Som zúfala - agresívny partner

zufala1234
22. sep 2013

Ahojte, chcela by som vás poporisť o názor alebo radu, čo robiť. S priatelom sme spolu už dlhšiu dobu. zvykneme sa často hádať kvôli tomu že si rád vypije. V tom by nebol problém ale ked si vypije je agresívny ( chytil ma za krk, napadol vidličkou ) proste sa nevie kontrolovať. Je pravda, že možno ho vyprovokujem ja.. ale môže si toto dovoliť chla k žene ktorej tvrdí ako ju miluje?? Dalším problémom je že stále niečo slubuje a nič nevie dodržať. Slubuje že už nebude piť, a stále pije. Na jednej strane sa správa ako fakt dobrý priatel a na druhej robí toto.

elise
22. sep 2013

@zufala1234 ženy často sami seba obvinuju že vyprovokovali že napadli oni su vyvolávč že oni su na vine. su to bludné kruhy alkoholizmu z ktorých ked okamžite neodídeš doplatíš. kým máš ešte zdravý rozum na uvažovanie lebo neskôr budeš tak zmanipulovaná že neodídeš a bude ti ho luto. nezmeni sa to ani svadbou ani narodením dieťaťa.

michaela80
22. sep 2013

@zufala1234 ja by som brala nohy na plecia a odisla kym nemate zavazky...toto sa nezlepsi...moj svokor bol agresivny ked si vypil ale odkedy nepije je zlaty clovek...alkohol strasne meni ludi...

zufala1234
autor
22. sep 2013

ved práve, že alkohol strašne mení ludí... on ked je triezvy si uvedomuje že ak pije je debil a nevie sa správať... ale asi to nie je preneho dostatočný dôvod prestať s tým

sorciera24
22. sep 2013

@zufala1234 vo vine je pravda, tak sa vravi...a pravdivu povahu clvoeka zistits, ked je opity (pod vplyvom alkoholu).....a tu si zistila aky v skutocnosti je, k tomu si rad vypije, k tomu si sama uvedomujes, ze takto zit enchces.....na co sa teda vlastne tu pytas? uz davno si mala byt od neho prec....caka ta nieco ovela krajsie.....toto si nezasluzi nik a uz duplom nie od cloveka, kt. ta mal "lubit"

maminka11
22. sep 2013

@zufala1234 na co cakas, ze ta naozaj raz pichne a budes v krimi novinach ? ☹, sice potom ti to bude jedno, ale ked chces spokojny a stastny zivto, odid, pretrhni puto a najdi si chlapa, ktory si ta bude vazit a mat rad, necitala som diskusiu, pretoze mna urcitym sposom vytacaju taketo temy, ako si dala ty
neviem co ocakavas, je toho plny MK, s chlapom, ktory pije aj ked len raz za cas nie je dobry zivot a ani nebude
drzim palce, nech sa ti to podari 🙂

jetopravda
22. sep 2013

@zufala1234 no nechápem, na čo sa tu pýtaš, či máš s takým človekom zostať....si slobodná, tak utekaj...ešte by som to pochopila, keby sa to pýtala žena čo má deti, že čo má robiť? Človek čo pije sa nezmení, a keď sa nebodaj zaňho vydáš, agresia sa len zvýši...dievča nohy na plecia a bež

zufala1234
autor
22. sep 2013

ALe nedá sa o nom povedať že pije často alebo by bol alkoholik.. ide o to že ked si raz za čas vypije tak je agresívny a doplácam na to ja..

aristka
22. sep 2013

@zufala1234 vieš ako sa od neho odpútaš ,že zbalíš svoje veci a odídeš od neho ,lebo keď sa s tou vidličkou zatne do tvojo tela už bude neskoro a ak to bude len vidlička možno budeš mať šťastie...utekaj od neho preč....

