Správam sa k mužom "ľahko"?

modra_rybka
9. mar 2015

Mam 26 r. a momentalne ziadny vztah, ale za to ponuk na sex na kazdom rohu, je chyba vo mne?? Spravam sa ku vsetkym milo, ci k zenam tak aj k muzom, mam rada spolocnost a priznam sa aj zaujem opacneho pohlavia a flirt 🙂 plus mam vela kamaratov, medzi nimi aj par ex s korymi obcas vybehnem na kavu a toto priatelovi vadilo.. par krat mi pri hadkach povedal ze sa spravam ako kur... a ze mi neveri...predvcerom mi napr. napisal spoluziak z VS aka som bola na prednaske sexi a ci mi teraz ked nikoho nemam "nieco" nechyba 😕 Ako to mam zmenit aby sa na mna chlapi takto nepozerali?

kiki68
9. mar 2015

no tak si sexy, a co...pockaj si na toho praveho. Ja som tiez cakala, presne taku poziciu som mala ako Ty, jezis este kamoska mi zadelial,ze mam hlas ako moderatorka z toho laskania, to som myslela,ze ma klepne o zem :D a spoluziak,ze vyzeram ako playmate ( no bodaj by ne,ked mam 4 koziska a pas uzky), tak kde tie prsiska asi tak schovam do kabelky? 😀 a tiez kto Ta nema rad taku aka si,tak by z toho nikdy nebolo nic vazne. Mna chcelo tiez vela ludi na sex, potom prisiel jeden, ktoreho som sa ja truba na druhy den natvrdo spytala,ze ci ma chcel iba ako milenku alebo nieco viac. On ze ako jeho dievca. No a sme spolu 7 rokov...

marissenka
9. mar 2015

Asi by som nekavickovala s ex,ked mam chlapa..

silvijam
9. mar 2015

Tak ako to máme my posúdiť? Každej žene sa občas prihodí niečo také, ale keď píšeš, že máš ponuky na sex na každom rohu, asi niečo vysliešal vedomky alebo nevedomky, čo si chlapi vysvetlia tak ako si to vysvetlia. To že chodíš s ex-ami na kávu, tak nehnevaj sa, ale toto by vadilo asi každému. Poznám veľa žien, ktoré sú naozaj pekné a takéto ponuky nedostávajú na každom rohu, ide aj o to, prečo si tí chlapi vôbec toto len tak dovolia navrhnúť. Teraz to neber ako výčitku, skus sa možno zamyslieť, či ty sama im nedávaš nadeje na ľahko prístupný sex, lebo inak si to vysvetliť neviem.

mirkave
9. mar 2015

Hold,niekto si totalne zle vysvetluje tvoj mily pristup. A ak si sympaticka a pekna baba,tak to chlapi beru ako ponuku na priamy utok. Ako ta posudzuju zeny nemusim pisat. Polka zien ti zavidi a si v ich ociach radodajka a druha polka si to iste mysli len tak,z roztopase. Je to tazke. Ak co i len trochu teraz zmenis svoj pristup,tak bude ohen na streche,ze co sa s tebou deje..... pevne nervy

gurmanka
9. mar 2015

Ved ponuky nech ti davaju.. to vypoveda skor o nich ako o tebe. Ty sa rozhodni ako chces a to bude urcujuce. Urci si vlastne hranice, co je pre teba este pripustne a co nie, a proste to vtedy stopni. Chlapi (niektori) budu skusat a skusat, kym sa bude dat. To nezmenis.
Problem moze nastat, ak mas prilis rada flirt, ze budes obklopena prvoplanovymi typmi a ti zaujimavi a vhodni chlapi pre teba sa k tebe nedostanu. Ale to urcite odhalis 🙂.

inull5
9. mar 2015

@modra_rybka toto nezmenis🙂načo to chceš meniť?užívaj si to že si krásna,mladá a sexi. Ja som sice v tvojom veku mala už malu bambulku ale predtým ako sme sa dali s mužom dokopy som tiež počúvala takéto ponuky..samozrejme som mala o pár rokov menej a tiež aj o pár kíl🙂 ked si tak spätne na to spomeniem samozrejme nie vsetky ponuky sa mi aj páčili hlavne ak mi dotyčný vôbec nebol sympatický. Viem co myslís lebo neprajníci si myslia aká si zlatokopka,ideš len po peniazoch,skúšku dostaneš za pekný úsmev ču vystrih..nie vždy je to príjemné lebo normálni chlapi su potom myslia že nemajú šancu..uži si sexi vzhlad lebo az prídu deti tak budeš hotová🙂

