Problémy s priateľovými rodičmi

kety89
15. apr 2014

Ahojte vie my niektora z vas poradit, co mam spravit s priatelom? ide oto ze mame spolu babo uz skoro ma 1 rok a on akosi nevie povedat nie svojim rodicom, podla jeho spravani vyzera cele tak ako keby ja som nepatrila do jeho rodiny. napr. minule leto ked mal nas drobcek 3 mesiace sme sli na vylet a isli nasi priateli a jeho rodicia, jeho otec ma po niekolkich dnoch zacal ohovarat, tak aby som to cele nepocula lenze smola prenho lebo som to zacula, bola rec otom ze asi nejem normalne ked maleho kojim skoro kazdu hodinu, jemu to bolo uplne jedno ze je leto a maly moze byt smedny,(z flasiek totiz vobec nechcel nic pit a lekar my povedal aby som mu davala najest hoci aj po pol hodinke ked maly bude chciet) , ale priatelov otec povedal ze je to uplna sprostost, tak som bola ta sprosta a hlupa, a kedze som to cele zacula tak som sa ho spitala ze aky ma somnou problem on nato povedal len tolko ze to je dlhe a nepochopila by som to, a priatel sa ma vobec nezastal. potom som povedala ok tak nech sa somnou nebavi a nech mi nic nepovie ked on takto tak nemusi vydiet ani maleho, neskor prisla zamnou jeho manzelka cize priatelova matka aa zacala vykrikovat ze co si osebe myslim a tak a zacali sme naseba kricat , som povedala ok ja radsej pojdem domov lebo som tam uz nechcela zostat. nakoniec som tam zostala lebo preco by som mala ja odist ked som to platila ja, potom sme sa ani nebavili po dvoch dnoch odisli domov. priatel povedal len tolko ze nao som musela nieco hovorit, vobec sa ma nezastal. potom preslo zopár mesiaov a boli vianoce kedzeja som nás brala ako rodinu lebo uz mame syna tak som chcela stedry vecer stravit v trojici vecera darceky a tak , tak sa aj stalo ale 25 ho ked sme boli u jeho rodicov my povedal len tolko ze som mu znicil vianoce lebo nemohol byt so svojou rodinou a tu bol ten bod ked som uz dalej nevladala. som sa ho spytala ze ja a maly nepatrime do jeho rodiny on ze ano ale vianoce chcel stravit aj s rodicmi lebo prenho su vtedy tie prave vianoce, a som sa ho spytala ze a tak co moja rodina kebize aj ja chcem byt so svojou rodinou nato uz neodpovedal . o advtedy uz si vsimam vsetko ked ja poviem nie ze maly nemoze toto alebo tamto tak jeho mama idem za priatelom a on jej to dovoli, nevie povedat svojim rodicom NIE . nevie sa ma zastat . a toto iste bolo aj na januar na lyzovacke ☹ . podla vas chybu robim ja ze chcem privela aby sme fungovali ako rodina ked uz mame babo alebo on je prilis mlady a nevie sa odtrhnut od rodicov . teraz sa stahujeme na 2 roky do polska podla vas sa to zmeni? alebo nemam dufat. kebyze som nieco napisala zle tak piste dakujem

keziah
15. apr 2014

@kety89 neviem, ci si krestanka, ale ak aj nie, pozri si toto a pochopis, preco si v takejto blbej situacii:

https://www.youtube.com/watch?v=x0LiWbhM3W4


ak ta to zaujme, tu je este jedno, trochu dlhsie, zaujimave to zacina byt okolo 15.-20. minuty

https://www.youtube.com/watch?v=Z2G5C-22pxM


ak sa ti ti neda/nechce pozriet, tak ti to zhrniem: tvoj priatel je strasny tupec, decko a ty si spravila hlupost, ked si si ho pustila k telu

lyzzy
15. apr 2014

@kety89 ....precitala som si to podtialto:preco by som mala ja odist ked som to platila ja.
A uz dalej ani citat nemusim.Vsetko jasne 🙄

anicka246
15. apr 2014

Ahoj myslím ,že si si odpovedala v tej predposlednej vete, presne to som sa chcela spýtať, že koľko má rokov? lebo je asi ešte dieťa.. takže poradiť aj keby som veľmi chcela, neviem, je to o to zložitejšie, kedže máte dieťatko.. bud mu to povedz na rovinu, že musí dospieť a správať sa ako otec, alebo ak to nepochopí, budete sa trápiť kým nedospeje... držím palce

stanulienkat
15. apr 2014

Sorry,ale kvoli tomu pravopisu sa to ani neda citat a zabite ma.:'( To snad ani v osobitke nie je mozne.

