Vzťahy a bývanie v dnešnej dobe

20. aug 2022

Rada by som si precitala nazory na taku dost dolezitu temu. Som mlada zena,mam 23 rokov. Pracujem, odstahovala som sa od rodicov do podnajmu. Ale ... Vztahy.. Naozaj to tak je že vacsina chlapov do 30 rokov byva u rodicov? Naozaj nepotrebujem nejakeho mamickara, kde o kazdom jeho kroku bude vediet matka. Stoho dovodu ma pritahuju starsi zreli muzi po 40tke a takeho si hladam. Paci sa mi kolega v praci ma 47 rokov,nezadany. Neviem či aj ja jemu. Myslite, že mala by som mu dat najavo svoje sympatie? A prosim nepiste mi tu ze zalezi na vekovom rozdieli,lebo dnes sme tu zajtra nemusíme cize aj ja mozem zomriet skor ako chlap o 20 rokov starší. Zijeme prítomnostou.. len by ma zaujimalo či su zeny ktorych priťahujú zreli muži

babovka2321
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
20. aug 2022

@autorka ja mám vedľa seba zrelého chlapa, zabezpečil si vlastné bývanie, stará sa o nás aj keď nemusí, žije pre nás a žije zodpovednosťou, prácou, vzdelaním, našou spoločnou budúcnosťou, má 23 rokov a sme spolu už niekoľko rokov. Naopak poznám totálne nevyspelého 40 ročného sopliaka, ktorý sa nevie postarať ani sám o seba a zodpovednosť mu nič nehovorí. Veľa žien ako ty si myslí, že s vekom prichádza zodpovednosť, no nie vždy. Takže na tvojom mieste by som srala na to koľko má rokov a nerobila by som z každého štyridsiatnika zrelého chlapa, sledovala by som charakter a jeho osobu, pretože mladý chlap na tom môže byť podstatne lepšie.

Teba nepriťahujú zrelí ale zabezpečení muži ako bolo spomenuté vyššie, to čo ty popisuješ nemá so zrelosťou nič spoločné.

thoughtfulweirdo
20. aug 2022

Ja mám s manželom dosť vysoký vekový rozdiel, u rodičov už nebýval, ale nevidím žiaden problém v tom, keď slobodný muž zostane u rodičov. Ak si za ten čas dokázal odkladať peniaze na budúce samostatné bývanie a má záujem s budúcou partnerkou bývať bez rodičov, nebola by to pre mňa žiadna prekážka 🙂

autor
20. aug 2022

@jabadabadu nie práveže muzi s ktorymi som po 40tke bola neboli zabezpečeni..a zabezpečená som aj ja lebo mam celkom vysoky plat

autor
20. aug 2022

@cocolino234 ja zabezpečená som takže nepotrebujem zabezoeceneho..len nechcem aby bol mamičkar

pribinak
20. aug 2022

40tnik bude skôr mamickar ako 30tnik, nemyslíš?
Pomaly 50 ročný chlap má svoje zvyky a tie kvôli tebe bude meniť len sotva

eeffka
20. aug 2022

Ten 47r nezadany je tiez asi z nejakeho dovodu.

cocolino234
20. aug 2022

@autorka No tak ťa prekvapím, chlapa do 30 nenazvem mamičkárom za to, že žije u mamy, pokiaľ pracuje, pomáha alebo sa sústavne pripravuje na povolanie. Mnoho takýchto šetrí na vlastné bývanie alebo študuje. Naopak 40 ročného chlapa žijúceho u mamky by som už mamičkárom nazvala. 30 ročný naviazaný na mamu má tendenciu sa odviazať ale 40 ročný.. Ty trošku tej mamičkárskej teórií nechápeš. 😆

mandzula
20. aug 2022

Zrelost muza a ani mamickarstvo nijako nesuvisia s vekom. Je to hlavne vec povahy.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petronellla87
20. aug 2022

Ja suhlasim s @cocolino234... Ked som mala 23 ako ty tiez som si myslela ze s vekom rastie u muzov zodpovednost... Ale nie je to vobec pravda🙂 a ked ma niekto 47 a je single... No ja by som si pomyslela ze niekde bude chyba🤔

sense
20. aug 2022

Mamička nie je ten kto býva do 30 u rodičov, mamička môže byť aj ten po 40 nezadany... Môj bývalý sused ma 41-42? Býva u rodičov ale nie je mamičkar. Len mal proste iné priority v živote ako jeho súrodenci, tak sa dohodli ze on bude ten kto sa bude starať. Popri práci a koníčkom sa stará o chalupu záhradu a urodu v nej inkl následne spracovanie úrody , zveladuje.

