Vadí mi vizuálny nepomer

vadimito
1. júl 2015

...až tak,že uvažujem nad ukončením vzťahu. Neviem,čo sa mi stalo, s priateľom si rozumiem,máme sa radi, všetko je ok, kým sme sami v sukromi a nemusíme sa spolu ukazovat na verejnosti. Jednak nie som na to zvyknutá, (som rozvedená) a jednak sa vizuálne k ssebe nehodime vôbec. Vážim toľko,koľko on,akurát že on ma o 30cm viac než ja. Viete si predstavit....on s tým problém nemá žiadny, čuduje sa, že má to vôbec napadlo, žiaľ, vadí mi to, povedala som mu to. Ďalšia vec, je mladší o 3 roky, čo podľa mna vidno tiež,ale neviem posúdiť. Obliekam sa pekne a vyzerám v stajlingu mladšie než moje rovesnicky,on sa oblieka ako pubertak....hanbim sa s nim chodiť na spoločenské udalosti,lebo mám pocit,že ako pár bijeme do oči veľmi a tak sa udalostiam vyhýbam. (nehanbím sa za svoj výzor,ani moje kilá, lebo aj s nimi vyzerám dobré,nehanbím sa ani za neho ako jednotlivca,ale ako par...ak sa to dá pochopit....asi som blba, ale neviem to prekonať

wena
1. júl 2015

A doteraz ti to nevadilo?

natalym
1. júl 2015

@vadimito Ľúbiš ho? Môj muž je o 25 kíl ľahší ako a chodíme spolu všade, nikdy mi nepovedal, že mu to vadí. Dokonca sme taká dvojka zohratá. Keď Ti toto vadí 😕 😕 😕

irusa
1. júl 2015

asi si..skús schudnúť a jemu pomôcť vymeniť šatník... a je po probléme 😒

sense
1. júl 2015

Najlepsi bude rozchod...vzhladom na to ze ho zrejme nelubis a zovnajsok a to akonposobis na druhych je pre teba dolezitejsie

vadimito
autor
1. júl 2015

To je taká otázka...."lubis ho"? Fakt neviem čím sa meria lubenie? Čo to je? Mám ho rada,je mi s nim dobre,stará sa, je mily, pozorný,ale k zivotu ho nepotrebujem, povedzme,že je pre mňa v mojom živote len bonusom navyse.

natalym
1. júl 2015

@vadimito Zrejme nevieš čo to je milovať. Je to keď jeho nedostatky Ti prídu nepodstatné. Preto ako tu už niekto písal, radšej sa sním rozíď ak Ti vadia takéto veci. Alebo mu povedz, že do postele ok, ale na von nie a ešte mu aj povedz, že je len príjemným bonusom v Tvojom živote.

romanovic
1. júl 2015

@vadimito Rozid sa s nim a nechaj ho, nech si najde taku, ktora ho bude lubit aj s jeho sposobom obliekania a nebude pre nu iba bonusom navyse.

irusa
1. júl 2015

@vadimito dúfam, že sa tu na MK nájde

natalym
1. júl 2015

@vadimito To obliekanie som si nevšimla, ale to sa dá predsa zmeniť, nie?

natalym
1. júl 2015

Inak ja veci, ktoré neznášam na mojom mužovi a nechcem aby ich nosil, nenápadne zahadzujem. Keď ich nevidí dlhší čas tak ani nevie, že ich nemá. 😀

vadimito
autor
1. júl 2015

@natalym povedala som mu to, ja som úprimná....my sme totiž na sexe začali, neratala som so vzťahom, čo teda nie je nič zle mať vzťah....len...asi nezvyk pre mna

moni244
1. júl 2015

@vadimito uz som tu citala vselijake blbosti, ale toto? Toto je top, ty si tak zahladena do seba, tak je pre teba.dolezite, ako posobite na druhych, ze nedokazes vidiet nic ine, rozid sa s nim, nech si najde nejaku lepsiu a ty, ty si zo svojim pristupom nikoho nehladaj

mata128
1. júl 2015

Evidentne nemas zdravotne,financne,ci ine existencne problemy....inak by si toto neriesila...