stefka33
15. apr 2014

Ženy to aj vám sa stáva, že napíšete siahodlhý príspevok a po pridaní odletí niekde do virtuálnej ritky? Už sa mi to nechce písať znova tak to zhrniem: Zlé vzťahy so svokrovcami sú pomerne bežné. Nič mimoriadne. To že sa ťa frajer nezastane, znamená že budeš trpieť. Normálny chlap,ktorý ľúbi svoju ženu, by sa mal cítiť dotknutý chovaním rodičov aké popisuješ. Čo mne z toho vyplýva je, že ťa asi nemá tak rád ako rodičov.

paula21
15. apr 2014

ja som si to precitala cele.... zaujimalo ma to.. ano pravopis je strasny. ale kopni ho do riti a mu povedz ze ked si vedel psravit decko zo zenou tak sa ma postarat o tu zenu aj dieta a skakat k mamicke po flasticku s mlieckom! co to je materska skolka?

lyzzy
15. apr 2014

@stefka33 ...ano stava.A just ked sa rozpisem. 😀

stefka33
15. apr 2014

@lyzzy Mne priamo úmerne dĺžke príspevku. 😠 Čím dlhší príspevok, tým väčšia pravdepodobnosť, že sa nezobrazí.

lyzzy
15. apr 2014

@stefka33 ...no...hej.Ja som to v tomto pripade zhrnula do troch viet 😀

andrejka2424
15. apr 2014

@kety89 O pravopis sa tu snáď nejedná...a je sympatické,že vieš o tom,že je to tvoja slabšia stránka 😉 No a tvoj priateľ je nedozretý a podľa mňa ešte nemal byť otcom,lebo sám je ešte dieťaťom. Neviem,či pribúdajúci vek postupom času pomôže,lebo kým dozreje,už spolu nemusíte byť. Nemyslím si,že budeš v ňom niekedy cítiť oporu. Takýchto mamkiných ciciakov fakt neznášam! 😀

jabadaba
15. apr 2014

@stefka33 ano, stava sa mi to posledne obdobie a just ked mam slinu. 😀

K teme, ja uz neviem...zas a znova priatel! To uz normalne vztahy, manzelstva, neexistuju? 🙄

@kety89 Priatel sa k tebe a vasmu dietatu sprava presne na obraz status quo vasho vztahu! Nie ste rodina a neberie vas tak ani on ani jeho rodicia. To len Ty zijes v iluzii. Mne by stacila veta o pokazenych vianociach a videl by ma naposledy!

lyzzy
15. apr 2014

@jabadaba ....ale existuju.Ale tak vies,co ti napiseme....dieta poslucha,frajer tiez.Dlhy mame stale a zivot ide po starom.To je take nudne citanie 😀

billam
15. apr 2014

@kety89 ja ta na rozdiel od niektorych dokážem pochopiť...aj prečítať. So svokrovcami nebojuj pokial nemáš duševnu podporu u priateľa....najlepšie riešenie je obmedzenie stretnutí so svokrovcami...ty si im z riti nevypadla, tiež by sa mali k tebe správať s uctou...si matka ich vnucata

stefka33
15. apr 2014

@lyzzy Strašne nudné. Však napíš aspoň, že priateľ prdí, decko má zelený sopeľ a ty celulitídu na zadku. 😀

lyzzy
15. apr 2014

@stefka33 ...aaaale tak 😀 Jedine co mam dnes problem je ze mam naladu pod psa.Tot vse. 😀

jabadaba
15. apr 2014

@lyzzy hm, no je sak je to nuda no.... 😀

jabadaba
15. apr 2014

@lyzzy aj Ty? Je nejaky zatazovy stupen? 😀

lyzzy
15. apr 2014

@jabadaba ....neviem.Asi sa blizia kramy. 😔

zuzka496
15. apr 2014

S "niecim" podobnym som zila aj ja a po 1,5 roku sme sa rozviedli...kvoli jeho rodine, od ktorej sa nevedel odputat. neverim, ze chlap sa zmeni....