sofiadurovic
22. sep 2013

Dobrá zábava vypisovať hlúposti registrácia od septembra určite je to jeden z mnoha vymyslených a trapnych príbehov

zufala1234
autor
22. sep 2013

@sofiadurovic neprajem ti takýto "vymyslený a trápny" príbeh zažiť.. aj ja by som bola radšej keby bol len vymyslený

jarka721
22. sep 2013

no ja ti poradím len toľko,že to čím skôr ukonč 😉 🙂 pokiaľ ste len priatelia !!!

mima4
22. sep 2013

@zufala1234

ahoj, tvoj priatel je alkoholik a ani nema zaujem liecit sa. Odporucam ti co najrychlejsie odist od neho. Zivot s alkoholikom nielen z teba spravi totalnu trosku a zniceneho cloveka, ale ak budete mat spolu aj deticky niekedy, velmi, ale velmi im tymto narusis ich zivot, zdravy mentalny vyvoj. Zasluzis si muza, ktory si ta bude vazit, bude ta milovat a bude sa k tebe spravat ako k cloveku, nie ako k handre.

mata128
22. sep 2013

@zufala1234 co chces od nas pocut???ano,on je dobry,zmeni sa,prestane pit,nebude ti ublizovat,uz nikdy ta neponizi,....toto by sa pekne citalo,vsak???ale kazda jedna z nas a aj ty dobre vieme,ze ppak je pravdou...naco s nim ostavas???ja osobne by som s nim nebola sekundu.Uz len preto,ze by som s nim nevedela planovat buducnost a uz vobec nie deti...bala by som sa...ked si teraz dovoli toto,co ti bude robit,ked si ta priputa detmi???bez dokial sa da.Samej sa ti bude odchadzat lahsie ako s detmi...moj otec pijaval a mama s nami utekala pred nim po nociach kade tade.Nikdy na to nezabudnem...

aneri66
22. sep 2013

a to ešte si s ním ?????

aneri66
22. sep 2013

a myslíš , že niekto bude riešiť to kto koho vyprovokoval keď ťa prizabije, keď mu prepne ?????

zufala1234
autor
22. sep 2013

dnes som to s ním ukončila.. ale asi si to neuvedomuje ešte, lebo správa sa ako keby sa nič nestalo!

komplikovana
22. sep 2013

Tvoj priateľ je okrem toho alkoholu ináč skoro dokonalý.... hm... / to som si aj ja myslela o tom mojom teroristovi /
ale ten alkohol preváži všetky tie "dobré" vlastnosti.
Mne tu na fore tiež žienky radili aby som to ukončila hneď ako som zbadala jeho chovanie... no ja blbá som sa asi potrebovala poučiť-popáliť aby som pochopila, že to takto nepojde.
Moja mama mi na to vravela.. "ty si nieže mala ružové okuliare, ale rovno sklobetónky na očiach, že si nevidela aký je"
Takže rozhodnutie je na tebe, buď budeš trpieť, trápiť sa / on sa nezmení/ alebo sa pozbieraš a odídeš a máš šancu na šťastný život bez takýchto stresov. Alkohol je fakt sviňa.
/ nie je jediný chlap na svete / Najťažšie je urobiť ten prvý krok,,,

