Ste žiarlivé?

trish31
10. feb 2013

Ahojte,zaujimalo by ma,do akej miery ste ziarlive na svojich partnerov,ci mate vo zvyku im kontrolovat mobil,facebook a podobne,do akej miery tolerujete kontakt s kamaratkami,popripade expartnerkami,a tak dalej 😉

camelinka
10. feb 2013

@trish31 ehm asi takhle, mobil a Fb mu neprolizam, musela bych si ruky urazit. Kamaradek mame spolecnych spoustu a nemam problem, protoze mi nedava zadny duvod zarlit

llluckaaa
10. feb 2013

Mobil nekontroluju, email a poštu taky ne (ani omylem 😀 ), facebook mm nemá. Kontakt s kamarádkami a bejvalkami toleruju, ale moc ho, pokud vím, nemá.

limoncino
10. feb 2013

@trish31 ja nie som žiarlivá, manželovi nekontrolujem nič, veľakrát si FB pozerá pri mne a ukazuje napr. vtipné fotky a že či poznám babu, ktorá mu poslala žiadosť o priateľstvo 😀
čo sa týka kamarátok, manžel má hlavne kamarátov, s ktorými sem - tam ide von, skončia aj na diskotéke, vždy mi povie, čo tam bolo, že sa tam naňho lepila nejaká baba a podobne. So mnou to nič nerobí, len nechápem tie dievčatá, že vidia prsteň a aj tak nemajú zábrany niekoho "baliť"
Nie je správne správať sa ao stíhačka, tým ho len odradíš, veľa krát som čítala, že muž dospeje do štádia, že podvedei ženu práve kvôli prehnanej žarlivosti, pretože či podvádza, či nie, aj tak mu neverí... Vy ste spolu ešte krátko, tam je tá žiarlivosť ešte v poriadku, ak to teda nepreháňaš a nejačíš naňho, keď ho obsluhuje čašníčka, či sa mu páčila... my sme spolu už tak strašne dlho, že tá dôvera je medzi nami hlboká... 😉

bronia13
10. feb 2013

ja mam hesla na vsetko, mail, FB... ale nikdy ma nenapadne kontrolovat, idem tam ak len nieco hladam, ako staru mail atd... ja neziarlim lebo ked ma chce podviest takma podvedie aj cestou z praceno nie? a vsetko v mobile atd.. povymazava nie?aj kamosky ma a vobec neziarlim niektore co mal predo mnou a niektore pocas nasho trvania, chodi s dievcatmy a par chalanmi kazdy tyzden na volejbal a potom idu sem tam na pivo ALE na byvale som ako certica, musel vsetky fotky vymazat, juj neviem preco som taka potvora, ale mne napriklad ex bol aj na svatbe sam ho manzel pozval 😀 😎 takze tak u nas 😵 😅

zonjushe
10. feb 2013

nie, nedava mi dovod..mam ine starosti, ako ho este kontrolovat..na to by som nemala energiu..

jania023
10. feb 2013

Ja som ziarliva len manzel o tom nevie 😀 niekdy som nerobila sceny ani sa nafucala ale ked mam dovod byt ziarliva tak ako i ked u nas dovod nieje ale co ked naaaahodou 😝 ..manzelovy nekontroléujem nic ani mobil ci mail ci FB na ktory vlastne ani nechodi..po veceroch sa venuje nam a na pc som ho nevidela uz roky 😉

blahova_andrea
10. feb 2013

já asi moc žárlivá nejsem. do ničeho mu nelezu, nic nekontroluju a to mám od všeho hesla a přístupová práva apod. tím, že bych mu bezmezně věřila to ale není 😀 kamarádky nemá a s bývalkou se stýkat musí, protože s ní má dvě děti. když bude chtít odejít nebo jen odskakovat, tak mu v tom žárlivými scénami stejně nezabráním, tak se ani nenamáhám.

wena
10. feb 2013

Ja sa za žiarlivú nepokladám, ale ten môj mi na to ani nikdy nedal dôvod.
Mobil, email a pod. mu nekontrolujem, aj keď navzájom svoje heslá vieme, resp. máme ich uložené lebo ja si pamätám sotva svoje, nieto ešte partnerove 😀
Facebook nemá a keby mal, tiež by som mu ho nekontrolovala. Ex nemá, som jeho prvá a on môj tiež.
A v podstate nemá ani žiadne vyslovene "svoje" kamarátky, všetky kamarátky, ktoré má sú aj moje kamošky, resp. naopak a nemá vo zvyku písať si s nimi, chodiť na kávu atď.
Nezakazovala by som mu to, ale on skrátka nechce, radšej chodí von a píše si len kamarátmi - mužmi.

