Nevera v práci

klavesnica1
7. dec 2020

Prosim Vas chcem vedieť len nazor. Da sa zistit, nevera v praci? Mam len tusenie ze manzelovi sa paci jedna zena z prace. Par x si ju predo mnou zastal ze ju sef zjazdil-uctovnicka- moj manzel robotnik. Prestal o nej uz doma rozpravat lebo som ho podpichla. Strasne rad chodi do prace. Podla mna sa neda zistit ci s nou v praci daco ma. Robim z komara somara?

limetka69
7. dec 2020

myslim, ze robis, neviem preco zeny maju za to, ze ked sa muz ozeni, straca pravo na rozhovory s inymi zenami :D moze sa mu pacit, jasne, ale nic to nemusi znamenat, len to, ze sa mu paci, 🙂 moj muz tiez rad chodi do prace, a ma aj kolegyne tam kadejake, no len co ma napadne taka blba myslienka ako teba, hned ju rozosliapem a nevraciam sa k tomu, prisla by som o rozum 🙂 nemozem ziarlit bezdovodne, to ze si manzel vybral mna o niecom svedci, vzalô si mna, mna ma rad, no nikdy sme si neslubili, ze sa nebudeme bavit s inymi ludmi, ved keby mi nieco take vytkol on, si poviem, ze kde mam panvicu, nech mu tresnem aby sa spamatal, je to obmedzovanie slobody, milujem ho, vzala som si ho, ale nevlastnim ho, ked ma ist za inou pojde, aj bez mojich kontrol a vtedy si poviem, ze to tak malo byt, nieco take sa neda ustrazit, a ani o to nemam zaujem, popracovala by som na svojom sebavedomi na tvojom mieste 🙂

evora
7. dec 2020

Ak sa mu aj paci tak co? Pri svadbe mu vypichli oci? Ved sa spýtaj a ak máte normálny vzťah tak odpovie. Takéto veci bezne ľudia v manželstve riešia podla úrovne vzťahu bud
"sami v sebe" alebo spoločne. Mozno naozaj robíš s komára somára, v horsom prípade to dokážete spolu prekonať. Stačí toho druhého pochopiť a veľa sa rozprávať. A nerozpravam teoreticky 🙂

limetka69
7. dec 2020

@klavesnica1 tebe by sa tiez urcite nepacilo take podozrievanie a obmedzovanie z jeho strany, skus si to obratit, ako by bolo tebe?

ivkazba
7. dec 2020

No tak potom ja som bola neverná s toľkými chlapmi v práci že až sa mi ťažko preglglo 😀 Roky som robila v korporáte a mala som X kolegov, s ktorými som mala skvelé vzťahy, chodili sme spolu na obedy, na kávičky, hovorili sme si o súkromí, dokonca sa pár krát stalo že som spala s chlapom na jednej izbe na služobke. Akože keď som kamoška s kolegyňou, tak je to okej ale ak s kolegom, tak už musí byť za tým nevera? A že sa mu možno páči? No a? Veď máme všetci oči, to že máme vzťah neznamená, že sa nemôžeme pozrieť na iného človeka a že sa nám nemôže páčiť. Treba sa s partnerom o tom rozprávať, ak má logické argumenty, tak neriešiť, lebo skôr scény a podozrievanie môže ublížiť vášmu vzťahu.

mirkava
7. dec 2020

@klavesnica1 kup si sexi pradelko, uvar dobru veceru a nech si pride manzelik na svoje a poviem ti, ziadna zena z prace ho nebude zaujímať 😉👍

limetka69
7. dec 2020

a este ti musim napisat, ze to je len tvoj pocit, ze na neho vsetky letia, mozno by si u uctovnicky ani neskrtol, nie ze zahorel 🙂 nejdu vsetky baby prave po tvojom chlapovi, aj ked si to vela zien mysli, co som si vsimla, 🙂 ze prave na ich muza sa nejaka musi nalepit 🙂 nevravim, ze sa to nestava, ale tam to uz prisudzujem k rozvratenym manzelstvam davno pred neverou

