Postaviť dom vedľa svokry

letnakrasa
6. sep 2018

Ahojte. Chcem sa opytat ci su tu nejake zeny, ktore si zazili byvanie so svokrou a potom byvali samy ale prisiel cas postavit dom a jediny volny pozemok (rozumej zadarmo) je ten vedla domu svokrovcov. A ide o to, ze teda so si svokrou nerozumieme. Jasne navonok sa bavime a sem tam postrazi deti ale nemusim ju a ona mna tiez ne. Nechcem tam byvat lebo predsa len ich bordel za domom bude aj moj bordel a aj ked budeme mat vlastne oplotenie tak furt budu vidiet ci sme doma abo kto k nam prisiel na navstevu a co robim atd. Ale muz tvrdi ze to aj tak bude nas dom a zavrem sa v nom a mozem kaslat na to co si o mne mysli jeho mama. Tak teraz neviem no.. ake su vase skusenosti??

zooeynka
6. sep 2018

@letnakrasa kazdopadne stavajte inde. Nic viac netreba povedat.

lmml
6. sep 2018

To bude chcieť veľký murovaný plot..😂😂 ono inak teraz sú tie pozemky strašne drahé.. ale vedľa svokry by som dom nestavala ani keby mi ten dom zaplatila..😂

ujaju
6. sep 2018

ak nemáte dobre vzťahy tak keď budete bývať vedľa seba tak to bude len na škodu. keď to teraz máte takto, že sem tam zvládnete návštevu postráži deti a podobne tak prečo to kaziť? keď budete stále veľa seba tak to nebude dobré, mohlo by sa to zbytočne vyhrotiť

arcanne2
6. sep 2018

Ja by som tie urcite vedľa svokry nestavala

javorinska
6. sep 2018

@letnakrasa no tiez by som do toho nesla😂😂 Este k tomu pises ze sa so svokrou nemusis, takze nieje nad cim rozmyslat podla mna :D :D

libawet
6. sep 2018

@letnakrasa zadarmo nič nie je dobré, a svokra hneď vedľa už vôbec nie!

zabina27
6. sep 2018

@letnakrasa my bývame v paneláku vedľa vo vchode od svokrovcov a síce áno, keď zavriem dvere, tak sa môžem cítiť ako doma (to síce tiež až po určitých výbuchoch z mojej strany, dovtedy mali pocit, že k nám môže ísť hocikedy...), Lenže cítiť fajn sa chceš aj vonku s deťmi, keď ideš do obchodu, na prechádzku... Presne ako píšeš, bez toho, aby stále ktosi vedel, či si doma, čo robíš, kto je u vás, na dvore žiadne súkromie 🙁 my staviame inde, tiež to nebude úplne dobre, ale to už je o inom. U vás je to tiež o peniazoch, teda pozemok zadarmo, ale...nebude to podľa mňa dobré, keď vieš, že si nerozumiete... Nebudeš mať taký ten pocit, že si môžeš DOMA robiť, čo chceš. Len tie peniaze 🙁

bossik
6. sep 2018

@letnakrasa Presne ako napísala @zooeynka. Pokiaľ to naozaj nieje jediná a posledná možnosť tak sa prosím vyhnite bývania hneď vedľa svokrovcov. Z dlhodobého hľadiska by to neprinieslo nič dobré, ba naopak len by ste si liezli na nervy a aj z toho, že by o všetkom svokrovci vedeli atď...

zabina27
6. sep 2018

@lmml murovaný plot ostnatym drôtom a elektrickym ohradnikom 😀

saska112
6. sep 2018

je to tazke...na jednej strane volny pozemok, svokra tu nebude vecne....no stresujes sa uz pri pomysleni na to ....a si predstav, ze ti zazvoni na branu kazdy den, co jej povies? :-/ teraz byvate ako daleko od nich?

lenkaam_1
6. sep 2018

Nikdy

zooeynka
6. sep 2018

@letnakrasa ak by si sa napokon nechala muzom ukecat na takuto rodinnu katastrofu, tak si over ci ta svokrovci pri prepise pozemku uvedu ako spoluvlastnicku, alebo to napisu len na ich syna. Aby si nakoniec nestavala dom na pozemku, ktory ti nepatri...

