Priateľ si pozerá iné ženy na facebooku

luna7390
24. feb 2016

Ahojte zienky som tu nova a potrebovala by som od vas radu, pripadne ak ste mali doma nieco podobne ako ja. S partnerom som 5 rokov a vsetko funguje medzi nami ako ma az na to ze priatel si zacal pozerat ine baby a pred par dnami sa mi aj priznal ze napisal jeho byvalej spoluziacke zo strednej ktora je slobodna mamicka a trosku ju poznam aj ja a vraj sa jej opytal ze ci by nechcela noveho partnera po svojom boku a ze aj s detmi by jej pomahal. Ja som sa ho na to opytala ako je mozne ze sa nieco take moze aj opytat ked ma doma priatelku a na to mi on odpovedal ze len tak ako zareaguje. Na dalsi den ked on bol v praci ja som mala volno som nazrela na jeho facebook a v tom som tam nasla spravy z jeho byvalou spoluziackou a na moje pocudovanie mu ona napisala nech jej nedava take navrhy ohladom pomoci s detmi a novym partnerom ked ma mna. Ako som uz uviedla trosku ju poznam a ona mna tiez. Priatel sa so mnou potom vecer pohadal ze co mu nazeram do jeho sukromia a ze sa nemam starat ked pise kamratkam. Clovek nepochopi. 😯A ja mu na to odpovedala je to z tvojej strany sprostost ked mas cas mysliet na to ako by si s inou vychovaval jej tri deti a doma mas priatelku. Stale sa bavime o nasej buducnosti a aj tema deti padla a on to navrhne inej. A to nebolo cele. Este predtym ale to bolo kus davnejsie sa mi tiez priznal ze jednej babe pisal vraj tiez jeho kamaratka ze kde byva a ze ma peknu postavu aj prsia co mne velmi malokedy povie. Tiez sme sa potom pohadali a nakoniec mi povedal to iste co predtym ze nemam sa starat ked pise kamaratkam ale preco by som nemala. Jemu by sa nepacilo tiez kebyze taketo spravy ja pisem s nejakym chlapom. Tiez by sa nastval. Sice vzdy sa ospravedlni no mna zaujima co by ste spravili vy na mojom mieste. Aky kompromis by ste zvolili kedze v nasom pripade to dopadlo tak ze sa nemam starat. Myslite ze si mam davat lepsi pozor na to s akou babou pise a co pise? Aj ked viem ze by to tak nemalo byt kontrolovat si priatela ale mne to nedalo. Dakujem za vase rady pripadne skusenosti.

luna7390
autor
24. feb 2016

Zabudla som dodat ze si pozeral aj jednu babu z relacie FARMA6 a ked som sa ho opytala ze ci sa mu ta baba paci povedal len ze ma peknu postavu. Tak mna nevie takto pochvalit ale ine hej. Myslite ze som vo vztahu so suknickarom?

whitecat666
24. feb 2016

@luna7390 Ano, myslim, ze si vo vztahu so suknickarom. 😒

juhseverzapad
24. feb 2016

@whitecat666 Utekaj, kým je čas. Ten sa nezmení.

juhseverzapad
24. feb 2016

@whitecat666 Pardon, to bolo na zakladateľku.

boneta
24. feb 2016

Utekaaaaaaj!!!!☹

whitecat666
24. feb 2016

@juhseverzapad ja s nim nechodim 😀 .Od takeho magora by som bola prec uz davno (neverim tomu, ze za tych 5 rokov sa to neprejavilo viackrat)... Ale je pravda, ze dobry manipulator to moze dokazat skryvat dlho. Aj ja radim zakladatelke odist co najskor, uz vcera bolo neskoro.

juhseverzapad
24. feb 2016

@whitecat666 Ja viem 😀 Presne, niektorý to vedia veľmi dobre skrývať, ja som bola tiež slepá a teraz šťastne rozvedená.

luna7390
autor
24. feb 2016

Viem radili mi to aj iny lenze ja som povahovo taky clovek ktory dava druhe sance aj za cenu toho ze by som potom ja ostala sklamana. Asi robim chybu ja ked mu davam stale nejake sance lenze ja ho velmi lubim a teraz zahodit nasich 5 spolocnych rokov? Vela sme toho spolu zazili. 😢

luna7390
autor
24. feb 2016

@juhseverzapad: predtym to nerobieval alebo som to este mozno nestihla zistit.

whitecat666
24. feb 2016

@luna7390 no, ked nie si ochotna konat, tak ti ostava jedina moznost. Byt ticho a nestastna. Nevyzera, ze jemu by zalezalo na tebe tak ako tebe zalezi na nom, kedze ti pokojne povie, ze sa nemas starat do toho preco sa mu pacia ine zeny...

juhseverzapad
24. feb 2016

@luna7390 Ešte si to nezistila. Ja som tiež s ním bola 5 rokov, veľa prežitého, spoločné dieťa a potom som zrazu pozisťovala veci, z ktorých sa mi zrútil svet. Plakala som skoro mesiac až jedno ráno som sa zobudila a povedala si, že mi za to nestojí. Od vtedy mi nieje za ním vôbec ľúto.

luna7390
autor
24. feb 2016

@juhseverzapad: alebo mozno to povedal len v navale zlosti. Aj to byva zvykom ze ked je clovek nervozny tak povie aj to co nechce. 😞

juhseverzapad
24. feb 2016

@luna7390 To je síce pravda, ale nie v tomto prípade, podľa toho čo píšeš.

timea7
24. feb 2016

@luna7390 máš dve možnosti, poslať ho čím skôr kade ľahšie, je to úbožiak, ktorý si ťa neváži a začať pracovať na svojom sebavedomí, aby si nedávala donekonečna ďalšie šance takým tĺkom, s ktorým to ťaháš už päť rokov. Alebo mu môžeš stále dávať šancu aj 24. a o pár rokov tu zakladať smutné témy, ako ti tvoj partner obháňa baby a ty nevieš čo máš robiť, lebo máte spolu dve deti a nemáš kde ísť. Inak, nehovor mi, že sa týmto spôsobom prejavil až teraz...

petra3312
24. feb 2016

@luna7390 daj si povedat dievca, kym je to len priatel a nemate spolu deti. Neklam samu seba, taketo spravanie z jeho strany nie je v poriadku!

tajka1986
24. feb 2016

@luna7390 no to je chuj,normalne cumim ake individua behaju po tomto svete. Prepac ale zbytocne stracas cas! A co teraz ako chcwte pokracovat? On bude chvalit ine a ty mu striehnut mobil,FB a neviem co vsetko este. To by ta bavil taky zivot? Skoda energiou mrhat ma takeho chlapa. Radesj zahodit len 5rokov ako cely zivot,lebo ho nezmenis a tym viac ked on nechape ze robi nieco co by nemal,keby si ta vazil a miloval urcite sa takto nesprava :-/

bluevelvet918
24. feb 2016

Skončiť vzťah čo najskôr. Dokážeš si predstaviť svoj celý život s takým typom muža ? To dnešné ženy naozaj nechcú byť vo vzťahu šťastné ? Nehovorím, že treba riešiť každú hlúposť, ale toto sú jasné návrhy, ktoré by zadaný človek nikdy nemal písať.

wikinap
24. feb 2016

Prepac ale si ok???nemyslim zle...ako mozes byt s taktmto chlapom....ako nachapacka....si myslis ze ta ma rad ale o tom pochybujem ked navrhuje hentake veci...ako co cakas pokial ta nezacne podvadzat.spravi ti dieta a ty budes sa tisko kukat....no nevviem ...ty si nevazis samu seba????babo utekaj pokial mozes s hrdostou a uvidis zecto bolo najl.rozhodnutie

oslo1
24. feb 2016

Prosim ta, naco si s tymto clovekom? To sa ani chlapom neda nazvat, lebo chlap sa takto nesprava.
Si s nim iba 5 rokov, zbal sa a utekaj, inak tu budes za 2 roky s bruchom pisat, aky je to suknickar a ako si mu uz na to prisla, ale ty ho lubis, tak si mu dala este sancu.
Sanca sa dava tam, kde je problem v komunikacii, nie kde su pokrivene charaktery. Na co mu chces dat dalsiu sancu? Aby ti zase ublizil?
Ja neviem, kam na takychto chrunov chodite, ja by som o neho ani bicykel neoprela.

jabadaba
24. feb 2016

@luna7390 je malo chlapov?

timea7
24. feb 2016

@tajka1986
@bluevelvet918
@wikinap
@oslo1 presne ako píšete, nemá to sním zmysel, ale niektoré ženy si zrejme fakt potrebujú nabiť hubu. O pár rokov tu bude vyplakávať a vypisovať, že taký pred svadbou nebol 😒 😒 😒

timea7
24. feb 2016

@jabadaba nie je, ale treba chmatnúť prvého, ktorý o nás zavadí a držať sa ho ako kliešťa, dávať mu najavo, že mu budem ležať pri nohách, keby urobil čokoľvek, dokopať ho k svadbe a dieťaťu, potom sa ho snažiť zmeniť a keď to nepôjde, vypisovať na MK, čo s tým 😝 😝 😝 😝 . Alebo je téma vymyslená - sú prázdniny, alebo sa toto stáva národným športom, inak neviem.

natalym
24. feb 2016

@timea7 To si zabila.

lubkavargova1
24. feb 2016

pohoda-klidec-tabacek....spanikar jak zacne do sexzoznamky na pokeci tam je ine eno-nuno na vypisovanie 😀 😀

oslo1
24. feb 2016

@timea7 Mne to skor tak pripada, ako keby niektorym dievcencom chybal zdravy usudok a sebavedomie.

Autorka, manzel ti odkazuje, mame kamarata, ktory bol 10 rokov vo vztahu, potom sa rozisli. On sa do roka zoznamil s velmi milou dievcinou, uz su spolu odvtedy dlho, teraz sa im narodilo druhe dieta a su spolu stastni.

timea7
24. feb 2016

@natalym a nie je to tak? Každá druhá téma za posledný rok. Fakt neviem, či sa pubertiačky chodia sem zabávať, alebo naozaj existujú baby, ktoré majú hlavu len na to, aby im nepršalo do krku, lebo toto nechápem. Keby môj priateľ napísal inej, že chce byť jej partnerom a chce sa jej starať o deti, tak mi jednoznačne dáva najavo, že som akosi navyše, že ma má v paži, či? Jedine, že by to mal tak "vykoumané", že oni dvaja si budú užívať a ja sa budem starať o tie deti a o nich. Som presvedčená o tom, že by sa našla trúba, ktorá by mu tolerovala as toto, lebo ho miluje...
Inak nech žijú prázdniny!

natalym
24. feb 2016

@timea7 Nuž to je ten internet............

juhseverzapad
24. feb 2016

@oslo1 Iba sú slepo zaľúbené a vtedy človek nevidí ani keby to mal nalepené na čele. Toto naozaj dobre poznám. Mohli do mňa hučať - ja hluchá, slepá.

jabadaba
24. feb 2016

@timea7 😅 vnimam to dost podobne. Ja obcas nevychadzam z udivu nad zmyslanim podaktorych. Len aby neboli same narazia si totalne ho.....da. Hrdost a sebaucta nulova. Este to plodi s nimi deti. To je otrasne!

timea7
24. feb 2016

@natalym v spojení s absenciou zdravého rozumu. 😒 😒 😒
Inak tí mladí muži sa nevenujú športu, kultúre, keď majú čas si vypisovať s babami? Počítam, že na ulici by ju ani neboli schopní zbaliť....