Prečo mu napísala ako prvá?

veronika2550
16. apr 2021

Ahojte s priateľom som 3,5 roka a včera mu napísala jedna baba vraj ju pozná keďže je to bývalá žiačka jeho mamy ktorá robila učiteľku niekedy a že sa poznajú už dlho, čomu ja neverím pretože doteraz o sebe nevedeli akoze? Len tak mu napíše sama od seba? Nieze by som priateľovi neverila ale neverím na nevinné kamarátstva medzi mužom a ženou keďže v predošlom vzťahu som sa rozišla s bývalym kvôli takýmto jeho kamarátkam s ktorými ma potom na tajnasa podvádzal. Navyše vcera keď si písali ani sa nezmienil o mne že je zadaný a dohodli si stretnutie v jednom bare kam spolu s priateľom chodím pravidelne. Nemyslím si že by ma podviedol ale čo ak,
Čo si o tom myslíte? Včera sme sa o tom bavili a on povedal že aj ona je zadaná čomu opäť neverím lebo odkiaľ to on môže vedieť keď mu o tom že je zadaná tiež nenapísala. Myslíte že to mám nechať tak alebo mu to stretnutie vyhovoriť? Od včera som nervózna a ani som nevedela spat kvôli tomu poriadne. Poraďte ako by ste sa zachovali vy
Vďaka

unicornlady
16. apr 2021

Ešte to, že mu napísala, to mohlo byť aj z nudy.
Ale to, že idú sami dvaja na rande je zvláštne. Najmä, ak si predtým nijak blízki neboli.
Povedz, že môžete ísť teda vo štvorici, ona s priateľom a vy dvaja spolu.

janai1
16. apr 2021

Zaujímalo by ma, aký bar je otvorený? 🤔

veronika2550
autor
16. apr 2021

@unicornlady včera mi povedal že ak by som chcela môžem ísť aj ja ale pochybujem že ma ona priateľa pretože ani sa náznakom o ňom včera v ich správach nezmienila a môj priateľ to isté dokonca jej napísal že je na voľnej nohe a mne povie že to bolo myslené že keď jej napísal že je na voľnej nohe že je bez práce nieže není zadaný a takéto oblbovaky. A bojím sa teda ho s ňou pustit von keďže bývalý toto robil a z tých jeho kvázi kamratiek sa stali potom milenky. 🤔🤨😒😒

veronika2550
autor
16. apr 2021

@janai1 v Ba Dúbravke aj to len na stojáka

nafka0483
16. apr 2021

@veronika2550 Zacni pracovat na sebe a na svojej ziarlivosti. Vsetko analyzujes, spochybnujes, uz si paranoidna.

nikaeli
16. apr 2021

@veronika2550 bojíš sa ho pustiť von? je to tvoj priateľ, nie syn - nemáš ho čo ne/púšťať 😉 je to vo veľkej miere v jeho rukách - ak s tebou chce byť, tak bude a nebude sa (tajne) stretávať a písať si s inou.. normálne si s ním sadni a porozprávaj - že sa ti to nepáči a trápi ťa to

veronika2550
autor
16. apr 2021

@nafka0483 keby si mala takého bývalého ako ja čo mal tiež kamarátky a tolerovala som mu to, nakoniec ma snimi tajne podvádzal asi by si teraz takto nepísala. Ja som predtým ziarliva nebola absolútne až dokým sa nestalo toto s mojím bývalým odvtedy neverím na kamarátstvo medzi mužom a ženou.

zooeynka
16. apr 2021

@veronika2550 ved mu normalne povedz ze ti to vadi, vidis ako problem ze sa ide sam stretnut s inou zenou a ze tvoje dusevne zdravie ti je prednejsie. Ono, pokial ta partner miluje a respektuje tak ti nebude robit napriek. Ak mu je prednejsia kava nastojaka s "cudzou"kamaratkou ako ty a tvoj klud v dusi tak ta ma asi hlboko v pazi....a zariad sa podla toho.