elizabet173
7. dec 2020

@klavesnica1 sobášny list nie je listom vlastníctva. Ak sa mu páči, prečo by sa na ňu nepozrel? Ty sa nepozrieš na pekného muža? Tvoj manžel ti pri sobáši sľúbil vernosť, nie slepotu. A keď sa mu bude po čase páčiť iná, tak čo? A to máš len tušenie, lebo si ju zastal. Speješ k tomu, že ti už radšej nebude hovoriť nič, aby si ho neupodozrievala. Predstav si, že muži chodia s kolegyňami aj na služobné cesty, majú nočné služby, to by si čo potom stvárala? Skús byť ty pre neho zaujímavá, príťažlivá, urob niečo pre seba - nový účes, nové šaty, vyformovaná postava, tebe to zdvihne sebavedomie a on bude mať pocit, že si vybral to najlepšie, čo mohol. A zapamätaj si, keď sa muž rozhodne, že ženu podvedie, nezabrániš mu v tom nijako, tak sa zbytočne popredu netráp.

jana_eyre_2
7. dec 2020

To, ze sa niekomu niekto páči neznamená že je neverny.. mne sa tiež niekto páči ale neverná by som nebola ani keby mi ponúkali milión 😅

Mám zato, že akákoľvek nevera skôr či neskôr praskne - ty si poznáš muža či by bol takého čosi schopný.. myslím, že ak by ti s ňou bol neverny, asi by ju nespomínal v príbehoch z práce.. a že ju spomínať prestal je tiež pochopiteľne keď si ho podpichovala a ziarlila, tak sa proste nechce hádať no..

katkati
7. dec 2020

@mirkava Bolo by super, keby to tak bolo, ale žiaľ, nie vždy je to tak.

mirkava
7. dec 2020

@katkati ano, ale skusit to moze

vilma7
7. dec 2020

@klavesnica1 tak zistiť to môžeš jedine tak, že sa ho to na rovinu opýtaš. Alebo pracujete na jednom mieste?
Sú aj iné signály alebo si to myslíš len preto, lebo sa teší do práce?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klavesnica1
autor
7. dec 2020

@viestta tam je viac dovodov ale nechcela som to tu rozmazavat ale i tak dakujem za nazor.

puertorico
7. dec 2020

u nás je asi 20žien a jeden muž a veru, všetky s ním vychádzajú super aj on s nimi a myslím že jeho pani manželka nežiarli na ani jednu z nás.

sissy27
7. dec 2020

@klavesnica1 najlepšie by bolo, keby si sa zamestnala v zmiešanom kolektíve a pochopila by si, že to nemusí vôbec nič znamenať. Ak by s ňou niečo mal, tak ju pravdepodobne ani nespomenie (ak nie je úplné tupelo).

diewcatqoo
7. dec 2020

Tak to su teda silne argumenty, ze parkrat sa jej zastal, ze ju sef zjadzil a ze uz o nej prestal rozpravat.. a dokonca aj rad chodi do prace 🙂

Ja kazdy den hovorim manzelovi, co sa stalo u nas v praci, niekoho sa zastanem, ano, aj chlapov, na niekoho nahundrem... do prace chodim tiez rada, lebo sme super kolektiv a rozumieme si ludsky. Kolegov mam vo vekovej kategorie do 40 rokov, fesaci v oblekoch, za ktorymi sa otoci vela zien. A? Myslis, ze by ma tiez mal manzel za to zjazdit? 🙂

wetsel
7. dec 2020

Keby ti bol neverný myslím, že by to trochu inak vyzeralo. Nepanikár zbytočne 🙂

rooberta
7. dec 2020

Keby ti s nou bol neverny v zivote by ti ju nespomenul, ani by si netusila ze existuje nejaka pekna uctovnicka u nich v praci o to by sa postaral.