sissy27
9. mar 2015

@modra_rybka no hlavne by som priateľovi nevešala na nos, že idem na kávu s ex - nestačí povedať "idem s kamošom" ? zas netreba to s tou úprimnosťou preháňať si myslím 🙂 hlavne, ak tých ex bolo viac, potom to z pohľadu chlapa naozaj môže vyzerať, že si veľmi nevyberáš... minulosť má byť uzavretá, ak s dotyčnými si v kontakte a máte čisto kamarátske vzťahy (rozumej bez sexuálnej iskry), tak je to ok, ale stačí, ak ho budeš nazývať kamarátom a nie hneď každému vešať na nos, že bol v tebe... a ďalšia vec - každý si k tebe dovolí len toľko, koľko mu dovolíš ty - ak nemáš problém s tým, že si príťažlivá, sexy a dostávaš rôzne ponuky, tak je to v pohode, ale ak ti to vadí alebo ťa to uráža, tak rovno dotyčnému povedz, že si neželáš takýto prístup...

ivkadracova
9. mar 2015

@modra_rybka Nic nemen, uzivaj si, to prejde samo, ked sa budes chciet zahniezdit ; ) (Len si davaj pozor na debilov, a 2x meraj raz strihaj, aby si ostala tehotna iba s tym kym chces, a ziadne "ups".) Krasna zdrava mladost..

nasta55
9. mar 2015

@modra_rybka tak vystupujes asi ako teliatko 🙂 prepac za vyraz ale inak to neviem vystihnut 🙂

jennky13
9. mar 2015

@modra_rybka zaujimalo by ma ako sa na seba pozeras ty ...koho vidis, aka si , co su tvoje silne stranky ? ...nemusis odpovedat tu, len si to zodpovedz sama sebe. To co si o sebe myslis totiz vyzarujes inym a aj muzom...a tak sa k tebe spravaju....

sunshineka
9. mar 2015

asi sa pohybujes v nespravnej spolocnosti.su aj taki ako pises,ale aj solidni chlapi,ktori hladaju vaznejsi vztah.zrejme posobis az prilis lacno a ak lacno flirtujes,budu ta tak aj brat a bonus kavicky s ex frajermi.

lady511
9. mar 2015

@modra_rybka ahoj,,podla mojho názoru by si si to mala vychutnávat,,každej žene dobre padne ked vidí že muži na nu hladia alebo maju rozne lichotivé poznamky či navrhy,,mne sa to stáva dost často,,v práci aj mimo práce,,ale ak ti mam pravdu povedat skor ma poteší kompliment od ženy ako od muža,,muži (zväčša) rozmýšlaju vieme čím,,ale ked mi žena povie niaky kompliment poteší ma to vaic ako od muža,,lebo viem že je to uprimne myslené,,(aspon dufam)..včera akorát mi povedala jedna predavačka v nemenovanej obuvi že mám pekné obočie a tvár..a moj drahý že či ma balia už aj ženy 😀 ale čo sa týka niakeho koketovania z mojej strany určite nie,,mam dcerku a priatela a flirtovat nepotrebujem 😉

modra_rybka
autor
9. mar 2015

vystupujem asi tak, ze tazko sa mi hovori NIE a ze nechcem nikoho urazit 😒 ked sa ma pytal, ci by nevadilo mne keby chodil kavickovat s inymi zenami, tak ano, vadilo by mi to...myslim ze tymto som ho odradila a teraz mi nejako dockvalo, ze sa asi spravam nevhodne.

lady511
9. mar 2015

@modra_rybka pozri,,ja som tiež taká že neviem razantne povedat nie,,ale ich "odpálkujem" slušne,,som slušne vychovaná a nepošlem ich v miestnosti plnej ludmi do p.... proste poviem že som zadaná a mam dieta ,,nemám zaujem,,za koplimenty slušne podakujem a koniec konverzácie,,ak by bolo obchitkávanie riešila by som to azse inak,, 😉

