Žiadala som o pomoc a pán, ktorý mi poslal peniaze žiada, aby som odišla od muža

janolaura8065
28. mar 2021

Dobry vecer neviem ci sa to patri ale idem si po radu. Ako je jasne v dnesnej dobe je kazde euro darom a aj my sme prisli o pracu a stat nam neprispel tak som poprosila na stranke Darujem za odvoz o hmotnu pomoc ako su potraviny hygiena atd.. jeden pan sa mi ozval dala som mu na seba kontakt zavolal mi a hned mi aj poslal cez western 30€ co mi bolo divne ale bola som stastna lebo nemala som ani cent hned na to mi zavolal zase a pytal si na mna meno na facebook co som mu ho aj dala hned mi zacal vypisovat ze ma chce a take tak som mu zavolala a povedala som mu ze ja mam muza a deti ze nechcem a stale otravoval nakoniec chcel aby som utiekla od muza a sla za nim tak som ho zzacala klamat ze idem ze uz som na ceste atd.. posielal mi peniaze na cestu ale najprv vedel ze nejdem ze nechcem ist atd.. stale otravoval nakoniec som mu napisala nech mi da pokoj ze nechcem zw mam muza ktoreho lubim ze tie peniaze mu poslem naspäť a nejdem nikde zacal pisat ze si ma najde ze sa zalubil ze si to vybavime atd..bojim sa dnes mi pisal sms lebo som si ho zablokovala na facebooku tak mi pisal ze pride zamnou a ze ma uda k policajtom ze pojdem do basi za to ze mu nevraciam peniaze mozem ist do basi vazne??? bojim sa

nika82
28. mar 2021

za 30e nepojdes

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janolaura8065
autor
28. mar 2021

ale on posielal a posielal nie len 30€ tie poslal najorv ako vyhovorku len aby som mu naletela on poslal do kopy asi tak cca 300€ a stale ma volal co aj dobre vedel ze nechcem ist a chcel odomna este aby som ukradla auto manzelove co on si zobral na leasing plus rodne listy deti ze si ich prepise na seba a ze spravy pre to vsetko len aby deti uverili tomu ze on je otcom ale pritom ja ho ani nepoznam co som mu neraz napisala

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ninusa221
28. mar 2021

Toto je ako z filmu😀

janolaura8065
autor
28. mar 2021

zazvorka87 ako moj manzel?? no urcite nie aj ked stratil pracu kde bol 9 roky tak zase chodi do tej istej praci len s tym ze nepracuje tak dlho ako pracoval najprv mal od 08:00/16:00 teraz od 08:00/14:00 a ma o 1€ menej ale zobracit az tak nie vtedy som bola zufala bala som sa ze nebudeme mat nic fakt lebo ak si clovek zvykne na nieco tazko si da prec ruky od toho a my mame 4 deti spolu ale on po 2 tyzdnov siel naspäť pracovat ale stiahnut sa to uz nedalo ale este pred tym on mi zacal pisat ten pan bolo to presne zaciatkom tohto mesiaca co ho vyhodili a ja hned na to sup dala prispevok ale pritom on je z Ceska a ja zo slovenska a ja som dala prispevok na Slovensku ked ze som aj ja slovenka neviem ako je mozne ze ma takto nasiel a pritom ani ft som tam nemala nic vobec a uz sa zalubil

0silvia0
28. mar 2021

@janolaura8065 to preco si toho chlapa hned nezrusila ked ti trepal take somariny? Ze deti prepisat na seba, ved to je nejaky dilino...

janolaura8065
autor
28. mar 2021

1 marca bol vyhodeny a 15 marca ho vzal naspäť pretoze stale sme v ciernej zone a jeho sef mal virus a cela rodina tak isto a nemal kto davat pozor na nich neviem ako to bolo presne len viem ze nechodil do prace 2 tyzdne a ja som sa bala ze to bude na dlhsi cas ale manzel by ma nenechal zobracit takto len ja sa viem uzavriet sa do seba a nic nehovorit len riesit cim skor toto je moj problem

janolaura8065
autor
28. mar 2021

mne sa nedalo zablokovat pretoze som mala nahlaseny profil pretoze rada komentujem prispevky ktore davaju pluska novy cas o Matovicovy 🤣🤣 tak som nemohla nic robit

merlinja
28. mar 2021

a mne to nikto nechce len tak peniaze poslať! šťastná to žena, aj chlapa má aj cudzí jej len tak peniaze posielajú ...

