Prvá láska

niesomnova
5. mar 2015

ahojte maminky, som v zložitej situácii, preto aj nový nick. mam 2 deti, manžela, pracu, proste normalny život. môj problém je taky, že sa v mojom živote objavila znova moja prva a velka laska. Boli sme spolu 3 roky, on sa v tom case rozvadzal, čiže sme sa stretávali tajne. potom som stretla svojho terajšieho manžela a s týmto som sa rozišla, nevideli sme sa pár rokov, ja som mala medzitým deti, on dva vztahy, postavil dom. a teraz sme sa znova stretli. medzi nami to zacalo znova iskrit, on je sám, ja mám rodinu. chce aby sme sa stretávali, aby som išla k nemu s detmi byvat. a ja neviem. s mojím mužom sa niekedy hadame, niekedy nie, mame asi normalny vztah - on nepije, nefajčí, sex máme 4 x do týždna. proste nemáme problémy, len je u nás stereotyp. toho prvého lubim a svojho muža mam rada.
deti su na mojho muza neskutocne naviazané, trávi s nimi čas, ma u nich autoritu.
Isli by ste do takeho rizika, do noveho vztahu kvoli laske? alebo zostat vo fungujucej rodine kvoli detom

maria1989
5. mar 2015

@niesomnova 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ushuaia
5. mar 2015

@niesomnova skus si precitat zopar tem kde su zeny a matky tyrane svojimi muzmi, bite , ponizovane...mas skveleho manzela, hadky su vsade a male nezhody su v kazdom vztahu...tak co vlastne chces...? to neni v zlom

prego81
5. mar 2015

@niesomnova
nestracaj cas na konovi. Uz davno si mala mat zbalene a hura do domu k prvej laske. Deti nechaj muzovi, ked su na neho naviazane.

nikawero12
5. mar 2015

@niesomnova vidno, že máš nudný život a žiadny vážny životný problém. Asi by si mala odísť za svojou bývalou láskou, aby si zistila, čo je to "nabiť si hubu" 😝 a potom by si si vážila to čo máš!

janinah
5. mar 2015

bolo koze dobre,šla sa na ľad šmýkať......ja neveríííím,že môžeš byť taká hlúpa a zahodiť to čo máš pre chlapa,ktorý ani náhodou teraz už nie je taký,akým bol pred rokmi.....

gregor_y
5. mar 2015

@niesomnova Je to láska alebo románik? Skôr románik, nemyslíš? Najhoršie je rozchádzať sa kvôli nevyriešenej minulosti a v prítomnosti kvôli druhému. Minulosť si pochovala či nie? Veď všetci sme predtým mali nejaké vzťahy a jasné, že staré lásky vždy ostanú v srdci. To ale neznamená, že im ešte musíme bezdôvodne dávať šancu, keď je príležitosť.

bonnie1
5. mar 2015

Nie nesla by som do toho. Lebo tie deti nemam len tak pre nic za nic s manzelom a nie s prvou laskou. Ako by som sa mohla pozriet detom do oci ? A tvoj byvaly tiez nema uctu k rodine. Svoju rozbil , tvoju sa vhysta.. myslis ze spolu vam to vyjde ? Podla mna urcite nie

sjuzi
5. mar 2015

Prečo asi doteraz mu žiaden vzťah nevydržal? Určite čaká len na teba celý život. Prosím, nebuď naivná... 🙄

prego81
5. mar 2015

@niesomnova
ak mas pocit ze situacia je zlozita, spytaj sa muza aj prvej lasky ci ti zaplatia krabickovu dietu. Potom sa lahko rozhodnej podla ich ochoty a reakcie.

nannyforu
5. mar 2015

ak mas normalne manzelstvo,nevidim dovod preto bezat za tymto chlapom....uz vtedy ti malo byt jasne,ze toto nie je dobre.stretaval sa s tebou a pritom stale bol zenaty.co je toto za chlapa?debil

sam2
5. mar 2015

@niesomnova pripadne sa treba pred odchodom spytat, ci a okolko je ochotny do teba zainvestovat, aby v buducnosti neprislo k nedorozumeniam 😉

rychenza
5. mar 2015

@niesomnova Prosím, nestrať rozum. City sa rýchlo môžu meniť, keď príde realita.

branodominika
5. mar 2015

@prego81 😀 😀 😀 (krabickovadieta) Prave som odpadla 😀 😀 😀

branodominika
5. mar 2015

@sam2 A dalsja perlicka....
@prego81 Vy dve by ste mali dostavat normalny plat zato co tu davate..... Sama sranda ked na vas clovek natrafi

sam2
5. mar 2015

@branodominika ale tak mohla byt kreativnejsia s tym nickom. Jezis, len aby nam zasa nezabudla heslo a nick 🙂

branodominika
5. mar 2015

ved prave, dobre sa to rozbieha nooo... ☹

oldman50plus
5. mar 2015

4x do týždňa je nič, to na Louis Vuitton budeš čakať dlho, tak dllllllllho. Nemala by si si nič odopierať veď môžeš s jedným aj druhým.

vintage_lady
5. mar 2015

@prego81 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ou je 😀

vintage_lady
5. mar 2015

Mať tak vaše problémy a prezidentov plat 😨

janinah
5. mar 2015

@oldman50plus nie každému pripadá normálne žiť v troj či štvoruholníku...

simca06022011
5. mar 2015

@prego81 😀 😎

22beba
5. mar 2015

veľmi som ľubila svojho ex.. teraz mám svojho muža ktorého takisto ľubim .. ale už to nie je taká láska ten prvý ošiaľ bez rozumu bez rozmyslu .... ale nikdy by som neuprednostnila moje šťastie pred šťastím mojej rodiny ... ☹ neviem ani kvôli nijakému citovému vzplanutiu ... rodina je pre mňa alfa a omega ... nie je nič krajšie silnejšie ... tak prečo si ju chceš rozbiť? ☹

sam2
5. mar 2015

No nic zeny (a chlap) podme jej teda pomoct vyriesit tento zivot ohrozujuci problem... ci mat sex 4x do tyzdna a mat kabelku od sikmaca alebo staci ked ho bude mat na vyziadanie od dotycneho (co stihol aj dom postavit)-mozno to bude iba 2x za tyzden, kedze pan ma takych ako ona v zasobe aspon 3, ale zato bude mat kabelku od Prada 😎

prasiatko30
5. mar 2015

Kolko neplechy este len narobi 50 shades of grey 😄😄😄😄

tinushka13
5. mar 2015

To naozaj potrebuje jedna dospelá žena v takejto záležitosti radu tu na MK??? alebo vlastne celkovo nejakú radu? nieee.. však vlastne že sa vôbec nad niečím takým aj zamýšľa jedna MATER... neskutočné. Nesúdim teba.. to skor tvoju hlavu ktorá asi nemá rozum.. 😀

atrami
5. mar 2015

@prego81 krabičková diéta je hit 😀

@niesomnova choď smelo do toho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nič iné Ti neostáva, veď čo môžeš stratiť. To pre Teba rodina, ako si napísala fungujúca rodina nič neznamená?

prasiatko30
5. mar 2015

@tinushka13 aj horsie problemy uz boli clovek sa fakt nestaci cudovat

tinushka13
5. mar 2015

@prasiatko30 ja viem.. zasa je vidieť.. a cítiť prázdniny..nemusím mať doma ani školopovinné dieťa a viem presne ekdy začínajú a kedy končia 😀 vďaka MK za taký detailný a presný kalendár 😀 😀 😀 😀

sam2
5. mar 2015

Inac zakladatelka sa nam opatovne stratila 😀 asi isla zistovat ci jej ta "prava laska" zaplati krabivkovu dietu 😀 😀

prego81
5. mar 2015

@sam2
dala si poradit. Palec hore!