Som v treťom mesiace a partner ma podvádza

siasiasia
16. dec 2013

Ahojte,uz neviem co dalej.cakame s partnerom dieta,som v tretom mesiaci.partner ma urcite podvadza.chodi neskoro domov,nedviha mobil a potom si najde vyhovorku ze mal vyp.zvonenie,je podrazdeny len sa mu pozriem na telefon,nakolko uz par krat som mu v nom nasla spravy s kamaratom, v kt.komunikovali o babach.a potom mi povedal,ze su to len take chlapske reci nic viac.dnes ked som volala z jeho mobilu bol ako na ihlach a cakal kym skoncim a hned mi vzal tel.z ruky,predtym ako mi ho dal som videla ako kontroluje sms a vypina fb.cez vikendy robi vecer a chodi neskoro rano aj o dve hodiny neskor a raz sa pomylil ked sme pisali sms a napisal mi od veci,ze kedy dokoncime to nedelne rano...aj to sa vyhovoril ze pisal s kamaratom,dnes zas za mnou prisiel,ze ma pre mnaprekvapenie a nechce aby som ho nasla,pritom je to take ocividne ale priamy dokaz nemam ziadny,nikdy som.si nemyslela ze ked budem tehotna budem taka nestastna,byvame u mojich rodicov,prerobili sme si byt,a uprimne keby byvame sami uz by som davno odisla.niesom stastnaked vidim ze mi klame do oci.neviemco mam robit :(

anjelicek26
16. dec 2013

@siasiasia - byvate u tvojich rodicov. Takze ho mozes bez milosti vyhodit. S dietatkom ti bude lepsie samej ako s muzom, co ti klame do oci. Muz, co podvadza tehotnu zenu, toho vyvesit za vajcia do prievanu s prepacenim.

muruska
16. dec 2013

ahoj, a rozpravali ste sa o tom? spytala si sa ho nato? vie ze mas nejake pochybnosti resp. co si myslis?

kveta
16. dec 2013

@siasiasia Chces ostat tehotna aj za tychto okolnosti?

tenerifka
16. dec 2013

@kveta je uz v 3-om mesiaci, a to dieta za svojho otca nemoze.....

anjelicek26
16. dec 2013

@kveta - hadam sa kvoli nevernemu muzovi nema vzdat vlastneho dietata 😕 😕 😕

gitka55
16. dec 2013

Spytaj sa ho na to na rovinu ci ma milenku. Ak ano ani smrad by po nom u nas doma nezostal....

siasiasia
autor
16. dec 2013

:/ vie o tom,vidi na mne ze sa trapim,je mu jedno,to on mne sa skor vyhraza ze sa pobali a odide,a ja si v duchu hovorim nech ide ze by bolo lepsie aj ked by to bolelo zo zaciatku,vie ze nieco tusim,len robi hrdinu lebovie ze nemam priamy dokazcez vikend zas prisiel neskoro rano som mu volala a nebral mobil,cele rana dni len preplacem a jemu je to jedno,jednoducho to citim,viem to,klame,aj o tom kde he povie ze je u sestri pred barakom,ze caka na mamu a ked volam jeho sestre tak tam davno niesu,ma zablokovany telefon,a vsetku vinu hadze na mna :/

siasiasia
autor
16. dec 2013

@gitka55

On nema chrbtovu kost,nepriznal by to,az keby mam dokaz co nemam :/

anjelicek26
16. dec 2013

@siasiasia - to ako chce dokaz, ze ho nacapas a odfotis s milenkou? Nema k tebe uctu, klame, zavadza :( Toto sa ked sa narodi dieta este zhorsi, lebo budes na nom zavisla. Pohovor si s rodicmi, na rovinu vyklop, co sa deje a ti garantujem, ze ho otec velmi rychlo pobali a vyrazi s nim dvere vasho bytu.

magdus999
16. dec 2013

@siasiasia skús si riadne rozmyslieť, čo ďalej. Určite by som pred ním neplakala, chlapi to nemajú radi a sama potom pred ním vyzeráš veľmi oslabene, v prvom rade ty musíš mať navrch. Nemôžeš pred ním vyzerať zrútene. By som nedala asi týždeň na sebe nič znať, správala by som sa úplne normálne, a potom sa s ním otvorene porozprávala, Ak by zahmlieval a nechcel by ti priamo odpovedať, tak ty mu povedz, nech odíde z domu. Nemôže teba vydierať, že vás opustí, ty musíš byť tá, čo rozhoduje. Hlavne sa pred ním pri tom nerozplač, nech vidí, že to myslíš vážne. Ak ťa nepodvádza, tak mu vysvetli, že ti jeho správanie vadí a nech sa skúsi zamyslieť, ako by sa cítil, keby si sa ty tak správala. Takto by som to spravila ja 🙂

siasiasia
autor
16. dec 2013

Natalko ma zblbol tym ze hadze vinu na mna,ze nemam vobec silu,tak ako dlho sme planovali babo viac ako rok,ako som sa tesila ,nikdy som si nemyslela ze ked budem tehotna bude takyto.priznam sa zacalo to skripat asi tri tyzdne predtym ako som zistila ze som tehotna. Niesom stastna a strasne ma mrzi ze toto obdobie ktore by sommala byt najstastnejsia je tak neskutocne hnusne,nedokazem sa na nic sustredit,som v neustalej neistote

gitka55
16. dec 2013

@siasiasia A takto chces prezit cely zivot? Same podozrenia, vycitky a hadky? Daj mu napriklad 2 mesiace na zmenu a ked bude rovnaky tak potom za nim poriadne vyvetraj 😀

cta
16. dec 2013

@siasiasia prepáč možno budem kruta ale podla mna si za to čiastočne môžeš sama. Chlap nezačne podvadzať ženu bez dôvodu. Ano najlepšie je nadávať na muža lebo on je ten hajzel čo podvadza a žena chudátko za to nemôže. Nenapadlo ťa, že zrejme VY DVAJA mate problem MEDZI SEBOU preto si našiel niekoho? ak si teda našiel. Ja osobne byť tvoj manžel tiež by som sa s nechuťou vracala domov keď am doma čaka tehotna žena ktorá je rozburena z hormonov v kuse podozrievava a jedine čo dokáže je vkuse mi isť za zadkom a silou mocou dokázať že ju podvadazam. Prepáč niečo podobne som čítala v jednej diskusii niečo podobne zažila iná žena nakoniec sa ukázalo, že jej manžel mal problémy s firmou ale jeho žena bola natolko už paranoidna, že mu chcela neveru dokázať, že si nakoniec manželstvo vďaka tomu rozbila. Nenpadalo ťa že možno sa neciti na dieťa ešte a zrazu bum si tehotna je X dovodov prečo sa chlap chová ako chová. Ak má milenku nič s tým nespraviš bud budeš fnukať alebo zdvihneš hlavu a o svojho manžela zabojuješ. Ak sa rozhodneš fnukať utečie. Ak zdvihneš hlavu a zabojuješ možno ťa prekvapi.
Prepáč, že som to napísala tak kruto ale tieto citove výlevy ala chudátko žena muž hajzel ma už fakt irituju. Inak držím palce a veľa šťastia aj prckovi 😉

siasiasia
autor
16. dec 2013

Dva mesiace na zmenu? On na navonok tvari,ze sa nic nedeje ze si vsetko domysam,on nic neprizna,az ked mu poviem otvorene kde s kym bude zatlkat ale ked zisti ze ano naozaj viem az potom bude mat sklopene usi a prosit o odpustenie,uz sa mu to raz stalo :/ ma tolko prilezitosti,pracuje ako vyhadzovac v bare a uz ked sme spolu zaconali bol suknickar,len ja naivna som si myslela ze dieta ho zmeni,.posledny rok bol super,minuly rok.ma poziadal.o ruku a pracovali sme na babetku,prerobili byt. Ked to zacalo skripat to som este nevedela ze som tehotna som uvazovala nad tym,ze babo s nim.nechcem,len som mu to nedokazala povedat a sup na to dve ciarky,chcem pre svoje dieta to najlepsie,a chcem mat silu s tym skoncit,aj ked ho po tom vsetkom milujem