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janolaura8065
autor
28. mar 2021

ak chcete dam vam nanho kontakt 🤣🤣 merlinja

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
merlinja
28. mar 2021

@janolaura8065 smola nie som na FB ani inde, tu sem tam pozriem - foto zo steny na pobavenie :o)))

janolaura8065
autor
28. mar 2021

manzel o vsetkom tom vedel lebo on mi kontroluje moj fb a ja jeho aj on ho skusal kontaktovat nech mi da pokoj ale on si nedal pokoj vobec ja som mu pisala nech mi nepise ze mam muza a on hned na to ze mi poslal peniaze a kazdy den tak isto dookola a aj som ignorovala spravy neodpisovala a tak sa nahromadili 250€ mne o peniaze nejde ja som len chcela pomoc z oblecenim a potravinami ved ak chcete najdem svoj prispevok a poslem vam ak neverite mne o peniaze neslo a ani nejde a ja som mu ochotna aj vratit tie peniaze ale on stale ze ma tam caka a ze pride zamnou a zoberie mi aj deti

pelian
28. mar 2021

Čo mu nezdvihne mobil muž a nevysvetlí mu to? Myslím, že by hneď dal pokoj. Je nejaká šanca, že by si mu tie peniaze mohla vrátiť? Ak áno tak mu ich pošli nazad, zablokuj všade a vybavené. Ak nie, že ste ich už na niečo minuli tak proste zablokovať číslo, neozývať sa. Peniaze ti poslal dobrovoľne nemá žiadny dôkaz o tom, že by si ho donútila ti niečo posielať takže u policajtov by to neobstálo

janolaura8065
autor
28. mar 2021

ja tie peniaze stale mam len adresu nemam jeho nechce dat a manzel mu volal cez videohovor a povedal mu aj mu pisal lenze neuspesne pred 2 dnami som si deaktivovala cely fb pre neho uz ani nechodim na fb len on vie ako vyzeram vie ako deti vyzeraju lebo mam ich fotky na fb bojim sa ze nas najde

chrumka120
28. mar 2021

@janolaura8065 no dosť trápne sa tváriť že akoze ideš za ním od muža aby ti posielal peniaze

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janolaura8065
autor
28. mar 2021

chapete ze ja som ho o peniaze neziadala len som od neho chcela aby uz pochopil ze ho nechcem ja som od neho nepytala peniaze mala som taky plan ze mu napisem ze idem za nim ze nech ma caka a ze ked uvidi ze nesla som ta ze sa mozno uvedomi a da mi pokoj

11mirka22
28. mar 2021

@janolaura8065 ak ti poslal peniaze z účtu na tvoj, tak vieš na výpise nájsť jeho číslo účtu... Tak mu ich vráť jednoducho.... Toto je také detinské, preboha, že 4 deti máš a takáto si naivná... Keď môj muž prišiel o prácu a ja som bola na rd, tak som si našla okamžite asi 4 práce na dohodu, alebo aj na čierno ako upratovanie, pravidelné, príležitostné a muž bol s bábätkom a ja som makala...ked si našiel nové zamestnanie, zostala som doma.... Ale naťahovať nejakého úchylka, ktorý mi pošle peniaze o ktoré som ho ani nežiadala???? Akože prepáč.... Čo si čakala..

janolaura8065
autor
28. mar 2021

on tie peniaze posielal cez western union a tam sa zadava len vase meno a nie toho druheho jeho meno a priezvisko ani adresu vam neukaze nic len vase meno adresa

leuchtturm
28. mar 2021

mas komunikaciu s nim niekde ulozenu? Keby nedal pokoj, zajdi na policiu.

lolita555
28. mar 2021

Toto je akoze zvlastne cele,ja nechapem ze toto dokazem citat od matky styroch deti,ved to je telenovela a ten pan je zakerna postava.
Naco ste si davali posielat dalsie peniaze???
Naco nepremyslene pytate ked este neviete co a ako,ked sama tvrdite ze manzel siel hned o tyzden pracovat???
To mate tak ked date iban a hlavne telefon ludom ktorych nepoznate

11mirka22
28. mar 2021

@janolaura8065 no tak poslal... Poslal, lebo chcel si ťa zaviazať.... Keď si mala gule na to komunikovať s ním ďalej a zavádzať ho o svojich umysloch, tak nájdi odvahu sa vzoprieť a napísať mu nech ti dá pokoj a nech ti dá údaje pre vrátenie peňazí....

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz