Problém so svokrovcami po smrti manžela a starostlivosť o tri deti

miska2016
5. jan 2016

Dobry den mam 28rokou. a neviem ako dalej som tak zvlastna povaha neviem si stat za svojim alebo skor robim tak aby bolo dobre a nikto sa nehneval. manzel mi spachal samovrazdu zostala som sama s 3detmi. No svokra nechce pochopit ze uz mam svoj zivot a stale ma kontroluju co sa tyka deti aj mna. Deti proti mne huckaju myslia si ze mozu vsetko a ja uz neviem ako dalej na deti nerobi dobre vplyv od nich. robia tak ako keby som bola neschopna. Mam aj priatela ktory sa onas stara od sameho zaciatku co sa stala nehoda s manzelom nakolko sa mi kazdy otocil chrbtom. nemam narok ani na sirocke ani na vdovske jedine co dostavam na deti je 18eur mesacne na jedno. Deti ma nerespektuju a proste som unavena neviem co mam robit alebo ako sa mam k tomu postavit poradte mi prosim. deti mam vo veku 5rocnu 6rocneho a 9rocnu.

eri28
5. jan 2016

@miska2016 nemas to lahke co som pochopila po smrti muza si sa liecila.Neviem aky si mala predtym vztah zo svokrovcami, aj to je dolezite.Mozno aj pocas tvojho zhorseneho zdravotneho stavu ta viac manipuluju.Sama som mala psychicke problemy a viem co to je.Cize podla mna na mieste je odborna psychologicka pomoc a hladat riesenie z odbornikom. Urcite sa nenechaj manipulovat a vyuzivat.Vela sily prajem.