dvorcidlo0
8. dec 2020

Keďže som si neveru zažil na vlastnej koži ( ale nie v pozícií toho kto podvádzal ) určite ti s ňou neverný nie je. Moja manželka , mi neverná bola , s človekom o ktorom som nevedel do toho dňa ani len že existuje. Pri nevere ( ak muž , a či žena nie je úplne bez chrbtovej kosti ) sa snažíš tomu človeku v rozhovore s partnerom úplne vyhnúť. Preto moja manželka vedela o každej peknej žene čo sa v mojom okolí pohybovala, a ja bohužiaľ o nikom a dlhé roky som mal pocit že mám stelesneného anjela po svojom boku. Až čas ukázal , že pouze koukat no nešahat.....u nej neplatilo .....
Zastávam bežne ženy , ak moja žena ma scestný názor na nich , ak na nich žiarli a často krát ani nemá dôvod , ale nie , so žiadnou som nespal.
Nevera spaľuje myseľ tomu kto podvádza , snaží sa to ututlať , nebaviť sa o tom , často krát vytesniť to zo svojej hlavy.
Príťažlivosť , to je o niečom inom. Ale to že sa mi niekto páči , je či chceš alebo nechceš aj v manželstve normálne. Vo svete je toľko krásnych ľudí že je až hriech nepozrieť......

janickacrazy
8. dec 2020

@dvorcidlo0 tak určite to nemôžeš vedieť, už boli aj tu na MK také prípady, že muž bol svoje žene neverný s jej kamarátkou alebo so ženou, ktorú doma bežne spomínal medzi rečou, každý človek je iný a reaguje inak

0kristina0
8. dec 2020

Ja by som sa ho opytala ako vie, ze ju sef niekolko krat zvozil ked on je robotnik a ona uctovnicka, predpokladam ze v jednej kancelarii nesedia. A vobec nie je pravda, ze ked ti o nej rozprava tak ti urcite neverny nebude. Mozno nie je neverny ale zalubeny kludne moze byt.

bluebriggs
8. dec 2020

Mna zaraza ake su tu zeny chapave a v pohodke s tym. Mne by sa to taktiez nepacilo, mne taketo kamaratstva a este o nej doma keca tiez vadia. Chapem ta autorka. Nijak to vsak nezistis, mozes ho niekedy prist prekvapit do prace ze si mu priniesla obed alebo co..

matkahelka
8. dec 2020

@klavesnica1 moj muz by ti povedal "prisahal som vernost a nie slepotu". mam muza uspesneho podnikatela, ktory vyzera viac ako dobre, je scitany, inteligentny, sarmantny a vtipny, casto sa pohybuje v spolocnosti zien a teda som si ista, ze kdektora by ho chcela. ked na tych svojich 194cm a siroke plecia natiahne oblek, uz v tom okamihu ziarlim 😁 a aj napriek tomu mam krasne a stastne 12 rocne manzelstvo. nerobim mu vysluchy, nekontrolujem telefon, nehram sa na sherlocka holmesa. nemam dovod. obrucku hrdo nosi uz 12 rokov, uz si ju dal 2x zvacsovat, aby mu bola pohodlna. neraz predo mnou spomenie nejaku zenu, neraz povie, ake mala ta ci ona pekne vlasy, ci dlhe nohy, ci skonstatuje, ako moze mat zena pracujuca na takej vysokej pozicii obhryzene nechty, ci uplne schodene opatky na lodickach 😁 viem, ze si zeny vsima, viem, ake zeny mu imponuju. a on vie, co ma doma. vie, ze aj ked vstavam rano do prace, cakam ho do druhej- tretej v noci, kym dorazi domov z pracovnej cesty, vie, ze prenho urobim cokolvek, vie ze by som si kvoli nemu dala bez mihnutia oka vybrat oblicku 😁 ale vie aj to, ze ak by k niecomu doslo, pre svojich rodicov, kt.si on nekonecne vazi a su mu prikladom, by viac nebol synom, ze by stratil nasu dceru, na ktorej doslova lipne a prisiel by o to teplo domova, ktore on tak az choro zboznuje. tiez vie, ze by som si v pripade jeho nevery kvoli nemu nepodrezala zily, ze som psychicky aj financne na tom tak, ze budem zit komfortne aj bez neho a ze by som urcite nemala problem najst si ineho chlapa. pre mna osobne, je dolezite udrzat si vo vztahu urcitu davku hrdosti a nadhladu a nestrapnovat sa pred chlapom scenami, ci nezmyselnymi vycitkami. ak chlap hovori o inych zenach, nie je na tom absolutne nic zle, ak by o zenach vseobecne prestal rozpravat, vtedy by mi zasvietila kontrolka, ze nieco nie je ok.

