Priateľ je v zahraničí a prestávam mu veriť

ivina161
20. okt 2013

Tak som sa to tu konecne rozhodla napisat. Skor som sa pytala ako zvladate odlucenie od partnera a tak, uz je to celkom ok, ale problem je v tom, ze. Aach ani nevem ako zacat, urcite mi tu budete pisat ci som este normalna ze s nim som, ale asi prave toto potrebujem. Takze je v zahranici a byva na byte s kamosom a jeho kamoskou, vsetci su priblizne rovnako starí, to znamena po 30r. Jeho ntb nechyti ziaden wifi signal, teda je stale na jej kompe ked je ona v praci. A tu sa to zacina, nikdy mi pred nimi nedvihne telefon, a to hovorim ze nikdy a je ta 3 mesiace. Ked ona pride domov, v tom momente ani bohovi nepride na skype, a co sa mi prave teraz stalo. volali sme na skype a zrazu zazvonil zvoncek, keby ste videli to zdesenie v tvari, ani mi nepovedal ahoj, zrusil ma vypol si skype ani mi nezaolal na mobil ze nieco, volam mu spat nedviha. A kolko krat sa stalo ze som mu volala, vedela som ze je v byte ale nedvihol mi ....inak mame uplne normalne vztah, comu ano ja viem, je tazko uverit, stale mi vravi ze ma lubi, rozprava o buducnosti, mame uz aj nejake plany, a take recicky ze nikdy bymanepodviedol sak to poznate. Prosim povedzte mi svoj nazor na to, lebo ja sa k tomu fakt nedokazem postavit asi tak ako by som mala. Dakujem

mima4
20. okt 2013

@ivina161
Prečo mu tieto veci, co tu pises, nepovies? preco to s nim nevydiskutujes? Pises ze mate normalny vztah, ale v normalnom vztahu ludia hovoria o vsetkom, aj o svojich pocitoch, o tom, čo sa im nepaci.

Kazdopadne, je to len frajer, cestu ma volnu 😉 .. ber to tak, jeden pride, druhy odide... v mori plava vela ryb 😀 Bud ja ta ma rad a je ti verny a chce stravit zivot s tebou, alebo cestu ma volnu 😉 moze slobodne ist..

ivina161
autor
20. okt 2013

@mima4 vsetko som mu povedala a on sa len milo zasmeje ze sa obavam zbytocne, ze nikdy by nic take nespravil....

nasta55
20. okt 2013

tak sa s nou skontaktuj 🙂

anatalia77
20. okt 2013

@ivina161 prečo išiel do zahraničia?

cecil36
20. okt 2013

a ako ti zdovodni rychle ukoncenie hovoru alebo to, ze ti nezdviha telefon?

bibiana20
20. okt 2013

a neprislo ti na um,ze tamtej vadi,ze pouziva jej ntb tak len na "tajnaka" ho pouziva a preto tak rychlo polozi alebo nedviha

anatalia77
20. okt 2013

@bibiana20 napadlo ma to isté

laila22
20. okt 2013

ale mt moze zdvihnut nie? a keby to tak bolo, tak je normalne, ze by to povedal frajerke.. vies co, ked je ona doma nevolaj mi na skype, lebo jej sa nepaci., ze pouzivam jej comp.. A v com je problem? preco sa on nemoze pripojit na wi-fi? dalsia vec je splubyvajuca ked si zapne skype tak asi vidí, ze ma v priateloch jeho priatelku...??? 😕

ivina161
autor
20. okt 2013

@nasta55 fuuuha 😒
@anatalia77 za prácou
@cecil36 to ze nezdviha tak preto ze on nikdy nevie kde ma telefon a bla bla bla a rychle ukoncenie, na skype sem-tam kvoli tomu ze mu volaju jeho kamosi, ma takych dvoch co jak cicky za sebou chodia od kedy si pamatam
@bibiana20
@anatalia77 ona vie ze ma jej ntb, a nedviha na tel.chapes, ten je jeho, tak potom nechapem ☹ niekedy si fakt pripadam jak truba

anatalia77
20. okt 2013

@ivina161 takže chlapec išiel do zahraničia za prácou,zrejme kvoli vám dvom a vašej budúcnosti...
Na a ty miesto toho,aby si mu trošku ulahčila,tak mu ešte prikladáš..
Nebudem sa čudovať,keď sa rozídete

laila22
20. okt 2013

@ivina161 to ze nevie kde ma telefon je trapna vyhovorka.... To neobstojí.. To sa moze sat raz, ze vies co som ho zapatrosil a hladal som ho ako blazon, ale druhy krat nie..