Nikdy som nemala dôvod žiarliť, takže som šťastná 🙂 Kľudne by som mu tolerovala častejší kontakt s opačným pohlavím, ale môj nemá tú potrebu, najradšej je doma so mnou alebo sa s kamarátmi (inými pármi alebo s partiou známych) stretávame spolu alebo chodí športovať (prípadne na pivo) s kamošmi.

Za 7 rokov čo sme spolu by som mohla na prstoch jednej ruky zrátať koľko krát bol von sám s nejakou kamarátkou.

mimika77
10. feb 2013

čítam, že ste tu samé šťastné manželky, ktoré nemajú dôvod žiarliť. A o tom to asi je, ak nie je dôvod, tak nemáš ani prečo prehľadávať mobily a maily. Ale občas sa niečo deje a žena to väčšinou vždy vycíti. Zmení sa, nie je už taký milý, je skôr podráždený, nemá čas na teba a ani na deti, stále je niečo dôležitejšie....Nikdy som nekontrolovala svojho manžela, až raz a to stačilo. V mobile som mu našla také veci, že tu nebol ani priestor na diskusiu. Už 5 rokov som rozvedená.

limoncino
10. feb 2013

@mimika77 myslím že si trafla klinec po hlavičke, žena vycíti, ak sa niečo deje, no ak je niekto prehnane žiarlivý, tak vidí problém aj tam, kde nie je

lrg
10. feb 2013

Žárlím tak zdravě, jsem si vědoma, že je pro ženy atraktivní, takže si občas z legrace rýpnu, ale naprosto mu důvěřuju, je skvělý. Ale dost jsem žárlila na začátku vztahu, hlavně na jeho minulost, když jsme ještě neměli spolu nic "zažito".

andrejka1974
10. feb 2013

tak ziarlive sme asi vsetky, ale v ramci normy, oni tiez ziarlia ked sa kukneme na pekny objekt a my tiez, ale urcite je tu dovera a tak mobil ani nic podobne mu neprezeram a na jeho ex som ziarlila zo zaciatku, on nemal na koho on bol moj prvy 🙂 🙂 🙂

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trish31
autor
10. feb 2013

@lrg presne tato minulost ma serie

lrg
10. feb 2013

@trish31 Joj, to je těžké, úplně jsem se za to nenáviděla, protože copak on může za to, co bylo, než mě potkal? Ale mě se z toho vždycky svíralo srdce. U nás to ještě bylo hodně živé proto, že měli společného psa, kterého si pravidelně střídali, takže byli pořád v kontaktu. Nakonec jí psa nechal, vzali jsme se, čekáme baby a už si na ní ani nevzpomenu. Jsme spolu rok a půl. Jediné, co pomůže je bohužel čas, až mezi sebou budete mít něco opravdu hlubokého a vzácného. A snaž se to probírat s kámoškama a nedusit ho, on za to fakt nemůže, stejně jako ty za svou minulost 🙂 Já jsem mu dělala scény a dodneška se divím, že se na mě tenkrát nevybodl.

jaja01k
10. feb 2013

Mobil, ani email nekontroluju. S kamarádkami se sám stýká spíš výjimečně a nevadí mi to. Když jsme spolu začali chodit, přátelil se s jednou ze svých ex a to mi vadilo dost. Ne že bych měla strach, že by se třeba dali zase dohromady, ale jak píše @lrg, prostě spoustu toho spolu zažili, zatímco se mnou ještě žádnou společnou minulost neměl. I jsem mu to tenkrát řekla, že mi to vadí a on řekl, že to chápe a že já jsem pro něj důležitější a kontakt s ní hodně omezil.

ritusuk
10. feb 2013

som ziarliva 🙂 mt a postu nekontrolujem,na kamaratky(ktore boli z neho paf) som mu povedala svoj nazor,najprv sa smial,potom si zacal vsimat veci,na ktore som ho ako zena upozornila,to sa divil aky bol slepy a nakoniec sam priznal,ze je nevhodne,aby sem dalej chodili pod roznymi zamienkami-prisiel teda na to sam a nebolo treba robit nejake sceny 🙂 on tu zil totiz uz 6 rokov a kazdy bol zvyknuty za nim chodit po radu,na kavicku,proste milacik zien 🙂 mam doma najhorsiu kombinaciu,je to dobrak od kosti,velky gentleman a ma vyborne miesto,samozrejme,ze sa bojim,ze o neho pridem 😀 nie chorobne,ale nemam rada ked sa okolo neho meta nejaka pridlho.my sme sa nasli,on je taky isty a na velke kamaratstva medzi muzom a zenou mame rovnaky nazor a nie sme preto nijak obmedzeni...v ex vztahu som sa hrala ako mi niektore veci nevadia,aby som nedajboze nevypadala za stihacku a tak to aj dopadlo.