jaskolka
20. aug 2022

23 ročná a 47 starý chren? (k tvojmu veku?)preboha,co sa ti na ňom môže páčiť? A keď máš pocit, že "vek je len číslo" mrkni tu pár tém kde ženy sa sťažujú, že najprv to bolo fajn, ale potom prišli ďalšie roky a už to fajn byť prestalo.
23 ročný rozdiel je dosť. A navyše je otázka, prečo je ten chlap slobodný, nezadany. A ano, kľudne aj on môže byť "mamičkar" hoci dajme tomu býva sam. Ale to neznamená, že nie je pripútaný na rodičov.
Na ilustráciu môj bývalý ma teraz 45 rokov, a je to mamičkar ako malovany. Vzťahy mu padali len preto ze nedokázal sa odlepiť od maminej sukne ani v takom veku.
Môj manžel na druhú stranu v 24 rokoch mal partnerku s dieťaťom, akému plnohodnotne zastupoval otca, chcel si ho osvojiť a vziať sa jeho mamu. No nevyšlo (jeho prvý vážny vzťah) potom sa rozišli.
My sme sa brali, keď mal 31,a rozhodne k mamičkar nie je.
Cize absolútne to nie je o veku.

nely1704
20. aug 2022

Ak chlap, ktorý má napr 28 rokov žije v rodičovskom dome/ byte kde ma dajme tomu dost súkromia, pomôže porobiť na dvore, chodí do práce a prispieva na domácnosť... co je na tom akože zle ? Ma radšej odísť do prenájmu , kde sa príde napriklad iba vyspať ?

kitycat
20. aug 2022

A co by si s tym zrelym 47nikom chcela robit?

Zakladat rodinu? Ale prosim ta..
Daddy issue tak maximalne

dilino
20. aug 2022

že 47 roční nezadaný tak to asi nebude niečo v poriadku už asi si zvykol má určite zvyky a asi ich nechce ani nič meniť možno sa stretáva s niekým a ani o tom nevieš a nechce s nikým žiť zdieľať domácnosť tak mu je dobré . Nedávno tu bola téma že 33 mala ONA a ON 47 rokov a a bol veľký problém. Ty a 47 roční ved to je rozdiel 24 rokov za mňa veľmi veľa ved to je o generáciu. Tak ako sú zabezpečení 40 ročný sú aj tvojí rovesníci. Niektorí 40 ročný nemajú rozum a 25 roční áno. Takže polož si otázku že čo budeš robiť s chlapom 47 ročným. Je to iné zmýšľanie. Pokiaľ ON bude mať 50 TY 26 rokov a stále sa ten vekový rozdiel bude prehlbovať. ZA 10 rokov bude mať skoro 60 a TY 33 rokov.

oli18
20. aug 2022

Asi si mala málo otcovskej lásky, tak ju hľadáš v staršom partnerovi.

janetinka27
20. aug 2022

myslim, ze nie kazdy mlady muz je mamickar. iste by sa mi kvoli tomu nezacali zrazu pacit muzi starsi o 25 rokov. aj medzi nimi su mamickari, mozno preto su niektori v tom veku slobodni.

sialenaveronika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sialenaveronika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babovka2321
20. aug 2022

@sialenaveronika nebudem konkretizovat, aby ma niekto skrz to neidentifikoval 😂 je to podstatne?

sialenaveronika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babovka2321
20. aug 2022

@sialenaveronika ziaden extra luxus, podobne kategorie ako napriklad octavia. Nepotrpime si 😁

sasa1310
20. aug 2022

47ročný nezadaný? To bude teda riadne terno. Zbytkový tovar po záruke

bluesmile175
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ma77
20. aug 2022

@sialenaveronika Si normalna 47 ročny patria do starobinca ? asi tažko

sialenaveronika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bessie12
20. aug 2022

@sialenaveronika ked budes v tom veku, tak pojdes zit do starobinca ?

sasa1310
20. aug 2022

@sialenaveronika a ty do blázinca