korunka1
6. sep 2018

Keď už nebude iné východisko, tak si sakra ošetrite ten pozemok....radšej predaj za 1€ ako darovanie...aby nepýtala naspäť

sonulka8
6. sep 2018

@letnakrasa kmotra,tak ma postavene..tiez ju ukecal chlap,ze pozemok zadarmo a atd...v kazdom pripade jej nezavidim ja by som na to v zivote nepristupila 🙂

saska112
6. sep 2018

@zooeynka ale ak su manzelia tak dom postaveny pocas manzelstva, pokial budu obidvaja figurovat ako vlastnici bude na polovicku, nie?

bianka532
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zooeynka
6. sep 2018

@saska112 dom ano. Pozemok moze byt len muza.

simsdeny
6. sep 2018

Nikdy preboha 😆🙈 my od nich byvame 60 km a chodime k nim asi raz za mesiac na navstevu a aj to sme na nervy ked odtial ideme 😂 akoze ja mam dost len ked vola a jej reci 🙈 akoze kazdy moze mat iny vztah so svokrovcami ako my, ale aj tak nemoze nikdy nic dobre byt s byvania pri nich.. sice dom by bol tvoj ale taketo veci rodina nechape, ked chce dojst dojde aj dvakrat do dna k vam a vsetko o vas bude vedet nebodaj byt sucastou urcitych veci, kecat vam do veci lebo oni vedia najlepsie... 🙈 no urcite si to premysli este 😅

saska112
6. sep 2018

@zooeynka tak som to myslela 🙂

bianka532
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simsdeny
6. sep 2018

@bianka532 presne! Toto by bolo aj u nas na rozvod ... esteze ma moj muz rozum a mysli si to co ja 😆

bianka532
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bianka532
6. sep 2018

a ked nohavice z kontajneru vytiahla ze preco vyhodili ze este to jej syncek moze nosit isla creva cistit tete ze co si to dovolila ( sice nohavice z ich rozpoctu a derave! ale ok) no proste aj kose prehrabe co vyhodia a kontroluje...

saska112
6. sep 2018

predstav si, ze napecies detom napr. kolac, das tam trstinovy cukor, pridas spaldovej muky...deti stastne a aj ty ze maju zdrave aj sladke, a svokra sa dovali so smazenymi siskami ...co spravis??

simsdeny
6. sep 2018

@bianka532 moj muz sice si mysli to co ja ale tiez ked sme tam alebo s nimi telefonuje tak nevie povedat si svoje a je to poslusny chlapcek ich.. akoze spravime si po svojom vzdy ale take ze by sa im postavil to nie .. my sa vacsinou pohadame len skrz nich a to sme ako daleko od nich neviem si predstavit zeby som co len o dedinu dalej od nich 🙈😆 aj tychto 60 km by som niekedy aj predlzila heh 😂 dokonca raz sme boli u vestici a aj ta nam povedala ze by sme sa rozviedli keby sa prestahujeme nazad do dediny kde su oni.. takze tak 😆 oni proste vzdy nas budu mat za male deti a oni vedia najlepsie co je dobre a nepochopia nas takze najlepsie co najdalej a tak si s nimi aspon ako tak za dobre a mozes viest kludny zivot ☺️💪🏻

romiada
6. sep 2018

@letnakrasa ja by som pri svokre nechcela byvat ani kebyze si s nou rozumiem. Nieto este ked sa nemusite.

lulica
6. sep 2018

Ten plot s drotom a velkeho agresivneho psa alebo dvoch vycvicit aby nebrali zrat od cudzieho nezabudni. U nas tiez sa zvazuje tento model byvania zatial sme u nich 😀 lenze ja uz som tak preplnena tymi vnucovaniami a hypochondrickymi recami ze uz ju uplne ignorujem a nech si trepe co chce vzdy jej poviem kde ma dcery aby sa s debatami obracala na ne nie na mna a cau 😀

stanka2612
6. sep 2018

Ja by som si to predstaviť vedela,my sme so svokrou chvíľu bývali,kým sme vlastný dom nekúpili 😊 lenže ja si s ňou rozumiem...v tvojom prípade by som nad tým porozmýšľala...

A inak otázka na tie z vás,ktoré to zavrhujete, keby mala takúto možnosť stavať vedľa mamy,tiež by ste jej tak kategoricky radili,že nie? 😉

bianka532
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bianka532
Autor odpoveď zmazal
Zobraz