Priateľ a čudné narážky od inej ženy

11. máj 2023

Ahojte.
Tuto diskusiu zakladam, pretoze by som si rada precitala vase nazory na danu situaciu, pripadne, co by ste robili vy, keby ste v takejto situacii.
Zacala som byvat so svojim priatelom, obaja este studujeme na VS, uz posledny rok.
S priatelom sme nikdy nemali ziadne vazne problemy, vzdy sme si vsetko odkomunikovali, bez hadok. Este ked sme spolu randili, tak mi spominal, ze ma kamaratky z obce, kde zije, ktore su cez 40r a ze sa s nimi zvykne stretavat a len tak pokecat. Vsetko vydate zeny, s detmi. Neriesila som to vobec. Nemala som dovod. Potom mi vsak zacal spominat, ako semtam stretne jednu z nich a ako pred nim skoro vzdy zvykne nacat nejaku sexualnu temu. Napriklad mu zacne hovorit, ake sexualne praktiky praktizuje nejaka jej kamoska.. ze to len tak streli uprostred rozhovoru a caka na jeho reakciu. Naposledy mi spomenul medzi recou, ze mu hovorila, ze bola na nejakej akcii, kde bol nejaky chalan vo veku mojho priatela a ze by si od neho dala povedat.. Toto uz vo mne zacalo celkom vytvarat pochybnosti, o co jej ide. Nepride mi normalne, aby sa 40rocna vydata zena s detmi takto bavila s 24 rocnym chalanom.. Priatel vraj na tie poznamky nijak nereaguje. Ocividne mu vsak ani neprekazaju, kedze sa semtam stretnu a prejdu po okoli… Co sa tyka priatela, viem, ze mi je verny a ze by s nou nic nemal, ale cela tato situacia a tie jej poznamky ma stvu. Co by ste robili na mojom mieste?

dzulli1980
11. máj 2023

Nerobila by som nič ... a načo? ... pokiaľ Ťa frajer bude chcieť podviesť, podvedie Ťa ... všetko v živote je o prioritách, pamätaj na to.

domkakvet
11. máj 2023

Ja by som navrhla obmedzit s nou stretavanie, nie kvoly tomu, ze by bol neverny ani nic take, ale neviem na co take intimne reci.

marika_valarikova
11. máj 2023

Skús sa snim o Tom porozprávať ...viac si hĺbky....

mergimar
11. máj 2023

Niečo podobné som prežila s mm pred rokmi, keď sme ešte deti nemali. On takú ženu mal v robote. Keď mi začal rozprávať, o čom sa počas zmeny bavia, už sa mi to nepáčilo. No a potom mu začala aj vypisovať- či pozeral hokej a blbosti. Raz mu zavolala a zdvihla som ja. Pekne krásne som jej to vytmavila. Nakoniec vyšlo najavo, že ho chcela dostať. Mm tomu nechcel veriť, ale kolegovia sa mu priznali, že s asi polkou z nich sa vyspala.

lindous
11. máj 2023

Ja by som nerobila nič, maximálne mu povedala, nech mi o tom radšej ani nehovorí 😅 keď mu dôveruješ, nechaj to na ňom... sú takí ľudia, ktorí každú debatu zvrhnú na sex, či je taká povaha alebo jej o niečo ide môžeme len hádať... je to asi trochu zvláštne, z pozície priateľa by mi to nebolo príjemné, ale je to na ňom či mu to vadí a stopne to alebo to dokáže púšťať jedným uchom dnu a druhým von...

solange7
11. máj 2023

Mne by bolo minimalne cudne, ze ma potrebu sa 40tnicka na pockanie zverovat o 15 rokov mladsiemu muzovi o roznych sexualnych temach. Pride mi to prizemne a trapne.
Ja mam tiez velmi dobreho kamarata ale nebavim sa s nim o sexe, maximalne ak ide o nieco vtipne a vseobecne v ramci konkretnej temy. Nerozpravam sa s nim o mojom manzelskom intimnom zivote ani o jeho. Myslim, ze dvaja inteligentny ludia resp. priatelia sa mozu obist aj bez toho. Na to mam svojho muza.

natali1991
11. máj 2023

A naco ti on o tom hovori ??? Co chce aby si len nervy mala ???

miadi
12. máj 2023

To akoze manzel varuje deti kym
Sa jeho zena prechadza za dedinou s 24r ciciakom aby sa mala s kym bavit o sexe? Divna story . Ci uz mà deti velke ? Ved nech ta zoberie kuknut rodicov do obce a zoznami ta popri tom
s kamoskami .By si videla ci je nieco divne vo vzduchu..Kde ich spoznal ? V detskom centre?