janai1
16. apr 2021

@veronika2550 sranda, bývam na DD a neviem o tom že by tu v okolí nejaký bar fungoval 😂 No a čo sa týka tvojho problému, vzhľadom na to, že ti dal prečítať všetky správy s ňou (teda dúfam, že mu nekutreš v mobile) a aj ťa zavolal von spolu, by som to tak tragicky nevidela.... Skôr máš v sebe blbý pocit z bývalého.... A ak si myslíš, že zakazovaním niečo dosiahneš, tak jedine ak tak rozchod 🙂

veronika2550
autor
16. apr 2021

@nikaeli veď sme sa o tom rozprávali ale čo mám ako robiť keď tvrdohlavo si ide po svojom že čo je na Tom mať dobrú kamarátku. Kamarátky mi povedali to isté že len také nevinné kamarátstvo medzi mužom a ženou nemôže fungovať pretože vždy jeden z nich očakáva od toho niečo aj keď si to možno teraz nepriznávajú.

nafka0483
16. apr 2021

@veronika2550 Ok, mas zlu skusenost. Ale na tom treba pracovat, aby si vsetkych ostatnych ludi neskatulkovala podla jedneho byvaleho. Nie vsetci su rovnaki, nemozes na neho striehnut a cakat ze urobi to iste. Je velka pravdepodobnost, ze o neho prides, ked sa budes spravat takto.

dollyzv
16. apr 2021

Keď povedal že môžeš ísť aj ty,naozaj by som išla...buď sa z toho nakoniec bude snažiť vykrutit,pohádať sa s tebou pred odchodom,alebo čokoľvek aby si nešla,alebo mu to naozaj nebude vadiť a možno aj ty získaš dobrú kamarátku ;) ale,mám takéto tusaka že tam to nebude úplne s kostolným poriadkom 🤔

nafka0483
16. apr 2021

@veronika2550 Kamaratstva medzi zenou a muzom existuju. Ja sama mam kamaratov, manzel ma kamaratky a ani omylom by nam nenapadlo nieco s nimi mat. Nepritahuju nas sexualne, su to cisto kamaratske vztahy. Mali sme tieto kamaratstva ked sme boli single, mame ich teraz ked sme manzelia, aj tito kamarati a kamosky mali vztahy, chvilu boli single, teraz je uz tiez vacsina v dlhodobejsom vztahu alebo uz v manzelstve. A vsetko funguje. Lebo nikto z nas nie je paranoidny, nemame tajomstva, nemame dovod na seba ziarlit, lebo vieme, ze nie je dovod.
Mozno su ludia, ktori nedokazu byt s opacnym pohlavim bez toho, aby sa o nieco pokusali, ale nemozes podla takych pripadov robit vseobecny zaver, ze vsetci su taki.

katpox
16. apr 2021

@veronika2550 no nieco podobne som mala aj ja doma s muzom, mu vypisovala vraj kamoska z mladi, no a ze sa sem tam stretli, ja som mu na to, ze sak sa spravajte ako dospeli, v klude sa stretavajte, ale ma zoznam, nech k nam pride, vraj je vydata, aj so svojim k nam na nastevu, alebo my k nim, mame babo, tak moze spoznat aj babo a ako normlane sa mozme kamosit vsetci, ze aj moja mama mala ozaj kamarata a ked boli starsi, tak sme sa cele rodiny stretavali, dospeli kecali a my deti sa spolu hrali, ze na tom nie je nic zle... No ale pre nieco nechcel a uz teda je tu nedovera, ja som nemala problem zoznamit muza s mojimi kamosmi aj sa spriateli, aj sme si vyrazili von, pred koronu, takze o ake priatelstvo sa jedna...

veronika2550
autor
16. apr 2021

@zooeynka ešte s ním dnes hodím reč a ak to nezabere tak sa veru zariadim po svojom nemienim byt v strese kvôli jeho kvázi kamarátke o ktorej doteraz nevedel a zrazu sa poznajú a ešte jej napíše že je na voľnej nohe a tie oblbovaky že to myslel že je bez roboty že to sa tak hovorí. 🙄😒🤨

veronika2550
autor
16. apr 2021

@katpox som rada že mi rozumieš lebo úplne som na nervy z toho od včerajšku.

domcci72
16. apr 2021

@veronika2550 mozno ani neviem, ze je zadany a bolo to len v ramci sympatii poslane alebo z nudy

veronika2550
autor
16. apr 2021

@dollyzv však není to s kostolným poriadkom nakoľko ja ho poznám dosť dobre a za 3,5 roka už stihol toho dosť narobiť aj predtým si vypisoval napr na pokeci s cudzími ženami v sexuálnom podtone a dosť sme sa pohádali vtedy som mu povedala že ak s tým neprestane tak musíme od seba ísť prec prestal s tým ale teraz opäť s touto akoze jeho kamarátkou ktorú pozna popritom doteraz o sebe nevedeli.

