Súhlasili by ste s mužovým výletom?

ivanya
2. mar 2015

Baby, chcem pocut vas nazor. Muz je vasnivy cyklista, kazdy rok chodi na cyklozajazdy (cca 10 dnove). Tento rok chce ist opat, ale az na 14 dni a v obdobi ked budem cca na konci 5teho mesiaca tehu. Som nezamestnana. Trochu mi vadi, ze budem 2 tyzdne den-noc sama doma, kamosky kazdy den otravovat nemozem, maju roboty dost 🙂

vika35
2. mar 2015

ja by som suhlasila, a ked nepracujes mozes ist aj ty na vylet alebo k rodicom ak nechces byt sama doma.

tenerifka
2. mar 2015

Ano, suhlasila by som, nic na tom nie je a aspon si oddychnes.....

pribinak
2. mar 2015

Ja by som s tym problem nemala, po 2 týždňoch si budete KRASNE VZACNY 🙂

zutera
2. mar 2015

Nechce vzít i mého,ať mám doma trošku pokoj? 😀 😀 😀

natalym
2. mar 2015

Počkaj keď s ním budeš 20 rokov, budeš ho vyháňať na výlety. Och baby joj.

stary_ujco
2. mar 2015

Boha, má možno poslednú šancu si niekam vyraziť kým budú deti. A teba štve len to, že budeš sama. Neboj nič, čoskoro si budeš priať aby si mohla byť aspoň chvíľu sama...

monhla
2. mar 2015

Nie si malé dieťa, ktoré nevydrží pár dní bez dozoru 🙂
Myslím, že by si ho mala nechať ísť a ešte mu aj popriať nech si to užije. Môj tak chodí hrávať futbal a niekedy je to aj 3-dňový pobyt a ja som sama doma a som rada že sa odreaguje, lebo potom je mu aj doma lepšie a hlavne sa teší domov 🙂
Dokonca raz išiel mesiac po pôrode 2. slečny. Bolo to trošku náročné, no zase na oplátku mám zvyšok roka doma super manžela a otca pre moje deti.
Nájdi si nejakú prácu navyšše a čas Ti ubehne. Zrelaxuj sa, venuj koníčkom.... Za pár mesiacov už sama nebudeš a ver mi, že niekedy budeš chcieť mať chvíľu iba pre seba 😀 😀 😀

mzov
2. mar 2015

ja by som ho pustila... Horsie sa ti ho bude na podobne vylety pustat ked uz budete mat dieta 🙂

ena70
2. mar 2015

@ivanya jaaaaj kludne ho pusti, ved ide za tym co ho bavi. inak sa bude citit ako v klietke...a tym ze ste sa zobrali ste este neumreli....kazdy z vas ma pravo na vlastne konicky a zaluby..... aj ja hocikedy vypadnem z domu od muza a dietata....idem pozriet kamosky, známych rodicov a nepytam si priepusstku.... proste oznamim a idem... a nikoho z toho este neporazilo 😀 😀 ...joooj ako by som si oddychla par dni bez muza... co by si robila keby tvoj muz robil v zahranici a videla ho tak 5-6 krat do roka hm?? toto je nic.... len si uzivaj chvilky bez neho a ked este nemas starosti okolo malého. ved rodit este nejdes, tak este nie si v stave ze sa nemozes aj sama niekde prejst, nieco si popozerat..

ivanya
autor
2. mar 2015

Sme spolu vyse 11 rokov :D Doteraz mi tieto vylety absolutne nerobili problem, neviem ci som teraz nejaka precitlivela alebo co :D

natalym
2. mar 2015

@ivanya Tak nebuď.