siasiasia
autor
16. dec 2013

@cta

Ano mozno za to mozem sama,stale mi vycita ze som unavena,(lebo z prace utekam do kuchyne a k pracke) ze sa malo milujeme,viem mozno je chyba aj vo mne ale to mu nedava pravo ma podvadzat a klamat,preco to jednoducho neprizna a neodide?

anjelicek26
16. dec 2013

@siasiasia - vies jemu asi vyhovuje hotel, ktory mu poskytujes.. upratane, navarene, byt od vasich... . tuto budes musiet spravit razne poriadok.

cta
16. dec 2013

@siasiasia zlatko kominukácia postav ho rovno pred daný problém. Nechápem na čo čakáš zober odvahu a povedz mu aby odišiel, že si neželaš byť s ním. A ak mu robiš servis jednoducho sa vykašli na to. Na fb koloval príspevok keď chlap z prace prišiel domov a dom bol hore nohami. Deti sa hrali v špine dom bol vyslovene v dezolatnom stave manžel prelaknutý vybehol do spalne a tam našiel manželku si v klude čítať a pýta sa jej: čo sa tu preboha stalo???" a manželka s kludom mu povedala: pamätáš sa ako si sa ma pýtal, žeako môžem byť unavená ked nič nerobim?" a manžel hovori: ,, áno pamätám" a ona mu odpoveda : tak takto vyzerá to ničnerobenia."
Takže takýmto spôsobom by som to urobila tiež. Nestarala by som sa o jeho potreby. Jednoducho by som sa postavila a povedala: Chceš sex? Chceš mať nakupene, vyprate, ožehlene navarene? Tak si vyber! Bud niečo pre to urobíš aj ty alebo tiahni z domu!

siasiasia
autor
16. dec 2013

Komplet,o vsetko sa staram ja,ci je nakupene.navarene.oprate.uctu zaplatene,ked pride z prace,obed na stole,kavicka uvarena,jeho zaujima len posilovna nie cas straveny so mnou,aj ked cele moje kulturne vyzitie je praca a sup ho domov :/,uz sme sa o tom bavili,on vinu hadze len na mna,v poriadku,ked skripe vztah su v tom dvaja nie jeden a on si vinu neprizna,robi ze je na koni a.bohuzial aj je.neviemco dalej,najradsej by som bola aby nase babo malo oboch rodicov a stastnu rodinu ale nevidimto moc ruzovo,nemam odvahu a pritom sa trapim ako nikdy predtym

tenerifka
16. dec 2013

siasiasia Komplet,o vsetko sa staram ja,ci je nakupene.navarene.oprate.uctu zaplatene,ked pride z prace,obed na stole,kavicka uvarena,jeho zaujima len posilovna nie cas straveny so mnou,aj ked cele moje kulturne vyzitie je praca a sup ho domov

Velka chyba!!!!!

maminuska
16. dec 2013

@cta v niečom s tebou suhlasím a v niečom nie.
Ale žena chuda je ako červené sukno pre muža. Skutočne ak muž príde domov a vidí tam upalkanu a urevanu partnerku , neistu a sliediacu tak posuva svoje hranice kam až môže zajst. Uráza , ponižuje a deptá , vyhráža sa odchodom .A žena ďalej prosí, očami a skutkami a muž po nej šliape už ako besný.
Takže pre
@siasiasia skonsoliduj sa, prestan plakat a jednoducho mu povedz že ak mu prídeš na neveru alebo nezmení správanie tak letí z domu . Povedz mu to tvrdo a rázne .