jabadaba
10. feb 2013

nie, nie som ziarliva. Nemam potrebu manzela kontrolovat.

jabadaba
10. feb 2013

@wena u nas taky tak. Az na to, ze sme pred sebou mali aj inych partnerov.

simca06022011
10. feb 2013

No emaily mu citam aj FB ale z cisto pracovnych dovodov... ziarliva nie som... pred 8 rokmi som bola, teraz ma uz nic nerozhadze, kedze som si uvedomila, ze so mnou vobec nemusi a nemusel byt a aj tak je pri mne stale, ze tie slecinky co nebodaj za nim kedy chodil, vzdy odisli z dlhym nosom 🙂) takze ma to netrapi a neriesim.. najviac lubi nasu dceru a uz len kvoli nej moj drahy seka dobrotu 🙂)

danussskah
10. feb 2013

Neziarlim.Je to uplne zbytocne mrhanie energie.Ked ma bude chciet podviest,mozem ho stihat kazdu sekundu,aj tak to urobi.A ked nebude chciet,tak to neurobi.Proste vo vztahu treba urcite aj volnost,inak by sme sa zadusili...

dorenika
10. feb 2013

mobil a fb nie ale kamaratky nema tu v uk a tie na slovensku su take pochybne (nie baby ale to kamaratstvo) takze tak ale som ziarliva ako svina co narobim 😒

zoretka79
10. feb 2013

ahojte som tu nová..ale táto téma ma veľmi zaujala....ja mám priateľa s ktorým sme už rok spolu..ja som rozvedená,mám dve deti..on má jednu dcérku, ktorá bude mať dva rôčky..jeho bývalá chodí ku ním každý druhý víkend a je tam tri dni..spia v jednej posteli, ale tvrdí mi, že s ňou nespáva..dvakrát sme sa už ale rozišli, práve kvôli tomu, že ma s ňou podviedol...znovu som mu uverila, ale zasa to pokračuje ďalej(myslím to spávanie u nich, teda u jeho rodičov s ňou v jednej posteli..ževrajže bez "ničoho")..neviem čo mám robiť, či má význam čakať..on stále tvrdí, že to robí len kvôli dcérke..že by ju inak ani nevidel....som až príliš žiarlivá, keď sa ki toto zdá nie celkom normálne??? ☹ poraďte prosííííímmm............mimochodom, on je veľmi žiarlivý..

danussskah
10. feb 2013

@zoretka79 Urcite si ziarliva a mas na to DOVOD!!! Toto spavanie musis zatrhnut. Ved to je uplne chore,aby s byvalou spal v jednej posteli.Ona ho urcite este stale chce.Porozpravaj sa s priatelom.Vyrieste to s tou jeho dcerkou inak.Ale nezavidim situaciu... 😒

simca06022011
10. feb 2013

@zoretka79 toto by som v ziadnom pripade netolerovala a vyrazila by som s nim dvere (ak nie okno...aj so zabradlim balkonovym) a to sa neradim k ziarlivym..toto totiz nie je normalne v ziadnom pripade, aj keby neivem co... urcite sa najde aj iny sposob ako byt s dcerou bez toho aby bol s byvalou, keby chcel.. ale asi nechce.

simca06022011
10. feb 2013

@danussskah možno aj on ju keď to dovolí...

danussskah
10. feb 2013

@simca06022011 Urcite.Len nechcem ublizit tej pani,co tu pisala.Ale nevinne v tom nebude.

trish31
autor
10. feb 2013

@zoretka79 netolerovala by som toto ani za milion...Never mu.To co je spat v jednej posteli???

tinushka13
11. feb 2013

@zoretka79 tiež si myslím, že to nebude len tak "že nemá na výber" a spí s ňou v jednej posteli. Ja by som ho asi prizabila. Toto nie je " s kostolným poriadkom".Skús s ním hodiť reč a nech nájdu iné riešenie ale toto mi nepríde správne riešenie v jednej posteli... a že on sa tomu nebráni.. 🙄

kate92
11. feb 2013

som ziarliva....ale nekontrolujem sms a facebook.... ale po mojom teraz uz BYVALOM (chvala bohu) partnerovi ktory ma podvadzal staaaale a s mnozstvom zien sa bojim ist do noveho vztahu. Nehadzem vsetkych do jedneho vreca to nie.... ale poznacilo ma to :(