Nevera manžela

vivi78
20. mar 2016

Poprosim vas o radu,povzbudenie,co by ste robili na mojom mieste? Ideo to,ze sme manzelmi len 3 roky,ked mal maly pol roka,som prisla na to,ze manzel mi je neverny. Povedal,ze bol hlupy,ze sa fo uz nestane....po par mesiacoch si zase vypisoval na fb...ked som mu to vycitala,dal si zrusit fb,akoze uz bude dobry. Ale ja mu odvtedy aleze vobec neverim,a navyse teraz mu zase mizne kredit z telefonu...no take mi neradte,aby som sa s nim porozpravala,lebo zaprie aj svoju mater! No ja uz takto nevladzem dalej,uz som v koncoch,naozaj. Navyse byvame u svokrovcov,takze ziadna slava...ani odist neviem od neho,nemam rodicov uz ☹
Dakujem za kazdu radu

martinaplum
20. mar 2016

Hmmm, tak trojita recidiva... necudujem sa, ze mu uz nemozes verit a tazko sa to zmeni. Mal aj nejaky objektivny dovod byt neverny?

vivi78
autor
20. mar 2016

Nie nemal...vobec ziadny,takto som sa este v cloveku nesklamala,ako v nom ☹ vypisoval si aj na pokeci,ked som na to prisla,zmenil si heslo...no mozno uz aj meno,neviem co dalej takto bez dovery

vivi78
autor
20. mar 2016

ja som mu nedala ziaded,aby bol neverny...ale jeho predosle vztahy skoncili koly jeho nevere

mihula
20. mar 2016

no ja neviem,ale dospely chlap aby sluboval,ze uz bude dobry mi pride ako zly sen.Asi by som ho nakopala do tej prasivej riti,otvorila si na plno hubu aj u svokry,aby vedela o co ide a povyhrazala sa,ze odidem,ked aj do azylaku

vivi78
autor
20. mar 2016

Nechcem sa nikomu vyhrazat,vobec to ziaden vyznam nema...ked by som vedela niekam odist,to by bolo najlepsie...sama neviem ist ani do prenajmu,nemam na to peniazky z materskej,ale uz nevladzem

lubinkam
20. mar 2016

Tak si to zhrnme. Rozpravat sa s nim nieeee, lebo to nic neriesi. Ale ani odist nemozes, lebo ako pises, nemas kam. Mas to tazke dievca. Ja? Ja by som neveru netolerovala. Ziadnu! Ale to som ja. A co urobis ty si precitam asi o niekolko stran neskor ze? Drzim ti silno palce. Drz sa fakt.

misel0806
20. mar 2016

Nevera to hovori za vsetko.. Nie je to typ muza ktory bude verny jednej zene.. Ja bych s takim chlapom nebola abi sekundu fuuj druhu obrabal a tebe sa bez chrbtovej kosti dokazal do oci pozerat no hnus.. Azylove byty existuju urcite by si sa nejako premotala.. Jak by si mala zit v klamstve a podvadzani..😁

martinaplum
20. mar 2016

@vivi78 to ma mrzi ☹ ja by som to teda nedokazala tolerovat. asi sa takto neda zit a nech uz odides kamkolvek, bude to lepsie ako dalej pri nom trpiet. obzrela by som sa po nejakej azylovej pomoci.
cim dlhsie tam budes ostavat, tym to bude horsie (a predpokladam, ze jeho rodicia budu na jeho strane, takze o to viac).

tajka1986
20. mar 2016

@vivi78 tak to ti zostava uz len zostat s nim a zaroven bez neho. Jednoducho rob co on. Mozno mu docvakne a prestane
Otazne je ze co potom. Kedze odist nemas kam vela moznosti naozaj nemas. Uz len najst si milenca ktory si ta hned nastahuje 🙂 fakt neviem ale drzim palce. Kontrolky ti mali blikat uz len vtedy ked si sa dozvedela ze ostatne vztahy skoncili kvoli jeho nevere. Taky clovek sa nikdy nezmeni

mima4
20. mar 2016

@vivi78
no a preco si si ho vzala, ked si vedela, ze vztahy mu skoncili kvoli jeho nevere?

jeennyv
20. mar 2016

@vivi78 za mna ...su ludia, ktori jednoducho nedakazu zit vo zvazku ci uz partnerskom alebo manzelskom a aj ked je vsetko v poriadku stale budu mat potrebu udrziavat niekolko vztahov...podla mna pripd tvojho muza a aj sa ti to potvrdilo realne, ze tam sanca na zmenu nie je..neviem ako stare je tvoje dieta, ze nemas kam ist a si bez prostriedkov..no ja by som riesila moznost.i..rodicia niekoho, kto vss aspon na cas prichyli..vybehat urady na co budes mat narok a samozrejme ty potom do prace....ako ked fakt nemas kam, mozes zit s muzom z ekonomickych dovodov..poznam x partnerstiev, ktore su rozvedene, ale ziju spolu, lebo nema kto koho ako vyplatit a vysporiadat...a ziju si v jednej domacnosti svoje zivoty, ale za mna je to totalne na hlavu a nedava to do zivota ziaden dobry priklad pre dieta...