mawka
9. mar 2015

@modra_rybka ak ty rada ides s byvalym alebo s kamaratmi na kavu, tak by ti nemalo vadit, ze o urobi aj tvoja polovicka. ty mozes a on nie lebo by ti to vadilo? ups...
a zase na druhej strane, ze ides s byvalymi na kavu, na tom nie je nic zle, ak ste si nejako dramaticky neublizili. to, ze sa clovek s niekym rozide, neznamena, ze nemozu ostat dobri znami. tu mi len sanka trosku pada z nazorov inych zien, ze nemas co s byvalymi chodit na kavu. a preco nie. vo vztahu je dolezita dovera. ak partner nepojde s byvalou na kavu, moze ist s uplne cudzou. kto chce podviest podvedie aj bez kaviciek, kto nechce podviest, moze si chodit na tie kavy hoci aj kazdy den.
ja sa normalne necudujem chlapom, ktori utekaju za "uletmi", ked maju doma komando, ktore im zakazuje mat aj kusok svojho sveta. v konecnom dosledku, vacsina chlapov sa nestazuje na to, ako manzelka, partnerka vyzera, ze by si hladali lepsi model, vacsina chlapov prave tuzi vypadnut kvoli zakazom, ktore doma maju. a je to aj naopak. este aby mi partner diktoval, kedy a s kym mozem ist na kavu.... no iste.
na kazdu zensku niekde caka ten pravy, niekedy pride skor, niekedy neskor. mozno si este nenarazila na chlapa, ktoremu tieto kavicky vadit nebudu. a aj taki chlapi su. a ked sa ti nepacia tie sex. navrhy, tak to povedz narovinu, hlavu ti nikto neodtrhne. nauc sa povedat nie. pozri, ja nie som ani zrovna mlada, nevyzeram ako z katalogu ani nahodou, moje krivky su leda tak poporodne a mam to to iste. kolkokrat si hovorim, ze boooze kde ti chlapi maju oci. ale vidis, niecim ich drazdim a ani usta nemusim otvorit. ale vesat sa kvoli tomu nebudem. proste dam jasne najavo toto uz nie, stop, ahoj, dovidenia. a bud to vezme alebo sa ofuci a mne je to tak tri päť. 😉

valy
9. mar 2015

@modra_rybka nie je problem, ze Ti davaju navrhy, ale ako na ne reagujes. Ked Ti zacne davat otazky, ci Ti nieco nechyba, tak mu povedz, ze nie a ak aj ano, ze to nie je jeho vec. Proste Ty musis stanovit hranice. Ked tak odpovies viacerym, tak im to docvakne

viera27
9. mar 2015

si sexy, to je v pohode, pokial ta to bavi, uzivaj 🙂. Ak ti vsak ponuky vadia, alebo uz hladas nieco viac ako zabavu na kratsi casovy usek, staci jednoducho zacat sa spravat ako dama. jasne vytycit hranice a vlastny priestor a podobnym ponukam sa prestat polichotene "rehnit" a flirtovanim oplacat.

mikema
9. mar 2015

@marissenka preco nie? Ja mam dvoch ex co boli so mnou v skole a vzdy ich velmi rada vidim. A tak isto aj s ex mojho muza sme kamosi a mam ju velmi rada. Je v nasej partii a ani vo sne by ma nenapadlo robit z toho problem. Tiez boli spolu v triede. Niektorych ex clovek vymaze, niektorych nie. No najmä keby mne moj muz neveril, nebol by moj muz.
@modra_rybka ak ti vadi, ako sa k tebe spravaju muzi, alebo co hovoria, ukaz im kde su hranice. Bohuzial sexualne obtazovanie je na sk este dost zauzivane. Mnohi ani netusia, ze co je uz obtazovanie a keby mne niekto kladol otazky, ci mi chyba sex a nebol by to nik, s kym sa bezne bavim o intimnych veciach (napr naj kamoska) tak by som mu asi na rovinu povedala, ze zasiel pridaleko. Tak odpovec jasne a priamo, ze to spada do tvojho sukromia a ak bude niekto dotieravy, povec mu, ze ta to obtazu. Niekedy staci veci pomenovat pravym slovom a hotovo...

kvetinka4
9. mar 2015

@modra_rybka stare dobre: co nechces aby robili tebe, nerob ani ty druhym. a ci sa spravas lahko? no, ak rada flirtujes, nosis vyzyvave oblecenie - vyzyvave je vsetko, čo ma hlboky vystrih, trciace tanga, minisukne (pisem to ako priklad) a nevies povedat nie, tak ta muzi zrejme povazuju za lahsich mravov. Z tvojej strany to nemusi byt tak, ale muzi taketo veci vnimaju jasne a vnimaju ich, ako, ze mas zaujem. V takom pripade ti stale budu robit navrhy. Staci si na to dat iba pozor a potom stupne tvoja cena (zase to pisem iba z pohladu muzov) a nebudu ta tak vela otravovat. drzim ti palce

timea7
9. mar 2015

@modra_rybka sa chváliš, alebo sťažuješ? 😎 😎 😎 😎 😎 😎

irusa
9. mar 2015

asi pristupujú k tebe takto, preto lebo si možno známa firma....možno sa to o tebe roznieslo, že si poľahšia a teraz to každý chce využiť ????? nepomyslela si na to ???? tiež každé milé slovo a každú ponuku nemôžeš brať vážne...keby to každá brala tak ako ty, tak potom ku.vami by sa na zemi len tak hýrilo....skús si veľa o sebe nenamýšľať a zamyslieť sa nad tým prečo máš takéto ponuky ?????? a kávy s ex...tak tvojmu priateľovi sa ani nečudujem , že ťa nazval tak ako ťa nazval.....