stefka33
15. apr 2014

@lyzzy Mali by ste mať nejaké problémy. Ako sa máme my /ľudia žijúci v manželskom zväzku/ potom nad vami cítiť nadradene a spokojne so svojím rozhodnutím? 😉 Ber si príklad z kety89 a už aj napíš, že sa nemáš dobre, aby som ti mohla napísať, že to určite preto, lebo nie si vydatá. 😀

lyzzy
15. apr 2014

@stefka33 ....moja svokra je fajn.Ked treba tak jej odpapulujem aj sama 😀 Svokra som nevidela 5 rokov a dobre mu tak.
Vydat sa chystam,ked uz konecne bude domcek hotovy....zbuchame opekacku na dvore 😀
A mame sa dobre.lebo sa tak chceme mat.Ked je problem,pobuchame dverami,vychladneme najdeme riesenie,uzmierovaci sex a hotovo.Hovorim,nudny zivot 😀

lyzzy
15. apr 2014

@jabadaba ...uz si krpcov vycmuckala????

stefka33
15. apr 2014

@lyzzy Ako ja mám teraz kľudne spať? 😀 Však vydaté sa majú mať dobre a nevydaté zle. 😉 Niečo mi tu nesedí. Ty nás tu určite len oblbuješ a v skutočnosti trpíš ako nám velebný pán na predmanželskej náuke kázali. 😀

lyzzy
15. apr 2014

@stefka33 .... 😀 😀
Ja uz takto ,,trpim" 8 rokov.

stefka33
15. apr 2014

@lyzzy Ja som to vedela. 😀 Teraz keď viem, že spravodlivo trpíš, môžem ísť spať. 😀

lyzzy
15. apr 2014

@stefka33 .... 😀

maca_p
15. apr 2014

@jabadaba rodina, nerodina, maju spolu dieta. predovsetkym oni su rodicia dietata, cize maju rodinne zaväzky ku svojmu dietatu. je jedno, ci su manzellia, alebo nemanzelia. v tom pripade by bol iba nazov temy iny a to: problemy s manzelovymi rodicmi. sobasny list nie je list vlastnictva. nech zuju ako chcu, ale ten chalan, tak to je ufnukane decko. proste ak bol chalan zvyknuty na mamahotel, tak hold smola pre @kety89. takyto mamankovia sa nezvyknu menit.
mam vydatu kamosku, co takto zije, bohuzial je to chudera, ktora drzi hubu a krok. a nekupi si ani zovirax duo, lebo je drahy 😖 . toto je off topic s tym zoviraxom, lebo som jej ho bola dat, lebo ma nos cely zavireny herpesom. a nebude od chuja pobozneho, mamickovskeho pytat peniaze, len aby ho neoprudila... 😝

kamilka2012
15. apr 2014

Môj manžel má 35 rokov,jedináčik,máme spolu 2 ročnú dcérku,žijeme spolu šťastne,ale jeho žena života je jeho mamička,aj keď si to nechce priznať,viem to a ani to už neriešim.

janinah
15. apr 2014

nerozumiem jednej veci,chodíte s chlapom,zrejme je ideálny,lebo aj dieťa príde,všetko ok,spoznáte jeho rodinu,správajú sa k vám ako k dcére ,vezmete sa/no,niekto aj nie/ a zrazu bum,všetko sa zmení,rodina zlá,chlap sa nezastane ženy,mamičkin miláčik........alebo to počas chodenia také ideálne nebolo? tak načo prepánakráľa sa beriete či vrháte do spolužitia a dieťa robíte?čo teraz ideš riešiť? to poľsko je pre vás dvoch šanca,nebude môcť k mamičke bežať každú chvíľu a akcie a výlety si robte vy traja spolu...

jabadaba
15. apr 2014

@lyzzy veru, vycmuckala, a poriadne. A ani o tom nevedia. Spia ako neviniatka. 😀