siasiasia
autor
16. dec 2013

Nehovorim,ze on sa nestara,urobi mi ranajky,spravi masaz...ale to nie je to po com tuzim,necitim sa milovana,pomaly prestavam verit na skutocny vztah,ked odvsadial pocuvam ako sa dvaja podvadzaju klamu,ten kamarat s ktorym si pisal vtedy v sms je neverny pernamentne manzelke,ona mu to vraca a zacarovany kruh,nikdy som nechcela dopadnut takto.o com to je?a mozno som len naivna ked si myslim,ze existuje vztah v ktorom sa ludia nepodvadzaju,ja by som radsej keby mam podvadzat radsej odisla.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siasiasia
autor
16. dec 2013

@fidka79

Som hlupa,vsak ? :/

janinna11
16. dec 2013

@kveta trochu blba otazka, nie? To male nemoze za to, ze sa jeho otec nevie zdrzat...

donna11
16. dec 2013

@siasiasia urcite ho treba rychlo pobalit a nechat odist..vidim, ze si ho este aj zastavas, ale keby sa ku mne moj partner takto choval a este aj tehotna by som bola, urcite by som to uz poriesila..skus sa ukludnit, porozpravaj sa s vasimi, urcite ta aj oni podporia a bude sa ti lepsie dychat, daju ti silu vyriesit si to s nim..uvidis a navyse tieto stresy robia velmi zle babatku a to urcite nechces..ked tak, skus mu dat ultimatum, ale myslim si, ze ak by sa aj vas vztah zlepsil, bolo by to len nachvilu a opat by sa vratil do starych kolaji..ked toto dokaze muz urobit tehotnej zene, nebude mat problem to robit neskor premanentne bez akychkolkvek vycitiek.myslim, ze nemas na co cakat a zbytocne toto predlzovat je este horsie a nicomu to nepomoze..viem, o com pisem..

siasiasia
autor
16. dec 2013

Chcem ale nedokazem to,on zo vsetkeho vini iba mna,viemze aj ked mu poviem aby odisiel,neodide,najhorsie je ze sa trapimlebo vidim co robi,je to tak viditelne,najviac ma uraza to ze mi klame,citim sa ako hlupana ktora mu spapa vsetko len aby bolo dobre,on vie ze si to moze dovolit,lebo vie,ze chcem pre dieta oboch rodicov,uz som mu to vela krat s placom.povedala ze chcem pre dieta stastnu rodinu

maminuska
16. dec 2013

@siasiasia neodíde ? No tak ho vyraz . Zbal kufre , postav pred dvere a hotovo .

siasiasia
autor
16. dec 2013

Lutujem to,ze moje dieta nebude mat rodicov co sa lubia,ale neviem si predstavit zit takto cely zivot

ladywitch26
16. dec 2013

@siasiasia ak ho nedokazes poslat do haja priamo do oci, tak to sprav, ako som pisala. ked nebude doma, pobal, vyhod pred dvere a hotovo. a najlepsie, ak aj ty odides na par dni, aby nevedel, kde si.
a co sa tyka stastnej rodiny...no prave kym ho tam drzis, tak tvoje dieta stastnu rodinu mat nebude. uz teraz nie si stastna. ked ho vyrazis, mas sancu stretnut niekoho normalneho a tvoje dieta bude mat aj stastnu rodinu.

sissy27
16. dec 2013

je úplne jedno či ťa podvádza alebo nie - napísala si, že s ním nie si šťastná... nečakaj, že sa zbalí on, aj keď skôr či neskôr to urobí, vyraz s ním dvere ty... zas nejaký špeciálny dôkaz o nevere na to podľa mňa nepotrebuješ... manželia nie ste, hypotéku a spoločný byt tiež nemáte, o rodinu sa on očividne nejak extra nestará... v tvojom prípade ti s jeho odchodom ubudnú starosti a budeš mať viac času na seba aj dieťa... nebudeš prvá ani posledná, ktorá ostane sama s dieťaťom, ale ozaj ti treba takéhoto chlapa? ak myslíš, že áno, tak potom sa tráp ďalej ale nesťažuj sa, bude to tvoje rozhodnutie... jeho nezmeníš, ale môžeš zmeniť svoj život...