oktobermimi
22. sep 2013

@zufala1234 moj ex bol takí že zo začiatku si dal len jedno dve pivka ale po dvoch rokoch keď sme spolu začali žiť tak my peniaze na chlast bral,kradol, dlhy robil , automaty začal hrávať, dokonca mmal ist do práce ale bol taky spitý že ani nevládal a to som an nevedela že neni v práci lebo som bola mimo mesta a len my policajti volali že ho okradli(údajne ho okradly o 6večer ale nahlásil to o pol9?!) to mal mat odpo... z práce ho vyhodili lebo bol opitý (5prác behom roka), já som bla tá a ktorá myslí len na seba za to že bol ožratý som mohla ja pretože bud nebolo oprané alebo navarené to čo on chcel a nebol problém my vonku dať" výchovnú" vraj aby som si uvedomila mje miesto ktoré je v kuchyni, a medzi jjeho kamošmi ma onižoval aká som neschopná že čokolvek spravím je na kkt... že som tlstá ropucha no ked bol triezvy tak ma miloval nadovšetko... niekolko krát som mu odpustila veď niečo na tom asi bude keď hovorí že ma miluje, no potom som pochopila že všetko je to len na to abi som neodišla a aby si mal na kom liečiť nervy pretože som zabudla klúče doma, a on bol na odpo tak som zbehla na 2a pol hodky ku kamaradke na kávu aby som nebola na tom chlade, bolo asi 11 keď som sa dvihla že idem ved už buded doma, no nebol... kamoška si už lahla lebo išla na ranu tak som čakala vo vchode na schodoch nez príde bolo pol3 ráno keď prišiel ak cepa a hned po mne krik čo tu robím a pod, ten večer si vynútil styk, čo mne bolo uplne proti srsti lebo bol smrádlavý ako kontajner, a naviac som cítila z neho cítila len alkohol... a ked mi potom povedal že si za to môžem sama... to bola posledná kvapka! a takto som to mala 7mesiacov... :( takže ak máš nohy
... tak ich použi a utekaj čo najdalej, teraz je to možno raz za 3týždne ale čo bude neskôr ? ...
urázanim to začína a ak ta chytil pod krk čo spraví na budúce?! a zober si že bi ste mali deti, my sme naštastie deti nemali...

oktobermimi
22. sep 2013

@zufala1234 tak to ti držím palce aby to bol pochopil, tomu môjmu kreténovi to cvaklo až vtedy keď som mu zbalila veci a vyhodila ho a môj kamarát mu zobral kľúče....
pretože asi 2týždne sa choval akoby sa nič nestalo...

zuzana76
22. sep 2013

on je alkoholik a este k tomu agresivny, z toho sa len tak nevylieci a tieto jeho slova

na neho nezaberá nič.. ked mu poviem že ho nechám, napíše mi.. že je to moja volba..

potvrdzuju, ze ta nelubi, pamataj,ze toto moze skoncit jedine zle, skaredo, skus na neho zabudnut, kym to este ide, chapem,ze laska je slepa, ale to az takto,ze tolerujes, ze ta chyti pod krk? kde je ta hranica, co este vydrzis? aj ked ta zmlati, aj to bude ok, lebo ho vyprovokujes ty? dievca zlate , utekaj od neho cim skor a cim dalej

weronika171717
22. sep 2013

@zufala1234 to si urobila dobre, pretože vzťah s takým človekom nemá budúcnosť a podľa tvojich slov mu na tebe nezáleží......takého chlapa by som nikdy nechcela.....tak utekaj od neho čo najďalej

zuzana76
22. sep 2013

@zufala1234 citam, ze si to ukoncila, tak to si dobre urobila on si to uvedomuje, ale podla mna mu je to jedno, jemu je prednejsi alkohol a ten mu zostal

lilik7
22. sep 2013

Ja by som ukončila vzťah. Maš pravo byť šťastna a nie sa trapiť z človekom ktory ťa trapi. Ja viem že to nieje lahke ked ho miluješ ale ver mi že po par mesiacoch si povieš že si urobila dobre že si vzťah ukončila. myslim že by to bolo horšie a horšie a čo keby si mala s nim dieťa? potom by trpelo aj babo. Nieje jediny na svete. Ja som tiež mala 8 ročny vzťah stale sme sa hadali lebo pil a myslim že po čase by ma aj bil. nevedela som si predstaviť čo budem bez neho robiť. A teraz mam chlapa z ktorym mam dieťa ktory sa stara o mna nosi my kvety každy tyžden stale mi hovori ako ma miluje A to sme spolu 5 rokov a je to super. Uvidiš že aj ty stretneš lepšieho 🙂

betina1984
22. sep 2013

@zufala1234 no, asi by som s takym chlapom uz nebola. Moj ide do krcmy, na jedno, dve piva. Sme manzelia cez 6 rokov a nedavno prisiel z polovacky prvykrat opity. Na druhy den som s nim urobila poriadky a povedala mu, ze este raz sa opije resp., ak pojde denne do krcmy, podavam o rozvod... Odvtedy je to miernejsie. Ak za s zacne chodit casto, zas vyhrozim...