alaguema
20. mar 2016

@vivi78 tento pokec to je novodobý mor. Obávam sa, že je to tam plné práve takých chlapov, ako je ten tvoj - chronický zahýbač. Nikdy s tým neprestane. tento typ človeka to nerobí preto, že hľadá spriaznenú dušu, alebo vyslovene iba sex. Robia to preto, že si neustále potrebujú dokazovať, akí sú samci.

yollanda
20. mar 2016

Ak nemas kam ist, ostan! Ale poriadne by som mu to osladila! Svokre by som povedala vsetko a zariadila sa podla seba.

lubkavargova1
20. mar 2016

neeee ved on sa zmeni po svadbe....no ano zmenil...zo slobodneho kuervnika sa stal zenaty kuervnik...nic viac-nic menej

charity
20. mar 2016

@vivi78 Ukecaj ho na samostatne vlastne byvanie. Kupte ho. A potom odpal rozvod. Polka nehnutelnosti bude Tvoja.
Alebo kupuj lotto. Alebo setri potajme na buducnost. Alebo sa vzdelavaj aby si ziskala dobru pracu...

alaguema
20. mar 2016

@charity myslíš, že keby tento "alfa samec" bol schopný zabezpečiť pre rodinu vlastné bývanie, tak by bývali u jeho rodičov?

trubi
20. mar 2016

@vivi78
Nemáš ani žiadnu priateľku u ktorej by si mohla byť? Nevera sa dá odpustiť, ale toto, čo on robí nie. So svokrovcami ako vychádzaš? Pretože sa bojím aby on s teba nespravil ešte nejakú potvoru pred nimi a budeš sa ešte viac trápiť.. ☹

lubkavargova1
20. mar 2016

@alaguema ze alfa samec..tu som oplula monitor cajom od rehotu...idem po utierky.... 😀 😀 😀

dominika6
20. mar 2016

@vivi78
Zmen heslo na wifi

vivi78
autor
20. mar 2016

Nemozeme kupit byt,lebo panko ma exekutorov damy! @mima4...tieto veci sa mi podarilo zistit,az ked sme prisli byvat na sk,z cudziny...co budem lutovat do konca zivota.nad tym som rozmyslala,ze by sme sli do garzonky s nim,lebo bez prace to mne samej nevydaju,potom si najdem pracu,maleho dam do jasli a on si moze ist kade lahsie...maly ma 2roky

sissy27
20. mar 2016

@vivi78 tak no má ťa na háku... vie, že odísť neodídeš, resp. keby si aj odišla, tak sa nič nedeje... tvoje reči ho netrápia, lebo sa vyrozprávaš a on si aj tak spraví ako chce... ani si nedá toľko námahy, aby to nejako lepšie zamaskoval...
každý si k tebe dovolí toľko, koľko mu dovolíš ty... že máš len materskú je pre mňa len výhovorka - máš nárok na výživné na seba, na dieťa a máš právo aj pracovať... je len na tebe, čo si vyberieš, či sklopíš uši a povznesieš sa nad manželovu neveru za cenu pohodlného života, alebo si vyberieš tú možno ťažšiu cestu, ale nebudeš mu robiť rohožku...
A ešte jedna dosť podstatná info pre teba - tvoj manžel sa nezmení, pretože takto mu to vyhovuje a nemá jediný dôvod s tým prestať.

vivi78
autor
20. mar 2016

@sissy27 viem velmi dobre,ze sa nezmeni...ani to necakam,ja len takto nechcem dalej zit...zabija ma tento vztah,vyzivne na manzelku a na dieta je az po rozvode a pracovat chodim aj teraz,ale mam zmluvu len do konca marca...a hladam si druhe zamestnanie.

anatalia77
20. mar 2016

@vivi78 kde si bývala,kým si stretla svojho muža?

macamac
20. mar 2016

@vivi78 on má ešte ako plus do balíka exekúciu???
a to sa ako stalo? veď ste boli v zahraničí...
to načo dieťa do takéhoto niečoho?
miesto toho, aby mal dve práce a splácal dlhy, si pánko má čas četovať?
no,bohužiaľ
syn už nie je mrňa, má dva roky
šla by som do práce+budeš rok mať rodičák
pozviechať sa, sama s dieťaťom a preč
u mňa je to s prepáčením nezodpovedný debilko 😝

macamac
20. mar 2016

@vivi78 výživné na manželku a dieťa sa dá aj počas manželstva

vivi78
autor
20. mar 2016

v irsku...

sissy27
20. mar 2016

@vivi78 výživné na manželku aj dieťa môžeš v pohode dostať aj počas trvania manželstva, nie je to nič výnimočné...

nedielka
20. mar 2016

Vytlc z neho co najviac eur 🙂 Svoje si šetri--on nech všetko platí...ešte si uži materskú,venuj sa synovi,sebe..ži si svoj život..aj ked vedľa neho 😉 A časom sa rozhodneš,čo ďalej..

bonaqa2013
20. mar 2016

ja by som asi len vydržala, išla do práce ale na jeho vyvádzanie nikdy nezabudla. ďalšie dieťa s týmto pakom už nie. Po čase by som sa od neho osamostatnila, popr. by si našla niekoho iného. Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva....

fazinka
20. mar 2016

Co takto si najst niekoho ineho? Klin sa klinom vybija