lindusss2016
12. máj 2023

@miadi ja absolutne nerozumiem, ake spolocne temy mozu mat vydate zeny po 40 s mladym uchom. Ja som teda este pred 40kou ale s takym chlapcom by som sa asi nemala o com bavit 🤷

lindusss2016
12. máj 2023

Ty tie kamaratky poznas? Videla si ich? Nepovedal ti, ze su po 40ke, len aby si si nerobila starosti? Ja fakt neviem, ake spolocne temy by mohli s nim taketo zeny mat.

miadi
12. máj 2023

@lindusss2016 Ja som mala pocit ze si to chlapec vymysla Aby bol zaujimavy. 😆nepoznam vydatu zenu co by mala kamosa z inej generacie. Ze kde sa vobec ich cesty stretli . Mne taketo mladata pridu do cesty akurat tak vo fast food 🥘 ze donesie happy meal a na to mi uplne staci 😂Neviem si predstavit nejake prechadzky a reci o sexe Ved na to mam muza. Tak Neviem ci je divnejsia ta 40ka ci ten 24r Taketo zvlastne kamaratstvo pestovat,

lindusss2016
12. máj 2023

@miadi ja tiez absolutne nechapem. Ja som clenom jedneho sportoveho klubu, kde sa schadzame od deti az po cca 50nikov. Mame tam samozrejme takychto chlapcov, ale tak prehodime par slov o sporte, o tom, ako sme sa posunuli, na com este pracujeme, ale neviem si predstavit, ze s nimi vyrazim na prechadzku a preberiem milostny zivot kamosky 😂 ved co tie ucha este ani poriadne nevedia, ako na to 🙈🤷 a mne to pride cele slizke

andreatytler
12. máj 2023

Riadna sci-fi.. Ak by bola este jedna, tak mozno, ale ze ich ma viac a chodi sa s nimi prechadzat po dedine. Plna dedina chapajucich manzelov ktorym to nevadi. 😀 a zien s hrosou kozou, ktore sa neboja celit dedinskemu ohovaraniu. 😀
Jeho jedinna motivacia sa debatovat so 40 rocnou mamickou je sex a jedinna motivacia tej 40 rocnej mamicky sa stretnut s 25 rocnym chalanom je tiez sex.
Bud si vymysla aby bol zaujimavy a aby si ziarlila (asi ho stve ze ti to doteraz bolo uplne jedno a tak v tom pribehu pritvrdzuje), alebo ich ma ako milenky (ale skor by som povedala ze je iba jedna). Zo zaciatku ta na to pripravil ze sa s nou stretava a teraz zacina davat do tych stretnuti sex... a ked sa raz ohradis voci tomu, stavim sa ze ti povie ze on nema co skrivat ze ved ti o vsetkom rozprava.
Ja by som uz davno chcela spoznat jeho kamaratov a kamaratky. Preco ty este nie?

simca06022011
12. máj 2023

Nič. Keďže mam okolo práve 40tnicky a keď sme niekde hocikde sú také ktore tému "sexu" nacnu vzdy, vôbec to neriešim. Mne prúde divne ze sa 25r mladík potrebuje vykonávať s tými damami, detto ze napr chodia za ním... príde mi to fakt zvlastne ALE zase poznám zimu co robila to.iste 🙂 možno je čas aby vás zoznámil🙂)

vilma7
12. máj 2023

Nič, tvoj priateľ má ústa a ak mu také reči vadia, môže jej to povedať. Ale asi nevadia no...

sidicek
12. máj 2023

Ja si neviem tu situáciu ani predstaviť, jednak že sa frajer chodí prechádzať s inou ženou, ani že žena s malými deťmi trajda so zajacikom.Kde sú vtedy jej deti a tomu mužovi to nevadí. A priateľ co na nej vidí?Véd to sú iné svety.Jedine asi ten sex ich spája, teda jeho vidina.

basulaak
12. máj 2023

Nic. Ocividne pani je po zenite a dochadza jej to, je trosku zufala a potrebuje na seba uputat. Ak si to priatel vypocuje a ide po svojom bolo by to to posledne co by ma trapilo.

