Problém so švagrinou

janelinka
1. apr 2012

baby chcela by som vedieť váš názor alebo radu: mám švagrinú s ktorou sme si veľmi dobre rozumeli,no už asi cca 2roky vzťahy ochladli-ona si narobila problémy finan.a návštevy u svojich rodičov znížila na minimum,takže ani s nami nebola v kontakte ak som sa jej ozvala ja alebo druhá švagriná tak bola v pohode,odpísala...no postupne nás to prestalo baviť byť stále tými čo sa ozvú ako prvé,takže kontakt zostal na nule.min.rok sa nám narodila dcéra,nemali sme ani chuť dať jej vedieť,no nakoniec som manžela presvädčila aby jej nap.nech vidí,že nie my máme problém(je to jeho sestra) maličkú videla po prvý krát po 2 mesiacoch-boli sme u svokry na hodoch-ešte sme ani z auta poriadne nevystúpili a švagriná s veľkým krikom,že ona chce malú kočíkovať-podotýkam,že ju ešte ani nevidela-s manželom sme to zatrhli-myslím si že správne-ona zostala ofučaná a celú návštevu odignorovala všetkých,nepísala nebola zvedavá na malú ako sa má ani na st.chlapca,potom sme sa videli až keď mala malá 7mesiacov-na vianoce-znovu s veľkým krikom nás čakala hneď pri aute,že ako už malá narástla-ja som povedala iba toľko: že keď nechodí,nemá ju ani kde vidieť(ale chcela som jej toho aj viac povedať) a scenár sa opakoval-sedela ofučaná,neopýtala sa ako sa máme ako sa darí st.chlapcovi v škole,čo malá ako spí ako papká,čo si myslím,že sa patrí ak chce niečo viacej o nej(nás) vedieť.teraz sa blíži veľká noc a vo mne to už začína vrieť.....čo by ste robili vy? dali by ste niekomu len tak dieťa keď ho ani nepozná a ani nechce spoznať?jediné čo chce ponosiť ho po kamarátkach?

lula26
1. apr 2012

@janelinka a prečo ste jej ju nedali kočíkovať? Je nejaká nespoľahlivá, či nesvojprávna?

lucaro
1. apr 2012

Nie !!! Ja by som jej dieťa určite nedala !!!!!

janelinka
autor
1. apr 2012

pretože to bola jej prvá návšteva u svokry a bol tam aj mužov brat s rodinou a tiež si chceli malú užiť a to ešte nerátam svokru so svokrom,nevedeli sa dočkať aby ju mohli popestovať.a ona prvé čo povedala-poukazovať po celej dedine.neviem ako ty,no ja som není veľmi zástanca toho aby sa také malé dieťa celý deň pretŕčalo u neviem ani koho....veľmi nemám u nej v tomto dôveru

janelinka
autor
1. apr 2012

lucaro preberala som to s ďalšou švagrinou a tiež je toho názoru