a pokazí Ti radosť z bábätka. Aspoň nech sa odsťahuje...

komplikovana
21. júl 2019

hlavne prosim necakaj na zazrak, ze narodenim dietatka sa tvoj priatel ako mavnutim carovnym prutikom zmeni. Vo vasej situacii, by som si sakra rozmyslela ci ist do spolocneho uveru alebo nie. Ja neviem, ale takto by sa zamilovany partner nemal spravat. Mas stastie, ze mas vlastne byvanie. Urcite sa neboj samoty, s dietatkom uz sama nikdy nebudes.

mamcotka
21. júl 2019

Preboha v žiadnom prípade nechoď s ním do úveru . Tento človek je manipulátor a vieš čo by nastalo po spoločnom bývaní na ktoré by mal aj on právny nárok? Už teraz si nešťastná.. nič sa neboj. Mám bohaté skúsenosti s takýmito dvoma debilmi. Tiež som tehotná ale zmluva na byt bola iba na mňa a pánko sa musel vystahovat. Stále by chcel bývať so mnou a s našim budúcim spoločným dieťaťom ale ja mám aj syna z predošlého vzťahu a keby sme zase všetci spolu bývali kde by pánko bol tiež na zmluve tak by sme iné nepočúvali len že bývame vďaka nemu a bla bla.. a dovoľoval by si na môjho syna.. je to despota.toto ja nikdy nedovolím. Tiež som ho viackrát vyhodila, tentokrát definitívne.. a že nebude platiť? Tiež som si vypočula tie vyhrážky.. súdy idú aj keď pomaly ale dobehnú ho..jednoducho ho výhod do svojho bytu, života ba sustred sa iba na seba a bábätko.. neviem síce kde bývaš a v koľko izbovom byte ale keby si už ozaj nemala z čoho žiť prenajmi jednu izbu nejakej dievčine..

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
diaalex
21. júl 2019

@mackove ako tu čítam jeho správanie, čudujem sa, že si ho už dávno nevyhodila z bytu.... jedného pekného dňa by som mu zbalila veci, kým je v práci vymenila zámku a veci buď poslala po niekom alebo keď ich nemá veľa zaniesla pred jeho dom a nech si rieši... určite by som žiaden úver neriešila (vonkoncom keď nechce aby bol dom aj na teba písaný a ty este mu dovolíš bývať zadarmo u seba), nech si berie s bratom a svojou materou... a mas vôbec podpísaný papier od neho ako uznanie otcovstva? Na súde to dosť zaváži a hlavne jeho výživné sa bude počítať podľa jeho príjmu, koľko potrebuješ ty a koľko malé (kedze aj na seba mozes pýtať)... a určite malému nerobi dobre keď sa trápiš a plačeš... nechcela by som mat po boku takéhoto chlapa, veď čo za vzor by ukazoval svojmu dieťaťu?! My ti tu len radu vieme dat, je len na tebe ako sa rozhodneš, ale určite by som ho vyhodila, vymenila zámky, podala podnet na výživné a bola sebecka (myslela na svoje šťastie a šťastie malého).,.

25daniela
21. júl 2019

@mackove teraz tebou veľmi hádžu aj hormóny a ako si povedala, "uvidela" si neskreslene čo máš za "fajneho" ocka. Ale veď nikde nieje napísané, že s ním musíš byť. Keď si toto vyriešiš sama v sebe, ukončíš svoje trápenie a budeš šťastná. Keď si ja spomeniem na svoje tehotenstvá, bolo to vždy veľmi šťastné obdobie, aj keď veľmi náročné kôli zdravotným problémom. Vlastne buď rada, že sa ukázal už teraz, čo je zač a budeš mať iba jedno dieťatko, s tým sa dá prežiť úplne všetko.

hodiny22
9. jún 2020

Ak smiem vediet, ako si dopadla so svojou polovičkou? Uvedomil sa?

mackove
autor
9. jún 2020

@hodiny22 áno chvala bohu áni