natalym
1. júl 2015

@vadimito Tak som zase za nechápavú, ale čo potom riešiš? Na čo to sem dávate keď na všetko máte odpoveď a vlastne to máte jasné, ja neviem čo mám povedať. Či chcete počuť: áno, áno, áno súhlasím, alebo v Tvojom prípade: Je to v pohode, úplne normálne. Alebo čo?

vadimito
autor
1. júl 2015

@irusa to kľudne môže, o všetkom vie, bola som k nemu úprimna.

ejka82
1. júl 2015

@vadimito koľko máš rokov, prosím Ťa? je Ti s ním dobre, stará sa o Teba, ale k životu ho nepotrebuješ? To čo sú za drísty?? Tak sa s ním rozíď do konca života sa sama zamýšľaj nad tým, čo na to tí druhí...

maria1989
1. júl 2015

@vadimito neviem, prečo toto píšeš do rodinných problémov, keď ti na tom človeku ani nezáleží. inak čo sa týka vzhľadu - kúp si 15cm štekle, rozdiel bude menší, nakúp mu handry podľa svojho vkusu, a keď vyzerá mladšie, nechaj mu narásť poriadnu bradu.

natalym
1. júl 2015

@ejka82 Však je úprimná mu to povedala, je to úplne jasné a v pohode, tak čo riešime.

Ja fakt idem robiť niečo zmysluplnejšie. Pekný deň prajem.

vadimito
autor
1. júl 2015

@moni244 ďakujem, tiež si to myslím, len rada prečítam aj vaše názory,či ste niečo cítili podobne alebo tak

irusa
1. júl 2015
irusa
1. júl 2015

@vadimito tak to je super...a má ešte záujem o vzťah ?

vadimito
autor
1. júl 2015

@maria1989 to by som rada, akurát,že tu váhu sotva udržia 😎

bianca
1. júl 2015

@vadimito no ked ti toto vadi co bude keby prisiel vasci problem?Radsej to ukonci a hladaj si ,,seberovneho,,.............

mmoni89
1. júl 2015

Ja fakt nechápem aké veci dokážu ľudia riešiť a čo im vadí .. Zrejme nikdy nemuseli riešiť skutočne problémy ,, strach o zdravie a život a za to by mali ďakovať !! A že čo to je ľúbiť ?? Kokso ja neviem ako môže byt s niekým v partnerste iba pre srandu ,, uspokojenie či ,, ,, len tak ,, ,, Chudák ten druhý človek ktorí do toho vloží srdce a dostane sa mu akurat tak nevdacna žena

maria1989
1. júl 2015

@mmoni89 ale tak zas ju má možno chlapec len do postele - takže spokojnosť na jeho strane 😀

mmoni89
1. júl 2015

@maria1989 tak v tom prípade ok ,, vrana k vrane sadá 🙂

vadimito
autor
1. júl 2015

@mmoni89 cítim,že má lubi, ale s tým vkladanim srdca by som to tiež neprehanala, on nemá v plane so mnou žiť ani nic podobné, takže s tou nevdacnostou by som to ttiež neprehanala

0silvia0
1. júl 2015

@vadimito mám pocit, že niekto sa tu nudí, tak hádže do placu takéto sprostosti, ale fakt nechápem, čo z toho máš, že sa tu niekto snaží a vypisuje ti rady na tvoje stupidity. Už si tu mala rôzne nicky podobného zloženia a riešila si podobné hovadiny, pamätám sa len na nick @somtopokazila ale bolo ich viac...
želám ti príjemnú zábavu či o čo ti to vlastne ide 😒 😒

0silvia0
1. júl 2015

@vadimito a ešte rovnaký štýl písania a rovnaká tematika je pri nicku @somozajnemozna

Ty sa musíš strašne nudiť, žena...

tinqua
1. júl 2015

@vadimito co ti vadi najviac?? Ze je tam moznost, ze ak vas ludia uvidia spolu tak Jano z horneho konca, co ho nepoznas povie Fuj to si aku nabalil...a tetka z dolneho co ju tiez nepoznas povie Stara harpa na mladych by ju bolo??? Zena maj sa rada to ti poviem ako prve...mas zrejme dost rokov na to aby si prestala riesit pletky a sustredila sa na svoje stastie a to pochopis potom ked pustis k vode dobreho chlapa v nemoznych handrach ....