mawka
9. mar 2015

@irusa to je uz kurva aj zena, ktora si vyjde s kamaratmi na kavu? fiiiha. tak som potom aj ja kurva. lebo mi chlapi lichotia, lebo mi davaju navrhy a lebo preto, ze idem s kamosom na kafe?

niekedy rozmyslam, cim zeny tu na konovi rozmyslaju a ake su strasne uzkoprse a ako dokazu zaskatulkovat..

irusa
9. mar 2015

@mawka ty si to vôbec čítala ????? či ti vôbec nedochádza

irusa
9. mar 2015

@mawka keby tvoj priateľ behal so svojími bývalými ex na kávu...nevadilo by ti to ???? tak potom si fakt vadná...najprv si poriadne prečítaj...nechaj si to prejsť hlavičkou...pochop to a a potom komentuj

mawka
9. mar 2015

@irusa nie, nevadilo by mi to. preco? mam ho drzat pod zamkom? a potom pretiahne koho? jasne, exku nie, ale kolegynu v praci, pripadne nejaku stoparku.. kolko chlapov z dobrych rodin to robi. ty si riadne naivna a laskavo u neurazaj zeny, nerob zo zakladatelky kurvu a mne nehovor, ze som vadna. tvoj prejav hovori za vsetko.

irusa
9. mar 2015

@mawka achhhhhh jááááááj

natalym
9. mar 2015

Sorry, že sa pripájam do debaty, ale ako mu zakážem aby nešiel s ex na kávu? Zamknem ho v izbe? Ak bude chcieť ísť tak pôjde aj tak a svojím debilným správaním ho len znechutím. Skôr by som sa zamyslela nad sebou, prečo má chuť ísť s exkou na kávu............

natalym
9. mar 2015

@modra_rybka Možno by si mohla poradiť tým babám, ktoré sú nesmelé, príp. hľadajú chlapa a nedarí sa im ako to robíš?
Najlepšie by Ti na Tvoju otázku odpovedal nejaký chlap čo Ťa pozná, napr. kamarát alebo kolega.

mawka
9. mar 2015

@natalym tak ja neviem nataly, ale ja pojdem s ex priatelom rada na kavu, nic na tom nie je. s exmanzelom by som nesla napriklad. ale rozhodne si nenecham vo vztahu diktovat s kym mozem a nemozem ist na kavu. to akoze vztahom ludia stracaju slobodu? ved nejdem s nim sulozit na tu kavu, ideme pokecat. ked sa dvaja rozidu, neznamena, ze sa musia nutne nenavidiet. ale to je take slovenske, rozist sa a popalit mosty aj ked nie je dovod. alebo vydat sa/ozenit a stat sa generalom a prikazovat a zakazovat a byt neskutocne majetnicky. tym zeny aj muzi dosahuju akurat to, ze napriklad na pokeci sa deje, co sa tam deje a ze take ozajstne prostitutky maju stale kopec prace. a kym manzelka naivne stoji u sporaku a mysli si, ze manzel pracuje alebo ide na sluzobku, ten si kdesi zaplati hodinku rozkose a slobody u radodajnej dev(k)y 😉 tam vypusti ventil a este dostane aj to, co mu zena doma neda. no a potom samozrejme, aj zena, ktora nie je kurva je automaticky kurva lebo sa paci muzom. no holt, taka zena asi nechodi s mastnymi vlasmi, neni stihacka a nema na sebe teplaky s vytlacenymi kolenami. 😕 😀

natalym
9. mar 2015

@mawka O.K. ale vrtkalo by mi to v hlavičke.........
No a napr. môj muž by s tým mal sakra problém.
Preto zastávam názor, že najlepšie nevedieť, môj muž nevie kto sú moji bývalí tak si idem na kávičku aj s oboma. 😢 😢 😢
A vlastne ani ja neviem kto sú jeho bývalé............... No vybavené to máme.