janinah
2. mar 2015

Nerozumiem tomu ne/pušťaniu u dospelých ľudí.Chcem ísť tak idem,manžel chce ísť,tak ide,obaja samozrejme podľa momentálnej situácie v rodine,nenecháme jeden druhého napospas.Nie všade sa dá ísť spolu a preto by jeden mal prísť o zážitok z cesty,športu....? V mojom teh. manžel bol na poznávacom zájazde,ja za ten týždeň u mamy a tešili sme sa obaja na zvítanie sa.Potom pri väčších deťoch s nimi ostal on a ja so sestrou sme šli na pútnicke miesto mimo SK.Porozmýšľaj čo je lepšie- tváriť sa ako kyslá uhorka,ofrflať mu cestu alebo ho vychystať,zaželať pekný zážitok ...kedy si tú cestu viac užije a kedy sa bude viac tešiť domov?

prego81
2. mar 2015

@ivanya
tak toto je ta dolezita informacia (tvoj prispevok 17:33) 😝 Bude to tehotenskou "naladou". Aj ja mam rada cas ked som sama alebo bez mm na par dni, aj tyzdnov ale pocas tehotenstva som to z nejakeho dovodu vnimala inac. Chod na nejaky vylet aj ty!

monhla
2. mar 2015

@ivanya Môže to byť trošku aj tou tehu precitlivenosťou. Čakáš 1. dieťatko a všetko asi až moc prežívaš. Ako som písala, nájdi si koníčka, hobby a nemysli 😀
Aj mnou trošku mávajú tehu hormóny /alebo skôr únava a hlad z počiatočných tehu problémov/ no snažím sa aby to neovplyvňovalo môj zdravý rozum. Síce sa občas rozplačem aj pri rozprávke o šmolkoch 😝 no inak sa snažím byť o.k.

prego81
2. mar 2015

@monhla
haha tak tie vylevy si pamatam aj ja. Niekto by mohol zalozit diskusiu o precitlivelych reakciach pocas tehotenstva. Ja som v tehu zrazila autom vevericku. Neskutocne ma to rozhodilo, musela som odparkovat a revala som a revala. Volala som muzovi ze aka som hnusna a ze ta vevericka ma urcite niekde mamu ktora ju teraz hlada. Uplne psychicke zrutenie 😀

adri266
2. mar 2015

@ivanya ak nemas rizikove tehotenstvo, nerozumiem, preco by to mal byt problem a hlavne nechapem, preco by si mala otravovat kamosky 😎
Ak sa doma nudis, je nacase zacat daco robit. Zacni pliest, vysivat, citat, skoc do kniznice, vyper a vyzehli babatkovske veci, ak ich uz mas...Ach, keby som tak mala dva tyzdne len sama pre seba 😀 😀 😀

maca_p
2. mar 2015

@ivanya este by som ho pobalila 😉
preco upierat niekomu nieco, co ma rad?
moze ta ako tehotnu zobrat so sebou na bike?

caoli
2. mar 2015

dva tyzdne slobody, pokoja, casu len pre seba? jaaaaj, toto sa mne nikdy nepodarilo a ako veeelmi by sa mi to pacilo 😀

minulin
2. mar 2015

@ivanya zenska... mat tak tvoje problemy.. ja som sama s trojrocnym dietatom s diagnozou, lebo moj manzel musi chodit mimo domu do prace kazdy mesiac na 21 dni........ skus to brat aj tak, ze iny by "len 10 dni" uvitali...

atomica87
2. mar 2015

Ja by som mojho poslala a este by som mu aj nasho starsieho synatora pribalila 😀 😀 😀 a ja by lebedila kolko by to slo....

dollynkaa
2. mar 2015

@ivanya pokial to nebude na konci 9mesiaca tak by som pustila ;) bo ked budete mat mimco ho uz nepustis tak skoro ;)

cerez
2. mar 2015

Súhlasila. Ja som síce nebola tehotná, ale mala som za to 8 mesačné dieťa, ktoré vstávalo pomaly 20x za noc, synovi išli v tom čase zuby a ja som poslala svojho manžela a dcéru na dovolenku k moru. Nech si užijú prázdniny.
@ivanya

nannyforu
2. mar 2015

pozri,nie je nic co by som si momentalne zelala viac akokey moj milovany manzel zmizol kdesi aspon na rok,nech o nom neviem,ani nepocujem....nech ho NASA vystreli aj do vesmiru,nech ho unesu islamisti,nech ho cert berie a mam klud aspon chvilu....takze ano,pustila by som svojho muza bez problemov aj do pekla za luciferom

mima4
2. mar 2015

@ivanya áno, súhlasila 🙂
Nie sme predsa siamčatá 😉
Najdi si aktivity, ktore ta bavia... studuj, venuj sa jazykom, hackuj... chodievaj na prechadzky.. vyuzivaj cas a priestor este kym sa ti nenarodi babatko..lebo potom to bude komplikovanejsie.