babydesire
9. dec 2020

@klavesnica1 hmm..to co pises v uvode by napriklad vomne nevyvolalo pocit nedovery voci mojmu muzovi (tiez je v podstate robotnik,vacsinou chlapsky kolektiv,no su tam aj zeny, sice skor uz preddochodkove ,no aj keby mlade, nemsm dovod ho pidozrievat)... Je viac dovodov preco ho podozrievas,?

kassandra25
9. dec 2020

@klavesnica1 vobec nerobis somara. Okrem toho, ze zacal chodit strasne rad do prace, co este ine a zvlastne si si vsimla? Cvicienie, obliekanie, obzeracky pred zrkadlom, vyzor, parfem, zuvacky, holenie sa, zrazu meskanie z prace, ale ist do prace aj vtedy ked nemusi.... mobilovanie...., mozes trvat na tom, aby z prace odisiel. Je to lepsie ako rozvod. Viem o com pisem.

klavesnica1
autor
10. dec 2020

@kassandra25 presne ako pises obliekanie, pred zrkadlom co predtym nebolo, z prace pride riadne vyvonany, castejsie holenie, este aj tie zuvacky si vystihla. Ty to poznas?? Len chodi nacas z prace nikdy nemeska. Ďakujem ze si to pochopila. V tejto praci je rok. Bol inde dlheee roky tiez tam mal kolegyne ale toto nerobil.

mrkvicka060
10. dec 2020

@klavesnica1 zazila som to s byvalym. Tiez sa zmenilo chystanie do prace, chodil tam zrazu o hodinu skor, lebo "si chcel vklude porobit". Kazdy den o nej nieco rozpraval, co povedala, co urobila... zrazu mal v praci taky super kolektiv ze po praci ho kolegovia volavali na kofolu na pivko.... samozrejme potom som zistila, ze vzdy to bolo len vo dvojici. No tusila som nieco, zmenil sa, ku mne bol mily pozorny, chcel viac sexu... asi mal vycitky tak si kompenzoval svedomie...a inak tiez bol v praci novy, tak tri mesiace, ked to zacalo... prepac, ale podla mna s nou nieco ma :(

@rooberta Nie je pravda co pises :D zeny su v zatlkani dobre, muz sa vzdy nejakym sposobom prejavuje...

bluebriggs
10. dec 2020

@mrkvicka060 a ako si na to prisla ze s nou nieco mal? Ja mam tiez trosku podozrenie, ale nemam to ako zistit ci sa nieco nedeje v jeho práci..

limetka69
10. dec 2020

Podla mna sa na to da prist pozorovanim. Chlapi sa zacnu o seba starat.

mrkvicka060
10. dec 2020

@bluebriggs tusila som to.. a videla som ze si velmi chrani telefon, predtym som ho mala kedykolvek k dispozicii, na pozretie fotiek a pod. Vtedy sme mali zhodou okolnosti vybrat nejake fotky a dat vyvolat tak som sa ho opytala, ci ich mozem pozriet zatial v jeho telefone, ze nie ze mam pockat nanho, ukaze mi ich. Nic sa nedialo tak o par dni zas somsa opytala a ze nie, mam pockat nanho on mi ukaze. To som sa uz nastvala, ze nech mi v momente da telefon (ale uz som isla na istotu a on to uz podla mna aj vedel, ze viem a doslo mu, ze nepozriem len fotky), samo pozrela som spravy aj messenger a zistila som to. Ale boli tam len spravy, z ktorych nebolo jasne kto po kom ide a on to uhral, ze po nom ide ale ze nic nebolo, ze sa trochu nechal uniest ale uz jej hovoril, aby prestala a blabla... bol so sebou naramne spokojny, ale na druhy den ma napadlo vytiahnut stary mobil, ktory predtym nosil. Samozrejme pracovne ucty v nom mal prihlasene takze uz som videla vsetko, co si v praci po sieti vypisovali... keby nebol taky trulo, a napadne ho vymazat stary telefon, tak to ututle tymi blbymi recami o kolegyni co ho uhana...