mandzula
12. máj 2023

Ako rozmyslam, tak rozmyslam, fakt neviem prist na to, o com by som sa dlhodobo bavila s nejakym 24-rocnym chalanom. Jedine, co mi napada, ale to by som uz musela byt sakra zufala, je ten sex.
Ten tvoj si mozno mysli, ze ta ohuri tym, aky je bujak, ze po nom aj skusene zeny idu, co je teda riadne zufalstvo.

blue_violet
12. máj 2023

mne príde celkom divné aj to, že on sa schádza so ženami ktoré sú o 15 rokov staršie od neho. Tam sú obe strany akési zvláštne :D

petulda333
12. máj 2023

Ja zas nevidim nic hrozne,cudne na tom,ze aky vekovy rozdiel je medzi nimi. Muz si v dedine,kde vyrastal tyka takmer s kazdym. A s kazdym sa ma o com rozpravat. Ma kamosov o 18r mladsich,ale aj o 30r starsich. Aj muzi,aj zeny. A k jej narazkam. Nemusi tym nic sledovat,len je to jednoduchsua zena kt nevie co je slusne a vhodne spolocnosti riesit. Tiez taku poznam a je mi az trapne. A co vsetko dokaze povedat,opisat....

zmrzlinka2021
12. máj 2023

Prepáč ale tvoj frajer je veľmi divný. Normálny chlap by takú komunikáciu rázne ukončil a tie tetky by videli, že to má hlave upratané

sasa1310
12. máj 2023

priateľ je anjelik a tebe v podstate príde divné, že 40ročná sa rozpráva o sexuálnych praktikách s 24 ročným chlapcom. Ale, že sa tvoj chlap baví so 40 ročnou, to ti divné nepríde. Má nejakú úchylku tvoj priateľ?

petulda333
12. máj 2023

@sasa1310 a co je na tom divne,ked sa poznaju dlho? 😮

miadi
12. máj 2023

@petulda333 nic divne Mozno to bola jeho ucitelka na zske.

miadi
12. máj 2023

@petulda333 vies co je na tom cudne ? Ze sa poznaju dlho Cize este ked bol on na strednej. Nejaka dospela vydata zena nasla super kamosa v pubertakovi ? Hmm 🤔

obleckodogymu
12. máj 2023

Mne osobne to príde dosť divné...
Môj snúbenec (dnes už má 29), ale sme spolu 7rokov (teda od jeho cca 22r) a vždy mi pod chvíľou spomenul 40r+ ženy, ktoré mu dávali oplzle návrhy a sexuálne reči. Tieto ženy stretával v práci ,kde je zamestnaný a ženy boli hierarchicky nad ním, takže to vždy prešiel mlčaním ale ozaj každý krát prišiel domov nasratý a obaja sme len točili očami a nechapali, prečo toto tie ženy robia.kazda z nich má rodinu a v práci takéto reči...akože o čo im ide? Dobre vedia, že záujem nemá, videli aj mňa a vraj tiež mali poznámky (akože v dobrom zmysle)... S mladou babou sa to nestalo jediný raz, ale tieto staršie ženy sa miestami ozaj nevedia správať...ale teda uznávam že keby s nimi ten môj chodil na kávu, určite by som aspoň niečo povedala.takto viem že sa im vyhýba a že mu to príjemné nie je, ale ak by sa s nimi stretával tak by som určite rozmýšľala aký dôvod má on, aby sa vôbec s nimi stretával keď to nie je nutné 🙄

mandarinka555
12. máj 2023

@basulaak Alebo to bude skôr tak, že niektoré štyridsiatničky vyzerajú oveľa lepšie ako niektoré dvadsiatničky...Vídavam to okolo seba, pracujem s ľuďmi, tak vidím kadečo...

taga
12. máj 2023

Mam 40 a dve male deti 🤣
Z tejto pozicie ti poviem, ze s 24 rocnym chalaniskom by som sa isla prechadzat a vytahovala sex. temy len vtedy, keby som s nim chcela skoncit v posteli 🤣
Je to divne, ak je ta zena normalna, takto sa spravat nebude a ak je to nejaka jednoduchsia osobka, s takou sa hadam nepotrebuje stretavat tvoj priatel..

taga
12. máj 2023

@zmrzlinka2021 ehm, 40 rocna zena nie je tetka 🤣

petulda333
12. máj 2023

@miadi a? Opakujem,aj moj muz si tyka a kamarati sa s ludmi v takom veku. Poznaju sa od mala,z futbalu atd. Tykaju si vsetci. Ci to akoze mozes mat kamaratov len vo svojom veku?