katkasofi
20. okt 2013

Zazvonil zvoncek? Myslím že keď tam tá baba býva tak nezvoní ale rovno si otvorí...tam bude žiaľ iný zádrheľ, aspoň si myslím... A ďaleko je v zahraničí? Ja by som ho išla vymáknuť, teda ak máš tú možnosť. A keď je na sk ako sa správa? Nechodí tajne telefonovať??

juliana77
20. okt 2013

@ivina161 Buď sa ho budeš neustále vypytovať prečo nedvíha, alebo ho milo prekvapíš a zazvoníš mu ty na zvonček, alebo si najdi priateľa, ktorý bude s tebou neustále v kontakte.
Píšeš, že .....inak máte normálny vzťah, no v normálnom vzťahu by ti priateľ cez skype predstavil svojich spolubývajucich, normálne by ťa nezrušil počas rozhovoru, normálne by ti dvihol mobil. To sa totiž v normálnom vzťahu robí.

Keby mi toto porozprávala moja sestra, tak sa jej spýtam, či si je istá, že sú v tom byte traja? A kedže nemám dvadsať a už som bola v živote svedkom neuveriteľných rečníckych prejavov zo strany našich samcov, tak by som jej poradila, že priateľov a mužov netreba počúvať, treba ich radšej pozorovať, lebo nie to čo hovoria, ale to čo robia je vizitkou ich vlastného Ja.

cecil36
20. okt 2013

@ivina161 suhlasim s @laila22 nieco tam smrdi, vsetko co povedal, sa mohlo stat raz ci dva krat, ale nie pravidelne. Rovnako ked pravidelne uprednostni kamosov pred frajerkou s ktorou nie je denne, tak velka laska tam nebude.... 😒

zuzinka1989
20. okt 2013

@ivina161 neviem, ci z toho nerobis vacsi problem, ako v skutocnosti je 🙂 mna tiez napadlo nieco podobne ako tu uz baby spomenuli
@bibiana20
@anatalia77
inak nemusis hned mysliet na to, ze ta podvadza... 🙂 zas ber to tak, ze ak je to taka povaha, stihol by to aj vtedy, ked by si si myslela, ze to ani nie je mozne, nemusel by byt ani v zahranici 🙂

laila22
20. okt 2013

@anatalia77 inak do zahranicia nemusel ist preto aby zarobil pre nich dvoch.. Mohol to byt aj isty druh uniku.. 😉

laila22
20. okt 2013

Mimo temy.. mam zapnutých vyvolených.. To kde hľadali takích exotov... Ja to ani nepozeram, iba to mam ako zvukovu kulisu, ale ma to totalne vytaca, ten ich prejav.. Normalne to musim prepnut...😀

anatalia77
20. okt 2013

@laila22 mne je jedno prečo tam išiel,len mi tam nepasuje tá podozrievavosť.Ak by to bolo náhle,tak beriem,ale ona nič nepíše o tom ako to mali predtým...možme sa len domnievať a fabulovať

bronia13
20. okt 2013

neviem zda sa mi to dost divne, ze nechyti signal? v jednom byte my chytime aj do druhej bytovky ked treba 😀 aj na SK som chytala od sudedov a to cez murovane steny 😉 mozno je tam toho viacej, preco ti nedvihen ak by to tomu dievcatu vadilo ze je na jej pc tak preco je ptom prihlaseny na Skype pod jeho menom a nedviha to? ja ked nechcem aby mi niekdo volal tak sa nepripojim alebo napisem ze sa ozvem neskor ze nieco robim...

laila22
20. okt 2013

@antalia77 bez vetra sa ani lístok nepohne.. keby tam mal bokovku a frajerku miluje, tak jej neda ani najmensí podnet nato, aby ho podozrievala.. Skor si myslím, ze jej dava najavo ako mu na nej zalezí... 😕 Aby to ona vyriesila..