nafka0483
16. apr 2021

@veronika2550 Byt na volnej nohe znamena byt "sam sebe panom", teda zivnostnik, podnikatel.
Ty si myslis, ze to znamena, ze jej tym chcel povedat, ze je nezadany?

veronika2550
autor
16. apr 2021

@nafka0483 vôbec neviem v akom zmysle jej to písal že je na voľnej nohe

nikaeli
16. apr 2021

@veronika2550 ak ti to vadí a on ani po vašom rozhovore nevidí nič zlé na svojom správaní, máš dve možnosti - buď ho začneš akceptovať takého aký je bez výčitiek (počítaj s tým do ďalekej budúcnosti - keď budeš tehotná, keď porodíš, keď budeš doma s drobcami,.... - vieš si to predstaviť? čo robí? je s tebou? pomáha ti s deťmi? varí večeru? či ide každý piatok do baru na stojáka, hoc vie, že si unavená a najdradšej by si s ním len tak pokecala? idete spolu s deťmi na výlet?) -> ujasni si svoje predstavy, porovnaj s tým, čo máš doma - ostaneš alebo odídeš? 3,5 roka je dosť, no nie až tak veľa.. ja som po 7 rokoch vrátila muža mamičke a teraz si môže písať a chodiť na kamarátske kávičky s kým len chce (prišla som na to oveľa neskôr ako ty.. po svadbe.. s dcérou.. si na tom lepšie 😉 držím prsty, aby si sa rozhodla správne)

nafka0483
16. apr 2021

@veronika2550 "a ešte jej napíše že je na voľnej nohe a tie oblbovaky že to myslel že je bez roboty že to sa tak hovorí. 🙄😒🤨" - toto znie, ze si myslis, ze ta oblbuje tym, ze na volnej nohe myslel ze bez roboty. Co ine tym mal mysliet? Znamena to, ze robi sam na seba, ze nie je zamestnanec. Nema to nic spolocne s oblbovanim ani so statusom ci je zadany, ci single.

veronika2550
autor
16. apr 2021

@nafka0483 navyše on není žiaden podnikateľ ani živnostník keďže nemá živnosť a je dlhšie bez roboty

veronika2550
autor
16. apr 2021

@veronika2550 preto si myslím že jej tym chcel povedal že keď je na voľnej nohe že je nezadany

dollyzv
16. apr 2021

@veronika2550 ja ti poviem tak..môj bývalý si tiež takto vypisovať,prišla som na to a zaprisahal sa že prestane..potom som už na nič neprišla ale nie preto že by to prestal robiť,ale preto že sa to naučil lepšie skrývať.a áno našiel si inú,klamal ako sprostý,dokonca keď som mala dôkazy že klame,tak zatĺkal ako sprosty.druhý prípad je ten,že mi občas napíše druhý môj bývalý ako mu chýbam,ako na mňa myslí,mimochodom čerstvo zenaty,kebyže mu dám ani sekundu by nezaváhal a ženu by podviedol,dobre,možno na par sekúnd by zaváhal 🤣🤣 ale určite by ju podviedol..a ona chuda tiež o Tom ani len netuší čo má doma a majú malé babatko..takí kreteni sú proste niektorí chlapi..

zooeynka
16. apr 2021

@nafka0483 na 99% nemas pravdu. Ak muz napise kocke s ktorou sa ide stretnut ze je na volnej nohe tak tym otukava podu a zistuje pripadny uspech u inej samicky.

veronika2550
autor
16. apr 2021

@zooeynka vidíš tak si mi to predsa potvrdila že je to tak

dollyzv
16. apr 2021

@zooeynka ja to tiež poznám pod tým ako napísala nafka..🤷 veď by to malo vyplynúť z celej konverzácie čo rozoberali..ak rozoberali prácu tak to bolo v takomto zmysle..ak rozoberali vzťahy tak myslel že je slobodný..ale autorka napísala že sa nebavili o vzťahoch lebo nemá ako vedieť že ona je zadana

zooeynka
16. apr 2021

@veronika2550 ved s nim podebatuj este raz, v klude mu to vysvetli. Ak si on napriek tvojim argumentom pojde svoje tak mu nebran....povedz ze teda aj ty zavolas nejakeho kamarata von na prechadzku kedze bary su zavrete.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz