Priateľ stále vrieska

12. feb 2024

Baby uz som zufala. Priatel pracuje tak ze 4 dni je v praci a potom ma 4 dni volno. Ked pride domov bud len spi alebo vyjeda chladnicku alebo len krici po mne aj po nasom synovi. Syn ma 6 rokov viackrat mi povedal ked priatel bol v praci ze aky je doma klud. Ked pocujem ako sa rozprava priatel pekne s kazdym ci s kamaratmi ci s kolegynami a po nas len krici je mi z toho tazko. Ked mu poviem ze po nas len krici tak mi povie ze s nami sa inak neda. Ani neviem ci som si prisla pre radu alebo len sa vyzalovat. Ja dva dni pracujem a dva dni mam volno. Normalne zvazujem ze ked on bude mat volno tak ja sa budem pytat na zastup kedze niektore kolegyne su PN len aby som mala klud.

beata_k
12. feb 2024

A to je tvoje zivotne riesenie? Zastup kolegyn?

midori123
12. feb 2024

A kedže ty budeš v práci a on doma, vrieskať bude iba po synovi, hej?

lonely66
12. feb 2024

je to len priateľ.... stále môžeš cúvnuť. vždy môžeš cúvnuť. ale kým je to len priateľ, máš to podstatne jednoduchšie.

pribinak
12. feb 2024

Ty sa schovaš v práci a syn čo? No chudák maly

muchacici
12. feb 2024

Si si istá, že s ním chceš ostávať? Ty pôjdeš zaskočiť za kolegyňu, ale čo syn??

tehotna40
12. feb 2024

@beata_k a dieťa asi nechať samé zo psychošom , ved nech si to samé odskáče...

Autorka, toto začalo kedy? Spôsobila to nejaká životná situácia alebo proste je idiot od začiatku?

beata_k
12. feb 2024

@tehotna40 Veru mas pravdu. Dieta si to odskace za nu v ten den.

anjelicek26
12. feb 2024

Nezasluzis si nič takého ani ty ani syn. Máš veľké samostatné dieta,prácu, on nech ide vrieskat na niekoho iného...žiadna strata pre vás...

pribinak
12. feb 2024

Máš kam ísť? Napr k mame? Koho je byt kde žijete?

matullienka
12. feb 2024

Prečo s ním zostavaš?

h2
12. feb 2024

A ty ako reaguješ, keď on vrieska? Pýtaš sa ho pokojným a tichým hlasom, prečo po vás vrieska? Nechcem ti dávať nejaké zlé rady, ale niekedy iné nepomôže, než dať mu ochutnať jeho vlastnú medicínu. Klin sa klinom vybíja. On vrieska? Navrieskaj naňho aj ty a to tak, že si to nedá za klobúk. Ale samozrejme, ideálne by bolo, aby pri tom nebol váš syn.

domkakvet
12. feb 2024

Je to priatel, tak ze mozes odist

betulinka1
12. feb 2024

Naco ti je taky priatel?

januska12323
12. feb 2024

Si robíš srandu, že?

ahhola
12. feb 2024

Ked sa s vami neda, nech ide deptat inde. Vrat paviana do obehu a dopraj malemu stastne detstvo bez tatka a tvojho ne-priatela 2v1 👿

ovaaa
12. feb 2024

Už , keď ti povie syn, je že je v domácnosti kľud bez neho tak hádaj, čo ma napadá? Čudujem sa, že teba nie... Mať božský kľud za tým by som išla a nie žiť s uvrieskaným chlapom, ktorému všetko vadí. Takže...hmm aké máš riešenie?

andreatytler
13. feb 2024

Preboha, nenechaj syna s nim sameho.

majlo1234
13. feb 2024

Priatel je synov otec? Nebolo by lepsie ist od seba? Pripadne teda najprv vyskusat nejaku formu riesenia, dat útimatum, vyvrieskat sa na neho rovnako, proste vyskusat hocico, nie to trpiet. Na mna teda v dospelosti nikto vrieskat nebude, a vyprosim si to aj u muza aj u decka, pokial k tomu dojde. Netreba sa nechat 🙂

hope87
13. feb 2024

Fuuu, tak toto nie. A to, ze si to aj uvedomuje a povie ti, ze s vami sa inak neda, je este horsie. Aj mna by zaujimalo, ako reagujes ty. Lebo naozaj, ako pise jedna kocka vyssie, niekedy treba dat cloveku jeho vlastnu medicinu. Akoze ja by som po sebe nenechala vrieskat. Ja som skor ta, co je hlucnejsia a niekedy, ked sa vadime, tak sa aj veru krici...ked mi to pride uz prilis, tak to stopujem, ze uz klud, uz to prehaname. Ale na mna chlap vrieskat veru nebude a nieto este na nase decko v kuse. Ja viem, ze niekedy sa clovek nevie ovladnut, ked ta dieta nastve...ja mam pocit, ze ma inak ani nevnima, ako ho nešoknem zvysenym hlasom...az priam krikom...vtedy už kmitá 😀. Ale stály krik a vreskot? Och. Ale tiez ma zaujima ako to riesis...

libertz
14. feb 2024

to je skor nepriatel jak priatel

mamcotka
15. feb 2024

Hned odchod . Syn bude mat traumu z toho vrieskania. Chráň ho!