henamichal
22. sep 2013

@zufala1234 Ešte dnes by si mu mala zbaliť jeho veci a povedať mu: Do nikdy nevidenia!

xevulax
22. sep 2013

@zufala1234 vazne nechápem takéto ženy. Máš dve možnosti, buď ho kopnes do r.tí a zariadis si život s niekým, kto bude normálny a budeš šťastná alebo druhá možnosť, budeš ďalej s ním a o pár rokov si budeš trieskat hlavu, bude chlastat, nebudeš mať žiadne peniaze, možno tí da pár krát nakladačku, bude kaslat na deti. A ty budeš nešťastná, chudobná, tyrana, na všetko budeš sama. Takže neviem ktorou cestou sa chceš vybrať. Možno trochu tvrdšie napísané ale preboha ženy zobuďte sa, tó vazne necháte so sebou zaobchádzať ako s handrami? A este priateľ? Hnala by som ho kade ľahšie. Ja som mala pred 10 rokmi psychosa a udala som ho na polícii, lebo nepochopil, že je koniec, užila som si svoje ale kopla som ho do zadku,, dala na políciu, lebo sa vyhrážal a otravoval a pomohlo. Zobud sa kým je čas, lebo znicis život nie len sebe, ale aj svojim deťom. Tu iná rada nie je

tinki
22. sep 2013

@zufala1234 ak ti môžem poradiť, nečakaj, nedúfaj, že sa zmení..Ja neverím na takéto veci, ak to nevedel urobiť doteraz, kým ste v podstate bez záväzkov, v období zamilovanosti, tak to nespraví nikdy..
A bude to len horšie. To sa necháš celý život ponižovať, neskôr chceš s deťmi utekať po nociach, kade tade po susedoch, či hľadať domov pre týrané ženy?
Čím skôr od neho odídeš, tým lepšie pre teba..
Ak ho však stále miluješ, skús mu dať šancu. Ak ťa on ozaj miluje, tak ako tvrdí, pôjde sa liečiť..To, že si vypije raz za tri týždne, neznamená, že má alkohol pod kontrolou, takisto by mu neublížilo liečenie agresivity..
Ak do mesiaca neuvidíš, že si niekde dohodol termín, nemá zmysel čakať a veriť na zázrak. Lebo to sám nezvládne..Daj ruky preč od neho..Nevieš čo to je, keď musíš celý večer čakať, kedy ten ožran príde, aký príde a čo môžeš od neho očakávať..A bude to stále častejšie.

lubina
22. sep 2013

@zufala1234 utekaj kym nemate voci sebe nejake zavazky. Alkoholik ti za triezva naslubuje hory-doly a ked sa opije, tak ta zbije.....utekaj od takeho chlapa........

tjarka1
22. sep 2013

No čítam že si to ukončila, velmi dobre :D nie je nič horšie ako chlap ktorý sa opije a vystrája... Nemyslím si že to bol partner pre teba, keď Ti to vadilo. Ja by som takého v živote pri sebe nezniesla. Som rada že si sa takto rozhodla a držím palce, určite raz nájdeš toho pravého, ktorý si Ťa bude vždy vážiť :D

svano
22. sep 2013

On nechlastá často,len raz za 3 týždne! Neskôr si povieš veď ma nebije tak často,iba raz za 3 týždne. A na to ponižovanie sa tiež dá zvyknúť. To si naozaj na tom tak zle, že musíš žiť s takým kreténom? Prepáč moju úprimnosť,ale na čo čakáš? On sa nezmení,akurát ti môže ublížiť.