ivina161
autor
20. okt 2013

@anatalia77 keby si vedela ako sa mu snazim pomoct, vzdy mu hovorim a takisto sa tak aj zachovam ze ho nikdy nnecham sameho, boli uz vselijake problemy a nikdy som sa mu neotocila chrbtom, aj ked ma nieco neskutocne trapi nikdy sa mi nestazujem pretoze viem, ze by mu bolo len horsie
@laila22 vkuse, uz niekedy si pripadam ja ako idiot
@katkasofi nemam moznost ho vymaknut je daleko 2000km a ja kedze mam pracu tu tak nemozem odist. Aj ked sme spolu, raz so mu zo srandy vzala telefon, som myslela ze ma roztrha ake mal nervy ze co mame za vztah ked mu neverim a potom mi ten ten telefon ukazal a tam byvalka mu pisala a on ju pekne odfajcil, ale proste som nechapala. vacsinou predomnou telefon ani nevytahuje
@juliana77 ved o tom vravim keby mne to povedala niektora kamoska ze toto jej robi chlap tak jej poklopkam na celo. A teda on ma nenormalny recovy dar, ten by vedel ukecat aj neviemkoho. Niekedy mam pocit ze je to ten typ cloveka-manipulator. Aj kedviem, som presvedcena o svojej pravde on ma dokaze tak ukecat ze mi to dojde az po niekolkych dnoch a to nemam 20 ako pises
@cecil36 ja neviem, som z toho zmatena...mozno mas pravdu
@zuzinka1989 presne toto si hovorim, ak by to chcel, tak by to urobil aj keby nviem co bolo

ivina161
autor
20. okt 2013

@laila22 praveze ja som nikdy nebol podozrievav ani nic, stale som bola ok, som velky optimista, ale toto ako ma dnes zrusil a vsetko mi zacalo do seba zapadat.
@anatalia77 predtym to bolo vzdy v pohode...az posledny mesiac-dva je to o hubu
@bronia13 on tam ma signal perfektny proste hluposti, ze neviem kde mam mobil..spal som o hodku na to ze idem si pospat...a ked mu povie ze teraz spal, tak sa usmeje ze co som takaá...
@laila22 nechapem

juliana77
20. okt 2013

@laila22 Mimo témy: Dúfam, že sa to nedostane za brány Slovenska. Pekná prezentácia nášho národa. Inak to nepozerávam, ani žiadne takéto bagandžovice, len sem tam postrehnem niake info na nete.

laila22
20. okt 2013

@ivina161 co nechapes to co som napisala, ci jeho?

ivina161
autor
20. okt 2013

@laila22 to aby "to ona vyriesila"... 😅

laila22
20. okt 2013

@juliana77 ja som iba zapla TV a mam pokazeny ovladac...😀 a ako som tu sedela, normalne ma to iritovalo.. musela som to prepnut.. Ja to tiez nesledujem, ani talety ani nic...🙂

laila22
20. okt 2013

@ivina161 ,,aby to ona vyriesila,, akoze ty... ty sa mas zariadit podla toho a vyriesit to... ked on hra hru ja nic, ja muzikant..🙂

ivina161
autor
20. okt 2013

@laila22 je strasne vela situacii kedy sa mi rozum zastavoval. Uz len to ze tam byva so zenou, oni dvaja su proti tomu tretiemu totalne spiknutí, ze to je trulo a neviem co...Uvidim co sa bude diat dalej, nikdy som sa nechcela hadat ani som sa nehadala nezacnala som tu temu, ale co je vela to je vela.

juliana77
20. okt 2013

@ivina161 Ty ten vzťah asi vnímaš podľa toho, aký den je práve v týždni. No vzťah na diaľku ked má prežiť musí byť o dôvere, a samozrejme mala by tam byť aj zamilovanosť, ovšem obojstranná.

monyccka
20. okt 2013

@ivina161 nie som podozrievava. Vobec. Svojmu chlapovi verim nakolko to len ide. Pri takomto spravani, by sme sa velmi dlho a velmi vazne rozpravali. Bola by som presvedcena, ze je v tom ina zena. Ak ma dar slova, o to viac. Byt 2000km daleko je dostatocna zaruka, ze nebude vymaknuty, ze sj moze skusat a zit co len chce. Ak sa nepripaja zo svojho compu, tamojsia frajerka nema ako zisti, ze nejaka povodna frajerka existuje. Rovnako je to so zdvihanim mobilu atd... myslim, ze ti chlap zije dvojity zivot.