miadi
3. mar 2015

v 5mesiaci nemas problem byt sama doma 2tyzdne nechaj ho nech si to uzije a buduci rok ked bude malicke jeden rok vynecha a bude s vami..alebo aj dalsi rok vynecha..alebo pojde na kratsie..
ked sa doma nudis chod k rodicom potom sa mozno za par dni vratis domov a budes happy ze si sama 😀
mozes 2tyzdne odpocivat lenosit venovat sa len sebe a svojim zalubam..neboj nebude ti zle sak nezijes sama v lese 😀

digysa
3. mar 2015

@ivanya Ja suhlasim so vsetkymi nazormi nadomnou a este pridam...tehotenstvo nie je choroba... 😎

inffinity
3. mar 2015

Klidne aj na mesic at jede...ja bych se nakvartyrovala k rodicum na prazdniny 😀 😀

barborka9
3. mar 2015

ja by som suhlasila! Moj muz takto chodi kazdy rok na golfovy turnaj do USA a ani by mi nenapadlo mu to zakazat. Tento rok ide tiez, v Juny a to budem akurat v 6tom mesiaci. Este k tomu zijeme v Cine a tiez som nezamestnana, ale aj tak by som mu nepovedala nech nejde...
Ved si dospela, sprav si ten cas pre seba, nieco porob pre babo, chod nakupovat, oddychuj, pozeraj filmy, chod k vasim, s kamoskami, do kina atd... Prejde to rychlo, neboj sa 🙂

monique89
3. mar 2015

Ahoj, myslim, ze ked kladies takuto otazku, nebudes asi z tych, ktore sa nevedia dockat, kedy manzel vytiahne paty z domu a bude "klud" 🙂 Moj manzel pred dvoma hodinami odisiel na pol roka do USA a poviem ti, absolutne nechapem tie otazky mojich kamosiek a znamych typu "Ty sa netesis??" Ved budes zasa na pol roka slobodna... Nie, netesim, lebo ho milujem a bude mne aj nasej bobinke velmi chybat a nie, nebudem slobodna, stale mam na ruke prsten a v srdci jeho. Ked som bola tehotna (v 6. a v 7. mesiaci), chodil na tyzdnovky na kurz do BA (sme z vychodu) a aj ked mi bolo dlho bez neho, nebola to ziadna katastrofa, vzdy som sa tesila na jeho vyraz v tvari, ked uvidi, ako mi narastlo brusko 🙂 Hoci je pravda, ze som sa vrhla do roboty, lebo som vedela, ze su to posledne mesiace, kedy si mozem naordinovat take nasadenie. Takze si myslim, ze by si ho mala nechat ist bez nejakych scen a prilisneho uvazovania, ci ho pustis - nie je predsa pubertak, ale dospely clovek. Ako ti radia vsetky baby - najdi si nejaku cinnost a nejaku svoju radost, dva tyzdne su pohodka, ved este nejdes rodit. Chod k rodicom a nechaj sa rozmaznavat, nakup si domov tie najcudesnejsie tehotenske pochutky v este cudesnejsich kombinaciach a pekne si ich vychutnavaj pri nejakom zenskom programe v telke, chod nakupovat pre babenko, konikuj, prechadzaj sa vonku, ved bude jar 🙂 A hlavne - najdi v tom nieco pozitivne 🙂 Pripadne ho prekvap a zmen si uces, kup si nieco pekne na seba... Vela stastia 🙂

alexandra1104
3. mar 2015

Ked takto chodi fakt len raz za rok tak by suhlasila...a ja by si uzila dni doma v klude...alebo sla k nasim....